Pewna część nieba nazywana jest Tęczowym Mostem. Kiedy odchodzi Twój pies czy zwierzę, które było szczególnie ci bliskie, udaje się za tenże Tęczowy Most. Ty, zostając po tej stronie powinieneś mieć nadzieję, że jeszcze się spotkacie. Ten wątek jest dla tych naszych przyjaciół co tam już czekają.
Moderator: Halina
-
- Melon [*]- nie ta świeczka miała być dziś dla Ciebie
przez kiwi » 2011-03-23, 20:07
- 71 Odpowiedzi
- 50090 Wyświetlone
- Ostatni post przez LUKAS
2011-06-08, 09:37
-
- Baster [*] 8-letni berneńczyk szukał nowego domku i znalazł
przez kerovynn » 2009-06-15, 13:52
- 79 Odpowiedzi
- 68902 Wyświetlone
- Ostatni post przez Apcik
2011-04-28, 19:55
-
- Odeszła nasza Alusia:(
przez Stopeczka » 2011-04-16, 21:29
- 64 Odpowiedzi
- 43241 Wyświetlone
- Ostatni post przez gunisia
2011-04-21, 22:42
-
- Odeszła nasza Tajgunia.
przez Anita88 » 2011-03-24, 21:31
- 74 Odpowiedzi
- 58716 Wyświetlone
- Ostatni post przez Dagata
2011-04-14, 23:04
-
- Berenika [*] ze schronu w Gdyni za TM
przez Daria + Chila i Luna » 2010-05-31, 18:11
- 722 Odpowiedzi
- 290556 Wyświetlone
- Ostatni post przez kabi
2011-04-14, 21:24
-
- WADERA[*]01.01.1997-28.01.2011wspomnienia
przez anitka12224 » 2011-03-10, 20:05
- 8 Odpowiedzi
- 8194 Wyświetlone
- Ostatni post przez Megan
2011-03-14, 15:50
-
- Dracuś - żegnaj !
przez Draco » 2011-02-22, 09:31
- 61 Odpowiedzi
- 49400 Wyświetlone
- Ostatni post przez AT
2011-03-03, 16:44
-
- Odeszła Megi
przez Camara » 2011-01-26, 14:03
- 44 Odpowiedzi
- 41244 Wyświetlone
- Ostatni post przez Magda
2011-01-31, 12:28
-
- Bera - Capri Czereda Kusego
przez Przemo » 2010-09-25, 23:08
- 61 Odpowiedzi
- 50599 Wyświetlone
- Ostatni post przez Bernerin
2011-01-12, 21:34
-
- i odszedł...mój Hugo, mój najukochańszy Hugo
przez Zośka » 2010-09-28, 19:13
- 55 Odpowiedzi
- 55220 Wyświetlone
- Ostatni post przez Bernerin
2011-01-12, 21:31
-
- Lena [*] z Ostatniej Szansy. Już w nowym domku w Krakowie
przez ElzaMilicz » 2009-06-22, 20:29
- 50 Odpowiedzi
- 43063 Wyświetlone
- Ostatni post przez marzena
2010-10-22, 23:33
-
- Boss odszedl za TM...
przez Katarzyna Saganowska » 2010-06-05, 11:21
- 62 Odpowiedzi
- 62634 Wyświetlone
- Ostatni post przez Kasiulka
2010-08-26, 19:28
-
- Smutek w Refugium
przez Argo » 2010-07-26, 20:20
- 27 Odpowiedzi
- 25933 Wyświetlone
- Ostatni post przez Gosia
2010-08-07, 10:44
-
- Zoja z Iławy znalazła spokojną przystań u AniRe
przez Klaudia1 » 2009-11-09, 20:51
- 227 Odpowiedzi
- 162957 Wyświetlone
- Ostatni post przez Alice
2010-08-04, 20:09
-
- Bucz z obornickiego schroniska-Został brutalnie uśpiony
przez Milla » 2010-07-13, 08:10
- 29 Odpowiedzi
- 25044 Wyświetlone
- Ostatni post przez iwona_k1
2010-07-22, 09:45
-
- Wątek Brombka
przez Alicja i Spartki » 2009-02-04, 16:51
- 275 Odpowiedzi
- 177211 Wyświetlone
- Ostatni post przez Megan
2010-06-28, 18:19
-
- Leoś przeszedł na drugą stronę
przez Argo » 2010-01-22, 01:59
- 38 Odpowiedzi
- 32196 Wyświetlone
- Ostatni post przez Aga-2
2010-06-28, 12:29
-
- 2-letni bernuś Baster -Znalazł szczęśliwy dom i przyjaciół.
przez Wydra » 2010-01-26, 22:25
- 175 Odpowiedzi
- 137112 Wyświetlone
- Ostatni post przez Wydra
2010-04-05, 19:04
-
- Wszystkie kciuki za Odyska
przez maat » 2008-06-24, 17:02
- 342 Odpowiedzi
- 181735 Wyświetlone
- Ostatni post przez Zuzanda
2010-04-04, 14:27
-
- Nasza babcia Abra od Szam-Już jest za tęczowym mostem
przez ElzaMilicz » 2010-02-08, 14:18
- 209 Odpowiedzi
- 136230 Wyświetlone
- Ostatni post przez Wydra
2010-03-24, 15:22
-
- już Go nie ma
przez Bajabajag » 2008-11-21, 23:46
- 61 Odpowiedzi
- 52674 Wyświetlone
- Ostatni post przez Paula with Esta
2008-12-09, 14:50
-
- Pilnie potrzebna pomoc!! Pies po WYPADKU!!!! za TM
przez Natalia i Galwin » 2008-11-27, 16:06
- 27 Odpowiedzi
- 23799 Wyświetlone
- Ostatni post przez Barbapapa
2008-12-01, 19:43
-
- Malenka Margolka - bedzie z Roma!! - potrzebny transport
przez saganka » 2008-04-07, 14:29
- 81 Odpowiedzi
- 63584 Wyświetlone
- Ostatni post przez AT
2008-05-06, 15:37
-
- Ostatnie Pożegnanie
przez LUI_33 » 2008-03-03, 13:19
- 61 Odpowiedzi
- 42647 Wyświetlone
- Ostatni post przez Natka i Szisza
2008-03-13, 13:48
-
- Ten ból, to rozstanie... Zapamietamy do końca życia ;(
przez natti » 2007-08-07, 20:08
- 29 Odpowiedzi
- 25011 Wyświetlone
- Ostatni post przez olunia
2007-08-22, 17:06
Powrót do Strona główna forum
Kto przegląda forum
Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość
Twoje prawa w tym dziale
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników