Cetyl M.

Moderator: Anirysova

Re: Cetyl M. Szansa dla psów z dysplazją.

Postprzez Cefreud » 2009-10-27, 14:24

ale teraz pojawiła się informacja o promocji,więc ja nie widzę w tym problemu.
Problemem jest rozliczenie Tess i jej poskładane w naszym imieniu obietnice....
Avatar użytkownika
Cefreud
 
Posty: 10797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:36
psy: CeFreud (*),Wall-e i Kubuś-sz koty,Pimki(*)

Re: Cetyl M. Szansa dla psów z dysplazją.

Postprzez dorciaj » 2009-10-27, 14:56

Sprawa CetylM była załatwiana przez Tess, w związku z tym, jeśli Tess coś przekazała na temat tej promocji, to tylko Irkowi. Irek ma w tej chwili kłopoty z komputerem. Jak się ogarnie to poproszę go o wyjaśnienie tej sprawy i decyzje co z tym wątkiem. Zdecydowanie rozumię Waszą irytację. Dajcie chwilkę czasu. To samo tyczy się Kobers'a.
Avatar użytkownika
dorciaj
 
Posty: 4450
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-05-15, 10:27
Lokalizacja: Warszawa Białołęka
psy: Fito Piorun Aris

Re: Cetyl M. Szansa dla psów z dysplazją.

Postprzez Tess » 2009-10-27, 17:15

Panu Wojtkowi dystrybutorowi Cetyl M przekazałam informację, że o ewentualnej promocji preparatu na forum musi rozmawiać z nowym Adminem. To wszystko na ten temat. Jesli chodzi o kobersa - we wrzesniu i październiku firma karmy nie przekazywała - karma sierpniowa trafiła do schroniska w Elblągu i schroniska w Pasłęku.
Tess
 
Posty: 3112
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-09, 12:15
Lokalizacja: Dłużyna/Elblag
psy: Niuniuś i Mila ( Maisa Szumiaca Knieja )

Re: Cetyl M. Szansa dla psów z dysplazją.

Postprzez Dżiani » 2009-10-28, 03:00

Jeżeli będzie jakakolwiek propozycja reklamy w zamian za jakiekolwiek 'fanty' to (jak już gdzieś pisałem) wstawię to w wątku Reklamy na Forum (Portalu) a taki wątek jeszcze nie istnieje, bo do mnie jak na razie nikt z propozycjami reklamy się nie zgłosił.
Pan Wojtek był na zlocie w Goczałkowicach i owszem rozdawał zabawki, gadżety itp wszystkim obecnym, ale to nie było w żaden sposób związane z byciem, albo niebyciem tegoż wątku czy jakąkolwiek reklamą na Forum. Nawet nie było o tym rozmowy.
Co do samego TEGO wątku: moim zdaniem może zostać. Nie jest to typowa forma reklamy jak np. banner koebersa na portalu 'z którym dyskutować się nie da', ale wręcz ciekawa wymiana opinii nt. nowego preparatu. Każdy czytający może sobie z tego wątku (czytając różne opinie) wyciągnąć wnioski a nawet się odezwać i o coś zapytać itd. Co nie zmienia faktu, że jak wiekszośc zdecyduje to wątek może polecieć w kosmos. Ale sam o tym decydował nie będę - oczekuję opinii.
Avatar użytkownika
Dżiani
 
Posty: 905
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:23
Lokalizacja: Mysłowice
psy: h. ARESIBO FCI

Re: Cetyl M. Szansa dla psów z dysplazją.

Postprzez ElzaMilicz » 2009-10-28, 05:55

A ja uważam, że ten wątek powinien być wykasowany, bo pan Wojtek, tak naprawdę, nie ma nam nic do zaoferowania.
Na gadżety i zabawki powinno być stać każdego właściciela berna...
Tu jałmużna nie jest mile widziana.
Avatar użytkownika
ElzaMilicz
 
Posty: 1046
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-02-11, 08:59
psy: DONA [Meda], Szila

Re: Cetyl M. Szansa dla psów z dysplazją.

Postprzez kreska » 2009-10-28, 09:34

Moje zdanie znacie, poniewaz od lat zajmuje sie marketingiem a od jakiegos czasu suplementami diety /a ten produkt nalezy do tej grupy/ wiem czym sa posty p.Wojtka :roll: Czym innym jest inforamacja ze strony forumowiczow o nowym produkcie, promocji itp. a czym innym jest jawne reklamowanie i rejestrowanie sie tylko w tym celu na forum.
P.Wojtek zarejestrowal sie nie tylko na naszym forum ale rowniez na innych, uzywajac firmowego awatara, ale byly to fora gdzie nie wymagano od niego "platnosci".
W dodatku "uderzyl" w produkt konkurencyjny uzywajac nieprawdziwych informacji.
Od razu wyjasniam ze nie jestem przedstawicielem konkurencji :-D poprostu staram sie "tepic" jawne sprzedawanie sie pod plaszczykiem...i nie uczciwa konkurencje.
Uwazam ze informacja o produkcie/przepraszam ale nie pamietam kto ja na forum zamiescil :roll: /oraz spostrzezenia na temat produktu powinny zostac, reszta powinna zniknac, chyba ze p.Wojtek w jakis sposob sie rozliczy.
pozdr
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Re: Cetyl M. Szansa dla psów z dysplazją.

Postprzez kruszon » 2009-10-28, 19:49

Fanty do skarpety albo wykasowanie wątku :mrgreen:

I nie zgadzam się z twierdzeniem, że nie jest to forma reklamy - otóż jest i to o wiele bardziej skuteczna niż wspomniany baner :roll:
Avatar użytkownika
kruszon
 
Posty: 865
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-06-17, 22:02
psy: Kruszon

Re: Cetyl M. Szansa dla psów z dysplazją.

Postprzez Barb » 2009-10-29, 16:11

Muszę coś sprostować. Pan Wojtek w Goczałkowicach rozdawał gadżety, ale były one przygotowane jako nagrody w konkurencjach sportowych i była to jego wola. Proszę tego nie łączyć z reklamą na Forum.
Avatar użytkownika
Barb
 
Posty: 953
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-10-31, 12:21
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
psy: Hector (Żarty Żurek "Majowy Skarbiec")

Re: Cetyl M. Szansa dla psów z dysplazją.

Postprzez Cetyl_M_Polska » 2009-10-31, 15:15

Witam Serdecznie,

Przepraszam, że piszę ostro, ale muszę coś odpowiedzieć na tak silne oszczerstwa skierowane na moją osobę.
Piszę, ponieważ muszę sprostować to co zostało napisane w tym wątku przez użytkownika kreska.Poniżej dowiodę, że to co napisała ta Pani to mocne oszczerstwa i niebezintersowny atak na moją osobę oraz oszukanie Państwa poprzez zmyślone kłamstwa.

Od początku piszę do Państwa szczerze i uczciwie podając swoje dane osobowe co myślę jest OK, ponieważ znają Państwo źródło informacji, a przecież mógłbym to zlecić wyspecjalizowanej firmie i mieć spokój.

Cetyl Myristoleate nie jest opatentowana substancja ani zastrzezona , jedynie Cetyl M jest nazwa handlowa , to tak jaby opatentowac inna nazwe dla tego samego skladnika


Poniżej cytat mówiący, że opatentowane jest Cetyl Myristoleate, którego źródłem jest afrykański orzech Kombo.

'Bazując na badaniach Dr Diehla, firma odkryła jako pierwsza i jedyna, proces pozyskiwania Cetyl Myristoleate ze źródła w 100% roślinnego, jakim jest afrykański orzech Kombo. Firma zdecydowała się opatentować swoją metodę.'

Jest cała masa w USA suplementów z Cetyl Myristoleate - jednak tylko Response Products produkuje je z orzecha Kombo, a reszta firm z łoju zwierzęcego. Produkcja z orzecha Kombo jest znacznie trudniejsza i droższa. Pozyskiwanie CM z łoju zwierzęcego bardzo tanie i proste, ale wiąże sie to z utratą jakości Cetyl Myristoleate, ponieważ CM z łoju zwierzęcego podlega silnej chemizacji i dlatego nigdy nie będzie tak wydajnym źródłem jak orzech Kombo, co wcale nie znaczy, że jest złym źródłem. Dlatego stosując CM z łoju zwierzęcego tzreba podawać znacznie większą dawkę. CM z Kombo jest znacznie czystszy i szlachetniejszy.

Bardzo prosze porownajcie sobie sklady konkurencja ma wiecej substancji aktywnej i posiada bogatszy sklad.Dla nie wtajemniczonych dodam ze forma substancji czynnych ma rowniez znaczenie, forma chlorowodorku jest gorsza od siarczanu glukozaminy


Porównanie Cetyl M do Arthrixa Pani zrobiła.
Arthrix ma faktycznie ponadto w swoim składzie jeszcze chondroitynę i MSM w dużych dawkach.
Jednak niestety ma tylko 40 mg Cetyl Myristoleate i to w dodatku pozyskanego z łoju zwierzęcego - jest to zbyt mała dawka aby mogła regenerować stały trwale.
Takich suplementów jak Arthrix na rynku jest cała masa - wyróżnia go tylko 40 mg CM i nic więcej.

Co do chlorowodorku i siarczanu glukozaminy, to powinna się Pani poduczyć jeszcze wiele, ponieważ każdy kto zna się choć trochę na suplementach na stawy wie doskonale, że dużo wydajniejsza jest glukozamina HCL - jak w Cetyl M - prawie dwukrotnie lub półtorakrotnie - można łatwo sprawdzić, ponieważ nie pamiętam dokładnie a nie chcę skłamać.

W dodatku "uderzyl" w produkt konkurencyjny uzywajac nieprawdziwych informacji.


Nie uderzyłem w produkt konkurencyjny tylko on we mnie oszukując wszystkich w około. Mam nadzieję, że ma Pani interes w obronie Arthrixa, ponieważ bardzo mocno się Pani skompromitowała ubliżając mi i mówiąc, że kłamie.
Poniżej dlaczego:

1. Arthrix sprzedawany przez http://www.zdrowypupil.pl ukradł film pokazujący działanie Cetyl M i pokazywał go podczas sprzedaży Arthrixa w swoim sklepie. Ponadto mówił klientom aby zobaczyli film i przekonali się jak Arthrix super działa.
Za co poniesie bardzo surowe konsekwencje karne z Ustawy o Zwalczaniu Nieuczciwej Konkurencji, a dowody są zgromadzone i nie zginą.

2. Arthrix nie podawał prawdziwego składu swojego produktu tylko uzywał nazwy Cetyl M lub Cetyl-M aby zmylić tym klientów już znających działanie Cetyl M. Ktoś może powiedzieć, że sobie pisał skrótowo jednak ani Arthrix w USA ani żadna firma nie odwarzyła się nigdy na takie działanie mimo, że przyniosło by to spore korzyści. Obecnie zdrowypupil.pl został zmuszony do zmiany w opisach sklepu nazwy Cetyl M na Cetyl Myristoleate, ale ilu klientów się na to nacięło przez kilka miesięcy, to nie chcę nawet mówić.

3. Na Dogomani niestety nadal firma KANGAL wraz z Super Administratorem wprowadza ludzi w bład stosując w reklamie Arthrixa, która jest w każdym temacie forum, nadal nazwę Cetyl-M.
Cytuję, co mi powiedział kiedyś jeden z lekarzy weterynarii: "Ale przecież Pan się reklamuje w każdym miejscu na Dogomani".

Od razu wyjasniam ze nie jestem przedstawicielem konkurencji poprostu staram sie "tepic" jawne sprzedawanie sie pod plaszczykiem...i nie uczciwa konkurencje.


Co do nieuczciwej konkurencji, to chyba jasno z tego wynika kto nią jest, a Pani powinna się wstydzić, że ich wspiera oczerniając moją osobę. Co to Pani dało poza kompromitacją i zupełną utratą wiarygodności.
Wiem, że robi Pani czarny PR na forach zawodowo i doskonale Pani wie gdzie uderzyć, jednak z prawdą Pani nie wygra. Zdaję sobie sprawę, że mój produkt jest śmiertelnie konkurencyjny i niebezpieczny dla Pani zleceniodawców więc trochę mogę Panią zrozumieć - jednak proszę pisać posty w kulturalny sposób, z jakąś godnością i nie atakować mojej osoby wyimaginowanymi faktami.

Pozdrawiam,

Wojciech Chłapek
Avatar użytkownika
Cetyl_M_Polska
 
Posty: 19
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-09-10, 15:31
Lokalizacja: Katowice
psy: Kangale

Re: Cetyl M. Szansa dla psów z dysplazją.

Postprzez Wydra » 2009-11-01, 17:33

Bardzo nie podoba mi się ton w jakim została zaatakowana nasza forumowa koleżanka.
Panie Wojtku! uderzył Pan w ton inkwizytora. Zrobił Pan to świadomie i z premedytacją licząc , że i tak większość forumowiczów nie rozumie o czym Pan pisze i nie zna się na zawiłościach o których Pan wspomina.
Ja z tego co Pan napisał,zrozumiałam jedno,a mianowicie iż chce Pan zdyskredytować w naszych oczach osobę która od 3 lat działa na tym forum i już nie jedno zrobiła aby ulżyć naszym braciom mniejszym,a Pan niestety zarejestrował się na naszym forum tylko i wyłącznie w celach reklamowych :-( Jeżeli się mylę to gdzie są umieszczone inne Pana posty? jakoś nie mogę ich znaleźć :-( Bardzo mi zależy aby nasze forum nie stało się areną rozgrywek marketingowych czy też innych.Moim zdaniem zagalopował się Pan i dlatego zgłaszam ten post do administratora gdyż uważam go za obraźliwy w stosunku do jednej z forumowiczek.
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Cetyl M. Szansa dla psów z dysplazją.

Postprzez kruszon » 2009-11-01, 18:15

Czy ktoś w końcu usunie ten post i zakończy tą całą farsę? :roll:
Avatar użytkownika
kruszon
 
Posty: 865
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-06-17, 22:02
psy: Kruszon

Re: Cetyl M. Szansa dla psów z dysplazją.

Postprzez kreska » 2009-11-02, 01:51

Rece opadaja jak czytam Panskie "szczere" posty :roll:

Poniżej cytat mówiący, że opatentowane jest Cetyl Myristoleate, którego źródłem jest afrykański orzech Kombo.


Ponizej cytat z Panskiej strony, jeszcze w tym miejscu zapomnial Pan zmienic tekst, na wszelki wypadek zrobilam kopie :lol: :

Czym jest Cetyl Myristoleate?
To substancja, która została opatentowana przez producenta suplementu, firmę Response Products. Cetyl Myristoleate i jego unikalne właściwości lecznicze dla stawów zostały odkryte przez Dr Harry Diehla, chemika z National Institute of Health (NIH) w USA. Podczas swoich badań Dr Diehl zauważył, że jeden z gatunków białych myszy posiada wyjątkowo zdrowe stawy, które wytrzymywały znaczne obciążenia. Dalsze badania pozwoliły wyodrębnić substancję, która była odpowiedzialna za tak zdrowe stawy, a którą myszy były w stanie wytwarzać w organizmie. Substancja została nazwana Cetyl Myristoleate.

Cetyl Myristoleate jest unikalnym estryfikowanym kwasem tłuszczowym o wyjątkowych właściwościach, uzyskiwanym z afrykańskiego orzecha Kombo (nie z myszy, jak wiele osób na początku podejrzewa).


Haslo z Panaskiej strony :shock:
DYSPLAZJA NIE MIAŁA SZANS. ZOBACZ!

Prosze mi podac nazwisko chocby jednego weterynarza , ktory sie pod tym podpisze :!: :?:

Arthrix ma faktycznie ponadto w swoim składzie jeszcze chondroitynę i MSM w dużych dawkach.
Jednak niestety ma tylko 40 mg Cetyl Myristoleate i to w dodatku pozyskanego z łoju zwierzęcego - jest to zbyt mała dawka aby mogła regenerować stały trwale.
Takich suplementów jak Arthrix na rynku jest cała masa - wyróżnia go tylko 40 mg CM i nic więcej.

No wlasnie Art...wyroznia 40mg cetyl myristolate czyli 20% z 200mg estrow, a Panski produkt ma tylko 10% z 250mg estrow czyli ...25mg :!: albo ja musze wrocic do szkoly nauczyc sie liczyc :roll:

Co do chlorowodorku i siarczanu glukozaminy, to powinna się Pani poduczyć jeszcze wiele, ponieważ każdy kto zna się choć trochę na suplementach na stawy wie doskonale, że dużo wydajniejsza jest glukozamina HCL - jak w Cetyl M - prawie dwukrotnie lub półtorakrotnie - można łatwo sprawdzić, ponieważ nie pamiętam dokładnie a nie chcę skłamać.


Obszerniejszy tekst dotyczacy glukozaminy ...
Niestety jak w wiekszosci przypadkow nie ma badan klinicznych na zwierzatach wiec mozemy sie jedynie posilkowac badaniami na ludziach. Siarczan ma wieksza czasteczke i jest jakby polaczeniem aminocukru/glukozaminy/ z woda, ma mniejsza zawartosc % glukozaminy ale jest bardziej stabilny, lepiej wchlanialny a przedewszystkim dziala.Chlorowodorek jest polaczeniem aminocukru z chlorkiem, o malej czasteczce , ma wiekszy udzial % glukozaminy, slabsza wchlanialnosc i nie ma badan potwierdzajcych jego skutecznosc / rezultat przyjmowania chlorowodorku byl taki sam jak przyjmowania placebo, czyli zaden/. W badaniach klinicznych prowadzonych z zastosowaniem siarczanu glukozaminy stwierdzono, że już po 2 tygodniach stosowania w dawce doustnej 1500 mg, zmniejszyły się dolegliwości bólowe stawów kolanowych oraz kręgosłupa. Podczas 3 miesięcznego stosowania, preparat okazał się skuteczniejszy w leczeniu objawów pourazowej choroby zwyrodnieniowej niż niektóre niesterydowe leki przeciwzapalne. Siarczan glukozaminy jest jedynym preparatem, który łagodzi objawy choroby zwyrodnieniowej oraz zwalnia tempo narastania uszkodzenia stawów. Oznacza to zdolność stosowanego środka do modyfikowania przebiegu choroby. W doniesieniach naukowych kładzie się szczególny nacisk na niską skuteczność działania chlorowodorku glukozaminy stosowanego jako składnik niektórych preparatów dostępnych na rynku.
W przypadku glukozaminy warto jeszcze zwrozic uwage na pochodzenie/producenta skladnika /ale to dla bardziej dociekliwych/, jakies 2lata temu na rynek trafialo bardzo duzo preparatow glukozaminowych do produkcji , ktorych byla uzywana glukozamina z Chin-bardzo zanieczyszczona.
Nie uderzyłem w produkt konkurencyjny tylko on we mnie oszukując wszystkich w około. M.


Jesli Pana oszukuja to zachecam do egzekwowanie prawa . Tak na marginesie to kilka postow wczesniej pisal Pan ze nie "czuje urazy" do sprzedawcy :roll: bo do firmy Pan nie moze miec, poniewaz to nie ona uzyla filmu :roll:

Co do nieuczciwej konkurencji, to chyba jasno z tego wynika kto nią jest, a Pani powinna się wstydzić, że ich wspiera oczerniając moją osobę. Co to Pani dało poza kompromitacją i zupełną utratą wiarygodności.
Wiem, że robi Pani czarny PR na forach zawodowo i doskonale Pani wie gdzie uderzyć, jednak z prawdą Pani nie wygra. Zdaję sobie sprawę, że mój produkt jest śmiertelnie konkurencyjny i niebezpieczny dla Pani zleceniodawców więc trochę mogę Panią zrozumieć - jednak proszę pisać posty w kulturalny sposób, z jakąś godnością i nie atakować mojej osoby wyimaginowanymi faktami.


Wiedzialam ze mnie Pan w koncu z tej strony zaatakuje stad moja informacja skierowana do Pana, bo na forum jestem juz od jakiegos czasu i ani razu nie reklamowalam zadnych preparatow. Jesli Pan pozwoli ocene co do mojej wiarygodnosci lub tez nie zostawiam forumowiczom :roll:
Moge ze swojej strony jeszcze dodac ze podaje informacje dostepne i potwierdzone, nie posluguje sie wyimaginowanymi faktami jesli wogle fakty moga byc wyimaginowane :lol:
To Pan mnie oczernia podajac falszywe informacje o moich zawodowych poczynaniach, bardzo prosze o konkret :?: bo oprocz dyskusji w tym watku nie przypominam sobie innej sytuacji, ale moze wie Pan o czyms wiecej :?: Czekam wiec na potwierdzenie Panskich slow, w przeciwnym razie dopiero sie Pan przekona jak nalezy egzekwowac prawo , ja dam Panu szybki kurs tylko moze byc kosztowny ale zapewniam Pana ze bedzie skuteczny :!: Nie wiem dla kogo jest Pan smiertelnie niebezpieczny ale na pewno nie dla mnie ani moich zleceniodawcow, byc moze dla samego siebie. I uwazalabym na dobor slow w konteksie produktu :mrgreen:
Wstyd, niedouczenie, kompromitacja wedlug mnie te okreslelenia sa blizsze Pana osobie :roll:
Z mojej strony to koniec dyskusji z Panem.
pozdr
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Re: Cetyl M. Szansa dla psów z dysplazją.

Postprzez kruszon » 2009-11-02, 13:45

Ja tu czegoś nie rozumiem... Firma rejestruje się na portalu tylko i wyłącznie w celach reklamowych i wypisuje elaboraty na temat cudownego działania swojego specyfiku, za co na każdej innej stronie musiałaby zapłacić. Mowa jest o tym że post będzie mógł zostać jak trafią jakieś fanty dla psiaków w potrzebie, a potem nagle cisza i nikt z tym nic nie robi - nie dość że nie ma fantów, a darmowa reklama zostaje to jeszcze zaczyna się obrzucanie błotem... :roll:
Czy któryś z moderatorów może wreszcie usunąć ten post?
Avatar użytkownika
kruszon
 
Posty: 865
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-06-17, 22:02
psy: Kruszon

Re: Cetyl M. Szansa dla psów z dysplazją.

Postprzez dorciaj » 2009-11-02, 14:20

Wątek zostaje zablokowany. O jego ewentualnym usunięciu zadecyduje Administrator.
Avatar użytkownika
dorciaj
 
Posty: 4450
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-05-15, 10:27
Lokalizacja: Warszawa Białołęka
psy: Fito Piorun Aris

Re: Cetyl M - kontrowersyjny preparat na stawy.

Postprzez dorciaj » 2009-11-02, 16:06

Drodzy Forumowicze. Przedyskutowałam kwestię tego wątku z Adminem. Oboje jesteśmy zdania, że wątki tego typu wnoszą więcej dobrego niż złego. W większości przypadków Forumowicze są przeciwni reklamie na forum. Jest to zrozumiałe. Podnosiliście kwestie, że ten wątek powinien zniknąć, bo forum nie czerpie korzyści z reklamowania specyfiku. Sami pomyślcie, czy wolicie suchą reklamę Cetyl M, z która nie da się polemizować, czy wątek o specyfiku gdzie pojawiają się głosy za i przeciw, gdzie każdy może się wypowiedzieć. Reklamy mają to do siebie, że nie można z nimi dyskutować. Wiszą, zachęcają i są jednostronną opinią (opinią producenta). A wątki tego typu dają nam - właścicielom psiaków - możliwość szerszego spojrzenia na dany produkt. Pozwalają nam wyciągnąć wnioski. Czy naprawdę nie widzicie w tym pozytywów?

Zdecydowanie sprzeciwiam się formie dyskusji. Proszę w przyszłości posługiwać się jedynie argumentami - bez uderzania w siebie nawzajem. Uczyni to wątek ciekawym miejscem wymiany poglądów, a nie miejscem wymiany "uprzejmości".

Wątek został odblokowany, aby w przyszłości osoby, które zdecydują się na wypróbowanie Cetyl M miały możliwość wystawienia swoich opinii.
Avatar użytkownika
dorciaj
 
Posty: 4450
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-05-15, 10:27
Lokalizacja: Warszawa Białołęka
psy: Fito Piorun Aris

Re: Cetyl M - kontrowersyjny preparat na stawy.

Postprzez AT » 2009-11-02, 16:24

Dorota ja jestem zdania, że ten wątek jest bardzo dobrym materiałem do przemyśleń dla osób zainteresowanych preparatami na stawy. Jedno co mi się nie podoba to używanie przez użytkownika cetyl_m_polska firmowego znaczka w avatarku - moim zdaniem jest to forma reklamy firmy/produktu. Jak do tej pory na tym forum za darmo w takiej czy innej formie ,,reklamować" mogły się tylko hodowle i to jakoś mnie nie razi (bo jednak trudno je nazwać podmiotami gospodarczymi działającymi na wielka skalę ;-) ).
Uważam, że rzeczony user powinien zmienić obrazek przy profilu na bardziej ,,neutralny" lub płacić portalowi za możliwość umieszczenia firmowego logo - bo umieszcza je przy każdym swoim poście.
Avatar użytkownika
AT
 
Posty: 3552
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-25, 01:04
psy: Mufka (*)

Re: Cetyl M - kontrowersyjny preparat na stawy.

Postprzez dorciaj » 2009-11-02, 16:30

Asiu - z tym się zgadzam.

Panie Wojtku - proszę o zmianę, bądź wykasowanie avataru.
Avatar użytkownika
dorciaj
 
Posty: 4450
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-05-15, 10:27
Lokalizacja: Warszawa Białołęka
psy: Fito Piorun Aris

Re: Cetyl M - kontrowersyjny preparat na stawy.

Postprzez kruszon » 2009-11-02, 21:17

O ile dobrze pamiętam (patrz kilka postów wyżej) to admin napisał, że jeżeli większość forumowiczów będzie chciała to wątek zostanie usunięty - jak na razie 3 osoby byly za usunięciem... a głosów za zostawieniem do teraz jakoś nie widziałem...

Mi naprawdę ten produkt jest obojętny, ale chodzi o pewne zasady - gdyby ten dystrybutor nie traktował tego forum wyłącznie przedmiotowo, już dawno zaproponowałby wsparcie dla psów w potrzebie i wszyscy by się zamknęli...

Na tym forum są dystrybutorzy naprawdę dobrych produktów, a mimo to potrafią się powstrzymać od wykorzystywania forum tylko i wyłącznie w celach komercyjnych...

Ja nie zgadzam się z twierdzeniem, że ten post służy czemukolwiek oprócz promocji dystrybutora i jego produktu. Dokładnie te same teksty i "super promocje" można znaleźć na innych forach:
http://www.forum.molosy.pl/showthread.php?p=851332
http://www.forum.boksery.pl/topics64/szansa-dla-pieskow-z-dysplazja-cetyl-m-znowu-w-polsce-vt5982.htm

Z jednej strony zbiera się na forum kasę na psy w potrzebie, a z drugiej przepuszcza się okazję, aby takie wsparcie otrzymać w zamian za ewidentną reklamę - tego nie rozumiem :roll:
I myślę że nie ma znaczenia jaki ten produkt jest naprawdę. Nawet jeżeli jest słabiutki, to nie widzę powodu, aby psiaki w potrzebie nie miały skorzystać z tego tytułu, że sie będzie na forum reklamował...
Ostatnio edytowano 2009-11-02, 21:35 przez kruszon, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
kruszon
 
Posty: 865
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-06-17, 22:02
psy: Kruszon

Re: Cetyl M - kontrowersyjny preparat na stawy.

Postprzez dorciaj » 2009-11-02, 21:31

Kruszon - ja jako forumowicz - głosuję za zostawieniem tego wątku. Jest on bardzo ciekawy - i wiele z niego wyniosłam. Dyskusję na temat nowego preparatu uważam za potrzebną na forum.
AT - z tego co pisze - również
jestem zdania, że ten wątek jest bardzo dobrym materiałem do przemyśleń dla osób zainteresowanych preparatami na stawy.
Avatar użytkownika
dorciaj
 
Posty: 4450
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-05-15, 10:27
Lokalizacja: Warszawa Białołęka
psy: Fito Piorun Aris

Re: Cetyl M - kontrowersyjny preparat na stawy.

Postprzez kruszon » 2009-11-02, 21:39

dorciaj napisał(a):Kruszon - ja jako forumowicz - głosuję za zostawieniem tego wątku. Jest on bardzo ciekawy - i wiele z niego wyniosłam. Dyskusję na temat nowego preparatu uważam za potrzebną na forum.
AT - z tego co pisze - również
jestem zdania, że ten wątek jest bardzo dobrym materiałem do przemyśleń dla osób zainteresowanych preparatami na stawy.


Wiem - pisałem że do teraz... :mrgreen:
A jeżeli mamy być tak dokładni to nadal mamy 3:2 za usunięciem :-P
Avatar użytkownika
kruszon
 
Posty: 865
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-06-17, 22:02
psy: Kruszon

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do - Nowinki medyczne i farmaceutyczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron