SZCZENIĘTA u "szczęściarzy"

Postprzez Gość » 2007-01-09, 19:08

kurcze znowu mnie zjadło :cry: ala
Gość
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Agata » 2007-01-09, 20:17

Tasmanska napisał(a):Teraz ma 5 lat...


Gosia nie postarzaj tak naszych suk ;-)

Nie ma się co przejmować anonimami.
Wanda, maluchy śliczne! :->
Avatar użytkownika
Agata
 
Posty: 982
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-22, 11:18

Postprzez Gość » 2007-01-09, 20:25

No to i ja czuje się zobowiązany do wypowiedzi w tym temacie.

Jak Natalia zdecydowała się na psa, to zaczeliśmy poszukiwania odpowiedniej hodowli. Chcieliśmy owczarka podhalańskiego, ale po rozmowach telefonicznych z hodowcami odechciewało się nam tam jechać. Przypadkowo trafiliśmy na strone Szczęściarzy, zadzwoniliśmy i kilka dni później pojechaliśmy do hodowli. I ku Twojemu zdziweniu drogi Gościu nie zastaliśmy tam szczeniaków w śmierdzącym kojcu 3m x 3m, nie zastalismy tam także prawie zagłodzonych dorosłych psów, przywiązanych do budy na łańcuchu (bo tak sobie to chyba wyobrażasz). A co zastaliśmy ?? Wpierw Pani Wanda opowiedziała nam o berneńczykach, o kosztach ich utrzymania, o chorobach które je nękają, opowiedziała o swoich psiakach. Gdy podjeliśmy decyzje o wzięciu Galwina odbyło się swoiste przesłuchanie, wypytała się o wszystko byle by psu było dobrze. I chyba to własnie się dla pani Wandy liczy, szczęście tych maluchów oraz swoich psów, a nie kasa i eksploatacja Bety... Nie bylismy tam tylko raz, odwiedziliśmy Galwina przed odbiorem. Zawsze psy były w dobrych warunkach i kondycji.
Pozdrawiam, "nieanonimowy" Pawel :-)
Gość
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez jaska » 2007-01-09, 21:05

Wydaje mi sie ze to jest sprawa: po pierwsze sumienia Hodowcy, po drugie związkowych przepisów(chyba jest tam cos na temat"jeden miot w roku", no chyba ze.....)
Każda suka inaczej przechodzi ciąze i porody i tylko właściciel moze wiedzieć czy mozna oraz czy trzeba....
Gratulacje dla "świeżego" tatusia oraz mamusi!!!
Avatar użytkownika
jaska
 
Posty: 434
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 22:32
Lokalizacja: Wyry
psy: B.B.,Darling & Dark Easter Mocny Akord
Hodowla: Mocny Akord

Postprzez Natalia od Szelmy » 2007-01-10, 04:30

Wandziu gratulki przenajszczersze!!! Niech Wam wszystkie szczeniaczki zdrowo i szczęśliwie rosną, przesłodziutkie kluseczki. :-) I obyście znaleźli dla nich szczęśliwe i kochające domy.
Natalia od Szelmy
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez jujka » 2007-01-10, 09:23

Opędziłam się trochę z pracą i po raz pierwszy od jakiegoś czasu wpadłam na forum. A tu taka niespodzianka... BRAWO Wandziu! Gratulacje dla mamusi i MNIAMUŚNYCH kluseczek!!!
jujka
 
Posty: 307
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:06
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Gość » 2007-01-10, 11:09

Tak sobie myślę co Wami- hodowcami kieruje ;-) na poprzednim forum tyle się naczytałam o pseudohodowlach o nieuczciwych hodowcach ,co produkuja dwa mioty w roku!(Nie chodzi mi bynajmniej o panią Wandę) ale czym róznią się dwa mioty przez rocznikowo rok, od tych w jednym roku np. styczeń i wrzesień?oprócz tego że te przez rok dostaną rodowód!?Może też temu hodowcy zależało na dobru suni?a że mialo to miejsce w jednym roku, zaraz był napiętnowany bo robi lewe mioty bez papierów?!Wyjaśnijcie mi różnicę bo czegoś chyba nie rozumię?A chciałabym wiedziec jak najwięcej o hodowli zanim bym sie zdecydowała :lol: Bo ja zauważyłam tylko tę różnicę ,że jeżeli to mój znajomy to ok. a inny to be be :evil: A co do anonima to nie popieram takich listów, ale On czy Ona nie mówil nic o tym że u pani Wandy psy mają źle tylko o ilości szczeniąt w tym krótkim czasie, ja przyznam też byłam troche zszokowana tą ilośćią :shock: i dlatego zaraz sprawdziłam na stronie!Ja i tak będę trzymać kciuki za malych szczęściarzy i mamuśkę niech zdrowo rosną i pozdrawiam Ewa podpisuję się ,żeby niebyło ,że anonim, :lol: bo napewno mnie wyciepło
Gość
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez kiwi » 2007-01-10, 11:36

Wandziu, gratulujemy. Głaskanka dla całego stada.
Avatar użytkownika
kiwi
 
Posty: 382
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-09, 22:37
Lokalizacja: Pręgowo koło Gdańska
psy: Daktyl i Groszek, [*] Melon Arbuz Imbir Agrest

Postprzez Tasmanska » 2007-01-10, 12:21

Ewo, myślę, że nie w tym miejscu powinnaś pisać ten post.
Tu jest miejsce na podziwianie szczeniaczków Wandy i cieszenie się razem z nią tymi rozkosznymi kulkami.
Avatar użytkownika
Tasmanska
 
Posty: 1181
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 09:18
Lokalizacja: Rokitno Szlacheckie
Hodowla: Tasmańska Elitte

Postprzez Gość » 2007-01-10, 13:09

Zgadzam się z tym ale nie wiedzialam gdzie mogę napisać :cry: jak wspomniałam nie chodziło o szczęściarzy :-) oni są śliczni!!Proszę moderatora o wycięcie tych postów i przeniesienie w inne miejsce może hodowla?!Przepraszam jeśli Kogoś uraziłam ;-) Ja pytam a kto pyta nie błądzi ;-)
Gość
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Wanda » 2007-01-11, 11:16

tak płyną dni, jutro juz bedzie tydzień jak jesteśmy na świecie.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

cdn....
Avatar użytkownika
Wanda
 
Posty: 1982
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 13:21
Lokalizacja: Rumia
psy: Beta(*),Dracoh(*),Basma,Ginnger,Hocus,Denzel,Lara
Hodowla: Szczęście Ty Moje

Postprzez Alicja i Spartki » 2007-01-11, 11:23

Jejciu uwielbiam te sterczące przy jedzeniu antenki :-D :-D Wandziu maluszki są superandzkie
Avatar użytkownika
Alicja i Spartki
 
Posty: 4037
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 20:13
psy: spartki w ilosci 10 szt
Hodowla: spartanska Osada

Postprzez Marszal » 2007-01-11, 11:24

Śliczne maluszki :!: Powalające przed ostatnie zdjęcie z Luzakiem odpoczywającym po imprezie ;-)
Avatar użytkownika
Marszal
 
Posty: 1450
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-29, 13:40
Lokalizacja: Wołomin k/Warszawy
psy: Maks

Postprzez Melasia » 2007-01-11, 11:49

Jak miło z rana takie maluszki poglądać po prostu śliczne życze im szczęśliwych kochających domków po prostu cud :-)
Melasia
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez Lilla » 2007-01-11, 12:06

Cudowne maleństwa :-D
Lilla
 
Posty: 79
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-25, 14:59
Lokalizacja: Gorzow Wlkp

Postprzez Halina » 2007-01-11, 12:48

Wandzia wymiziaj te słodziaki ode mnie poszepcz ciepłe słówka..... Śliczne są tfu,tfu żeby nie zapeszyć, buźki dla nich :mrgreen:

Marysia niedługo u ciebie!
Avatar użytkownika
Halina
Moderator
 
Posty: 6570
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 07:48
Lokalizacja: Dargiń
psy: Karo, Sotella,Ofra, Kora[*], Bora[*], Berni[*]
Hodowla: Szumiąca Knieja

Postprzez Poker » 2007-01-11, 14:45

maluchy przesłodkie :mrgreen: niech zdrowo rosną
gratulacje dla dzielnej mamy i dumnego taty :mrgreen:

oj będzie się działo, wszak to "małe "draki"" się urodziły, a jak urosną to "draki" będą całkiem duże :lol: :lol: :lol: trzymaj się Wandzia :mrgreen:
Poker
 
Posty: 2223
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 14:22
Lokalizacja: nad Świdrem
psy: Poker (*)Hugo(*)O MójTySmutku, Porto CzarująceOczy

Postprzez Natalia i Galwin » 2007-01-11, 14:56

Maluszki są bardzo słodkie, taki kluski malutkie... Oby trafiły do dobrych domków ;-) Porsze ukochać ode mnie Bete oraz Dracoh, a Galwin przesyła swojej mamusi caluski :!: :!:
Avatar użytkownika
Natalia i Galwin
 
Posty: 4226
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-27, 22:27
psy: Galwin (*)

Postprzez Magda » 2007-01-11, 17:23

Słodkie Maluchy!! :-)
Buziaki dla nich wszystkich!
Avatar użytkownika
Magda
 
Posty: 3392
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 18:35
Lokalizacja: woj.łódzkie

Postprzez Wanda » 2007-01-11, 18:49

Dziekuję Wam, Draco dyskretnie zagląda przez próg ,bo Betka na razie nie pozwala sie zbliżać. Becik mój jest wycałowany i wygłaskany non stop, zaraz jej wszystkie włosy wyjdą.
Grażynko Pokersiowa masz rację to małe "draki", w kojcu porodowym jest jak w ulu ciągle ktoś mruczy, kwili itp. Aż strach pomyśleć co bedzie jak urosną to dopiero będzie draka. Najcichszy miot u nas to był Fuksikowy (Bazaltowy) :mrgreen:

No wiesz Halinko ja też bardzo czekam na maluszki u Marysi, taka jestem ciekawa.
Avatar użytkownika
Wanda
 
Posty: 1982
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 13:21
Lokalizacja: Rumia
psy: Beta(*),Dracoh(*),Basma,Ginnger,Hocus,Denzel,Lara
Hodowla: Szczęście Ty Moje

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do 2007

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość