powitanie

Jeżeli dopiero dołączyliście do grona Użytkowników naszego Forum zapraszamy do krótkiej autoprezentacji.

Moderatorzy: saganka2, Barbel

powitanie

Postprzez Berunia » 2020-09-30, 10:11

Witam wszystkich ,
bardzo się cieszę, że trafiłam na ten portal bo jestem wielką miłośniczką Berneńczyków, zakochałam się w nich na zawsze. Dotychczas miałam trzy Berneńczyki; mój pierwszy z hodowli "Szczęście ty moje" Bery przeżył 9 lat był moim wiernym przyjacielem, zaskakiwał mnie wiele razy i zawsze pozytywnie. Bery sprawił, że na zawsze będę wierna tej rasie nie tylko z przekonania ale z wielkiej miłości. Jak odszedł Bery długo cierpiałam, moje łzy uleczyła Orsa 5-letnia suczka, którą adoptowałam z Fundacji a po dwóch miesiącach zaadoptowałam Zuzię, również 5-letnią sunię. Były cudowne, po przejściach. Obie z ogromną traumą "wyrwane" od złych ludzi. W moim domu zaznały miłości
którą czuły do końca swoich dni, były szczęśliwe. O każdym z osobna mogłabym napisać dużo ciekawych opowiadań ale tutaj nie ma na to miejsca :-) Niestety moje sunie odeszły w tym roku, obie w wieku 11 lat, Orsa wczesną wiosną a Zuzia 30 lipca. Moje serce krwawi :-(. Nie wyobrażam sobie życia bez ich towarzystwa, dlatego szukając hodowli Berneńczyków, trafiłam właśnie na ten portal z czego bardzo się cieszę i serdecznie wszystkich pozdrawiam, mam nadzieje że moje łzy osuszy czwarty Bernuś, będę go cierpliwie szukać a jeśli ktoś ma dla mnie jakieś rady to chętnie ich posłucham <pies>
Berunia
 
Posty: 3
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2020-09-23, 11:28
psy: jamnik (1), Berneński Pies Pasterski (3)

Re: powitanie

Postprzez Aga-2 » 2020-10-16, 16:39

Powodzenia! Niech się znajdzie kolejny bernuś!
Aga-2
Moderator
 
Posty: 6352
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 10:37
Lokalizacja: Kraków/okolica

Re: powitanie

Postprzez Berunia » 2020-10-20, 10:37

dziękuję, myślę że wiosną będę już bogatsza o jedno berneńskie serduszko :-)
Berunia
 
Posty: 3
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2020-09-23, 11:28
psy: jamnik (1), Berneński Pies Pasterski (3)

Re: powitanie

Postprzez Aklettka » 2021-03-24, 12:31

Witam :)
Aklettka
 
Posty: 1
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2021-03-24, 12:05
psy: jamnik


Powrót do Przedstawiamy się!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości