Rasowy=Z rodowodem ZKwP

Tu wstawiamy wątki odnośnie różnych akcji prozwierzęcych

Re: Rasowy=Z rodowodem ZKwP

Postprzez kreska » 2015-08-26, 12:11

2kreski napisał(a):Kresko, ja nadal wierze ze hodowla związkowa to mimo wszystko najlepszy wybór. Nie musisz mnie przekonywać co do samej idei.

Natomiast to jaka jest Coco teraz i jaka ty ja mogłaś zobaczyć, jest powiem nieskromnie, naszą zasługą.
Wiem ze nie wiele wiem o psach i ich wychowaniu ale cały czas się uczę min z forum i dzięki pozycją książkowym przez forum polecanym ,a także chodząc na szkolenia.
I uczę się na trudnym materiale.... o tym jakie niepokojące zachowania Coco miała pisałam już w wielu wątkach i nie będę zanudzac juz. Faktycznie szkoda ze od początku nie zebrałam tego w jeden osobisty wątek.


Nie przekonuje Cie do idei tylko zwracam uwage na to ze odbiegamy od tematu Rasowy = z rodowodem ZK. Mozemy zalozyc inny watek i tam bedziemy dyskutowac o plusach czy minusach roznych hodowli zrzeszonych w ZK lub innych stowarzyszeniach. Jestem przekonana ze sa hodowcy zrzeszeni w innych organizacjach niz ZK i bardziej sumiennie podchodza do odchowu szczeniat ale sam odchow to nie wszystko, trzeba jeszcze dysponowac pewna wiedza , ktora daje nam pochodzenie przyszlych rodzicow i ich przodkow i tu ma zdecydowana przewage ZK <okok>

Mysle ze nadal warto abys zebrala wszystko w jeden watek i tam sobie bedziemy mogli przeczytac i po dyskutowac o tym jaki jest hodowca i jaka jest Coco <okok>
Spoiler:


Zgadzam sie ze kazdy ma prawo miec swoje zdanie i "racje "...ale od tego jest forum zeby wymieniac sie swoimi pogladami, niekoniecznie musza nas one przekonywac ale jesli sa niezgodne z aktualna wiedza i stanem rzeczy to chyba warto sobie pewne rzeczy wyjasniac i opierac je na dowodach aby inni, czytajacy watek mogli sobie wyrobic swoje wlasne zdanie opierajac sie na rzetelnych informacjach a nie wizji autora tekstu .

pozdr
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Re: Rasowy=Z rodowodem ZKwP

Postprzez aneczka2014 » 2015-08-26, 12:23

2kreski-powiem tak-zanim weszłaś pierwszy raz na forum-wiedziałam już jak wyglądał zakup Coco przez twojego męża i ojca,jak wyglądała ich wizyta w hodowli-świat jest mały czasem co zrobisz-połączyłam fakty i wyciągnęłam jeden tylko wniosek-tylko wiesz czy(niesłuszna zresztą) zemsta do dobra droga??I co chcesz tym osiągnąć??Ale na pewne pytania już sama musisz sobie odpowiedzieć-mi nic do tego,natomiast gdybym nie miała psa z Czandorii i nie wiedziała jak przebiegał zakup Coco to z pewnością bym nie dyskutowała ale mam Emile(na szczęście)i wiem jak było z Coco i dlatego się z tobą nie zgadzam <tak> A jak już czytam,że Twoja Coco odbiega od wzorca rasy,że miniatura,że zmieniona sierść to wina hodowcy itd. itd. to mnie szlak trafia :[kreska-dzięki poraz kolejny <tak>
Avatar użytkownika
aneczka2014
 
Posty: 273
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2014-10-16, 13:57
Lokalizacja: Myszków
psy: york dspp bernardyn
Hodowla: Czandoria

Re: Rasowy=Z rodowodem ZKwP

Postprzez saganka2 » 2015-08-26, 12:52

Bardzo proszę o powrót do tematu wątku. Z tego co pamiętam temat Czandorii ma juz swój watek!
Avatar użytkownika
saganka2
Administrator
 
Posty: 1313
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2014-05-03, 17:12
psy: Bruno (*) i Duduś (*), Misia

Re: Rasowy=Z rodowodem ZKwP

Postprzez 2kreski » 2015-08-26, 12:55

Nie wiem o czym piszesz aneczka - serio.
Konkrety proszę. A żeby nie zaśmiecać wątku, to albo na priv albo w gerii Coco.
Nie wiem co znasz za plotki, ale jako że czynisz niejasne insynuacje, to żądam wyjaśnień.
Spoiler:
Avatar użytkownika
2kreski
 
Posty: 696
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2014-10-01, 10:59
psy: DSPP Coco, DSPP Kvant

Re: Rasowy=Z rodowodem ZKwP

Postprzez 2kreski » 2015-08-26, 12:57

saganka2 napisał(a):Bardzo proszę o powrót do tematu wątku. Z tego co pamiętam temat Czandorii ma juz swój watek!



Słusznie.
Przepraszam .
Czy mogę prosić o przeniesienie.? Niestety pisze z telefonu i jest to dla.mnie trudne technicznie.
Avatar użytkownika
2kreski
 
Posty: 696
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2014-10-01, 10:59
psy: DSPP Coco, DSPP Kvant

Re: Rasowy=Z rodowodem ZKwP

Postprzez Barbel » 2015-08-26, 15:53

Spoiler:
Avatar użytkownika
Barbel
Moderator
 
Posty: 5195
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:31
Lokalizacja: Śląsk
psy: Barnaba (*),

Poprzednia strona

Powrót do Akcje na rzecz zwierząt

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości