Unia

Galeria z ogólnym dostępem. Można się tu pochwalić swoją pociechą!

Moderator: Apcik

Re: Unia

Postprzez swobodziak » 2012-08-29, 18:44

pozdrowionka od taty Augustina :-D
Avatar użytkownika
swobodziak
 
Posty: 635
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-03-04, 18:58
Lokalizacja: Swoboda koło Zgierza
psy: Berneński Pies Pasterski i Shiba
Hodowla: Swobodne Życie FCI

Re: Unia

Postprzez baksak » 2012-08-29, 19:47

marieanne napisał(a):
Asiulka napisał(a):Muszę się do czegoś przyznać mam nadzieję,że babcia (P.Aneta) nie usłyszy ;)dziś w nocy "maleństwo" troszkę przespała się z nami w łóżku i oglądała tv,serio mówię.A takie bąki puszczała,że w pewnym momencie została sama na łóżku wyszliśmy na balkon odetchnąć świeżym powietrzem wracamy a tam niema gdzie się położyć rozłożyła się na wyrze a jej spojrzenie mówił tak mi się wydaje "kładźcie się jest jeszcze dużo miejsca" :)

Spoko, to chyba genetycznie jakoś... Bohun oglądał z nami EURO (Zuzia oczywiscie tez ;-) ), ledwo mieściliśmy się na kanapie :mrgreen: i o ile w łózku nie śpi, to jak czasem się rozwali (na pańci :mrgreen: )...

No to teraz musicie odpowiednio dobierać programy, żeby nie miał złego wpływu na rozwój psiulki <haha> ale sport to bym sobie odpuścił. A jak się nauczy tak grać w piłkę jak nasza reprezentacja? ;>
A do bączków to się przyzwyczajcie... Tym bardziej, że jeszcze raczej urośnie :mrgreen:
Avatar użytkownika
baksak
 
Posty: 2750
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-03-28, 13:21
Lokalizacja: Warszawa
psy: Expert [*] i Gerda (Majowy Skarbiec)

Re: Unia

Postprzez aga.s » 2012-08-29, 20:15

Witamy serdecznie siostrzyczkę naszej Basanti. :radocha2:
Oj,dużo radości przed Wami :lol:
Avatar użytkownika
aga.s
 
Posty: 1578
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-06-27, 12:56
psy: Indiana Jones , Basanti i Gabana BPP
Hodowla: Melle Dulcior

Re: Unia

Postprzez Anna Rozalska » 2012-08-29, 20:21

Co mała je? nieraz bąki są po karmie np. gdy jest za tłusta. Do spania w łóżku musicie się przyzwyczaić, szczeniaczek, czy dorosły bern już tak ma. Z natury telewizję też chętnie oglądają ale tylko wybrane programy.
Avatar użytkownika
Anna Rozalska
 
Posty: 2722
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-10-12, 08:52
Lokalizacja: Warszawa
psy: Lamia Aninbernus TM Inzaghi
Hodowla: Kamień Milowy

Re: Unia

Postprzez Justynka » 2012-08-29, 20:49

Super wiadomość! jeszcze raz gratuluję zmiany decyzji <brawo>
Świetna mała ;) dużo cierpliwwości i wytrawałości w wychowaniu szczonka ;-)

hehe jak ją przywyczaicie do spania z Wami teraz to niestety tak już zostanie. Ja jestem chyba w mniejszości tutaj, bo nie śpię z psem i nie pozwalam na wchodzenie na łożko, kanapę itd. Jedynie wyjątkiem były sytuacje, gdy byłam chora, wtedy zdarzało mu się wejść do łożka i sprawdzić czy jeszcze żyje :mrgreen: bern w sytuacjach kryzysowych jest niezastąpiony ;)
Avatar użytkownika
Justynka
 
Posty: 1017
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-08-18, 09:15
Lokalizacja: Gdańsk
psy: Pako

Re: Unia

Postprzez jbeata » 2012-08-29, 21:47

Gratuluję dobrej decyzji <tak> i pięknej dziewczynki <buzki>
Avatar użytkownika
jbeata
 
Posty: 2942
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-07-28, 20:37
Lokalizacja: śląskie
psy: Pola,Rose,Klara,Beauty,Phoebe,Rolex, Erotica (*)
Hodowla: Mocne Góralki

Re: Unia

Postprzez marieanne » 2012-08-29, 22:11

Justynka napisał(a):hehe jak ją przywyczaicie do spania z Wami teraz to niestety tak już zostanie. Ja jestem chyba w mniejszości tutaj, bo nie śpię z psem i nie pozwalam na wchodzenie na łożko, kanapę itd. Jedynie wyjątkiem były sytuacje, gdy byłam chora, wtedy zdarzało mu się wejść do łożka i sprawdzić czy jeszcze żyje :mrgreen: bern w sytuacjach kryzysowych jest niezastąpiony ;)

Hm, a nasze z kolei wiedzą, że na kanapę czy fotel - tak, mozna, można tam też spać, przeciągać się, wywalać do góry kołami i co tam chcą - ale na łózko absolutnie. Nie zniosłabym takiej ilości kłaków w wyrze :mrgreen: więc nawet do sypialni wstęp jest ograniczony do sytuacji rannego powitania :mrgreen:

Ale Asia z rodziną dopiero zaczęli, wiec trzeba szybciutko przemysleć jakieustalają zasady, a potem je wprowadzać w życie, bedąc nieczułym na wdzięki puchatej kuleczki i słodkie oczka (powiedziałam ja, która nadal nie potrafię długo gniewać się na Zuzię :mrgreen: )
Avatar użytkownika
marieanne
Moderator Działu
 
Posty: 2615
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-08-08, 21:04
Lokalizacja: Białystok
psy: BPP x3: Bohun, Zuzia i Bromba :)
Hodowla: Śledzikujący Bern FCI

Re: Unia

Postprzez Anetabs » 2012-08-29, 22:13

Witam serdecznie moją sunię <buzki> i jej nową rodzinkę. Tak się cieszę że was widzę. Asiu tylko proszę puszczać jej same edukacyjne programy, bo jak się naogląda innych to nie wiadomo co z niej wyrośnie ]:-> :lol:
Pozdrawiam cieplutko.
Avatar użytkownika
Anetabs
 
Posty: 172
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-06-01, 11:05
Lokalizacja: Ożarów
psy: River Island

Re: Unia

Postprzez Rysia » 2012-08-30, 09:12

Witam ;) ale jakoś strasznie mało zdjęć jak na galerię, prosimy o więcej <haha>
Avatar użytkownika
Rysia
 
Posty: 899
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-07-24, 07:44
Lokalizacja: Szczecin
psy: CANDY , BASIA i LILLA
Hodowla: Candy World

Re: Unia

Postprzez Ella » 2012-08-30, 09:21

Super psinka :-D
Życzymy zdrówka maluszkowi,a wam cierpliwości :radocha: ,no bo maluch,jak to maluch-tu nasisia,tam pogryzie...,ale co radości i śmiechu <papa>
Avatar użytkownika
Ella
 
Posty: 1797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-01-01, 01:57
Lokalizacja: Czeladź(Śląskie)
psy: JOKASTA i BAILA MORENA (DSPP)
Hodowla: Swiss Diamond FCI

Re: Unia

Postprzez Gosia1812 » 2012-08-30, 16:43

Dziewczyna superowa :love: . Gratulujemy zmiany decyzji. Życzymy dużo radości z posiadania tej ślicznoty.

Gosia z Kajką
Avatar użytkownika
Gosia1812
 
Posty: 890
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-05-12, 10:32
Lokalizacja: Puławy
psy: DSPP Kajka
Hodowla: Z Chełmskiego Grodu

Re: Unia

Postprzez Asiulka » 2012-08-30, 23:27

Tak jak obiecałam poszerzam galerię .

Obrazek
Dzień dobry :)

Obrazek
Wszystko moje.

Obrazek
Jestem zawsze czujna.

Obrazek
Na boczku.

Obrazek
I na pleckach.(Ładne mam łatki ?)

Obrazek
Moje nie ruszać :)

A teraz pokarze wam coś ekstra Unula która próbuje się ukryć :)

Obrazek
Widać mnie ?

Obrazek
A teraz ?

Obrazek
Ha ha zniknęłam :)

Obrazek
Jestem straszna <boisie>

Obrazek
Wieczorne harce.

Obrazek
Pana nie ma można posiedzieć ;)

I tak minęła na już 2 doba razem Unią,jest prze kochaną sunią,jest czyściutka w nocy budzi na siku,później się bawi, a w dzień odsypia nocne zabawy.Szybko się uczy np.chodzenie na smyczce.
Avatar użytkownika
Asiulka
 
Posty: 59
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-08-14, 20:40
Lokalizacja: Warszawa Białołęka
psy: Unia (Alpejska Kraina Szczęścia)

Re: Unia

Postprzez marieanne » 2012-08-31, 05:24

Jeśli mogę coś poradzić - nie dawajcie jej się wkręcać w nocne zabawy, bo będzie bardzo ciężko oduczyć. Chce sie bawić - niech się bawi, ale sama, a wy do wyra i plecami do małej. Jak ją nauczycie, że noc jest od harców, a nie od spania to będzie niefajnie ;-) wiem, że serducho się kraje jak trzeba takiemu maluchowi czegoś odmówić... ale nie ma wyjścia.

I jest świetna - a chowanie się w krzaczku mistrzowskie :mrgreen:
Avatar użytkownika
marieanne
Moderator Działu
 
Posty: 2615
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-08-08, 21:04
Lokalizacja: Białystok
psy: BPP x3: Bohun, Zuzia i Bromba :)
Hodowla: Śledzikujący Bern FCI

Re: Unia

Postprzez baksak » 2012-08-31, 09:28

Asiulka napisał(a):(...)Obrazek
Widać mnie ?
(...)

Czy to maskowanie (się) czy masakrowanie (krzaczka)? <haha>

marieanne napisał(a):(...) wiem, że serducho się kraje jak trzeba takiemu maluchowi czegoś odmówić... ale nie ma wyjścia. (...)

Wychowywanie szczeniaczka to nic innego jak ciągły ból serca: bo jak tu nie bawić się zawsze kiedy prosi, jak tu nie dawać jedzenia przy stole, jak tu nie pozwalać wchodzić na łóżko... <bezrady2> a najgorsze, że twardym trzeba być nie miękkim bo inaczej będzie przechlapane... <załamka>
Avatar użytkownika
baksak
 
Posty: 2750
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-03-28, 13:21
Lokalizacja: Warszawa
psy: Expert [*] i Gerda (Majowy Skarbiec)

Re: Unia

Postprzez Asiulka » 2012-08-31, 10:01

marieanne napisał(a):Jeśli mogę coś poradzić - nie dawajcie jej się wkręcać w nocne zabawy, bo będzie bardzo ciężko oduczyć. Chce sie bawić - niech się bawi, ale sama, a wy do wyra i plecami do małej. Jak ją nauczycie, że noc jest od harców, a nie od spania to będzie niefajnie ;-) wiem, że serducho się kraje jak trzeba takiemu maluchowi czegoś odmówić... ale nie ma wyjścia.


Ona sama ze sobą głupawki dostaje i nikt jej w tym nie pomaga.
Avatar użytkownika
Asiulka
 
Posty: 59
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-08-14, 20:40
Lokalizacja: Warszawa Białołęka
psy: Unia (Alpejska Kraina Szczęścia)

Re: Unia

Postprzez Poker » 2012-08-31, 10:19

Witamy i My ślicznotę z Pańciostwem :-D Mała czadowa <winko>
maskowanie krok po kroku - świetne są te zdjęcia z krzaczkiem (Asiulka już wsiąkła - piękną tuję (chyba) krzaczkiem nazywa :shock: a o małym szkodniku ani złego słowa :ojoj: ) <rotfl>
Poker
 
Posty: 2223
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 14:22
Lokalizacja: nad Świdrem
psy: Poker (*)Hugo(*)O MójTySmutku, Porto CzarująceOczy

Re: Unia

Postprzez marieanne » 2012-08-31, 10:27

Asiulka napisał(a):
marieanne napisał(a):Jeśli mogę coś poradzić - nie dawajcie jej się wkręcać w nocne zabawy, bo będzie bardzo ciężko oduczyć. Chce sie bawić - niech się bawi, ale sama, a wy do wyra i plecami do małej. Jak ją nauczycie, że noc jest od harców, a nie od spania to będzie niefajnie ;-) wiem, że serducho się kraje jak trzeba takiemu maluchowi czegoś odmówić... ale nie ma wyjścia.


Ona sama ze sobą głupawki dostaje i nikt jej w tym nie pomaga.

Ja się domyślam :mrgreen:
Tylko mówię, żebyście nie dali się w te zabawy wciągnąć - czyli jak dostanie głupawki i szarpie za rękaw piżamy/przynosi piłeczke/poszczekuje itd - to nie reagujcie. Żeby się pchełka nie nauczyła, że po nocy mozna tak się bawić :mrgreen:
Avatar użytkownika
marieanne
Moderator Działu
 
Posty: 2615
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-08-08, 21:04
Lokalizacja: Białystok
psy: BPP x3: Bohun, Zuzia i Bromba :)
Hodowla: Śledzikujący Bern FCI

Re: Unia

Postprzez Juska » 2012-08-31, 10:42

Śliczna malutka,
a jej ukrywanie się po prostu bombowe :mrgreen: :lol:
Avatar użytkownika
Juska
 
Posty: 296
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-09-09, 11:41
Lokalizacja: Zduńska Wola
psy: Henia, Eli, Kayla, Lavender, Gaston, Lusia :)
Hodowla: Sesto Senso

Re: Unia

Postprzez Anetabs » 2012-08-31, 11:44

Widać na zdjęciach że Unia już o babci zapomniała :-( i dobrze jej w nowej rodzince <juhu>
Asiu zdjęcia suer, aż łeska się kręci w oku <beczy> , tym bardziej że nie mniałam okazji ją na koniec poprzytulać i pomiziać, wycałować :love2: na nową drogę do kochającej rodzinki.
Mizianka dla Uni.
Avatar użytkownika
Anetabs
 
Posty: 172
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-06-01, 11:05
Lokalizacja: Ożarów
psy: River Island

Re: Unia

Postprzez Asiulka » 2012-08-31, 12:27

Anetabs napisał(a):Widać na zdjęciach że Unia już o babci zapomniała :-( i dobrze jej w nowej rodzince <juhu>
Asiu zdjęcia suer, aż łeska się kręci w oku <beczy> , tym bardziej że nie mniałam okazji ją na koniec poprzytulać i pomiziać, wycałować :love2: na nową drogę do kochającej rodzinki.
Mizianka dla Uni.


Proszę się nie martwić Unia jeszcze nie zapomniała w nocy zdarza jej się popłakać,mam nadzieję,że jej dobrze.A co do pożegnania lub przywitania jeszcze nic straconego zapraszamy babcię i mamusię :)
Avatar użytkownika
Asiulka
 
Posty: 59
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-08-14, 20:40
Lokalizacja: Warszawa Białołęka
psy: Unia (Alpejska Kraina Szczęścia)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Galeria psiaków

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości