Dobra hodowla Entlebuchera

Wszystko na temat hodowli oraz dyskusje na temat ras.

Moderator: annasm

Dobra hodowla Entlebuchera

Postprzez Maja.bee » 2020-05-07, 23:03

Dzień dobry!
Chcemy kupić szczeniaczka Entlebuchera, ale zależy nam na dobrej hodowli.
Czy możecie polecić jakieś miejsca? Może być w całej Polsce.
Pozdrawiam serdecznie!
Maja.bee
 
Posty: 3
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2020-05-07, 22:55

Re: Dobra hodowla Entlebuchera

Postprzez gulgulka » 2020-06-14, 23:32

Nie ma w Polsce zbyt wiele hodowli Entlebucherów, a szkoda bo to wspaniałe psy. Sama szukałam a potem czekałam na naszą sunię 8 miesięcy. Warto poświęcić trochę czasu, obejrzeć strony hodowli, najlepiej pojechać i zobaczyć warunki w jakich trzymane są pieski. Nasza Bajka urodziła się 2 grudnia 2019 r. w hodowli Moja Szwajcaria koło Łodzi i jest niesamowitym psem. Rozważaliśmy też hodowlę gdzieś na wybrzeżu ale tam został tylko piesek a my chcieliśmy suczkę. Bajka uwielbia się bawić, szczególnie być głaskana, bardzo szybko się uczy. Obcych straszy potężnym głosem ale po chwili przyjaźnie merda ogonem. Na spacerach szaleje (uwielbia trawę, niewysokie zboże) ale nie ma też problemu żeby grzecznie poczekać aż będziemy gotowi na spacer. Chodź już zmieniły jej się zęby to nic w domu nie zniszczyła. Szczerze polecam entlika.
gulgulka
 
Posty: 2
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2020-06-14, 21:52
psy: entlebucher

Re: Dobra hodowla Entlebuchera

Postprzez Mlynar » 2021-10-19, 13:51

Hodowczyni z Ukrainy poszukuje osoby która byłaby zainteresowana i podjęłaby się opieki i zrobiłaby uprawnienia hodowlane dla jej 4 letniego entlebuchera. Aktualnie pies mieszka w rodzinie ale z powodu choroby właściciela musi zmienić rodzinę. Pies ma rodowód FCI i jest po dobrych rodzicach.
Pani hodowczyni jest zdecydowana wówczas takiej osobie przekazać psa za cenę transportu z Ukrainy.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod numer telefonu 602182798.
Sama chętnie przyjęłabym pieska ale niestety nie mogę.
Avatar użytkownika
Mlynar
 
Posty: 27
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-02-20, 22:01
psy: entlebucherka Kodi

Re: Dobra hodowla Entlebuchera

Postprzez Mlynar » 2021-12-20, 00:34

Na Białorusi mają wolne szczenięta entlebuchera.
Serce się ściska, że jeszcze nie mają domów.
Podaję stronę na FB
https://www.facebook.com/sobakatea
Avatar użytkownika
Mlynar
 
Posty: 27
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-02-20, 22:01
psy: entlebucherka Kodi


Powrót do Appenzeller i Entlebucher

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron