Nasze początki...

Jeżeli dopiero dołączyliście do grona Użytkowników naszego Forum zapraszamy do krótkiej autoprezentacji.

Moderatorzy: saganka2, Barbel

Nasze początki...

Postprzez Molly_KG » 2021-01-15, 15:07

Witam Wszystkich Serdecznie ;)
zawitałam na portal by trochę poczytać o Waszych doświadczeniach z Berneńskimi psami pasterskimi.
My z mężem dopiero zaczynamy przygodę z tą rasą. Za 3 tygodnie będziemy szczęśliwymi posiadaczami 8-tygodniowej Molly i jednocześnie będzie to spełnienie jednego z największych marzeń mojego męża.
Jesteśmy trochę przejęci tym wydarzeniem ale nie możemy się już doczekać.
Chcemy od samego początku zaglębiać wiedzę na temat tej rasy aby nasza Molly była z nami szczęśliwa i chciała byc z nami jak najdłużej <rotfl>
Na początek chciałabym się dowiedzieć czy ktoś z Was ma doświadczenie wprowadzania berneńczyka gdy w domu jest już inny pies?
U nas jest 12-letnia Suzi - York i bardzo ciekawi nas jak na siebie zareagują...
Molly_KG
 
Posty: 1
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2021-01-15, 14:47
psy: Molly

Re: Nasze początki...

Postprzez kryskag » 2021-01-25, 13:20

Hej!
Ja i mąż też zaraz będziemy mieć małego Berneńczyka! To w sumie bardziej moje marzenie niż jego, bo on woli mniejsze psiaki. :-) Dlatego też się tu zarejestrowałam i będę zgłębiać wiedzę o tych psiakach.

Z łączeniem niestety nie pomogę. :( Nigdy nie mieliśmy więcej niż jednego pieska, chociaż po cichu liczę na drugiego Berneńczyka jak w tym już zakocha się mąż. ;>
kryskag
 
Posty: 1
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2021-01-25, 13:11
psy: Bibi


Powrót do Przedstawiamy się!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron