Goleniów zaprasza na ognisko

Tutaj zamieszczamy informację o naszych wspólnych spotkaniach i spacerach, jak również fotorelacje

Moderator: DolceVita

Goleniów zaprasza na ognisko

Postprzez zadra » 2010-07-15, 14:03

Zebrało nas się trochę w Goleniowie i tak sobie pomyślałam, że ognisko jakieś zorganizuję.
Mamy na razie wstępne deklaracje 2 berny, labek i 2 DSPP (wprawdzie w Goleniowie zamieszkają dopiero w najbliższą niedzielę, ale na integrację już się piszą )

Ponieważ wakacje to wyjazdy, urlopy i ciężko będzie zebrać ekipę, proponuję jakiś wrześniowy termin. Kto jeszcze będzie chętny? Im wcześniej wpiszemy w kalendarze, tym większa szansa, że potem coś nagłego nie wypadnie.

Miejsce - znalazłam bardzo gościnnego gospodarza w Łozienicy (teren Goleniowskiego Parku Przemysłowego) - las, łąka i zero obcych

Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na jakiś odzew
Ewa
Avatar użytkownika
zadra
 
Posty: 834
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-03-16, 16:51
Lokalizacja: Goleniów
psy: Dexter Czandoria 21.05.2010

Re: Goleniów zaprasza na ognisko

Postprzez aga.galin » 2010-07-15, 14:25

Ja się piszę ochoczo i bezapelacyjnie, Redi również :mrgreen: Znajomych z labkiem też zabieram.
Czy mam rozumieć, że oprócz psów i fotograficznego szaleństwa, żarełko i pifffko też organizujemy? :lol: :lol: :lol: Ewa - jak nikt oprócz nas nie będzie chciał - nieszkodzi, ja tam mogę się z tobą spotkać nawet sam na sam w ciemnym lesie i też się będę świetnie bawić (tylko żebyśmy psów nie pogubiły) ;-)

Musimy jeszcze ustalić termin - proponuję przedostatni weekend sierpnia (nawet nie wiem kiedy wypada, ale ładnie brzmi)

Puk, puk - a jak tam kijanka?
Avatar użytkownika
aga.galin
 
Posty: 485
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-02-07, 00:15
Lokalizacja: Goleniów k.Szczecina
psy: REDI, PETRA, BASTER [*] i ...

Re: Goleniów zaprasza na ognisko

Postprzez Milla » 2010-07-15, 18:17

Czemu jesteście tak daleko od Warszawy/Milicza? :cry:
Avatar użytkownika
Milla
Moderator
 
Posty: 1383
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-24, 12:21
Lokalizacja: Podkowa Leśna
psy: Maja[*], Bonita oraz klan A&B&D

Re: Goleniów zaprasza na ognisko

Postprzez aga.galin » 2010-07-15, 21:02

Nieprawda - to cała Polska jest daleko od nas :lol: :lol: :lol: Wiesz, jak długo ja na to czekałam? Musiałam do Romy pojechać, żeby berneńczyka innego zobaczyć, poważnie :-D
Magda, przyjeżdżaj - ja cię przenocuję, nawet śniadanie dostaniesz i możliwość skorzystania z łazienki :mrgreen: Propozycja jak najbardziej serio
Avatar użytkownika
aga.galin
 
Posty: 485
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-02-07, 00:15
Lokalizacja: Goleniów k.Szczecina
psy: REDI, PETRA, BASTER [*] i ...

Re: Goleniów zaprasza na ognisko

Postprzez Majszczur » 2010-07-15, 21:19

Spytam nieśmiało... a gdybym ja się zabłąkała w sugerowanym terminie gdzieś w okolicach Szczecina to czy i mnie ktoś przygarnie :oops: :?:
Avatar użytkownika
Majszczur
 
Posty: 4678
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-16, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
psy: BPP: BERTA (*)... GRANDA (Princess Lovely Lady)

Re: Goleniów zaprasza na ognisko

Postprzez Milla » 2010-07-15, 21:38

aga.galin napisał(a):Nieprawda - to cała Polska jest daleko od nas :lol: :lol: :lol: Wiesz, jak długo ja na to czekałam? Musiałam do Romy pojechać, żeby berneńczyka innego zobaczyć, poważnie :-D
Magda, przyjeżdżaj - ja cię przenocuję, nawet śniadanie dostaniesz i możliwość skorzystania z łazienki :mrgreen: Propozycja jak najbardziej serio

Nie kuś, nie kuś, bo skorzystam :lol:
Może sie pojawię w tamtych okolicach... :mrgreen:
A daleko jest od was do Gdyni? (wiem, że daleko, ale mniej wiecej ile, bo nie wiem czy dozbieram na bilet :-P )
I wzajemnie, miasto Jarosława Iwaszkiewicza czeka z miejscem noclegowym, wykarmieniem i pogaduszkami wieczornymi na werandzie :-D
Avatar użytkownika
Milla
Moderator
 
Posty: 1383
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-24, 12:21
Lokalizacja: Podkowa Leśna
psy: Maja[*], Bonita oraz klan A&B&D

Re: Goleniów zaprasza na ognisko

Postprzez aga.galin » 2010-07-15, 23:54

Zapraszam szczerze i przy świadkach :mrgreen: Mogę cię też kusić do woli, nawet ponękać troszeczkę :lol:

Do Gdyni jednak ponad 300km jest :-( - wszędzie od nas daleko. No, może do Poznania całkiem przyzwoicie ;-)
Avatar użytkownika
aga.galin
 
Posty: 485
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-02-07, 00:15
Lokalizacja: Goleniów k.Szczecina
psy: REDI, PETRA, BASTER [*] i ...

Re: Goleniów zaprasza na ognisko

Postprzez aga.galin » 2010-07-15, 23:57

Majszczur - ja przygarniam wszystkich tak samo kopniętych na punkcie bernów, jak ja :lol: :mrgreen: :lol: - dawaj kobieto :mrgreen:
Jak zwali się was większa ilość, to bez sensu będzie jechać na ognisko - zadekujemy się w moim ogródku :lol:
Avatar użytkownika
aga.galin
 
Posty: 485
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-02-07, 00:15
Lokalizacja: Goleniów k.Szczecina
psy: REDI, PETRA, BASTER [*] i ...

Re: Goleniów zaprasza na ognisko

Postprzez zadra » 2010-07-16, 07:29

Zaraz zaraz - ja też bym chciała kogoś przygarnąć :mrgreen: Miejsca u mnie dużo, woda ciepła jest, a od niedzieli będzie DSPP :-D Czyli w końcu nie będę na forum tak tylko na doklejkę. Dobrze, że chociaż Aga wpadła z Redim to sobie przypomniałam, jak to fajnie poturlać się z futrzakiem po świeżo skoszonym trawniku.

Pifffko chłodne jak najbardziej, kiełbacha też. Nasz gospodarz drewno nam zorganizuje. Reszta atrakcji (tzn. pokaz sztucznych ogni, koncert Rubika itd.) w naszych rękach:-)

Propozycja noclegu jak najbardziej serio z mojej strony.
Avatar użytkownika
zadra
 
Posty: 834
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-03-16, 16:51
Lokalizacja: Goleniów
psy: Dexter Czandoria 21.05.2010

Re: Goleniów zaprasza na ognisko

Postprzez Milla » 2010-07-16, 08:00

Jak znajdę sposób transportu z Gdyni/Warszawy/Milicza to grzecznie się pojawię :lol:
Tylko nie wiem, czy sama czy pod opieką któregoś z rodziców ;-)
Avatar użytkownika
Milla
Moderator
 
Posty: 1383
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-24, 12:21
Lokalizacja: Podkowa Leśna
psy: Maja[*], Bonita oraz klan A&B&D

Re: Goleniów zaprasza na ognisko

Postprzez MartaD » 2010-07-16, 08:50

My na pewno będziemy jeśli tylko termin nam podpasuje ;-)

A przyjąć też kogoś możemy :-D
Avatar użytkownika
MartaD
Administrator
 
Posty: 2889
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 10:13
Lokalizacja: okolice Szczecina
psy: Lusionki
Hodowla: Lusion

Re: Goleniów zaprasza na ognisko

Postprzez aga.galin » 2010-07-16, 09:00

Kijanka też się deklaruje, jak jej podpasuje termin ;-)

Marta - ty masz aż 3 :shock: :-D :shock: :-D :shock: Dodać nasze - Matko Kochana! - toż ja w życiu tyle trójkolorów nie widziałam (że naraz, to nawet nie myślę - już licząc w ogóle z osobna). Nie ręczę za swoje spazmatyczne reakcje wywołane euforią :lol:
Avatar użytkownika
aga.galin
 
Posty: 485
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-02-07, 00:15
Lokalizacja: Goleniów k.Szczecina
psy: REDI, PETRA, BASTER [*] i ...

Re: Goleniów zaprasza na ognisko

Postprzez daria » 2010-07-16, 09:20

Aga trzeba było być na zlocie,tyle bernów że można było ze szczęścia dostać...orgazmu :lol:
Fajna imprezka się Wam kroi
Avatar użytkownika
daria
 
Posty: 5439
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-16, 10:54
Lokalizacja: Gdańsk
psy: Cometa Balticanis (Birma)

Re: Goleniów zaprasza na ognisko

Postprzez MartaD » 2010-07-16, 09:23

aga.galin napisał(a):Marta - ty masz aż 3 :shock: :-D :shock: :-D :shock:


Ale jak to z sukami bywa zawsze któraś ma cieczkę :-P Jakoś się zgrać nie mogą ;-) No, ale może uda mi się zabrać wszystkie :-)
A jeśli chodzi o termin to nam pasuje cały wrzesień oprócz 11-12. Koniec sierpnia niestety odpada...
Avatar użytkownika
MartaD
Administrator
 
Posty: 2889
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 10:13
Lokalizacja: okolice Szczecina
psy: Lusionki
Hodowla: Lusion

Re: Goleniów zaprasza na ognisko

Postprzez Wydra » 2010-07-16, 09:33

Z całego serca Wam zazdroszczę ;-) jednocześnie życząc wspaniałych wrażeń.U mnie na dzień dzisiejszy jest 11 psów różnej rasy,aż w oczach się mieni :lol:
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Goleniów zaprasza na ognisko

Postprzez zadra » 2010-07-16, 09:43

No właśnie - może te wakacje już zostawmy na pakowanie dzieciarni do szkoły. Może klepmy pierwszy tydzień września - ale już tak na fix? Co Wy na to?
A jak ktoś będzie w okolicach Częstochowy to na kolanach na Jasną Górę i niech pogodę załatwia:-)

Mojszczur - ponieważ i dzieci i my w podobnym (młodym :mrgreen: ) wieku - zaczynam przygotowania do Waszej wizyty :-P
Avatar użytkownika
zadra
 
Posty: 834
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-03-16, 16:51
Lokalizacja: Goleniów
psy: Dexter Czandoria 21.05.2010

Re: Goleniów zaprasza na ognisko

Postprzez aga.galin » 2010-07-16, 11:03

Ja przepraszam bardzo - ja mam dzieci 'przedszkolne' i pewnie dlatego bezmyślnie z sierpniem wyskoczyłam :mrgreen: Ale zgadzam się na wrzesień, nawet na pierwszy weekend września się zgadzam. Pracowniczy kalendarz ścienny (ot, pracownik miesiąca się znalazł :mrgreen: :-P ) podpowiada, że to mogłaby być sobota 04.09.2010

No cóż, skoro Zadra zaklepuje Majszczurkę, to ja zaklepuję Darię - pakuj dzieciaki i Birmę - i przyjeżdżaj. Będzie fajnie - obiecuję :mrgreen: A w drodze powrotnej zabierzesz Millę, to dziewczyna nie będzie miała wymówki (że jakiś bilet, czy coś :roll: ) - z Gdańska do Gdyni się nawet plażą może przejść, jak lubi :lol: :lol: :lol:

To kto jeszcze chętny? Zaraz wam tu z Ewą wszystko zorganizujemy :lol:
Avatar użytkownika
aga.galin
 
Posty: 485
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-02-07, 00:15
Lokalizacja: Goleniów k.Szczecina
psy: REDI, PETRA, BASTER [*] i ...

Re: Goleniów zaprasza na ognisko

Postprzez Majszczur » 2010-07-16, 11:13

Tylko, że mnie na pierwszy tydzień września troszku nie pasi... inne plany.
Kobitki klepcie się między sobą, ja jakoś się dopasuję jak dam radę, najwyżej przyjadę z namiocikiem. Moja banda we wrześniu jest mocno niepewna, sierpień bardziej bo możliwe (możliwe nie zanczy pewne) że i tak będę w okolicy. Ale żeby nie mieszać za bardzo umawiajcie się same, a ja spróbuję być elastyczniejsza.
Avatar użytkownika
Majszczur
 
Posty: 4678
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-16, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
psy: BPP: BERTA (*)... GRANDA (Princess Lovely Lady)

Re: Goleniów zaprasza na ognisko

Postprzez aga.galin » 2010-07-16, 11:21

Majszczur - dookoła nas Puszcza Goleniowska - więc możemy ogniska co tydzień organizować :lol: Jak będziesz w okolicy - daj znać po prostu, a my się w 5 minut skrzykniemy i zorganizujemy :mrgreen:
Avatar użytkownika
aga.galin
 
Posty: 485
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-02-07, 00:15
Lokalizacja: Goleniów k.Szczecina
psy: REDI, PETRA, BASTER [*] i ...

Re: Goleniów zaprasza na ognisko

Postprzez zadra » 2010-07-16, 11:31

U nas goście są ciagle, więc nawet jak wpadniesz tak zupełnie przy okazji to coś się wykręci (impra znaczy jakaś). Przynajmniej będzie pretekst :lol: I tak jak pisze Aga - 5 minut nam wystarczy, bo ty takie zorganizowane babki jesteśmy.
Czekamy więc z niecierpliwością i na sierpień, i na wrzesień
A teraz zmykam do domku, nad morze, a w niedzielę do Czandorii po mojego Dexa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Avatar użytkownika
zadra
 
Posty: 834
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-03-16, 16:51
Lokalizacja: Goleniów
psy: Dexter Czandoria 21.05.2010

Następna strona

Powrót do Szwajcarskie spotkania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości