Enlebucherka HUBA

Jeżeli dopiero dołączyliście do grona Użytkowników naszego Forum zapraszamy do krótkiej autoprezentacji.

Moderatorzy: saganka2, Barbel

Enlebucherka HUBA

Postprzez HUBA » 2020-01-03, 02:40

Witam wszyskich. Mam 10 lat. Biegam po warszawskich Bielanach. Cieszę się znakomitym zdrowiem. Wsród moich blisko 100 znajomych są entliki Zenek i Aura. Czasem widuję Pradę. Trzy razy dziennie intensywnie biegam pasąc moją jedyną owieczkę - piłkę. Dzieki mnie mój pan jest w świetnej kondycji. Rozpropagował zbieranie kupek do specjalnie zamówionych koszy na trasie biegu, raz w roku rozdzielając po 1000 torebek wszystkim chętnym. On ma czyste buty, ja czyste łapy i piłkę :-D Od roku nosze okulary by w szalonych biegach przez krzaki nie stracić drugiego oka. 8-)
Nowe, warszawskie przepisy pozwalaja mi na bieganie bez smyczy bo jestem dobrze wychowana. Nie atakuję obcych ale i nie rzucam sie wszystkim na szyję z pocałunkami. W lecie bywamy w Gorcach gdzie wypatruję stad owiec ale to już nietety rzadkość. Do zobaczenia ! Huba.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
Avatar użytkownika
HUBA
 
Posty: 3
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2019-06-29, 19:08
Lokalizacja: Warszawa Bielany

Powrót do Przedstawiamy się!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości