FCI 46 - Appeneller (Appenell Cattle Dog)Suki - BitchesKlasa pośrednia - Intermediate Class308. AL CAPONE Oueen Elsa
FCI 45 - Berneński pies pasterski (Bernese Moutain Dog)Psy - DogsKlasa baby - Baby Class318. BIG BEN Kazikowa Zagroda FCI - WO
319. RONON Tasmańska Elitte -
WO, I lokata, Naj BabyKlasa szczeniąt - Pappy Class820. NARCISO Kropla Nadziei FCI - WO I lokata
Klasa młodzieży - Junior Class321. MICOLAY z Cichej Górki - dosk, II lokata
322. VERNE von Romanshof -
dosk, I lokata, Zw.MłKlasa pośrednia - Intermediate Class323. BENJAMIN Moravian Hurricane -
dosk, I lokata324. HUNTER Czar Wiosny - dosk, II lokata
Klasa otwarta - Open Class325. DILL Thunder-Poland FCI - dosk, III lokata
326. HELIOS Milenijna Rodzina - dosk, II lokata
327. JOEL Piękne Mleczarki -
dosk, I lokataKlasa championów - Champion Class328. BARBARIAN BARBAROSSA Altura -
dosk, I lokata, CWC, CACIB, BOB329. NORBI Lisi Kąt - dosk, III lokata
330. NUGAT ARES Lisi Kąt - dosk, II lokata,
ResCACIB331. Zalaparti-Berni ZENIT - dosk, IV lokata
Suki - BitchesKlasa szczeniąt - Pappy Class332. EBBY od Vendrynky - WO
333. GINA Stróż Zagrody - nie było
334. GORI Stróż Zagrody - WO, III lokata
335. GUGA Cicha Nadzieja - WO
336. JELLY BELLY Altura -
I lokata, NSZwR337. ZORA Krupówka Harta - WO
Klasa młodzieży - Junior Class338. Wesoła Czereda AKSA - nie było
339. ANABELLA Wesoła Częreda -
340. CHANNON Tasmańska Elitte -
341. DODA Bersett - dosk, II lokata
342. DŻEZ Majowy Skarbiec -
dosk, I lokata, Zw.Mł, NJwR343. FIBILLE od Zlateho Roxe - dosk, III lokata
344. FLAIR Pogońska Perła -
345. PRINCESS LIBRA Stoplandia -
Klasa pośrednia - Intermediate Class346. APENA Rychwaldzki Dwór -
347. ASTARTE Alpejski Sen -
348. BEASTIE BELLA Majowy Skarbiec - dosk, II lokata
349. BEASTIE BIANKA Majowy Skarbiec - nie było
350. EDLANTTINE von der Birnenallee -
351. FERGIE Tasmańska Elitte -
352. FIBI Stróż Zagrody FCI - dosk, IV lokata
353. ODETTA Stoplandia -
dosk, I lokata354. OTI Stoplandia -
355. SABA z Michałowych Marzeń - dosk, III lokata
Klasa otwarta - Open Class356. BARBARA z Zakącia FCI -
357. BELLA Zielona Rapsodia -
358. BRENDA Angus -
359. HEIDI Maleństwa -
dosk, I lokata 360. HUBBA BUBBA Zielone Ścieżki -
361. NIKE Szumiąca Knieja -
362. WIKONTA z Deikowej Doliny -
Klasa championów - Champion Class363. MIRA Lisi Kąt - dosk, II lokata
368. POLLY O Mój Ty Smutku -
dosk, I lokata,CWC,CACIBKlasa weteranów - Veteran Class365. DASHA Marnat -
FCI 58 - Duży szwajcarski pies pasterski (Great Swiss Moutain Dog)Psy - DogsKlasa pośrednia - Intermediate Class589. Festina Lente ASTOR MłChPl
Klasa championów - Champion Class590. Matterhorn's CATCH FIRE VASILISK ChUa.
Suki - BitchesKlasa baby - Baby Class591. DOBRA DROGA Arashu
Klasa szczeniąt - Pappy Class592. BONA Kraina Mazurskich Szwajcarów
Klasa młodzieży - Junior Class593. AGILA z Zebrzydowic
594. CORNELIA Czandoria
FCI 47 - Entlebucher (Entlebuch Cattle Dog)Suki - BitchesKlasa pośrednia - Intermediate Class595. UNCOMMON NEGRA od Astrid
Mam nadzieję że nic nie pomyliłam ... -.-
a tu jeszcze spis ogólny:
RASA | ILOŚĆ | PSY | SUKI | NR.KAT | SĘDZIA
Appeneller | 1 | 0 | 1 | 308 | Semik Mariola
Berneński pies pasterski | 48 | 14 | 34 | 318-365 | Semik Mariola
Duży szwajcarski pies pasterski | 6 | 2 | 4 | 589-594 | Semik Mariola
Entlebucher | 1 | 0 | 1 595 | Semik MariolaMam nadzieje że jest wszystko ok a za moment będą zdjęcia na które wszyscy czekają
Zdjęcia Verniego z ringu są już na stronie
link:
http://vebern.weebly.com/wystawa---rzeszoacutew---cacib---19-20022011.htmlReszta zdjęć będzie chwilowo (może tydzień) bez znaku wodnego więc każdy kto będzie chciał "kraść"
kilka fotek prosze bardzo