Klinika Dr Wąsiatycza w Poznaniu

Możemy tutaj zarówno wymieniac się opiniami na temat polecanych lecznic, jak i podawac linki do ciekawych stron o zdrowiu Szwajcarów, bądź przytaczać całe artykuły

Moderator: saba&mlis

Klinika Dr Wąsiatycza w Poznaniu

Postprzez Agi » 2006-11-30, 22:50

Oto adres strony www kliniki weterynaryjnej, do której udaje się jak tylko cos dolega moim pupilom.

http://www.klinwet.pl/go.php/pl/witamy.html

Zawsze byłam zadowolona z opieki jaką były otaczane w tym miejscu moje zwierzęta.
Agi
 
Posty: 8
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-27, 22:27
Lokalizacja: Poznań/Zakrzewo

Re: Klinika Dr Wąsiatycza w Poznaniu

Postprzez Ania od Corteza » 2008-08-18, 14:57

Właśnie mieliśmy tę "nieprzyjemność" przetestować klinikę - Cortez miał tam robioną operację żołądka. Wszystko w porządku, opiekę miał bardzo dobrą, kontaktowych lekarzy, polecam, choć mam nadzieję, że nie będziecie mieć okazji korzystać... Zdrówka dla Waszych pupili!
Avatar użytkownika
Ania od Corteza
 
Posty: 450
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:06
Lokalizacja: okolice Poznania

Re: Klinika Dr Wąsiatycza w Poznaniu

Postprzez frappe » 2008-08-18, 17:22

Osobiście nie znam tej kliniki, ale słyszałam dobre opinie. Ja osobiście korzystam (raczej Kiarunia) z usług kliniki wet. przy Akademii Rolniczej przy ul. Wojska Polskiego - szczerzę mogę polecić, bo od kiedy pamiętam leczyli mi chomiki, królika, szynszyla a teraz psa i kota ;-)
frappe
 
Posty: 1528
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-01, 22:18
Lokalizacja: POZNAŃ

Re: Klinika Dr Wąsiatycza w Poznaniu

Postprzez panibunia » 2010-03-14, 19:59

a ja mam niemiłe wspomnienia... chodziłam w sumie tam przez wiele, wiele lat z poprzednimi psami, ale do momentu gdy nie pewna dość tragiczna w skutkach sytuacja. jedna z pracownic pana Wąsiatycza sprawiła, że moja Sonia przestała chodzić, gdyż "niechcący" spadła jej ze stołu...

jestem zdecydowanie zwolenniczką kliniki na Naramowickiej. lekarze pracujacy w niej są mili, uczynni, a co najważniejsze - doskonale radzą sobie z wszelkimi zwierzakami i ich chorobami :)
panibunia
 
Posty: 14
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-03-10, 20:45
psy: berneński pies pasterski

Re: Klinika Dr Wąsiatycza w Poznaniu

Postprzez Guard » 2010-03-14, 23:09

frappe napisał(a):Osobiście nie znam tej kliniki, ale słyszałam dobre opinie. Ja osobiście korzystam (raczej Kiarunia) z usług kliniki wet. przy Akademii Rolniczej przy ul. Wojska Polskiego - szczerzę mogę polecić, bo od kiedy pamiętam leczyli mi chomiki, królika, szynszyla a teraz psa i kota ;-)

My od wielu lat odwiedzamy Klinikę Akademicką przy Akademii Rolniczej. Wszystkie nasze sunie bardzo chętnie tam chodzą, bo nie tylko leczą, ale i "rozmawiają" z psami. Wbrew pozorom to BARDZO istotne.
Guard
 
Posty: 1788
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-02-28, 21:16
psy: Parwuś, Rota, Scarlett, Winter(*), Moris(*)

Re: Klinika Dr Wąsiatycza w Poznaniu

Postprzez Anna Przybylak » 2010-04-18, 10:07

Klinika ta bardzo dobrze pomoże pozbyć się gotówki ,a co do dolegliwości to jak się uda.
Avatar użytkownika
Anna Przybylak
 
Posty: 615
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-09-01, 20:51
psy: Apek

Re: Klinika Dr Wąsiatycza w Poznaniu

Postprzez kerovynn » 2010-04-18, 13:13

Anna Przybylak napisał(a):Klinika ta bardzo dobrze pomoże pozbyć się gotówki ,a co do dolegliwości to jak się uda.

no ja niestety mam podobne doświadczenia. Przyjęli nas co prawda jak na amerykańskim "Ostrym dyżurze", szybko i profesjonalnie i to tyle. Psa nie uratowaliśmy a rachunek.... szkoda gadać.
Avatar użytkownika
kerovynn
 
Posty: 5300
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-03-06, 13:09
Lokalizacja: Poznań
psy: DSPP Ester Czandoria Ogar Pl Nokturn Olfactus

Re: Klinika Dr Wąsiatycza w Poznaniu

Postprzez karolla » 2012-07-15, 16:57

ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!!
Miałam wątpliwą "przyjemność" korzystania z usług tej kliniki, a dodam, że trafiłam do niej „z polecenia” innego weterynarza. Mój berniś w wieku 4,5 miesiąca, prawdopodobnie zatruł się czymś, bądź złapał wirusa, stąd pojawiła się biegunka i wymioty. Udałam się do kliniki, aby misia ratowali. W poniedziałek zostawiłam go na obserwacji, otrzymał on kolejny antybiotyk i środki na zbicie temp, natomiast we wtorek rano otrzymałam telefon od dr. A. Lisieckiej z informacją, że niestety ale pieska nie dało się uratować!! <beczy> :-( Wszyscy tutaj wiemy jakim uczuciem traktujemy nasze małe misie i jaka jest tragedia po ich stracie. <beczy> Dano mi do wyboru albo psa odebrać albo skremować – oczywiście za solidną opłatą. Wybrałam odbiór mojego misia, bo nie wyobrażam sobie, aby nie pochować naszego przyjaciela blisko nas. Udałam się więc, nadal w ciężkim szoku, po ciałko pieseczka do tej kliniki. Obsłużono mnie w sposób można to nazwać „bierz i znikaj, bo już więcej na Tobie nie zarobimy”. Żadnej rozmowy ze strony lekarza o powodzie zgonu, a tym bardziej pocieszeniu lub innych słowach otuchy. <beczy> <beczy> <beczy> <beczy> Było tylko stwierdzenie Pani recepcjonistki o uregulowaniu opłaty za pobyt, a następnie przywieziono mi psa zapakowanego w worki na śmieci!!! Kiedy zapytałam o lekarza i jakiekolwiek dokumenty nt choroby, leczenia itd., Pani recepcjonistka wytrzeszczyła oczy - A co by Pani chciała dostać?! Uprzejmie raczyła wydrukować zaświadczenie o śmierci psa i analizę krwi, którą już wcześniej otrzymałam. Kiedy zapytałam ponownie o lekarza, poinformowała mnie, że Pani doktor jest zajęta i może za godzinę będzie wolna!!!!!!!!!!!!! Zrezygnowana opuściłam lokal. :(
Do tej pory nie wiem, co zabiło mojego psa, kartoteki podawanych leków również nie otrzymałam!Nic już mojego skarba mi nie zwróci ale przestrzegam innych przed usługami tej pseudo - lecznicy. Odradzam i jeszcze raz odradzam!!!!!!!!!!!!!! <beczy> <beczy> <beczy> <beczy> <beczy> <beczy>

Rico [*] 22.02.2012 - 11.07.2012
Avatar użytkownika
karolla
 
Posty: 17
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-06-17, 22:28
Lokalizacja: Poznań
psy: Nero, Rico [*]-Stajnia Sadyba
Hodowla: Z Lubinia Wielkopolskiego

Re: Klinika Dr Wąsiatycza w Poznaniu

Postprzez frappe » 2012-07-15, 22:02

frappe napisał(a):Osobiście nie znam tej kliniki, ale słyszałam dobre opinie.

Pisałam to w 2008 roku i zdecydowanie zmieniam swoje zdanie.
Również odradzam zdecydowanie wizytę w tej klinice...
Za dużo się nasłuchałam i od znajomych i od klientów złych rzeczy o weterynarzach tam urzędujących...
frappe
 
Posty: 1528
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-01, 22:18
Lokalizacja: POZNAŃ

Re: Klinika Dr Wąsiatycza w Poznaniu

Postprzez P.P. » 2012-07-15, 23:19

Anna Przybylak napisał(a):Klinika ta bardzo dobrze pomoże pozbyć się gotówki ,a co do dolegliwości to jak się uda.

Potwierdzam w 100 % !!! Pierwsze wrażenie " Oto Ameryka ",później już tylko gorzej i gorzej !!!
Gdyby nie natychmiastowa i profesjonalna pomoc lekarzy z kliniki Abvet w Bohuminie nasza Niusia wędrowała by dzisiaj po łąkach za TM !
Chcesz stracić kasiurkę jedź do tej " kliniki " !
Avatar użytkownika
P.P.
 
Posty: 1966
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-09-30, 21:47

Re: Klinika Dr Wąsiatycza w Poznaniu

Postprzez iwona_k1 » 2012-07-15, 23:52

<wow>
Avatar użytkownika
iwona_k1
 
Posty: 4394
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-11-23, 21:27
Lokalizacja: Sosnowiec
psy: Ursa Puchate Kreple,Zorn(*) Agis Petkowskie Wzg

Re: Klinika Dr Wąsiatycza w Poznaniu

Postprzez frappe » 2012-07-18, 00:09

P.P. napisał(a):
Anna Przybylak napisał(a):Klinika ta bardzo dobrze pomoże pozbyć się gotówki ,a co do dolegliwości to jak się uda.

Potwierdzam w 100 % !!! Pierwsze wrażenie " Oto Ameryka ",później już tylko gorzej i gorzej !!! [......]
Chcesz stracić kasiurkę jedź do tej " kliniki " !

Zgadzam się w każdym zdaniu !!!
Przykłady:
- Znajoma pojechała z westem bo lizał sobie łapkę, (było po 21, więc stawka nocna) okazało się, że kłos, wyciągnęli, podali 2 zastrzyki, podejrzewam, że witaminy i 50zł !!!
- Drugiej kotka spadła z balkonu i się pocharatała. Za zszycie, jeden dzień hospitalizacji i jakieś leki ponad 1tys zł !!!
- Hodowczyni pojechała z suką na usg po porodzie aby sprawdzić czy wszystkie szczonki wyszły, to usg nie zrobili bo nie było weta który obsługiwał aparaturkę więc zrobili zdjęcie rtg, na szczęście nikt w brzuszku nie został ale to same wywnioskowałyśmy po zdjęciu bo panowie, którzy robili zdjęcie stwierdzili, że oni nie umieją odczytać zdjęcia rtg :shock:
frappe
 
Posty: 1528
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-01, 22:18
Lokalizacja: POZNAŃ

Re: Klinika Dr Wąsiatycza w Poznaniu

Postprzez Inka218 » 2014-03-05, 22:02

Tez nie znam tej kliniki. Powiedzcie mi proszę długie mają tam kolejki?
Inka218
 
Posty: 4
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2014-03-01, 14:39


Powrót do Spis polecanych lecznic i ciekawe linki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron