kupię suczkę

Wszystko na temat hodowli Dużych Szwajcarów, a także dyskusje na temat rasy.

Moderator: annasm

kupię suczkę

Postprzez Lolinda » 2016-08-31, 19:45

Witam,
mam suczkę szwajcarkę, która niedawno straciła swojego dlugoletniego kompana też szwajcara. Jest bardzo samotna i chcielibyśmy dać jej troche szczęścia w postaci nowej towarzyszki. Nie chcemy wystawiać psiaków więc nie potzrebujemy rodowodowej suczki. Jeśli gdzieś zdarzy się nie zupelnie idealna sunia i nie dostanie rodowodu chetnie ja kupimy- czeka na nia dobry domek.
Lolinda
 
Posty: 3
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2015-11-04, 21:26
psy: szwajcary

Re: kupię suczkę

Postprzez Barbel » 2016-08-31, 20:31

W Polsce nie ma możliwości nabycie szczenięcia bez rodowodu lub uprawnień do rodowodu. To nielegalne. Inna rzecz w tym, że na fali takiego prawa powstało mnóstwo stowarzyszeń które mianują sie być uprawnionymi do wydawania rodowodów (samozwańczo). Działają trochę na zasadzie perfumów z bazarku - niby Chanel a jednak Chenel.Tutaj na Forum, jak za pewne zauważyłaś zapoznając sie z Regulaminem (zauważyłaś, prawda?), promujemy wyłącznie szczenięta światwej organizacji FCI której przedstawicielem w Pl jest ZKwP.
Avatar użytkownika
Barbel
Moderator
 
Posty: 5195
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:31
Lokalizacja: Śląsk
psy: Barnaba (*),

Re: kupię suczkę

Postprzez saganka2 » 2016-09-01, 10:41

Namawiam Cię do tego, zebyś poszukała szczeniaka niewystawowego, np z wadą umaszczenia. Powinien być tańszy.
Avatar użytkownika
saganka2
Administrator
 
Posty: 1313
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2014-05-03, 17:12
psy: Bruno (*) i Duduś (*), Misia

Re: kupię suczkę

Postprzez Lolinda » 2016-09-02, 20:28

bardzo dziękuje za radę, własnie chodzi mi o szczeniaczka, który nie koniecznie jest wystawowy, bo dla mnie i tak będzie najpiekniejszy na świecie. pozdrawiam
Lolinda
 
Posty: 3
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2015-11-04, 21:26
psy: szwajcary


Powrót do Duży Szwajcarski Pies Pasterski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości