Hej, jestem nowym szczeniaczkiem....

Galeria z ogólnym dostępem. Można się tu pochwalić swoją pociechą!

Moderator: Apcik

Postprzez Ewa » 2006-12-29, 15:18

jak Wy nie zgadniecie to ja już wcale :cry: Śliczności niech się zdrowo howa!
Ewa
 
Posty: 694
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 10:30
Lokalizacja: Ryczywół

Postprzez Zuzanda » 2006-12-29, 16:15

A ja wiem :-P :-P :-P
ale poczekam aż wlascicielka sie pochwali :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Dla ulatwienia powiem że tuż pod bokiem rośnie amant dla Laponii :-D
Zuzanda
 
Posty: 3247
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 20:46
Lokalizacja: Błonie koło Warszawy
psy: Laponia ,Tomek(*) ,Bleki
Hodowla: Black Velvet

Postprzez nugatika » 2007-01-02, 17:10

no dziewczyny mowicie czyje malentwo :!: :!: :!: bo mnie ciekawosc zzera! :lol: :-P
Avatar użytkownika
nugatika
 
Posty: 3318
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 20:00
Lokalizacja: Strzyżów <--> Lublin
psy: Bystra, Nutka, niedźwiedz berneński Nugat {*}

Postprzez Natalia i Galwin » 2007-01-02, 22:40

No to kto jest szczęśliwym posiadaczem :?: :evil: :?: :evil: :-)
Avatar użytkownika
Natalia i Galwin
 
Posty: 4226
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-27, 22:27
psy: Galwin (*)

Postprzez Gość » 2007-01-03, 00:01

Widocznie nie ma ochoty sie pochwalic to po co temat.
Gość
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez AgaZ » 2007-01-03, 00:18

Cześć wszystkim!!!

więc przyznaję się - Felix jest mój :-)

nie chwaliłam się wczesniej sama, bo Asia chciała zrobić konkurs - zgadywankę, przy czym ja i tak domyślałam się że raczej nikt nie domyśli się że to akurat mój Feluś :lol:

przepraszam za trzymanie tak długo w niepewności, jednak organizator konkursu gdzieś "zaginął" więc nie chce was już dłużej męczyć, i żeby Gość nie posądzał mnie że nie chcę się ujawnić ;-)

postaram się wstawić jakieś większe zdjęcia, tylko nie wiem jak to mi sie uda, bo na tym forum jeszcze tego nie próbowałam..............

Agnieszka Zatorska z Astrą i Felix'em oraz kotami - Daszą i Ozzy'm
AgaZ
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez AgaZ » 2007-01-03, 00:31

piierwsza próba, zobaczymy jak poszło

zdjęcia z 31.12 - mozolne próby ustawienia psiaków do wspólnego zdjęcia, szczególnie trudne zadanie przy szybko "orbitującym" Felku :roll:

Obrazek

Obrazek

smaczne było, ale jak zawsze za mało :lol:
Obrazek

męczący był ten pierwszy sylwester w moim życiu :mrgreen:
Obrazek

co ten Pancio mówi??
Obrazek
AgaZ
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Natalia i Galwin » 2007-01-03, 10:03

Ooo... :-) No to gratulacje !!
Avatar użytkownika
Natalia i Galwin
 
Posty: 4226
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-27, 22:27
psy: Galwin (*)

Postprzez Grażyna i Coffee » 2007-01-03, 11:40

Gratulacje i życzenia żeby się zdrowo chował :-D
Avatar użytkownika
Grażyna i Coffee
 
Posty: 1244
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 09:45
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Roxanka » 2007-01-03, 19:51

No Aga, ładnie to tak? Chyba zboczę kiedyś z drogi na działkę i się z Tobą "policzę". :mrgreen: Feluś cuuudny, wyczochraj go mocno od "cioci" Roxy. I dawaj wreszcie więcej zdjęć małego i Astry. :-)
Avatar użytkownika
Roxanka
 
Posty: 2938
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-01, 23:25
Lokalizacja: Warszawa
psy: TUNDRA Maltabar [']

Postprzez Juju » 2007-01-03, 20:00

Nie no misio śliczny :-D Gratulujemy!!!
Avatar użytkownika
Juju
 
Posty: 861
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 15:05
Lokalizacja: Wodzisław Śl
psy: Abusia Fabiolcia i Galisia <3

Postprzez Poker » 2007-01-03, 20:46

Aga gratulacje :mrgreen: niunio słodki, niech się zdrowo chowa !
głaskańce dla niego , no i Astry

jak go "starucha" przyjęła :mrgreen: napisz coś
Poker
 
Posty: 2223
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 14:22
Lokalizacja: nad Świdrem
psy: Poker (*)Hugo(*)O MójTySmutku, Porto CzarująceOczy

Postprzez AgaZ niezalogowana » 2007-01-03, 23:14

Roxanka napisał(a):Chyba zboczę kiedyś z drogi na działkę i się z Tobą "policzę". :mrgreen:


nie mogę się doczekać kiedy to nastąpi, tak pewnie tylko straszysz :lol: ale w odwiedziny oczywiście zapraszam :mrgreen:

Roxanka napisał(a): I dawaj wreszcie więcej zdjęć małego i Astry. :-)


postaram się niedługo coś dołożyć na forum....


Grażynko, co do "staruchy" :-D , to warczała na niego przez pierwsze dwa dni. Trzeba jej przyznać racje ze Felek bardzo namolny jest i pierwsze co jak zobaczył Astrę to powąchał i od razu cycka do ssania odnalazł, a moja biedna Astrunia jakoże dzieci jeszcze nie miała to nie wiedziała o co małemu chodzi i bardzo sie "obruszyła" na jego zachowanie :lol:

natomiast teraz to jak tylko wróce z pracy i wpuszczę ją do domu to "gryzą sie" z Felkiem prawie cały wieczór, ciezko jest ich w ogóle rozdzielić. Moja kochana Astrunia jakby obudziła sie ze "snu zimowego" odkąd Feluś zawitał do domu ;-)
Felix jak bardzo broi to Astra potrafi go również nieźle "ochrzanić" :lol:

Aha z ciekawostek - Felix baardzo lubi "ujeżdżać" moją kicie Dasze, a najgorsze że ona też to chyba lubi...... jak uda mi sie Felka odłączyć od Daszy, bo ona niby "płacze" to zaraz Dasza jest przy Felku i zalotnie macha mu przed oczami swoim puchatym ogonem i znów się zaczyna zabawa - Felek goni Dasze, skacze na nią lub wgryza jej sie w ogon, a ona udaje "ofiare" i woła mamusie........istny cyrk :roll: Fakt Dasza ma duużo futra, jednak boję się ze jak tak dalej będa wyglądały ich zabawy, to niewiele jej zostanie na wystawe kocią w marcu :evil: co do dalszej symbiozy pies-kot, to Feluś ostatnio wylizywał uszka mojemu drugiemu kotkowi _Ozziemu, a temu to sie widać podobało :lol:

Felkowi jedzenia wiecznie za mało, jak był mniejszy to biedak tak szybko jak ze az dostawał czkawki...pije jak smok, zaraz potem leje jak hydrant, i puszcza taakie śmierdzące bąki-tajniaki, że aż cięzko wytrzymać :roll: :evil: 8-)

Ogólnie mówiąc przez pierwsze dni to nie mogliśmy za nim nadążyć, jesli psy mogą mieć ADHD to on to chyba ma :-x On tak we wszystko co robi angażuje sie całym sobą!!
A tak w ogóle to kochany piesio z niego, już nie mogę sobie wyobrazić jak było bez niego :lol: a dopiero 3 tyg, minęły.....

Aga
AgaZ niezalogowana
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez monarucza » 2007-01-04, 00:49

Dopiero 3 ? Aga, już 3. Śliczny piesio, czy Feluś żyjąć w kocio - piej symbiozie , wcinateż z kociej michy. Aga przyznaj się, jak w tej materii Felek dogaduje się z Daszą i Ozzym ?
Avatar użytkownika
monarucza
 
Posty: 495
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:25

Postprzez Gość » 2007-01-04, 11:41

Śliczny, mały rozrabiaka :mrgreen: Lilla.
Gość
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez AgaZ » 2007-01-04, 12:26

monarucza napisał(a):.....czy Feluś żyjąć w kocio - piej symbiozie , wcinateż z kociej michy. Aga przyznaj się, jak w tej materii Felek dogaduje się z Daszą i Ozzym ?


Kocie miski zostały błyskawicznie przeniesione na poddasze, a schodzki na poddasze zagrodzone takim płotkiem - furteczką, którą zmajstrował mój mąż,
więc Felek nie ma na szczęście możliwości je dopaść. Co nie znaczy ze nie ma na nie ochoty, jak widzi że idę dołożyć żarcia kotkom i zamykam mu furtkę przed nosem, to wyje jak husky, tak jest oburzony Panci zachowaniem :lol:

Ale kocie kupki też sa smaczne, a może nawet lepsze ;-) przez 1 tydzień miał dostęp do kuwet, wię one też powędrowały na poddasze :evil:
Ogólnie Feluś jak tylko widział że Daszka zmierza do kuwety na kupke, to ładnie warował przy niej i czekał niecierpliwie aż skonczy i wtedy on będzie sie mógł posilić, bo przeciez PAńcia go głodzi i trzeba szukać żarcia na własną rękę :roll:
AgaZ
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Wanda » 2007-01-04, 12:56

Jak bym o mojej Basmie czytała, ona tez wiecznie głodna biedaczka chodzi, teraz ma 9 miesięcy a jeszcze czycha na kupki Bety(wyjatkowo smaczne).
Maluch jest świetny, uroczy a imię wyjątkowo do niego pasuje. Życzę powodzenia i gratuluję decyzji.
Avatar użytkownika
Wanda
 
Posty: 1982
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 13:21
Lokalizacja: Rumia
psy: Beta(*),Dracoh(*),Basma,Ginnger,Hocus,Denzel,Lara
Hodowla: Szczęście Ty Moje

Postprzez Zuzanda » 2007-01-04, 12:57

no Agnieszka skad ja to znam :?: :?: :lol: :lol: :lol:
U mnie to z braku dostepu do kocich wlasne tez staly sie ..atrakcyjne :evil: :evil:
Zuzanda
 
Posty: 3247
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 20:46
Lokalizacja: Błonie koło Warszawy
psy: Laponia ,Tomek(*) ,Bleki
Hodowla: Black Velvet

Postprzez monarucza » 2007-01-04, 13:47

No to teraz macie mnie na sumi9eniu. rozpłakałam się ze śmiechu z tych kocio -psich układów. Nigdy nie miałam kota, więc dlatego intrygują mnie te spółki. Pierwszy kontakt jaki widzialam Rozy z kotemwygladał tak. Było to podczas odwiedzin w rodzimej hodowli. Roza miała wtedy ok. 6 miesiecy i kotki nosiła w zebach jak aporciki, wstydu się najadłam nic wiecej :oops:
Avatar użytkownika
monarucza
 
Posty: 495
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:25

Postprzez Szam » 2007-01-04, 14:46

A wiecie jak wyglada Bernenczyk ktory zaklinowal sie w kuwecie (takiej zadaszonej) i wyje w srodku??:-)
Avatar użytkownika
Szam
 
Posty: 3082
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:36
Lokalizacja: Rzeszów / okolice
psy: Jamajka, Lulu, Hummer, Gina & aussiki

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Galeria psiaków

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości