Hodowla Pragnienie Miłości - Mamy szczenięta:)

Re: Hodowla Pragnienie Miłości - Mamy szczenięta:)

Postprzez kabi » 2009-10-27, 15:56

OlgaO napisał(a):ZOSTAW JE WSZYSTKIE SOBIE :mrgreen: -BUZIAKI DLA SLICZNEJ EKIPY!


Namówiłaś mnie.Uciekam do Szwajcarii (chociaż patrząc na Polańskiego,to nie będę tam bezpieczna :-P )

Dwupaczek nie wchodzi w grę, bo sunia już jest zamówiona, Pani tylko czeka na moja decyzję, także muszę zdecydować, pomocy ! ;-) Ale za to mój dziadek i mama są zachwyceni tym, że Desperados jest jeszcze wolny ponieważ są nim absolutnie zauroczeni i chcą żebym go nie sprzedawała nikomu. Nie zgadzam się, bo piesek owszem będzie, ale kiedyś i z innej hodowli ;-)

Dziękuje za przemiłe słowa :oops:

Tatuś - mądralo! Łatwo to tak z daleka wychowywać dzieci ??? I druga babcia też tylko zdjęcia i zdjęcia, a co ze sprzątaniem siuśków i użyczaniem rąk do gryzienia :?: Zapraszamy i zobaczymy wtedy jak będziecie się śmiać do monitora :-P :mrgreen:

Także jeszcze jeden piesek szuka domku ! Wg. mnie najlepiej rokuje wystawowo, jest potężny, ślicznie ubarwiony i będzie świetnie nadawał się do walk psów :-P A tak na poważnie, to nikomu nie mówcie że to taki łobuz, może nie zrobi mi wstydu kiedy ktoś przyjdzie go oglądać :shock:
Avatar użytkownika
kabi
 
Posty: 1199
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-07-20, 16:14
Lokalizacja: Warszawa
psy: Amor(landseer)

Re: Hodowla Pragnienie Miłości - Mamy szczenięta:)

Postprzez annasm » 2009-10-27, 17:23

MNIAM MNIAM MNIAM
Avatar użytkownika
annasm
Administrator
 
Posty: 4735
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-11-17, 17:31
Lokalizacja: Warszawa
psy: CHUCK Tanais(*), WINNIE(*) I COOPERS CHOICE

Re: Hodowla Pragnienie Miłości - Mamy szczenięta:)

Postprzez izu » 2009-10-27, 17:44

Cudeńka kochane! A może wydacie książkę - byłby bestseler :mrgreen:
Avatar użytkownika
izu
 
Posty: 988
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-11-01, 01:21
Lokalizacja: Dębiec k. Wielunia
psy: Łobuz(*)2001-2013 , Demi, Hiko(chin) i Szelma

Re: Hodowla Pragnienie Miłości - Mamy szczenięta:)

Postprzez ewita » 2009-10-28, 13:21

super fotki :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
ewita
 
Posty: 101
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-11-20, 22:57
Lokalizacja: Pabianice
psy: Żako (Żagielek "Majowy Skarbiec)

Re: Hodowla Pragnienie Miłości - Mamy szczenięta:)

Postprzez meggy » 2009-10-28, 23:05

:mrgreen: ślicznosci :mrgreen:
Avatar użytkownika
meggy
 
Posty: 9039
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-05-10, 11:22
Lokalizacja: Tuszyn.k.LODZI
Hodowla: FCI " Majowy Skarbiec "

Re: Hodowla Pragnienie Miłości - Mamy szczenięta:)

Postprzez Cefreud » 2009-10-29, 10:32

faktycznie wida,że dumna babcia :mrgreen: Fotki super :-) Maluchy też :-)
Avatar użytkownika
Cefreud
 
Posty: 10797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:36
psy: CeFreud (*),Wall-e i Kubuś-sz koty,Pimki(*)

Re: Hodowla Pragnienie Miłości - Mamy szczenięta:)

Postprzez kreska » 2009-11-01, 00:57

Oj slicznosci :!: az dziw ze jeszcze jeden jest wolny :-D dla mnie Chili wyglada na delikatna kobietke a Tequila bardziej wpisuje sie w tate ;-) ale ze zdjecia to ciezko oceniac, w dodatku tak ich malo :roll: Ja bym nie umiala wybrac :roll: okopalabym sie w domu, zamknela furtke na cztery spusty i nie oddala zadnego :-P

pozdr
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Re: Hodowla Pragnienie Miłości - Mamy szczenięta:)

Postprzez kabi » 2009-11-09, 21:10

Hej wszystkim !
To znowu my ! Pańcia cierpi na chroniczny brak dobrego aparatu (w końcu szewc bez butów chodzi,nie?) więc postanowiła pstrykać nam fotki jak leci. Skoro i tak nie chce nam się już pozować,to po co dobry aparat. Grunt żeby zlapać nas gdzieś pomiędzy walką z rodzeństwem, a snem...

Dzisiaj rozpoczynamy swój 6 tydzień życia. Jesteśmy wielkie i nieustannie urocze w swoim łobuziarstwie, sikaniu 150 razy dziennie, chęci jedzenia 24 razy dziennie (co godzinę najlepiej). Dwukrotnie nas też odrobaczyli, choć dojazd do weterynarza nie należał do najprostszych. Wcześniej pakowali nas w dwie wielkie torby podróżne, teraz okazało się że nie da rady. Pańcia musiała brać po dwa pieski na ręce, zanosić do samochodu, wracać po kolejne dwa tak w koło Macieju. Potem wypakowanie nas z samochodu do weta wyglądało tak samo. Potem spowrotem do auta,a potem z auta do domu. Pańcia się trochę zmęczyła, właściwie to ociekała potem, ale i tak nas kocha. Już nie może doczekać się jazdy na szczepienia!
Przy okazji tejże wizyty zostaliśmy zważeni (tydzień temu).
Nasze maleństwo Tequilla ważyła wtedy 4kg, Margarita 4,1kg, Mojito, Salsa i Chili 4,5 kg, a wielkolud Desperados 4,9kg. Pewnie teraz będziemy ważyć koło 6kg ?

Niestety, dzisiaj okazało się że Margarita i druga sunia (Tequila albo Chili) straciły swój przyszły domek :(
Państwo którzy zarezerwowali je miesiąc temu są w trakcie budowy domu góralskiego. I dom ten miał być gotowy w grudniu. Gotowy będzie, ale Państwo dowiedzieli się dopiero teraz, że zanim w nim zamieszkają musi się pół roku wietrzyć ! Postawieni pod ścianą, z zamówionymi meblami,sprzętami domowymi, 2 suniami....musieli zrezygnować, ponieważ nie są w stanie wychowywać ich w bloku aż do maja, przez cały dzień będąc w pracy :(
A było już tak pięknie ! Zatem szukamy domku dla maluchów...
Na szczęście Desperados odnalazł swoje Pańciostwo w Warszawie, będzie pod stałym okiem naszej babci :)

Teraz musimy już iść jeść, albo chociaż pilnować czy ktoś nie robi sobie jakiejś kolacji, bo nic nie może umknąć naszym królewskim podniebieniom. Szczególnie że Chili uwielbia ... kupy :-( a Salsa dobrała się do miski naszej mamy i nie wiadomo ile tego zjadła zanim Pańcia zareagowała.
Generalnie podobno musimy być pod stałą kontrolą bo niby kabli jeść nie wolno, kanapy też, płyt CD, listewek, scian,butów i innych pyszności. Jesteśmy przez to biedne i odgrywamy się na Pańci gryząc jej ciało (obojętnie który fragment).

Oto my - 6tka Totków w 6tym tygodniu życia

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Z cyklu : Pozycje śpiochowe

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Fanta w końcu spotkała się ze szczeniakami, pod stałym nadzorem babci :)
Margarita ze swoim uszkowym oprawcom ;-)

Obrazek

Obrazek

Rodzinka prawie w komplecie :mrgreen: (na mnie proszę nie patrzeć - strój roboczy :mrgreen: )

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Mój gigancik Chili
Obrazek

Chili i Tequila - która zostanie???

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jak prawdziwy mężczyzna ...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Marudna BABA!!!

Obrazek

Sikacz...
Obrazek

...ale piękny
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ps. Jakby gdzieś ktoś kiedyś usłyszał, to powiedzcie, że szukamy kochających domków.
Nie chcemy zostać z Pańcią, bo nie obdzieli nas wszystkich taką samą dawką miłości. A my chcemy być dla kogoś słoneczkiem o poranku i gwiazdeczką po zachodzie słońca. Chciałybyśmy być tulone, miziane, całowane i karmione przysmakami do końca naszych dni.
Właściwie wystarczy nam odrobina miłości. Czekamy z niecierpliwością.
Tequila, Chili i Margarita
Avatar użytkownika
kabi
 
Posty: 1199
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-07-20, 16:14
Lokalizacja: Warszawa
psy: Amor(landseer)

Re: Hodowla Pragnienie Miłości - Mamy szczenięta:)

Postprzez meggy » 2009-11-09, 21:17

Ale piekneeeeeeeeeeeee :-P
Domek pewnie zaraz się znajdzie :->
a plecki to jeszcze nie raz Cie zabolą ,hi,hi
Avatar użytkownika
meggy
 
Posty: 9039
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-05-10, 11:22
Lokalizacja: Tuszyn.k.LODZI
Hodowla: FCI " Majowy Skarbiec "

Re: Hodowla Pragnienie Miłości - Mamy szczenięta:)

Postprzez anula » 2009-11-09, 21:26

Śliczności :-)
Avatar użytkownika
anula
 
Posty: 7352
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-05-09, 17:46
Lokalizacja: Toruń
Hodowla: Astrolabium

Re: Hodowla Pragnienie Miłości - Mamy szczenięta:)

Postprzez Agama » 2009-11-09, 21:37

pluszaczki....słodkie..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Avatar użytkownika
Agama
 
Posty: 5685
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-11-03, 16:34
Lokalizacja: Góra Siewierska
psy: Philadelphia, Alhambra, Fiona, Kayah i Nemezis
Hodowla: Z CICHEJ GÓRKI

Re: Hodowla Pragnienie Miłości - Mamy szczenięta:)

Postprzez daria » 2009-11-10, 10:37

Tak to z budową domku jest,ja miałam sie wprowadzić w to lato i klops może w następne się uda ;-)
Berniołki cudo,Margerita skradła moje serce już dawno :-D ach gdybym tylko mogła to bym pędziła na skrzydłach,życzę im wszystkim cudownych domków :-D :-D :-D
Avatar użytkownika
daria
 
Posty: 5439
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-16, 10:54
Lokalizacja: Gdańsk
psy: Cometa Balticanis (Birma)

Re: Hodowla Pragnienie Miłości - Mamy szczenięta:)

Postprzez cinnamon » 2009-11-17, 17:14

Mała Szarańcza ( ;) ) jest słodka, gryzą wszystko co popadnie, kradną buty i klapki i z dumą biegną z nimi przez pół pokoju tak żeby ich pańcia nie przyuważyła, i chociaż mają słabość do MOICH DROGOCENNYCH butów znanej marki, których muszę pilnować jak oka w głowie, to i tak są słodkie i kochane :)

Swoją drogą, ciekawe po kim odziedziczyły temperamenty małych szatanów bo wiem że mama jest raczej stateczną przedstawicielką swojej rasy i z tego co wiem tatuś też ;)
Avatar użytkownika
cinnamon
 
Posty: 10
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-11-15, 21:49
psy: Fanta i trochę Chili ;)

Re: Hodowla Pragnienie Miłości - Mamy szczenięta:)

Postprzez Cefreud » 2009-11-17, 17:22

hihi,może się na ciocię Fantę zapatrzyły :lol:
Avatar użytkownika
Cefreud
 
Posty: 10797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:36
psy: CeFreud (*),Wall-e i Kubuś-sz koty,Pimki(*)

Re: Hodowla Pragnienie Miłości - Mamy szczenięta:)

Postprzez Aga-2 » 2009-11-17, 17:28

Super maluchy! Zdjęcia bombowe! Dobrych domków życzymy! :-)
Aga-2
Moderator
 
Posty: 6352
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 10:37
Lokalizacja: Kraków/okolica

Re: Hodowla Pragnienie Miłości - Mamy szczenięta:)

Postprzez kabi » 2009-11-17, 18:18

No, ciocia Fanta (która cofnęła się w rozwoju o jakieś 10 miesięcy) uczy ich bardzo złych, morderczych nawyków :P

Obrazek

Obrazek

Niestety, na przeglądzie miotu nie dowiedziałam się niczego konstruktywnego (p.Supronowicz :-( :-( :-( ), oprócz tego że mam niedożywione szczenięta (bo nie karmię ich do oporu tak jak napisała w artykule w PSIE,no i nie karmię ich pedigree). Na życzenie pani S. zwiększyłam dawkę jedzenia, w związku z czym wszystkie szczenięta od czwartku miały biegunkę i nie mogły zostać zaszczepione (do dzisiaj mamy problemy żeby kupki były normalne).Kiedy ratowałam się faktem, że karmię je wg.zaleceń producenta Royal Canin i znajomych hodowców - powiedziała, że żaden normalny czlowiek nie sugeruje się tym co piszą na opakowaniu i że jeśli jestem taka mądra, to ona nie zamierza nawet ze mną dyskutować.
Poza tym - na wieść o tym że uczestniczę w forum szwajcarów powiedziała, że tylko debile wchodzą na fora internetowe i tym bardziej nie ma o czym ze mną rozmawiać.

W ciągu 1,5 godziny obraziła mnie tyle razy...że w ciągu całego życia nikt mnie tak nie obraził !!! Tequila przy tatuowaniu miała mokry srom (nie dziwne, jak chodzą np po mokrej, umytej podłodze,albo siadają czasami we własne siuśki nad czym nie da się zapanować) i że nadaje się jedynie do budy,bo będzie podsikiwać pod siebie. Szkoda, że już później tego nie zauważyłam, a nawet jeśli okaże się to prawdą to nie zamierzam przez to trzymać psa w budzie...
Gratuluję tej pani 160 psów w hodowli czyt.w fabryce(60 ras!). I tego, że chwaliła się iż ma same interchampiony, przez co wypytywała mnie, niczym na przesłuchaniu, o przodków Afery i Baztka chociaż na bernach się nie zna (Baztek też jest be,bo nie ma intera jakby co :-P ). I gratuluję jej tego że wszystkie jej szczenięta są pulchniutkie jak baloniki,a nie to co moje chudzielce ( w wieku 6 tyg. ważyły od 5,8kg-6,7kg).
I współczuję sobie nieprzyjemności jakie spotkały mnie ze strony tejże pani. Na pewno nigdy więcej nie zamierzam mieć z nią nic do czynienia. Nikomu również nie polecam. Tym bardziej początkującym hodowcom (patrz.ja!) dla których nie ma żadnej taryfy ulgowej, tylko zamiast podpowiedzieć co i jak robić - najlepiej od razu zabić i nie dyskutować.
Na pytanie, którą suczkę mam sobie zostawić (nie śmiałabym takiej interczampionki pytać o to którą ona by sobie zostawiła, o nie!) powiedziała, że żadną i mam wszystkie sprzedać. Słodko.
Tfu. O reszcie rzeczy nawet nie będę wspominać, bo to wstyd i paranoja. NIE POLECAM!

Papapa, wpadniemy jeszcze z nowymi fotkami ;-)

Obrazek

/Chudzielce
Ostatnio edytowano 2009-11-17, 21:08 przez kabi, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
kabi
 
Posty: 1199
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-07-20, 16:14
Lokalizacja: Warszawa
psy: Amor(landseer)

Re: Hodowla Pragnienie Miłości - Mamy szczenięta:)

Postprzez SwissW » 2009-11-17, 19:54

Jeśli mogę, kilka słów komentarza ode mnie: Pani S niech się schowa gdzie na "małpy polują" ze swoimi komentzarzami nie na miejscu :evil:
Niedożywione szczenięta? Chyba ta pani jest ślepa skoro tak twierdzi :-/
Co za wredna baba :!: :!:
Trochę na temat:
Kiedyś pisałam z dziewczyną która ma psa z hodowli tej pani i padło tam takie stwierdzenie: żebym kupując psa unikała fabryk psów, a ja jej na to- A ty niby skąd masz psa jak nie z fabryki? I zrobiło jej się głupio.
Trochę wydaje się dziwne- mając 25 ras psów w hodowli i karmić je pedigree...jakby z oszczędności.

P.S Szczeniaczki są śliczne :-)
To już pewnie niedługo pójdą do nowych domków?
Avatar użytkownika
SwissW
 
Posty: 1584
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-02-09, 14:04
Lokalizacja: Zegrze
psy: Bobi i Riko

Re: Hodowla Pragnienie Miłości - Mamy szczenięta:)

Postprzez Kasia » 2009-11-17, 20:07

Maluchy śliczne!! Lepiej się nie przejmować komentarzami tej pani. A maluchy nie wiem z której strony wychudzone ;-) ale przecież jestem debilem według tej pani to mogę się nie znać :-P
Kasia
 
Posty: 535
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-07-01, 17:28
Lokalizacja: Wrocław
psy: Oliver i Rita [*]

Re: Hodowla Pragnienie Miłości - Mamy szczenięta:)

Postprzez meggy » 2009-11-17, 20:26

Kabi jestem w Szoku :shock:
Przykro ze coś takiego Cie spotkalo :(
Panią pewnie krew z zazdrosci zalała jak zobaczyła takie wychuchane cudeńka!!!!!!!!!!!! no cóż sama nie może sobie na taki komfort pewnie pozwolić przy Tylu psach!!!!!!!!!!!!
Naprawdę ręce opadają. A twoja dziewczynka ma bardzo podobną biel do mojej Adelki jak była malutka ,oglądając zdjęcia mówiłam do siebie o jaka Adisa :lol: :lol: :lol: :lol:
http://images6.fotosik.pl/570/d11ac21505c29ce4.jpg
Życze Ci z całego serca by wyrosła z niej piękna sunia i byś często paradowała z nią na ringu honorowym przed nosem pani S 8-)
Będę wam wiernie kibicować :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Avatar użytkownika
meggy
 
Posty: 9039
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-05-10, 11:22
Lokalizacja: Tuszyn.k.LODZI
Hodowla: FCI " Majowy Skarbiec "

Re: Hodowla Pragnienie Miłości - Mamy szczenięta:)

Postprzez Halina » 2009-11-17, 20:41

O rany to przeżycie hodowlane miałaś piękne..........Maluszki śliczne wycałuj wszystkie wychudzone noski :-)
Avatar użytkownika
Halina
Moderator
 
Posty: 6570
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 07:48
Lokalizacja: Dargiń
psy: Karo, Sotella,Ofra, Kora[*], Bora[*], Berni[*]
Hodowla: Szumiąca Knieja

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do 2009

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość