Namioty na wystawie!

Czyli - zabawki, legowiska, artykuły pielęgnacyjne, itp

Moderator: Barbel

Namioty na wystawie!

Postprzez mysia.x » 2012-05-10, 18:33

http://www.decathlon.com.pl/PL/base-seconds-full-be-owy-173294003/#

Witam :) Dużo razy się widzi te piekne namioty na wystawach! Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu takich namiotów w internecie :) W jak najbardziej przystępnej cenie! Z góry bardzo dziękuję :-D

Spoiler:
Avatar użytkownika
mysia.x
 
Posty: 1186
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-12-17, 15:21
Lokalizacja: Kielce
psy: VERNE von Romanshof , Forest

Re: Namioty na wystawie!

Postprzez Adanio » 2012-05-10, 18:39

Na wystawach są te same głównie, ale nie w wersji Full. Co do znalezienia ich jest ciężko. Cena takiego to 649 zł, sąw decathlonach dostępne po ówczesnym zamówieniu z Czech. (Był gdzieś temat o tym). Ogółem wycofali te namiotu jakiś czas temu i zastąpili je właśnie wersją full. Były tamte od ręki dostępne jakiś czas temu jeszcze w Piasecznie (wziąłem ostatni) oraz w Warszawie na Targówku. W reszcie brak...
Co do tego, że można zamawiać powiedziała nam o tym Pani z siedziby decathlonu niestety juz w sklepach nie wiedzą o takiej opcji.
Avatar użytkownika
Adanio
 
Posty: 101
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-02-08, 11:04
Lokalizacja: Skierland
psy: Mozart,Merdal i Sonatka

Re: Namioty na wystawie!

Postprzez marieanne » 2012-05-10, 19:07

Co do tego z linku - moja koleżanka ma taki sam :-D Tylko ona z afganką się wystawia - ale myślę, że na samego berneńczyka się nada (Ty juz możesz mieć problem ze zmieszczeniem się).

Co do namiotu - tych faktycznie ja juz nigdzie nie spotkałam. Myśmy sobie rok temu sprawili taki, co i na wystawę, i na wakacyjny wypad nad jezioro się nada- też taki "samorozkładający się" tylko bardziej zabudowany, z duzym przedsionkiem. Fakt, moze takiej wentylacji jak w tym nie ma, ale do środka wentylator wsadzamy, zostawiamy do połowy otwarte wejście i jest lux torpeda :D dodatkowy plus -> nikt nie zagląda i nie rozprasza psów ;-)
Avatar użytkownika
marieanne
Moderator Działu
 
Posty: 2615
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-08-08, 21:04
Lokalizacja: Białystok
psy: BPP x3: Bohun, Zuzia i Bromba :)
Hodowla: Śledzikujący Bern FCI

Re: Namioty na wystawie!

Postprzez Adanio » 2012-05-10, 21:24

marieanne napisał(a):Co do tego z linku - moja koleżanka ma taki sam :-D Tylko ona z afganką się wystawia - ale myślę, że na samego berneńczyka się nada (Ty juz możesz mieć problem ze zmieszczeniem się).

nie zauważyłem, przedtem. No na samego psa tak, ale tutaj trzeba myśleć też w przypadku deszczu i nie jest to wystarczające . Jeżeli chciałabyś poszukać tamtego, napisz do mnie na priv, spróbuje znowu pogadać z deccathlonem ewentualnie sprawdzić czy gdzieś w pobliżu mam dostęp do czegoś.
Coś podobnego ale jak wspmniała Marienne raczej waży więcej i trwa rozłożenie więcej.
http://www.decathlon.com.pl/PL/base-seconds-212142983/
Avatar użytkownika
Adanio
 
Posty: 101
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-02-08, 11:04
Lokalizacja: Skierland
psy: Mozart,Merdal i Sonatka

Re: Namioty na wystawie!

Postprzez marieanne » 2012-05-10, 22:43

Hm, czy rozłożenie trwa więcej? Nie wydaje mi się, rozkłada się sam ;-) tylko podłogę trzeba najpierw położyć, zapiąć na rzepy do dachy i wbić szpilki ;-) Ale fakt, jest pewnie cięższy - 6kg waży.

Mielismy na poczatku problemy ze składaniem, ale teraz TŻ robi to w kilka minut sam ;-)
Avatar użytkownika
marieanne
Moderator Działu
 
Posty: 2615
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-08-08, 21:04
Lokalizacja: Białystok
psy: BPP x3: Bohun, Zuzia i Bromba :)
Hodowla: Śledzikujący Bern FCI

Re: Namioty na wystawie!

Postprzez Adanio » 2012-05-11, 08:23

No to, waga jest podobna ten co ja wspomnialem wazy przeszlo 6 kg, a posiada wysoki przedsionek? No mi skladanie rozkladanie zajmuje mniej niz minute, ale to jak wspomniałaś kwestia wprawy
Avatar użytkownika
Adanio
 
Posty: 101
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-02-08, 11:04
Lokalizacja: Skierland
psy: Mozart,Merdal i Sonatka

Re: Namioty na wystawie!

Postprzez marieanne » 2012-05-11, 12:43

Adanio napisał(a):No to, waga jest podobna ten co ja wspomnialem wazy przeszlo 6 kg, a posiada wysoki przedsionek? No mi skladanie rozkladanie zajmuje mniej niz minute, ale to jak wspomniałaś kwestia wprawy

Przedsionek... hm, ja mam 175cm i musze sie trzoche.schylic, ale znacznie mniej niz w standartowym namiocie- praktycznie sie troche garbie po prosu ;-)Wg mnie jest naprawde fajny, szczegolnie ze jak mowie nadaje sie.nie tyllo na wystawe ;-)
Avatar użytkownika
marieanne
Moderator Działu
 
Posty: 2615
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-08-08, 21:04
Lokalizacja: Białystok
psy: BPP x3: Bohun, Zuzia i Bromba :)
Hodowla: Śledzikujący Bern FCI

Re: Namioty na wystawie!

Postprzez Adanio » 2012-05-11, 12:47

marieanne napisał(a):Przedsionek... hm, ja mam 175cm i musze sie trzoche.schylic, ale znacznie mniej niz w standartowym namiocie- praktycznie sie troche garbie po prosu ;-)Wg mnie jest naprawde fajny, szczegolnie ze jak mowie nadaje sie.nie tyllo na wystawe ;-)

no ja jeszcze używam go jako domku na ogórdku :) mogłabyś podać nazwę swojego? tez decathlonowy ?
Avatar użytkownika
Adanio
 
Posty: 101
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-02-08, 11:04
Lokalizacja: Skierland
psy: Mozart,Merdal i Sonatka

Re: Namioty na wystawie!

Postprzez marieanne » 2012-05-11, 12:50

Adanio napisał(a):
marieanne napisał(a):Przedsionek... hm, ja mam 175cm i musze sie trzoche.schylic, ale znacznie mniej niz w standartowym namiocie- praktycznie sie troche garbie po prosu ;-)Wg mnie jest naprawde fajny, szczegolnie ze jak mowie nadaje sie.nie tyllo na wystawe ;-)

no ja jeszcze używam go jako domku na ogórdku :) mogłabyś podać nazwę swojego? tez decathlonowy ?

Wroce do domu i podam, bo tak z pamieci tonie pamietam. Kupilismy rok temu w Decathlonie w Gdansku :-) duzy plus- na spanie miescimy sie tam my 2 + 2 psy :-)
Avatar użytkownika
marieanne
Moderator Działu
 
Posty: 2615
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-08-08, 21:04
Lokalizacja: Białystok
psy: BPP x3: Bohun, Zuzia i Bromba :)
Hodowla: Śledzikujący Bern FCI


Powrót do Akcesoria

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość