Cetyl M.

Moderator: Anirysova

Re: Cetyl M. Szansa dla psów z dysplazją.

Postprzez Cetyl_M_Polska » 2009-09-17, 18:19

Witam Wszystkich:)

Dziękuję za wklejenie badań. Myślę, że dają one dużo do myślenia.

Może wypadałoby to Panie Wojtku przetłumaczyć?


Niestety nie mogę tych badań przetłumaczyć ani nawet użyć w wersji angielskiej. Badania pochodzą ze strony naukowej, której regulamin zabrania ich powielania. Możemy natomiast je przedyskutować na forum i na żywo w niedzielę, jeśli mają Państwo ochotę.

Co do niedzieli w Goczałkowicach, to bardzo chętnie porozmawiam z Państwem na temat Cetyl M.

Pozdrawiam,
Wojtek

PS W drugim artykule zauważyłem, że Polacy też się udzielali w jego przygotowaniu.
Avatar użytkownika
Cetyl_M_Polska
 
Posty: 19
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-09-10, 15:31
Lokalizacja: Katowice
psy: Kangale

Re: Cetyl M. Szansa dla psów z dysplazją.

Postprzez Cetyl_M_Polska » 2009-09-21, 18:46

Witam,

Tak jak obiecałem, wklejam poniżej historię JAPa - pieska z filmiku przedstawiającego działanie Cetyl M.

Historię napisała i przysłała mi córka właściciela Response Products - Dyrektor Działu Badań i Rozwoju.

"W grudniu 1998 r., przyjaciółka mojej mamy, zbierając fundusze dla ubogich w naszej rodzinnej miejscowości Broken Bow w Nebrasce, odwiedziła ją i podzieliła się z nią tym, że jej pies, ‘Just a Pup’ (J.A.P), jest w fatalnym stanie i strasznie cierpi. Przyjaciółka mamy powiedziała, że musi go uśpić. Moja mama opowiedziała jej o swoich produktach i poinformowała ją, że może spróbować. Poprosiła ją również aby nakręciła film video obrazujący JAPa przed i w trakcie stosowania Advanced Cetyl M, aby mogła później porównać efekty, zobaczyć jak JAP reaguje. Przyjaciółka mamy zadzwoniła 2 tygodnie później. Była zachwycona, że te produkty zwróciły z powrotem życie jej psu."

Pozdrawiam Serdecznie ;-) ,
Wojtek
Avatar użytkownika
Cetyl_M_Polska
 
Posty: 19
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-09-10, 15:31
Lokalizacja: Katowice
psy: Kangale

Re: Cetyl M. Szansa dla psów z dysplazją.

Postprzez Wydra » 2009-09-21, 22:52

Tess napisał(a):Kresko tytuł wątku już został zmieniony. Rozmawiamy z P. Wojciechem na temat usystematyzowania reklamy preparatu na forum - zapewniam Cię, że jeśli reklama na portalu pozostanie - ustalimy z p. Wojtkiem sposób rozliczenia satysfakcjonujący dla obu stron - a skorzystają na tym psy, które najbardziej potrzebować będą pomocy - wszelkiej pomocy, bo w przypadku dysplazji warto wypróbować wszystkie dostępne sposoby wspomagania leczenia, a że firma dystrybucyjna przesadziła trochę z entuzjastycznymi stwierdzeniami w swoich tekstach promocyjnych, to inna sprawa.

I co Asiu! czy Pan Wojtek już dostarczył Ci te obiecywane opakowania Cel M bo nie ukrywam,że bardzo jest nam potrzebny dla Matti no i jestem ciekawa czy zaczęłaś podawać Mili i czy jest na prawdę taki skuteczny jak opisują
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Cetyl M. Szansa dla psów z dysplazją.

Postprzez Tess » 2009-09-22, 10:35

Wiesz, u Mili nie a żadnych objawów dysplazji. Miała kilka razy młodzieńcze zapalenie kości, prof. Kopczewski a pewne wątpliwości co do jej stawów - ale prześwietlenie musimy powtórzyć - i przed powtórką chciałaby podać jej Cetyl M. Banerek na stronę moja córa będzie robić jak tylko p. Wojtek dostarczy materiały - czyli pewnie jeszcze dzisiaj. No działamy!
Tess
 
Posty: 3112
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-09, 12:15
Lokalizacja: Dłużyna/Elblag
psy: Niuniuś i Mila ( Maisa Szumiaca Knieja )

Re: Cetyl M. Szansa dla psów z dysplazją.

Postprzez kreska » 2009-09-23, 08:32

Jaki banerek?za co? :roll:
Jesli ktos z forumowiczow wie cos wiecej na temat tego "cudownego" preparatu to bardzo prosze o info :!: jak narazie mamy doczynienia z produktem,ktory nie ma zadnych uwiarygadniajacych badan potwierdzajacych jego skutecznosc i nie jest w polsce doposzczony dla ludzi :roll: Nie jest to zaden lek tylko suplement.
Historie typu ..w grudniu po poludniu ..moze opowiedziec kazdy i o wszystkim, to ma swoja fachowa nazwe ;-)
Moze zacznijmy przyjmowac rowniez reklamy od innych firm i przynajmniej bedziemy miec fundusze na pomaganie szwajcarom :?: :roll:
pozdr
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Re: Cetyl M. Szansa dla psów z dysplazją.

Postprzez Tess » 2009-09-23, 10:18

Nie czuję się na siłach podejmować decyzji o ewentualnym umieszczeniu reklamy.Na forum nie ma jednej osoby, która mogłaby podejmować jakiekolwiek wiążące dotyczące portalu decyzje. Podjęcie jakiejkolwiek - zawsze wywołuje burzę. Informacja o nowym produkcie na rynku - jest. Reklamy na razie - nie będzie.
Tess
 
Posty: 3112
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-09, 12:15
Lokalizacja: Dłużyna/Elblag
psy: Niuniuś i Mila ( Maisa Szumiaca Knieja )

Re: Cetyl M. Szansa dla psów z dysplazją.

Postprzez Cetyl_M_Polska » 2009-09-23, 17:16

Witam Wszystkich,

jak narazie mamy doczynienia z produktem,ktory nie ma zadnych uwiarygadniajacych badan potwierdzajacych jego skutecznosc


Badania zostały wklejone w tym wątku przez forumowicza HOLMES. Ja poniżej wkleję jeszcze inne, stanowiące skrót tych obszerniejszych z linku nr 2.

http://arthritis-symptom.com/cetylmyris ... emandi.htm

Zawierąją one podsumowanie, które powinno dać Pani do myślenia. Zacytuję poniżej fragment:

"Cetyl Myristoleate and Cetyl Myristoleate supporting formulas appear to be beneficial in the treatment of a wide range of arthritic conditions including long standing and refractive cases."

Po zapoznaniu się z tymi badaniami, zapraszam Panią do dalszej dyskusji.

Poza tym używa Pani stwierdzenia
nie ma zadnych uwiarygadniajacych badan
.
Czy według Pani instytucje i osoby, które te badania przeprowadziły i opisały SĄ NIEWIARYGODNE??
Były to między innymi:

Humberto Siemandi, MD, PhD
Primary research administrator at
Hospital SM, Avenido Mazatlan,
Rosarito Beach, Baja, California and
Institut SM, Kamin Pamorski, Poland

Czy według Pani badania potwierdzające skuteczność Cetyl Myristoleate, przeprowadzone przez szanowanego naukowca, który między innymi wynalazł metodę syntetyzacji specjalnej formy cukru używanej w przygotowywaniu szczepionki Dr Jonas Salka przeciw chorobie Heinego-Medina, RÓWNIEŻ SĄ NIEWIARYGODNE??
W takim razie jakie badania według Pani należy uznać za wiarygodne? Czy istnieją na świecie takie badania, których nie można by było podważyć?

Z drugiej strony jestem bardzo ciekawy, czy jest Pani w stanie przedstawić nam badania potwierdzające skuteczność środków, które Pani stosuje u swojego psa.

i nie jest w polsce doposzczony dla ludzi

Skąd Pani posiada takie informacje? Jeśli Pani używa takich stwierdzeń o CM Response, to prosiłbym o potwierdzenie ich faktami.

Nie jest to zaden lek tylko suplement.

Nikt nigdy nie twierdził, że to lek. Jeśli jest Pani zwolenniczką przemysłu farmaceutycznego, to nie dziwi mnie Pani nastawienie do naturalnych suplementów.

Historie typu ..w grudniu po poludniu ..moze opowiedziec kazdy i o wszystkim, to ma swoja fachowa nazwe


Sugeruje Pani, że ja wymyśliłem tę historię, czy może producent?

PODSUMOWUJĄC:
Poza Panią są ludzie, którzy zamiast krytykować wolą szukać nowych możliwości i iść do przodu. Proszę im pozwolić. Natomiast jeśli wątek Panią drażni, to proszę go po prostu nie czytać i żyć spokojnie.

Pozdrawiam Serdecznie,
Wojtek Chłapek
Avatar użytkownika
Cetyl_M_Polska
 
Posty: 19
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-09-10, 15:31
Lokalizacja: Katowice
psy: Kangale

Re: Cetyl M. Szansa dla psów z dysplazją.

Postprzez kreska » 2009-09-23, 22:07

Szanowny Panie ,
Poniewaz wydaje mi sie, ze to ja jednak jestem bardziej czescia tego forum i spolecznosci niz Pan, to pozwole sobie miec wplyw i zglaszac uwagi co do zamieszczanej tresci :roll:
Drazni mnie przede wszystkim forma reklamy jaka Pan prowadzi i zasmiecanie opowiesciami, ktore wymyslil producent lub dystrybutor a dokladnie osoby zajmujace sie marketingiem :roll: To sie nazywa marketing szeptany, ktory uwiarygadnia produkt w oczach potencjalnych konsumentow- nikt go nie stosowal a wszyscy polecaja :lol:
Niestety linki wklejone przez uzytkownika HOLMES nie sa otwieralne przez moja przegladarke File not found...
Natomiast po zapoznaniu sie z "obszerniejszym" linkiem ,nadal bede podtrzymywac, ze nie ma Pan zadnych wiarygodnych badan na temat dzialania preparatu na zwierzetach :roll: ponadto opracowanie dotyczy skladnika a nie produktu jaki dystrybuuje Panska firma:roll: a to jest naprawde duuuuza roznica :!: co wiecej substancja CM zawarta w produkcie nie jest zastrzezona i dostepna jest rowniez w innych preparatach.
Nie jestem zwolenniczka przemyslu farmaceutycznego i moze Pana zaskocze ale zawodowo wlasnie zajmuje sie suplementami ,stad informacja o niedopuszczeniu formy dla ludzi. Co oczywiscie nie oznacza, ze nie zostanie za jakis czas dopuszczony, ale nie bedzie Pan mogl poslugiwac sie wieloma sfomulowaniami okreslajacymi dzialanie preparatu, ktore stosowane sa obecnie w preparacie dla zwierzat :roll:
Oprocz zastrzezen co do "niezwyklych" wlasciwosci preparatu, ktore oczywiscie moga byc skutkiem mojej ograniczonej wiedzy :roll: mam do Pana glowny "zarzut" dotyczacy darmowej reklamy :roll: Do tej pory forum bylo pozbawione tresci reklamowych i bardzo je za to cenilam.
Oczywiscie nie widze powodow aby sie nie pojawily, ale uwazam ze za takie dzialania trzeba placic :!: Zostawiam Pana samego ze swoim sumieniem i ocena w jaki sposob powinien Pan podziekowac za promocje :roll:
pozdr
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Re: Cetyl M. Szansa dla psów z dysplazją.

Postprzez Cetyl_M_Polska » 2009-09-24, 10:49

Droga Pani,

Dziękuję za uwagi dotyczące badań i sprawy używanych przeze mnie określeń. Od razu widać Pani obycie się ze sprawami prawnymi i marketingowymi parafarmaceutyków. Wygląda na to, że to Pani zajmuje się reklamą?

Co do mojego pojawienia się na forum to zapewniam Panią, że nie wynika ono z chęci taniej reklamy. Po prostu, zostałem poinformowany przez osobę trzecią o pewnej sytuacji prawno-marketingowej związanej z dystrybuowanym przeze mnie produktem i nieczystym działaniem konkurencji. Tutaj musiałem zareagować - i dopiero to zwróciło moją uwagę na fora internetowe, jako źródło informacji dla Klientów. Widząc jakimi bardzo nieczystymi metodami
posługuje się moja konkurencja
(wymieniony przez Panią marketing szeptany - podstawione osoby rekomendujące produkt, dezinformacja, podszywanie się pod inne produkty). Ja postanowiłem zrobić coś całkiem innego i dlatego po prostu całkowicie oficjalnie opowiadam o moim produkcie.

* *

Właściwie to powinna mi Pani przyklasnąć i traktować założony tu wątek jako objaw czystego PR w Internecie. Według mnie trzeba mieć dużo złej woli, aby nazwać to zaśmiecaniem forum. Wszak udzielam informacje, o które sam zostałem poproszony - również przez Panią! I to właśnie pozostanie w moim sumieniu...

Nie widzę w tym nic zdrożnego, jak również w używaniu historii zadowolonych Klientów. Zapewniam Panią, że w cywilizowanych krajach zmyślone historyjki są ścigane prawnie. Niestety u nas jest to nieopłacalne i praktycznie
niemożliwe. Dlatego słusznie jest Pani na to uczulona, a ja niestety nie mogę nic zrobić, gdy czytam kolejne posty w stylu "sam stosuję środek X i jest super!!!". A jest sporo takich i na każdym forum wyglądają tak samo -
typowy nieczysty marketing firmy X. Proszę spać spokojnie, z takimi działaniami mi nie po drodze.

I jeszcze wracając do substancji CM - mogę się pochwalić tym, że firma Response Products jako pierwsza i jedyna odkryła opłacalną metodę pozyskiwania Cetyl Myristoleate ze źródła w 100% naturalnego, dzięki czemu substancja ta jest niezdenaturowana (całkowicie naturalna, nie chemiczna), a przez to lepiej przyswajalna w organizmach, a co za tym idzie znacznie lepiej od konkurencji wzmacniająca stawy i poprawiająca ich mobilność. Takie po prostu są fakty.

* *

Pozdrawiam i mam nadzieję na więcej konstruktywnej dyskusji.

Wojtek Chłapek
Avatar użytkownika
Cetyl_M_Polska
 
Posty: 19
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-09-10, 15:31
Lokalizacja: Katowice
psy: Kangale

Re: Cetyl M. Szansa dla psów z dysplazją.

Postprzez Cetyl_M_Polska » 2009-10-09, 12:40

Witam Serdecznie,

Piszę ponownie, ponieważ na stronie o Cetyl M pojawiły się już opinie Klientów z Polski. Klikając w poniższy link mogą zapoznać się Państwo z doświadczeniami tych, którzy sprawdzili działanie produktu.

http://www.cetylm.pl/testimonials679e.html?pageID=17

Pozdrawiam,

Wojtek Chłapek
Avatar użytkownika
Cetyl_M_Polska
 
Posty: 19
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-09-10, 15:31
Lokalizacja: Katowice
psy: Kangale

Cetyl M w POWALAJĄCO NISKIEJ CENIE

Postprzez Cetyl_M_Polska » 2009-10-23, 17:44

Witam Serdecznie,

Piszę ponownie, ponieważ mam super niespodziankę dla wszystkich tych, którzy nie stosowali jeszcze tego niezwykle skutecznego suplementu jakim jest Advanced Cetyl M®.
Dam Państwu szansę wypróbowania tego niesamowicie skutecznego preparatu szokująco tanim kosztem. Jednak mogę sobie pozwolić na takie działanie tylko w krótkim czasie. Dlatego, tylko osoby potrafiące podejmować decyzje szybko, kupią Cetyl M za naprawdę rewelacyjne pieniądze.
Od poniedziałku dnia 26 października 2009 nowi Klienci będą mogli kupić Advanced Cetyl M w opakowaniu 120 tab. za jedyne 129 zł + koszt wysyłki. Cena ta jednak będzie codziennie rosła o 7 zł, aż w czwartek dnia 5 listopada 2009 osiągnie swoją stałą cenę – 199 zł.
Kupując w najbliższy poniedziałek (w pierwszym dniu promocji) możesz zaoszczędzić aż 70 zł i niewielkim kosztem przekonać się, że Cetyl M działa naprawdę rewelacyjnie. Nie zmarnuj takiej okazji.

ZASADY PROMOCJI
1. Zamówienia dokonujemy dzwoniąc na nr 501 285 999 lub (32) 259 84 38 lub wysyłając mail na adres info@cetylm.pl
Zamawiając należy podać dane niezbędne do realizacji zamówienia:
- imię, nazwisko, adres dostarczenia przesyłki, nr telefonu dla kuriera
- KOD PROMOCYJNY: SZWAJCARY7/10
- dane do FV (opcjonalnie)
2. Zakupu można dokonać tylko raz i kupić maksymalnie 5 opakowań.
3. Zakupu może dokonać tylko nowy Klient, który nigdy wcześniej nie kupował Advanced Cetyl M.
4. Ilość towaru objęta tą promocją jest ściśle określona i po jej przekroczeniu promocja zostanie natychmiast zakończona, jeszcze przed planowanym czasem.
5. Ze względu na przewidywaną dużą ilość zamówień poniedziałkowych, zamówienia można składać już od dziś.

DODATKOWE UWAGI
1. Warto zapisać się na newsletter na stronie http://www.cetylm.pl oraz w sklepie internetowym http://www.zdrowypiesek.pl aby w przyszłości móc korzystać ze specjalnych promocji dla stałych Klientów.
2. Akcja promocyjna NIE JEST wyprzedażą towaru o krótkim terminie ważności. Advanced Cetyl M®, który oferuję jest bardzo świeży i ważny do maja 2011 roku.
3. Towar dostarczamy firmą kurierską. Koszt przesyłki:
- płatność przelewem – 14 zł
- płatność za pobraniem – 21 zł

CENNIK PROMOCYJNY – ADVANCED CETYL M® 120 tab.
1. Poniedziałek 26.10 – 129 zł
2. Wtorek 27.10 – 136 zł
3. Środa 28.10 – 143 zł
4. Czwartek 29.10 – 150 zł
5. Piątek 30.10 – 157 zł
6. Sobota 31.10 – 164 zł
7. Niedziela 01.11 – 171 zł
8. Poniedziałek 02.11 – 178 zł
9.Wtorek 03.11 – 185 zł
10. Środa 04.11 – 192 zł

Nie pozwól aby Twój pies nadal kulał. Zacznij terapię już w przyszłym tygodniu, szczególnie, że możesz mieć Cetyl M 70 zł taniej!!!

Pozdrawiam Ciepło,
Wojciech Chłapek
Avatar użytkownika
Cetyl_M_Polska
 
Posty: 19
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-09-10, 15:31
Lokalizacja: Katowice
psy: Kangale

Re: Cetyl M. Szansa dla psów z dysplazją.

Postprzez Szam » 2009-10-23, 19:20

Avatar użytkownika
Szam
 
Posty: 3082
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:36
Lokalizacja: Rzeszów / okolice
psy: Jamajka, Lulu, Hummer, Gina & aussiki

Re: Cetyl M. Szansa dla psów z dysplazją.

Postprzez kreska » 2009-10-25, 23:20

Przepraszam ale czy ktos moglby ten proceder darmowej reklamy w koncu ukrocic?? :evil:
pozdr
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Re: Cetyl M. Szansa dla psów z dysplazją.

Postprzez Cefreud » 2009-10-26, 10:29

Kreska-to jest promocja.Tak jak sami robimy darmową reklamę np.acany czy gelakanu( w dziale promocje)...
Mnie osobiście to nie razi...
Avatar użytkownika
Cefreud
 
Posty: 10797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:36
psy: CeFreud (*),Wall-e i Kubuś-sz koty,Pimki(*)

Re: Cetyl M. Szansa dla psów z dysplazją.

Postprzez kreska » 2009-10-26, 16:51

A mnie razi i to bardzo, bo czym innym jest wymiana wlasnych doswiadczen a czym innym promowanie przez producenta :roll: W takim razie zaprosmy innych do darmowej promocji i zasmiecmy darmowymi reklamami cale forum. Dlaczego firma sie nie oglasza np. na dogomani :roll: bo trzeba zaplacic :?:
pozdr
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Re: Cetyl M. Szansa dla psów z dysplazją.

Postprzez kruszon » 2009-10-26, 18:43

kreska napisał(a):A mnie razi i to bardzo, bo czym innym jest wymiana wlasnych doswiadczen a czym innym promowanie przez producenta :roll: W takim razie zaprosmy innych do darmowej promocji i zasmiecmy darmowymi reklamami cale forum. Dlaczego firma sie nie oglasza np. na dogomani :roll: bo trzeba zaplacic :?:
pozdr


Z tego co pamiętam to Tess ustaliła, że ten post zostaje pod warunkiem, że "reklamodawca" w jakiś sposób będzie wspierał szwajcarską skarpetę...
Trzeba by zapytać nowego admina, jak sprawa się zakończyła. Jeżeli skarpeta nic z tego nie ma to ja jak najbardziej popieram usunięcie tego typu darmowych reklam.
Avatar użytkownika
kruszon
 
Posty: 865
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-06-17, 22:02
psy: Kruszon

Re: Cetyl M. Szansa dla psów z dysplazją.

Postprzez Wydra » 2009-10-26, 20:01

Prawdopodobnie jakaś ilość ich suplementu miała zasilać skarpetę,ale co dalej w tym temacie?
Może Basia {Barb} wie coś więcej bo prawdopodobnie przedstawiciel był na spotkaniu w Goczałkowicach.
Tak samo nie wiadomo gdzie i jak rozlicza się Kobers za reklamę na portalu.Też cisza.
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Cetyl M. Szansa dla psów z dysplazją.

Postprzez Apcik » 2009-10-26, 20:06

przedstawiciel był w Goczałkowicach i dla wszytskich piesków i właścicieli ufundował nagrody rzeczowe postaci zabawek dla psów i innych tego typu akcesoriów. Też chętnie dowiedziałabym sie co dalej?
Avatar użytkownika
Apcik
Moderator Działu
 
Posty: 2985
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-08-15, 23:19
Lokalizacja: Cieszyn/Kraków
psy: Cezary

Re: Cetyl M. Szansa dla psów z dysplazją.

Postprzez kreska » 2009-10-26, 23:52

Jeszcze dodam ze oprocz taniej reklamy dystrybutor wprowadza nas w blad, o czym juz pisalam w poprzednich postach. Bardzo nie lubie jak ktos "zeruje" na ludzkiej niewiedzy i pod przykrywka niesienia pomocy robi biznes :evil:
Wedlug informacji dystrybutora...
Cetyl Myristoleate to substancja, która została opatentowana przez producenta suplementu, firmę Response Products.
Cetyl Myristoleate nie jest opatentowana substancja ani zastrzezona , jedynie Cetyl M jest nazwa handlowa , to tak jaby opatentowac inna nazwe dla tego samego skladnika :roll:
Wiec stwierdzenie ze jest to jedyny orginalny itp ...mowiac lagodnie, jest wprowadzaniem w blad.
Bardzo prosze porownajcie sobie sklady :roll: konkurencja ma wiecej substancji aktywnej i posiada bogatszy sklad.Dla nie wtajemniczonych dodam ze forma substancji czynnych ma rowniez znaczenie, forma chlorowodorku jest gorsza od siarczanu glukozaminy, i po co Waszym pupilom wypelniacze jak popiol itd? :roll:
Cetyl M
[1 tabletka] ZAWARTOŚĆ [%] ZAWARTOŚĆ [mg]
Białko 10,9 % 270 mg
Tłuszcz 11,1 % 280 mg
Błonnik 41,0 % 1030 mg
Popiół 12,2 % 300 mg
Cetyl Myristoleate 10,0 % 250 mg
Chlorowodorek Glukozaminy 10,0 % 250 mg


INNY PREPARAT ZAWIERAJACY Cetyl Myristoleate ART...


SKŁAD (1 tabletka): 500mg metylosiarczanu metanu (MSM), 500mg siarczanu glukozaminy, 200mg estrów
cetylu (min. 20% Cetyl Myristoleate), 150mg witaminy C (ester-C), 125 mg siarczanu
chondroityny (ChondroPure), 15mg soli z Wielkiego Jeziora Słonego (Great Lake See; OmniMin)

Super ze przedstawiciele otrzymali nagrody rzeczowe tylko szkoda ze pomocy nie otrzymaly pieski w potrzebie :-(
pozdr
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Re: Cetyl M. Szansa dla psów z dysplazją.

Postprzez Wydra » 2009-10-27, 13:06

Ja również uważam,że jeżeli ktoś coś reklamuje na naszym portalu i to coś przynosi zyski to mogą one jedynie zasilać SKARPETĘ a nie poszczególne grupy psiaków :-(
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do - Nowinki medyczne i farmaceutyczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość