Biwak/obóz szkoleniowy -pytanie

Moderator: MartaD

Re: Biwak/obóz szkoleniowy -pytanie

Postprzez AniaRe » 2010-04-06, 22:34

Jutro podam nr konta -mam zapisany w pracy i nie mam dziś siły wstukiwac go od nowa... :oops:

Mam pytanie: podajcie mi jednak przyblizona ilośc osób

Daria + pies
Iwamir +pies
Guard + pies

Daria-bedą dzieci? Muszę coś w tej agro powiedziec.
Znalazłam jeszcze jedną w poblizu, maja nawet apartamenty w rozsądnych cenach,ale wymuszają wyżywienie w ceni 60 zł do osoby dorosłej i 40 od dziecka. Wydaje nam sie, ze to za duzo, zwłaszcza, ze nie ma problemu ze wspólnym organizowaniem żarełka u nas i na pewno bedzie to duzo taniej.
No i pytanie, czy mam szukac 3 osobnych pokoi, czy ew,jakoś sie poupychacie w jednym/dwóch wiekszych?
Avatar użytkownika
AniaRe
 
Posty: 1145
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:49
Lokalizacja: Łubno k.Żyrardowa

Re: Biwak/obóz szkoleniowy -pytanie

Postprzez daria » 2010-04-07, 09:42

Aniu czy będę z dziećmi jeszcze do końca nie wiem(wolałabym bez),wiem że Iwamir będzie z małżem+Brus,ja mogę być z kimś w pokoju jeśli będę bez dziatek.(czy z dziećmi będę dam znać w przyszłym tygodniu)
co do wyżywienia ,60zł.to troszkę dużo,tym bardziej że jest możliwość robienia jedzenia u Was.
A z namiotami opcja odpada? :-D
forum nam zniknie więc zapobiegawczo podaję maila na nr.konta ;-) :-D
Avatar użytkownika
daria
 
Posty: 5439
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-16, 10:54
Lokalizacja: Gdańsk
psy: Cometa Balticanis (Birma)

Re: Biwak/obóz szkoleniowy -pytanie

Postprzez Majszczur » 2010-04-07, 12:08

AniaRe napisał(a):
daria napisał(a)::mrgreen: to ja urabiam swojego małża coby z dzieciakami został

Wiesz, moje Dzieci jakby się już cieszyły, ze przyjedzie towarzystwo...

ja nie mam gdzie zostawić latorośli więc chcąc niechcąc muszę ciągać ją ze sobą (przypomnę wiek: 2 i 6,5) a co za tym idzie fajnie by było mieć dla nich towarzystwo.
Ilość sztuk: 2 osoby dorosłe, 2 dzieci, szczenię szt 1 (najprawdopodobniej, ale Daria już mnie uświadomiła, że i bez psa nas przygarniecie jakby coś znów nie wypaliło nie daj Boże ;) )
Termin 25-31 lipca mąż zabukował - niełatwo było bo to koniec miesiąca a on w finansach robi ;)
Co do kwoty - dostosujemy się (w granicach rozsądku, ale raczej jesteśmy elastyczni)
Co do miejscówki - hmmm ja cały czas myślałam że to będzie gdzieś koło tego Waszego Żyrardowa więc rzut beretem ode mnie. O tyle to istotne, że musiałabym zostawić dwa swoje koty, a niestety osoba u której zwykle zostawialiśmy futra pod opieką, zmarła kilka dni temu :-( Muszę wiedzieć gdzie bedzie miejscówka, mąż obiecał że jak blisko to po prostu podjedzie 2x w trakcie obozu nakarmić kociarnię. A jak daleko to muszę kombinować komu sprzedać koty na ten tydzień :-|
Poproszę o numer konta jak miejscówka będzie na 100% wiadoma.
Avatar użytkownika
Majszczur
 
Posty: 4678
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-16, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
psy: BPP: BERTA (*)... GRANDA (Princess Lovely Lady)

Re: Biwak/obóz szkoleniowy -pytanie

Postprzez hania » 2010-04-07, 12:13

Majszczur napisał(a):Co do miejscówki - hmmm ja cały czas myślałam że to będzie gdzieś koło tego Waszego Żyrardowa więc rzut beretem ode mnie..


To będzie koło Żyrardowa :->
hania
 
Posty: 670
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-12-16, 08:37
psy: Gawra, Irga, Kontra, Szyszka, Zoja [*]

Re: Biwak/obóz szkoleniowy -pytanie

Postprzez Majszczur » 2010-04-07, 12:18

hania napisał(a):To będzie koło Żyrardowa :->
:-D no to super! Potwierdzam obecność i... modlę się żeby dzieciarnia nie zachorzała w tym terminie :roll:
A mój małż nie będzie przeszkadzał w tym babińcu? bo Jego podobnie jak kotów nie mam komu podrzucić :oops: ale... niekłopotliwy jest :mrgreen:
Avatar użytkownika
Majszczur
 
Posty: 4678
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-16, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
psy: BPP: BERTA (*)... GRANDA (Princess Lovely Lady)

Re: Biwak/obóz szkoleniowy -pytanie

Postprzez daria » 2010-04-07, 14:31

Iwonka -iwamir też zabiera małża ;-) :mrgreen: więc będą się wspierać.
Po rozmowie z Anią zdecydowałam że zabieram dziatwę ze sobą więc będą miały się z kim bawić :lol:

A może i też wezmę małża ale muszę to przemyśleć czy zasługuje :-P :mrgreen:
Avatar użytkownika
daria
 
Posty: 5439
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-16, 10:54
Lokalizacja: Gdańsk
psy: Cometa Balticanis (Birma)

Re: Biwak/obóz szkoleniowy -pytanie

Postprzez Majszczur » 2010-04-07, 14:51

zaliczka wpłacona 8-)
Avatar użytkownika
Majszczur
 
Posty: 4678
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-16, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
psy: BPP: BERTA (*)... GRANDA (Princess Lovely Lady)

Re: Biwak/obóz szkoleniowy -pytanie

Postprzez Guard » 2010-04-07, 16:29

To tylko ja będę sama bez wsparcia rodziny :cry:
Guard
 
Posty: 1788
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-02-28, 21:16
psy: Parwuś, Rota, Scarlett, Winter(*), Moris(*)

Re: Biwak/obóz szkoleniowy -pytanie

Postprzez daria » 2010-04-07, 17:55

Guard napisał(a):To tylko ja będę sama bez wsparcia rodziny :cry:


Kinga podzielę się z Tobą swoimi dziećmi ;-) :mrgreen: małża byś nie chciała 8-) :mrgreen:
Avatar użytkownika
daria
 
Posty: 5439
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-16, 10:54
Lokalizacja: Gdańsk
psy: Cometa Balticanis (Birma)

Re: Biwak/obóz szkoleniowy -pytanie

Postprzez Guard » 2010-04-07, 18:37

daria napisał(a):
Guard napisał(a):To tylko ja będę sama bez wsparcia rodziny :cry:


Kinga podzielę się z Tobą swoimi dziećmi ;-) :mrgreen: małża byś nie chciała 8-) :mrgreen:


Dzieci to zawsze bardzo chętnie w dowolnej ilości, a co do małża, to ja już wolę własnego :lol:
Guard
 
Posty: 1788
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-02-28, 21:16
psy: Parwuś, Rota, Scarlett, Winter(*), Moris(*)

Re: Biwak/obóz szkoleniowy -pytanie

Postprzez AniaRe » 2010-04-21, 20:40

No wiec byłam w tej agroturystyce i pytałam o miejsca dla
2+2+pies
2+2+pies
2+pies
1+pies

W sumie pod długich rozmowach z panią , która za nic nie mogła ustalić, ile by chciała od osoby i w ogóle jaki ma być koszt tego, udało się ustalić, wynajęcie całego domku kosztuje 350 zł/dobę
W domku jest 10 miejsc do spania:
na pięterku:
pokój 4-osobowy
pokój 3-osobowy
pokój 2-osobowy przechodni (taki jakby korytarz z 2 łóżkami)
pokój 1 osobowy przechodni (jw.tylko 1 łózko)
na górze toaleta
na dole łazienka, salonik oraz kuchnia z jadalnią

Zalety: cudny teren, cześć zajęć tam by się mogła odbyć, blisko nas i blisko lasu, na spacery idealnie, salonik ze skórzanymi kanapami, w stylu rustykalno-myśliwskim
Wady:
koszt podany jest bez używalności kuchni, jeśli by się chciało gotować w tej kuchni, dodatkowo 10 zł od osoby :shock:
BARDZO niewygodne schody na to pięterko, metalowe, do połowy kręcone a potem takie jakby połówki stopni. Trudne dla ludzi, dla bernów wydaje mi się, że mogą być problemem.
te przechodnie pokoje mało komfortowe (no ale spać tam tylko będziecie ;-) wiec może to nie takie ważne)

Można dodatkowo wynająć jeszcze boczny pokoik z osobnym wejściem, w niższym standardzie, 2 łóżka, w cenie 80 zł
(z toaletą, kąpiele w domku ogólnym by musiały być)

No i teraz musicie zdecydować, co chcecie, czy Was to urządza, czy Wasze psy wejdą na tę "drabinę" a jeśli nie, to czy będą spały na dole grzecznie. Czy gotujecie tam, czy u nas, jak proponowałyśmy.
Avatar użytkownika
AniaRe
 
Posty: 1145
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:49
Lokalizacja: Łubno k.Żyrardowa

Re: Biwak/obóz szkoleniowy -pytanie

Postprzez Guard » 2010-04-21, 22:41

Trudna sprawa, a dla mnie tzn, dla Scarlett najtrudniejsze to te schody. Generalnie dla zasady u nas w domu obowiązuje całkowity zakaz wchodzenia na piętro i schody są "zamknięte" dla psów. Nie sądzę, żeby Scarlett tam wlazła.
W tej sytuacji pozostaje mi, jeżeli pozostali się zgodzą na ten domek, spanie w saloniku na materacu dmuchanym ze Scarlett i też będzie OK. Oczywiście obiecuję wstawać o świcie, żeby nikomu nie przeszkadzać. Co do gotowania, to uważam, że trzeba wybrac opcję wygodniejszą dla Anii i Hanii no i lepszą czasowo. Jak będziemy ćwiczyć w okolicy tego domu, to chyba lepiej gotowac tu na miejscu, a jak koło domu naszych Szkoleniowców, to chyba lepiej tam. Tak mi się wydaje, ze tak będzie najdogodniej.
Guard
 
Posty: 1788
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-02-28, 21:16
psy: Parwuś, Rota, Scarlett, Winter(*), Moris(*)

Re: Biwak/obóz szkoleniowy -pytanie

Postprzez daria » 2010-04-22, 11:27

Ja się boję trochę tych schodów,dzieci,Birma ,nie wiem jak Brus z tą łapą,reszta jest ok.z gotowaniem to zawsze można się już dogadać.
U mnie trzy osoby,ja + dwa nieletnie stworki + pies
Avatar użytkownika
daria
 
Posty: 5439
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-16, 10:54
Lokalizacja: Gdańsk
psy: Cometa Balticanis (Birma)

Re: Biwak/obóz szkoleniowy -pytanie

Postprzez Guard » 2010-04-22, 12:08

daria napisał(a):Ja się boję trochę tych schodów,dzieci,Birma ,nie wiem jak Brus z tą łapą,reszta jest ok.z gotowaniem to zawsze można się już dogadać.
U mnie trzy osoby,ja + dwa nieletnie stworki + pies

Zakładając BARDZO optymistycznie, że psy będą zgodne, to mogę mieć większe towarzystwo czworonogów, a nie tylko moja jedną panienkę na parterze, tylko nie wiem, czy się zgodzą, bo Scarlett jest zazdrosna o Pańcię.
Guard
 
Posty: 1788
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-02-28, 21:16
psy: Parwuś, Rota, Scarlett, Winter(*), Moris(*)

Re: Biwak/obóz szkoleniowy -pytanie

Postprzez daria » 2010-04-22, 13:15

Moja jest zgodna,Ania weź Regusię i przetestujcie te schody ;-)
Avatar użytkownika
daria
 
Posty: 5439
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-16, 10:54
Lokalizacja: Gdańsk
psy: Cometa Balticanis (Birma)

Re: Biwak/obóz szkoleniowy -pytanie

Postprzez Guard » 2010-05-04, 19:41

Coś wiadomo ?? Jest jakaś inna alternatywa ??
Guard
 
Posty: 1788
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-02-28, 21:16
psy: Parwuś, Rota, Scarlett, Winter(*), Moris(*)

Re: Biwak/obóz szkoleniowy -pytanie

Postprzez daria » 2010-05-04, 20:06

Ania mnie prosiła aby wpisać informację a ja zapomniałam :oops:
Za całość pani chce 400zł/doba,używalność kuchni nie jest ustalona,do dogadania na miejscu,teraz pytanie jak policzyć dzieci,ja biorę dwójkę i Magda Majszczur też dwójeczkę.
Ani miejsce się podoba,myślę że możemy się zdać na jej opinię,jak będzie z posiłkami to ustalimy sobie na miejscu,ja mogę być u góry,zresztą mi jest obojętnie.
Ponieważ ja będę z dziećmi moja propozycja jest aby dwoje dzieci policzyć jako jedną osobę,wychodzi wtedy 50zł./doba
Daria +2 dzieci/opłata za 2 os.
Magda+Mąż+2 dzieci/opłata za 3 os.
Kinga/opłata za 1 os
Iwona+mąż/opłata za 2 os.

400/8=50zł.
Za psa opłata wynosi 5zł/doba

Czy są inne propozycje
Avatar użytkownika
daria
 
Posty: 5439
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-16, 10:54
Lokalizacja: Gdańsk
psy: Cometa Balticanis (Birma)

Re: Biwak/obóz szkoleniowy -pytanie

Postprzez Guard » 2010-05-04, 20:58

Czy tutaj piszesz o tym samym domku, o którym pisała Ania 21 kwietnia, kiedy cena za dobę wynosiła 350 złotych??
Mieliśmy ustalić kwestię, czy decydujemy się na ten domek ze względu na te strome schody.

A może to już propozycja innego miejsca???

daria napisał(a):Ania mnie prosiła aby wpisać informację a ja zapomniałam :oops:
Za całość pani chce 400zł/doba,używalność kuchni nie jest ustalona,do dogadania na miejscu,teraz pytanie jak policzyć dzieci,ja biorę dwójkę i Magda Majszczur też dwójeczkę.
Ani miejsce się podoba,myślę że możemy się zdać na jej opinię,jak będzie z posiłkami to ustalimy sobie na miejscu,ja mogę być u góry,zresztą mi jest obojętnie.
Ponieważ ja będę z dziećmi moja propozycja jest aby dwoje dzieci policzyć jako jedną osobę,wychodzi wtedy 50zł./doba
Daria +2 dzieci/opłata za 2 os.
Magda+Mąż+2 dzieci/opłata za 3 os.
Kinga/opłata za 1 os
Iwona+mąż/opłata za 2 os.

400/8=50zł.
Za psa opłata wynosi 5zł/doba

Czy są inne propozycje
Guard
 
Posty: 1788
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-02-28, 21:16
psy: Parwuś, Rota, Scarlett, Winter(*), Moris(*)

Re: Biwak/obóz szkoleniowy -pytanie

Postprzez AniaRe » 2010-05-04, 22:03

ja tu w pobliżu nic nie znalazłam sensownego w niższej cenie. :(
Te 400 wynika z tego, że w cenę został wliczony ten dodatkowy pokój, który miał kosztować dodatkowe 80 zł
Majszczur na nim zależało, a w sumie chyba najlepiej jest mieć całość tego domku-bo te przechodnie pokoje są mniej wygodne.

Re nie jest dobrym miernikiem, wchodziła po szalunkach schodów na budowie :lol:
Jesli wejdzie Birma, Scarlett zostanie w saloniku, ew do rozważenia będzie zamiana pokojami Majszczurów z Iwamir, gdyby Brus zastrajkował-szczeniaka łatwiej wnosić.
Avatar użytkownika
AniaRe
 
Posty: 1145
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:49
Lokalizacja: Łubno k.Żyrardowa

Re: Biwak/obóz szkoleniowy -pytanie

Postprzez Guard » 2010-05-04, 22:59

A w czym jest problem z tą uzywalnością kuchni?
Jest tam kuchnia w tym domku, czy jest w innym budynku? Jeżeli jest, to czy będzie można przynajmniej kawę, czy herbatę tam uszykować?
Jak nie ma innej alternatywy w okolicy, to chyba wyścia nie mamy. Ja na chodzenie po stromych schodach ze Scarlett się nie piszę, a nosić maleństwa (47kg) nie mogę. Jeżeli jest opcja, że będę mogła być z nią w saloniku na parterze to OK.
Guard
 
Posty: 1788
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-02-28, 21:16
psy: Parwuś, Rota, Scarlett, Winter(*), Moris(*)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do - Obozy, warsztaty, seminaria

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość