Karta oceny psa

Przygotowanie do wystaw. Słowniczek wystawowy. Ogólne dyskusje o wystawach.

Moderator: Aga-2

Karta oceny psa

Postprzez agusia » 2009-06-09, 18:54

Dostałam dziś oświecenia, że nie wiem co robi się z kartą oceny psa. :roll: :oops: Czy trzeba ją jakoś potwierdzać w sekretariacie wystawy, żeby ewentualne tytuły, certyfikaty itp. można było wpisać do rodowodu? No właśnie, a do rodowodu to wpisuje się na wystawie, czy w 'rodzimym' oddziale związku?
Avatar użytkownika
agusia
 
Posty: 797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-04-03, 21:08
Lokalizacja: Milanówek
psy: Omena Szumiąca Knieja

Re: Karta oceny psa

Postprzez Bernois. » 2009-06-11, 15:08

ja tez nie mam pojęcia ;P
ale Rosa miała wpisane w rodowodzie osięgnięcia, przez ZK swojego oddziału. (pieczątka :mrgreen: ) więc chyba tam ;-)
Bernois.
 
Posty: 48
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-03-29, 14:00
psy: ALEX Bogini Świtu

Re: Karta oceny psa

Postprzez Beata i Fiona » 2009-06-11, 16:15

nic nie trzeba potwierdzać ;-)
trzeba jedynie pilnować tytułów 1-lokatowych, bo czasami zapominają wpisać, albo wpisują za dużo

wpisać do rodowodu można i owszem (w rodzimym oddziale), choć to zależy od oddziału, a nawet od osoby którą prosimy.
można wpisać np. pierwsze trzy dorosłe wystawy, a czasami poprostu wbijają stępel reproduktor/suka hodowlana, można wpisać wynik z egzaminu PT, itp.
Avatar użytkownika
Beata i Fiona
 
Posty: 2367
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-30, 12:22
Lokalizacja: Radlin
psy: TREY, VARIA i KAGURA von Romanshof & YARA
Hodowla: von Romanshof

Re: Karta oceny psa

Postprzez qbav » 2009-06-15, 12:04

warto tez odbierajac karte oceny od sedziego zerknac czy jest podpisana.. bo zdarza sie ze sedziowie w pospiechu nie podpisuja, a na karcie czasami nie ma nawet wydrukowanego imienia i nazwiska sedziego.
Avatar użytkownika
qbav
 
Posty: 1526
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-02-05, 12:54
psy: Kuba + Betel & Birma


Powrót do ABC wystaw

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron