XENA Azmeg

Galeria z ogólnym dostępem. Można się tu pochwalić swoją pociechą!

Moderator: Apcik

Re: XENA Azmeg

Postprzez Xenia 33 » 2011-08-23, 15:46

Ja nic nie reklamuję chciałam tylko pomóc i nic więcej.Nawet przez myśl mi nie przeszło że moge robić coś złego.Ale zapewniam że to była moja ostatnia pomoc w sprzedaży jej piesków.Nie chce robić sobie wrogów bo wiem że ja osobiście nie puściłabym w świat takich piesków które nie mają rodowodu.Bardzo mi się podoba ta rasa i dlatego jak ja założę sobie taką hodowle to dołożę wszelkich starań aby wszystko było w jak najlepszym porządku i będę dążyła do udoskonalenia tej rasy.
Xenia 33
 
Posty: 71
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-02-23, 09:44

Re: XENA Azmeg

Postprzez Xenia 33 » 2011-08-23, 15:49

No i wiedziałam że zacznie się temat rzeka.A więc sunia moja już znalazła kochany domek i będzie tam bardzo kochana ale na pewno nie rozmnażana.
Xenia 33
 
Posty: 71
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-02-23, 09:44

Re: XENA Azmeg

Postprzez wiki1710 » 2011-08-23, 15:49

Barbel napisał(a): że sprzedajesz przyjaciółkę


Xenia 33 napisał(a): Chciałabym przedstawić wszystkim naszą nową kochaną księżniczkę Xena z hodowli Azmeg]


Aniu, raczej sprzedawana jest 'nowa księżniczka' <załamka>
Avatar użytkownika
wiki1710
 
Posty: 549
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-06-04, 13:52
psy: Nelly (DSPP), Layla (BPP)

Re: XENA Azmeg

Postprzez marieanne » 2011-08-23, 15:50

Nie reklamujessz? Nie wiedziałaś, ze coś złego robisz?
Wytłumacz mi, jakim sposobem- sama piszesz, ze chcesz załozyć hodowlę, by doskonalic rase -> wiesz wiec, ze rozmnażać powinno się psy z rodowodem. A mimo wszystko reklamujesz reproduktora bez papierów? :sciana: no matko i córko, to skomplikowane nie jest :shock:

Jaką masz gwarancję, ze sunia rozmnażana nie bedzie?
I racja- kup sobie pluszaka a nie żywe zwierzę- nie sprawdzi się w hodwli to dowidzenia :sciana:
Avatar użytkownika
marieanne
Moderator Działu
 
Posty: 2615
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-08-08, 21:04
Lokalizacja: Białystok
psy: BPP x3: Bohun, Zuzia i Bromba :)
Hodowla: Śledzikujący Bern FCI

Re: XENA Azmeg

Postprzez Barbel » 2011-08-23, 15:54

Danka2208 napisał(a):Może jakiegoś pluszaka z podobizną berneńczyka sobie kupisz :sciana:

Cos ty, Danka - z pluszaka nie da rady wzorcowej hodowli zrobić ...
Avatar użytkownika
Barbel
Moderator
 
Posty: 5195
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:31
Lokalizacja: Śląsk
psy: Barnaba (*),

Re: XENA Azmeg

Postprzez Xenia 33 » 2011-08-23, 15:54

Wiecie co wiedzialam że nie warto w ogóle było zakładać wątku na tym portalu bo nawet z porządnego człowieka za jakiego się uważam potraficie zrobić potwora.To tyle. I więcej tłumaczyć sie nie będę.
Xenia 33
 
Posty: 71
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-02-23, 09:44

Re: XENA Azmeg

Postprzez marieanne » 2011-08-23, 15:57

Porządny człowiek nie sprzedaje przyjaciela.
No chyba, że to nie przyjaciel tylko towar :|
Avatar użytkownika
marieanne
Moderator Działu
 
Posty: 2615
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-08-08, 21:04
Lokalizacja: Białystok
psy: BPP x3: Bohun, Zuzia i Bromba :)
Hodowla: Śledzikujący Bern FCI

Re: XENA Azmeg

Postprzez wiki1710 » 2011-08-23, 16:01

Xeniu-my nie robimy z Ciebie potwora-fakty świadczą o czymś niepokojącym.
-masz śliczna rodowodową szczeniorkę-super
-mała zaczyna chorować-leczysz ją, pytasz o radę-super zachowanie
-niechcący odnajduje się ona jako wystawiona na aukcji do sprzedaży-dziwne
-Twoje tłumaczenia o chęci hodowania i nienadawaniu się małej do tych celów-porażające
-pozostałe 'przedmioty' oferowane na aukcji i Twoje tłumaczenia-nawet dla średnio rozgarniętych osób nie do przyjęcia

A tak poza tym-czy kiedykolwiek Xeniu policzyłaś ile jest hodowli bernów w Polsce? Czy koniecznie chcesz być następnym hodowcą? Poczytaj jak ciężko znaleźć domy szczonkom pochodzącym nawet z super hodowli...... Po co mnożyć te berny w nieskończoność? Patrząc na poziom wiedzy jaki obecnie posiadasz-niespecjalnie przyczynisz się chyba do poprawienia rasy....sorry...takie moje zdanie.....
Avatar użytkownika
wiki1710
 
Posty: 549
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-06-04, 13:52
psy: Nelly (DSPP), Layla (BPP)

Re: XENA Azmeg

Postprzez Danka2208 » 2011-08-23, 16:17

Xenia 33 napisał(a):Wiecie co wiedzialam że nie warto w ogóle było zakładać wątku na tym portalu bo nawet z porządnego człowieka za jakiego się uważam potraficie zrobić potwora.To tyle. I więcej tłumaczyć sie nie będę.

No jasne jak w przedszkolu, pozbierać zabawki i do swojej piaskownicy, najlepiej się obrazić na cały świat, niż trochę pomyśleć, a myślenie podobno nie boli
Avatar użytkownika
Danka2208
 
Posty: 912
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-05-02, 23:38
Lokalizacja: okolice Raciborza
psy: Frodo
Hodowla: Pamajo Canis Familiris

Re: XENA Azmeg

Postprzez marieanne » 2011-08-23, 16:25

zacznijmy od tego, że ja osobiście jakoś tak czuję przez skórę, że to nie przez brak myślenia- raczej z pełną świadomością... :boszz:
Avatar użytkownika
marieanne
Moderator Działu
 
Posty: 2615
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-08-08, 21:04
Lokalizacja: Białystok
psy: BPP x3: Bohun, Zuzia i Bromba :)
Hodowla: Śledzikujący Bern FCI

Re: XENA Azmeg

Postprzez Xenia 33 » 2011-08-23, 16:30

Marieanne jakim prawem mnie nie znając obrażasz mnie wytłumacz mi to!!!!
Xenia 33
 
Posty: 71
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-02-23, 09:44

Re: XENA Azmeg

Postprzez marieanne » 2011-08-23, 16:32

życie znam i tyle

Poza tym bylam takiej sytuacji- czyt. kupiłam psa z myślą o rozmnożeniu go; gdy się okazało, że rozmnażać się go nie powinno, to ostatnią rzeczą o której pomyślałam było sprzedanie go komuś. Bo przyjaciół się nie sprzedaje.

W sytuacji z psami kuzynki <szok> ja tu widzę 2 opcje: albo brak myślenia albo brak przyzwoitości -> trzeciej nie ma...
Avatar użytkownika
marieanne
Moderator Działu
 
Posty: 2615
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-08-08, 21:04
Lokalizacja: Białystok
psy: BPP x3: Bohun, Zuzia i Bromba :)
Hodowla: Śledzikujący Bern FCI

Re: XENA Azmeg

Postprzez Xenia 33 » 2011-08-23, 16:36

A nie pomyślałaś że do końca nie znając sytuacji wdajesz sie w jakieś dyskusje które nic nie wnoszą.Dziewczyno najpierw dowiedz sie dokładnie o co chodzi a potem oceniaj
Xenia 33
 
Posty: 71
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-02-23, 09:44

Re: XENA Azmeg

Postprzez marieanne » 2011-08-23, 16:39

A pomyślałaś, ze pomagając kuzynce rozmnażać i sprzedawac psy bez rodowodu trafiacie obie do grona pseudohodowców?

I takie dyskusje nic nie wnoszą? Wnoszą. Bo może osoby podobne do Ciebie 5 razy zastanowią się zanim kupią psa/pomogą w sprzedaży i rozmnażaniu psów bez rodowodu.
Avatar użytkownika
marieanne
Moderator Działu
 
Posty: 2615
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-08-08, 21:04
Lokalizacja: Białystok
psy: BPP x3: Bohun, Zuzia i Bromba :)
Hodowla: Śledzikujący Bern FCI

Re: XENA Azmeg

Postprzez Danka2208 » 2011-08-23, 16:42

Jak o co chodzi?
jak nie wiadomo o co chodzi to zawsze o kasę chodzi
Skąd wiesz ze twoja "księżniczka" nie będzie rozmnażana, jest wysterylizowana?
Jak następna sunia, okaże się ze nie będzie się nadawala do hodowli to tez do widzenia?
Avatar użytkownika
Danka2208
 
Posty: 912
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-05-02, 23:38
Lokalizacja: okolice Raciborza
psy: Frodo
Hodowla: Pamajo Canis Familiris

Re: XENA Azmeg

Postprzez Apcik » 2011-08-23, 16:51

zasady tego portalu brzmią :
:arrow: Społeczność Portalu i Forum Wielbicieli Szwajcarskich Psów Pasterskich wyznaje zasadę szacunku do życia i naszych braci mniejszych, czyli zwierząt. W związku z tym, nie traktujemy ich jako przedmioty, ale naszych Przyjaciół, którym winniśmy pomoc, miłość i szacunek! Świadomie i z wyboru popieramy akcję Rasowy=Rodowodowy, jesteśmy przeciwni pseudo hodowlom i masowemu rozmnażaniu zwierząt. Czynnie uczestniczymy w pomocy bezdomnym psom, którym staramy się zapewnić lepszy byt.

każdy logując się na to forum zgadza się z ww poglądami.
:!:

Chcąc w przyszłości mieć hodowle psów RODOWODOWYCH, zasada ta powinna przyświecać Pani wszelkim działaniom. Wspieranie < choćby w dobrej wierze> kuzynki, reklamując psy bez rodowodu i repro lamię Pani tę zasadę.
Dla wielu z nas, sprzedaż przyjaciela "bo nie nadaje się do hodowli" jest postępowaniem nie do przyjęcia i nie będzie wspierana.
Jako, ze nie chce Pani wspierać pseudo hodowli mam nadzieje, ze sunia zostaje sprzedana z zastrzeżeniem o braku rozmnażania jej w przyszłości bądź sterylizacja w odpowiednim momencie.
Avatar użytkownika
Apcik
Moderator Działu
 
Posty: 2985
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-08-15, 23:19
Lokalizacja: Cieszyn/Kraków
psy: Cezary

Re: XENA Azmeg

Postprzez Wydra » 2011-08-23, 16:57

Xenia 33 napisał(a):Witam dawno mnie nie było i muszę coś wyjaśnić.Po pierwsze szczonki nie są moje i pieski te duże też nie a Xenke kupywałam z myślą o prawdziwej hodowli i o udoskonalaniu rasy.Lecz niestety moja sunia nie nadaje sie do hodowli ponieważ ma za dużo wad i sami wiecie.A pieski które sprzedaje na aukcji są mojej kuzynki.Widząc tak wspaniałe psy sama zakochałam się w tej rasie i dlatego kupiłam ja sobie osobiście psa z RODOWODEM a nie jakiegoś kundelka tylko podobnego do berneńczyka.Szkoda tylko że ludzie nie wiedzac nic o człowieku zaraz go osądzaja


Nasze Zasady
Społeczność Portalu i Forum Wielbicieli Szwajcarskich Psów Pasterskich wyznaje zasadę szacunku do życia i naszych braci mniejszych, czyli zwierząt. W związku z tym, nie traktujemy ich jako przedmioty, ale naszych Przyjaciół, którym winniśmy pomoc, miłość i szacunek! Świadomie i z wyboru popieramy akcję Rasowy=Rodowodowy, jesteśmy przeciwni pseudo hodowlom i masowemu rozmnażaniu zwierząt. Czynnie uczestniczymy w pomocy bezdomnym psom, którym staramy się zapewnić lepszy byt.

Nie ważne czyje psiaki sprzedajesz i czyjego reproduktora ogłaszasz, jest to niezgodne z Zasadami naszego Forum
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Re: XENA Azmeg

Postprzez Xenia 33 » 2011-08-23, 17:15

Rozumiem to i i proszę o usunięcie mnie z portalu! Widocznie nie zasługuję aby tutaj być!
Xenia 33
 
Posty: 71
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-02-23, 09:44

Re: XENA Azmeg

Postprzez Wydra » 2011-08-23, 17:57

Regulamin nie przewiduje usunięcia Ciebie z portalu.Jeśli nie chcesz nie wchodzisz na Forum a po upływie ustawowego czasu bez logowania, Twój nick zostanie usunięty ale Twoje Wątki i posty pozostaną na Forum na zawsze.
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Re: XENA Azmeg

Postprzez Dagata » 2011-08-23, 18:05

No to się porobiło!!!!!!!!!!!
Muszę się również wtrącić.. Zgadzam się z osobami krytykującymi! Liczą się tutaj sprawy finansowe! Ja gdybym kupowała szczeniaka z myślą o rozmnażaniu, a potem gdyby się okazało, że się nie nadaje - W ŻYCIU BYM - go nie oddała nikomu, a tym bardziej sprzedała. Serce mi pęka na samą myśl o tym! Biorąc takiego maluszka, poświęcając się mu, zakochując się w nim, nawet jakby okazał się z jakąś wadą lub chorobą w życiu bym go nikomu nie oddała!!!
A nadal chcąc założyć hodowlę, po prostu kupiłabym drugiego, dobrze sprawdzonego! Traktując psa jak rzecz - jest tylko dowodem braku uczucia!
MASAKRA po prostu!!!
Avatar użytkownika
Dagata
 
Posty: 741
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-03-18, 00:20
Lokalizacja: Śląsk Cieszyński
psy: Nemo, Noemi [*]

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Galeria psiaków

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości