strasznie goraco....
ale milo
BERNENSKI PIES PASTERSKI : 69
PSY BABYVIPER VIPER W LUBAJNACH (FCI)
Majowy Skarbiec (FCI) ETAP no
PSY SZCZĘNIĘTAOBSSESION Z Gorzyckiej Zagrody
1 lokata , 1 lokata BIS
BOHUN Alpejska Kraina Szczęścia
Lusion (FCI) BE MY PRIDE
BILL GATES z Krainy Zeusa
PSY MŁODZIEŻZEUS Astrolabium (FCI)
4 lokata INGOT z Deikowej Doliny
1 lokata PIERRE z Cichej Górki
3 lokata ESSO Bersett FCI
2 lokata ETAMIN LUPI Astrum Felix (FCI)
PSY POŚREDNIANOA-NOA o Mój Ty Smutku
2 lokata CIERPLIWY CZEJN MAJOWY SKARBIEC
1 lokata PSY OTWARTAIMBIR Z Gorzyckiej Zagrody
KAZAR U Źródeł Wisły
BARI VINCI
HERODES van't Stokerybos
BRUNO Bermondo Bohemia
KEEP IN TOUCH della Torre d'Ovarda 1 lokata,BOB
YOSHEE Z DEIKOWEJ DOLINY
PSY CHAMPIONYHAMLET Berneńskie Ranczo
CHUCK Tanais
3 lokata najlepszy reproduktor
AUGUSTIN SWOBODNE ŻYCIE
2 lokata DENVER Eleuteria 1 lokata
KENNEDY Berneńskie Ranczo
4 lokata SUKI BABYCRAZY Z CICHEJ GÓRKI
HEAVEN Tańczące Mgły
3 lokata Tańczące Mgły
BRIZO Canis Magnus
4 lokata FARIDA vom Hollandhof FCI
2 lokata Fabiola Eleuteria
1 lokata Najlepsze Baby w Rasie, Najlepsze Baby Klubowej wystawy szwajcarów
SUKI SZCZĘNIĄTGRACJA VAN ST-NIKLAS
1 lokata 2 lokata BIS
BROOK Alpejska Kraina Szczęścia
Basanti Alpejska Kraina Szczęścia
SUKI MŁODZIEŻISCHTAR z Łowickiego Księstwa
GUGA CICHA NADZIEJA
4 lokata LUSI Berneńskie Szczęście
2 lokata JOKASTA z Deikowej Doliny
ZAFIRA Astrolabium (FCI)
3 lokata NIAGARA Berneńskie Ranczo
ANABELLA Wesoła Czereda
1lokata BATUMI Z Soleckiego Zdroju
DEWMIST DANDRIDGE Szczęśliwy Słoń
GINA Stróż Zagrody FCI
NEBRASKA Berneńskie Ranczo
SUKI POŚREDNIAIMAGE z Deikowej Doliny
1 lokata FIBILLE od Zlateho Roxe
2 lokata LAVENDER Z Gorzyckiej Zagrody
FIBI Stróż Zagrody
3 lokata PRINCESS LOVELY LADY Stoplandia
4 lokata AFRODYTA Chosna
GRZECHU WARTA Duch Wrzosowisk
GRACJA Mój Berneńczyk
SUKI OTWARTAWIKONTA Z DEIKOWEJ DOLINY
YOSHEE Z DEIKOWEJ DOLINY
LA ROCHELLE Kropla Nadziei
PEGI BLER
4 lokata PINIA Szumiąca Knieja
GREYA Tiggett
ADELAIDE Moravian Hurricane
DUNKIERKA Eleuteria
1 lokata BEASTIE BIANKA Majowy Skarbiec
3 lokata HALLO DOLLY Duch Wrzosowisk
HARFA Hebenus
SUKI CHAMPIONYCAIRRA Z Gorzyckiej Zagrody
VOGUE z Deikowej Doliny
2 lokata KASSANDRA Tasmańska Elitte
3 lokata TOLIANNA TRYSTFUL av Hiselfoss
1 lokata HERTA van't Stokerybos
to tyle co pamietam i wszystkim serdecznie gratuluje
pozdr