EMI CZANDORIA (APPENZELLER)

Wszystko na temat hodowli oraz dyskusje na temat ras.

Moderator: annasm

EMI CZANDORIA (APPENZELLER)

Postprzez ewa sz » 2015-06-29, 21:56

Jakiś czas temu witałam się z Wami jako oczekująca na nowego psiaka - appenzellera. Czas ten niesamowicie się dłużył, ale od soboty, tj. od 27 lipca br. jestem szczęśliwą właścicielką Emi z hodowli Czandoria <hura>
Urodziła się 23 kwietnia. Pani Agnieszka na bieżąco przysyłała mi zdjęcia i filmiki. Byłam też w odwiedzinach, ale emocje związane ze zbliżającym się momentem odbioru szczeniaka są nie do opisania! Już nie pamiętałam, jak to jest, bo moją sznaucerkę Nikę pożegnałam w lutym, a miała 12 lat 4 miesiące i 8 dni...
Jesteśmy z Emi dwie doby razem, a ona bardzo szybko się zaaklimatyzowała w nowym domku. Śpi na swoim posłaniu, obok mojego łóżka. Nie piszczy, wcina jedzonko, głupawka włącza się jej bardzo często. No, po prostu zdrowy i śliczny szczeniak! <okok> Z siusianiem jest różnie, ale sporo czasu spędzamy w ogrodzie, więc ma okazję tam się wykazać, za co jest chwalona na różne sposoby.
Postaram się być systematyczna w umieszczaniu wiadomości na temat Emi. Zdjęć również. Mam nadzieję, że dział dotyczący appenzellerów ożywi się, a ich właściciele się uaktywnią. Już teraz bardzo serdecznie Was pozdrawiam.
Chciałabym podziękować Pani Agnieszce, że to mnie wybrała dla swojego szczeniaka - nie musiała, bo nie byłam pierwsza na liście. Z tego, co się zorientowałam u doświadczonych hodowców to nie kolejność zapisów jest najważniejsza. Zatem jestem Jej bardzo wdzięczna za Emi. <buzki>
Avatar użytkownika
ewa sz
 
Posty: 328
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2015-03-18, 09:41
Lokalizacja: Sadki, powiat nakielski
psy: Emi (appenzeller)
Hodowla: CZANDORIA

Re: EMI CZANDORIA (APPENZELLER)

Postprzez ewa sz » 2015-06-29, 22:55

obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
obrazek
Obrazek został zmniejszony.
Avatar użytkownika
ewa sz
 
Posty: 328
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2015-03-18, 09:41
Lokalizacja: Sadki, powiat nakielski
psy: Emi (appenzeller)
Hodowla: CZANDORIA

Re: EMI CZANDORIA (APPENZELLER)

Postprzez aneczka2014 » 2015-06-30, 07:34

Witamy cię serdecznie Ewuniu i Emiluniu :radocha2: <rotfl> Emi przepiękna,przypomina mi Emilke,kiedy była malutka a teraz takie bydlątko domowe się zrobiło.... <tak> Przysyłaj zdjęcia i pisz jak mała się rozwija :-D
Avatar użytkownika
aneczka2014
 
Posty: 273
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2014-10-16, 13:57
Lokalizacja: Myszków
psy: york dspp bernardyn
Hodowla: Czandoria

Re: EMI CZANDORIA (APPENZELLER)

Postprzez ewa sz » 2015-07-23, 12:53

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do wątku "Emi z Doliny Noteci (appenzeller)". Tam na bieżąco będę starała się wklejać fotki przedstawicielki wyjątkowej rasy szwajcarskich psów pasterskich <tak> Natomiast ten wątek nie będzie uaktualniany.
Avatar użytkownika
ewa sz
 
Posty: 328
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2015-03-18, 09:41
Lokalizacja: Sadki, powiat nakielski
psy: Emi (appenzeller)
Hodowla: CZANDORIA


Powrót do Appenzeller i Entlebucher

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron