Cetyl M.

Moderator: Anirysova

Re: Cetyl M - kontrowersyjny preparat na stawy.

Postprzez Daria + Chila i Luna » 2009-11-02, 21:40

3:3 ;-)
:mrgreen:
Daria + Chila i Luna
 
Posty: 3320
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-28, 23:31

Re: Cetyl M - kontrowersyjny preparat na stawy.

Postprzez kruszon » 2009-11-02, 21:46

Daria + Chila i Luna napisał(a):3:3 ;-)
:mrgreen:


No to mamy remisik :mrgreen:

Usuńcie chociaż linki do stron producenta i teksty w stylu "Zamówienia dokonujemy dzwoniąc na nr 501 285 999 lub (32) 259 84 38 lub wysyłając mail na adres info@cetylm.pl" - no chyba że to też nie jest Waszym zdaniem reklama :roll:

Poza tym to fajnie podnosimy ogladalność tej reklamy wymieniając takie uwagi :-P
Avatar użytkownika
kruszon
 
Posty: 865
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-06-17, 22:02
psy: Kruszon

Re: Cetyl M - kontrowersyjny preparat na stawy.

Postprzez Dżiani » 2009-11-02, 21:57

Kruszon, ja napisałem że 'oczekuję opini' i takie opinie dostaję. Nie koniecznie w wątku, ale jest przecież PW itd.
Ustaliliśmy dziś wspólnie z Dorcią, jak rozwiązać ten problem (w oparciu o różne opinie też) i myślę, że rozwiązanie, które wybraliśmy jest najlepsze.
Oczywiście można by ten wątek posłać w kosmos, ale jak dla mnie (i okazało się że ni etylko dla mnie) wnosi on trochę wiedzy o nowym produkcie a każdy 'duży' forumek czytając go, sam sobie wnioski wyciągnie.
Temat wątku został zmieniony, avatar pana Wojtka jak nie zostanie przez niego zmieniony to sam go zablokuję, aby niebyło, że 'reklama'. Więc wydaje mi się, że 'i wilk syty.... itd'
Avatar użytkownika
Dżiani
 
Posty: 905
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:23
Lokalizacja: Mysłowice
psy: h. ARESIBO FCI

Re: Cetyl M - kontrowersyjny preparat na stawy.

Postprzez kruszon » 2009-11-02, 22:16

Dżiani może źle Cię zrozumiałem... - myślałem że liczą się opinie dostępne dla wszystkich...

Dżiani napisał(a):...jak dla mnie wnosi on trochę wiedzy o nowym produkcie a każdy 'duży' forumek czytając go, sam sobie wnioski wyciągnie.


Szczególnie dużo wnosi w temacie jak i gdzie kupić :mrgreen: No chyba że ja nie jestem "duży forumek" i wniosków wyciągać nie umiem :roll:

Sorry że się czepiam, ale nie rozumiem dlaczego bronicie tej reklamy...?

Przypominam tylko, że od początku jako pierwszy byłem za tym żeby ta reklama została - miało być tylko wsparcie do skarpety... a tu figa z makiem i teksty o "super promocji" :roll:

Idąc tą drogą, równie dobrze za chwilę każdy z nas może założyć post reklamujący/promujący dowolny swój lub czyjś produkt/sklep dla psów i za chwilę zamiast forum będzie "allegro" 8-)
Avatar użytkownika
kruszon
 
Posty: 865
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-06-17, 22:02
psy: Kruszon

Re: Cetyl M - kontrowersyjny preparat na stawy.

Postprzez AT » 2009-11-02, 22:39

Kruszon pierwszy post może i można traktować jako typową reklamę jednak wczytując się w całą dyskusję ta reklama nie jest już taka oczywista ;-) można znaleźć tu opinie które nie są już tak entuzjastyczne. Jeśli cetyl wykupi sobie reklamę a my wywalimy ten wątek (z wypowiedziami mocno zdystansowanymi do produktu) to na naszym forum zostanie tylko hura optymizm (który wyłoni się ze strony producenta po kliknięciu banerku) jaki to cudowny środek na dysplazję mamy (ortopedzi już drżą o swoje praktyki ;-) :lol: )
no i aktualny tytuł wątku nie jest wcale taki ,,reklamowy" ;-)
Avatar użytkownika
AT
 
Posty: 3552
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-25, 01:04
psy: Mufka (*)

Re: Cetyl M - kontrowersyjny preparat na stawy.

Postprzez Hekate » 2009-11-02, 23:10

dotychczas sie nie wypowiadałam, ale również jestem za pozostawieniem wątku, dzięki dyskusji Kreski z przedstawicielem Cetyl M wyniosłam znacznie więcej wiedzy niż z innych wątków na temat preparatów na stawy gdzie wybory nie są praktycznie poparte żadnym argumentem, no może poza wydajnością. Tutaj mamy okazję przeczytać jakie substancje w składzie są korzystniejsze, możemy sami wyciągnąć wnioski nie tylko w stosunku do promowanego tu preparatu, ale także na co sie patrzeć w przypadku innych dostępnych na rynku. Naprawde szkoda by było wyrzucać to w kosmos.
Hekate
 
Posty: 7153
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-12-26, 01:56

Re: Cetyl M - kontrowersyjny preparat na stawy.

Postprzez kruszon » 2009-11-02, 23:42

Oczywiście zgadzam się co do dalszego losu wątku z wolą większości wypowiadającą się w tym wątku (4:3) i z tymi z "PW itd." też...:-P
Co nie zmienia faktu że dla mnie to darmowa reklama... i to w dodatku mało wiarygodna :-/

Tak więc kontynuując w tym reklamowym wątku :mrgreen: chciałbym Was zapytać o zdanie na temat preparatu Cortaflex - pytałem już w innym wątku, ale tam nikt nie wykazał się specjalną wiedzą na temat tego typu preparatów więc pozwalam sobie jeszcze raz zapytać :roll: - może Kreska tutaj coś napisze?
Akurat teraz go podajemy i nie jako "cudowny lek" na dysplazję (na szczęście nie ma takiej potrzeby i oby nigdy nie było), ale jako taki profilaktyczny chondroterapeutyk... - wcześniej podawaliśmy Arthroflex, ale po pewnej dawce google'a postanowiliśmy przejść właśnie na Cortaflex.
Avatar użytkownika
kruszon
 
Posty: 865
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-06-17, 22:02
psy: Kruszon

Re: Cetyl M - kontrowersyjny preparat na stawy.

Postprzez kreska » 2009-11-03, 11:17

No to ja jeszcze dodam cos od siebie.. :-D bardzo prosze o upomnienie dystrybutora p.Wojtka, poniewaz ewidentnie chcial naruszyc moje "dobre imie" bez podstaw posadzajac mnie o stronniczosc i dzialanie dla konkurencji :roll: probuje "sprzedac" swoj produkt , przekazujac nam informacje nie dokonca zgodne z prawda, narazajac tym samym, wlascicieli chorych czworonogow na ponoszenie niczym nieuzasadnionych wysokich kosztow.

A ponizej oswiadczenie dotyczace CHLOROWODORKU GLUKOZAMINY - poniewaz przepisy dotyczace uzywania tylko potwierdzonych efektow dzialania , niestety nie dotyczca zwierzat, a jedynie ludzi, wiele firm bedzie nadal przekazywac informacje , ze ten skladnik dziala.

W ubiegłym tygodniu Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA) opublikował opinię nt. oświadczeń zdrowotnych art. 14 rozporządzenia 1924/2006 dot. wpływu suplementacji diety chlorowodorkiem glukozaminy na redukcję procesów degeneracji chrząstki stawowej oraz zmniejszanie ryzyka rozwoju choroby zwyrodnieniowej stawu kolanowego. Dowody naukowe przedstawione przez wnioskodawcę w tej sprawie zostały uznane przez ekspertów EFSA za niewystarczające. Negatywnie zaopiniowane oświadczenia funkcjonalne dla zdrowia stawów będą skutkować zakazem stosowania health claims odnośnie tego składnika
Glukozamina jest klasyfikowana jako produkt spozywczy w zwiazku z tym podlega pod jurysdykcje :
EFSA - Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności, ustanowiony na mocy Rozporządzenia 178/2002 r. Zadaniem EFSA jest zapewnianie doradztwa naukowego oraz wsparcia naukowo-technicznego w zakresie prawodawstwa i polityki Wspólnoty, we wszystkich dziedzinach, które wywierają bezpośredni lub pośredni wpływ na bezpieczeństwo żywności i pasz. Urząd przyczynia się do wysokiego poziomu ochrony życia ludzkiego i zdrowia, zdrowia zwierząt i odpowiednich warunków ich hodowli, zdrowia roślin i ochrony środowiska naturalnego w kontekście funkcjonowania rynku wewnętrznego. Urząd zbiera i analizuje dane, które umożliwiają przygotowanie charakterystyk i monitorowanie zagrożeń, które wywierają bezpośredni lub pośredni wpływ na bezpieczeństwo żywności i pasz.

Jezeli chodzi o substancje Cetyl myristoleate, jak narazie tylko jedna firma w polsce zglosila produkt do zaopiniowania dzialania / nie jest to firma, ktorej dystrybutorem jest p.Wojtek/. Nie wiem kiedy urzad wyda opinie ale jak tylko bede miec jakies informacje, niezwlocznie je opublikuje na forum.
pozdr
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Re: Cetyl M - kontrowersyjny preparat na stawy.

Postprzez Cetyl_M_Polska » 2009-11-03, 13:17

Uważam, że pokazywanie szczerze kim jestem, jest bardziej szczere i lepiej pozwala czytelnikom zważyć moje słowa. Względnie odnieść się do nich i zapytać o rzeczy ich interesujące. Jednak awatara zmieniam zgodnie z wolą forumowiczów."

Nasza rozmowa z Panią kreską przybrała rzeczywiście zły obrót (w czym się z Panią zgadzam). Dlaczego? Otóż poczułem się przez Panią zaatakowany bezpodstawnie. Stąd moja reakcja. Jestem zdziwiony krytyką takiej formy informacji o produkcie, bo przecież moja obecność na forum ma też znaczenie dla użytkowników, którzy mogą mi zadawać pytania i wypowiadać się na temat preparatu w zupełnie wolny sposób. Szczerze, nie rozumiem
kontestacji takiej obecności na forum. Jednocześnie uczulam czytelników forów na różne działania tak słusznie wypunktowane przez kreskę - marketing szeptany. A więc właśnie - marketing szeptany w znaczeniu potocznym to
podszywanie się pod kogoś, pisanie postów przez producenta pod płaszczykiem użytkownika produktu. Rekomendowanie go w formie osobistego polecenia (dlatego nazywamy go perjoratywnie 'szeptanym"), bez przedstawienia się jako sprzedawca produktu. Tego moja droga Pani nie robiłem i nie będę robił. A niestety są tacy (o czym Pani pewnie dobrze wie), którzy w ten sposób działają notorycznie CYNICZNIE I Z WYRACHOWANIEM WPROWADZAJĄĆ W BŁAD KLIENTÓW. Tak, trudniej to wychwycić i nazwać reklamą szeptaną, ale właśnie o to w tym chodzi. Moją obecność na tym oraz na innych forach lepiej byłoby określić marketingiem dialogu, jeżeli w ogóle istnieje takie pojęcie.

Pozdrawiam,

Wojciech Chłapek
Avatar użytkownika
Cetyl_M_Polska
 
Posty: 19
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-09-10, 15:31
Lokalizacja: Katowice
psy: Kangale

Re: Cetyl M.

Postprzez DolceVita » 2009-11-03, 15:22

Jako forumowicz mam za złe, iż pozwalamy na ( pyskowkę) między Panem Wojtkiem a Kreską) Albo reklama i korzyści dla skarpety,albo kres takiej dyskusji. Każdy z nas mający psiaka w potrzebie zdecyduje albo sam albo przy współpracy z wetem z czego korzystać. Nie chcę być świadkiem agresji między useramim bez względu na to czy jest to user króry ma wiele postow czy user który zaczyna. Jeżeli jest to user dla reklamy - usuwamy, zaczynając wątek na temat korzyści z tegol leku.
DolceVita
Moderator
 
Posty: 902
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-09-10, 10:55
Lokalizacja: Tarnów
psy: Demi (DolceVita Stróż Zagrody) (*),Mia i Figa

Re: Cetyl M - kontrowersyjny preparat na stawy.

Postprzez kreska » 2009-11-03, 22:48

Z mojej strony to nie jest pyskowka, jedynie chec wyjasnienia zbieżnych informacji i dojscia do prawdy.

Uważam, że pokazywanie szczerze kim jestem, jest bardziej szczere i lepiej pozwala czytelnikom zważyć moje słowa. Względnie odnieść się do nich i zapytać o rzeczy ich interesujące. Jednak awatara zmieniam zgodnie z wolą forumowiczów.

ale nadal Pan uzywa firmowego nicka, promujac ...:roll:

Nasza rozmowa z Panią kreską przybrała rzeczywiście zły obrót (w czym się z Panią zgadzam). Dlaczego? Otóż poczułem się przez Panią zaatakowany bezpodstawnie. Stąd moja reakcja. Jestem zdziwiony krytyką takiej formy informacji o produkcie, bo przecież moja obecność na forum ma też znaczenie dla użytkowników, którzy mogą mi zadawać pytania i wypowiadać się na temat preparatu w zupełnie wolny sposób. Szczerze, nie rozumiem
kontestacji takiej obecności na forum.


Przede wszystkim nie atakowalam Pana tylko zwrocilam uwage na fakt iz forum uzyte zostalo do promocji, i czytelnicy tego watku sa wprowadzani przez Pana w blad :roll: Kontestacja to kwestionowanie słuszności bądź prawomocności przyjętych tradycyjnie poglądów lub zasad, zazwyczaj poprzez manifestowanie swojego sprzeciwu a ja informuje, ze dokonuje Pan dzialan wlasnie niezgodnych z zasadami. Wedlug mnie przekazywanie nieprawdziwych informacji nie jest przyjeta zasada, a darmowe windowanie swoich dobr na grzbiecie innych tez nie miesci mi sie w ramach zasad lub tradycyjnie przyjetych pogladow :roll:

Jednocześnie uczulam czytelników forów na różne działania tak słusznie wypunktowane przez kreskę - marketing szeptany. A więc właśnie - marketing szeptany w znaczeniu potocznym to
podszywanie się pod kogoś, pisanie postów przez producenta pod płaszczykiem użytkownika produktu.
Rekomendowanie go w formie osobistego polecenia (dlatego nazywamy go perjoratywnie 'szeptanym"), bez przedstawienia się jako sprzedawca produktu. Tego moja droga Pani nie robiłem i nie będę robił. A niestety są tacy (o czym Pani pewnie dobrze wie), którzy w ten sposób działają notorycznie CYNICZNIE I Z WYRACHOWANIEM WPROWADZAJĄĆ W BŁAD KLIENTÓW.Tak, trudniej to wychwycić i nazwać reklamą szeptaną, ale właśnie o to w tym chodzi.


Czyli ostrzega nas Pan przed samym soba :mrgreen: Marketing szeptany nie jest podszywaniem sie pod kogos :roll: Takie dzialanie jest nie etyczne i moze szybko stac sie " mieczem obusiecznym". Proponuje zasiegnac porady specjalisty , ktory wyjasni Panu zasady marketingu szeptanego, ale to zazwyczaj jest platna usluga :-D Specjalnie dla Pana darmowa skrocona lekcja, bo wychodze z zalozenia , ze Panskie wprowadzanie w blad wynika z niewiedzy a nie jest swiadomym celem samym w sobie;

Marketing szeptany (ang. whisper marketing, word of mouth marketing) – to działania marketingowe mające za zadanie dotarcie z informacją marketingową do odbiorcy pośrednictwem bezpośredniego "spontanicznego" przekazu ustnego.Prowokowanie ludzi do rozmów o twoich produktach i/lub usługach oraz ułatwianie wymiany opinii.
Kanałem przekazu informacji w marketingu szeptanym jest bezpośrednia dyskusja lub opowiadanie.
Nie ktore narzędzia i rodzaje marketingu szeptanego:
Społeczności – tworzenie i wspieranie społeczności zainteresowanych marką bądź produktem; dostarczanie narzędzi, informacji, treści
Buzz – wykorzystywanie lub tworzenie wydarzeń wzbudzających duże zainteresowanie, o którym ludzie dyskutują
Viral – tworzenie przekazów rozsyłanych potem przez użytkowników
Najważniejsze zasady Kodeksu Etyki marketingu szeptanego :
Szczerość Relacji: Ujawniasz w czyim imieniu przemawiasz
Szczerość Opinii: Mówisz to, w co wierzysz
Szczerość Tożsamości: Nigdy nie ukrywasz swojej tożsamości
:-D

W USA zapadly juz pierwsze sadowe wyroki dla firm , ktore doposcily sie dzialan o ktorych Pan pisze, bo generalnie wprowadzanie klienta w blad jest nielegalne i karalne :roll:

Moją obecność na tym oraz na innych forach lepiej byłoby określić marketingiem dialogu, jeżeli w ogóle istnieje takie pojęcie.

Tak istnieje ale Pana dzialanie znaczaco odbiega od jego idei :-(

Szansa, zwalczanie, zdrowe stawy, koniec z dysplazja... to przykre, ze uzywa Pan sformulowan rodzacych olbrzymia nadzieje u wlascicieli chorych zwierzat. Sformulowan ktore sa haslami, nie popartymi badaniami na produkcie :-(

Takich wpisow jest wiele ale zeby nie zasmiecac tylko dwa przyklady:
http://forum.dogs.pl/viewthread.php?tid=40722
Dysplazji sie nie zwalcza, a szkoda :-(
http://www.karmy.sklepna5.pl/towar/54/c ... stawy.html
Na naszym forum zmienil Pan haslo a w innych miejscach?czy takie dzialanie jest wedlug Pana etyczne?czy tak wyglada dialog?

W dalszym ciagu oczekuje na wyjasnienia z Panskiej strony w kwestii , podania nie prawdziwych informacji dotyczacych mojego zajecia i pracy na rzecz konkurencji :!:


pozdr
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Re: Cetyl M.

Postprzez dorciaj » 2009-11-04, 10:37

Ponownie proszę o wrócenie do tematu wątku, który brzmi "Cetyl M". Wszelkie posty nie związane z tematem będą usuwane!
Avatar użytkownika
dorciaj
 
Posty: 4450
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-05-15, 10:27
Lokalizacja: Warszawa Białołęka
psy: Fito Piorun Aris

Re: Cetyl M.

Postprzez kreska » 2009-11-04, 15:19

jezeli zwraszasz sie do mnie z tym apelem to moj post jest z nim zwiazany :!:
pozdr
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Re: Cetyl M.

Postprzez kreska » 2009-11-04, 17:02

Poniewaz nietoleruje nieuczciwosci,prosze o zapoznanie sie z ponizszymi informacjami. Zawiadamiam Pana ze wszystkie materialy skopiowalam i poinformuje wszystkich, ktorych wprowadza Pan w blad wykorzystujac takie metody promocji!
Strona Pana Wojtka i czym się zajmuje :
http://zdrowypiesek.pl/webpage/o-nas.html
Pan Celik czyli Wojtek zaprasza nas na zakupy
http://zdrowypiesek.pl/
a w swoim sklepie ma produkty
http://zdrowypiesek.pl/category/suplementy-na-dysplazje
bo tak naprawdę jest dystrybutorem obydwu firm!

Czy nadal chcecie promowac takiego przedstawiciela, który wypisuje oficjalne pisma, również do weterynarzy jak bardzo jest pokrzywdzony przez konkurencje :roll: Przyznam ze jeszcze sie nie spotkalam w swojej zawodowej karierze z takim przypadkiem :shock: I obiecuje zrobic z tego case study, jako ostrzezenie dla wszystkich przed podobnymi praktykami :!: Przeciez my jako forum firmujemy dzialalnosc tego Pana :!:
pozdr
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Re: Cetyl M.

Postprzez Cetyl_M_Polska » 2009-11-04, 20:04

@Kreska

Po pierwsze szczerze nie rozumiem Pani ostatniego posta. Przecież jasnym jest, że sprzedaję Cetyl M i chyba nie twierdziłem inaczej (piszę chyba, bo gotowa jest Pani coś znaleźć i zrozumieć w ten sposób). I tak, jestem
również dystrybutorem - czyli na nasze sprzedaję ten produkt w Polsce. A nie jestem dystrybutorem konkurencyjnych środków, tylko ich sprzedawcą .To jest drobna różnica, bo nie zajmuję się sprowadzaniem konkurencyjnych produktów do Polski, opłatami celnymi itd tylko kupuję hurtowo od dystrybutora i
sprzedaję detalicznie. Dodatkowo, skoro Pani poruszyła ten temat to oczywiście zachęcam do odwiedzenia mojego sklepu :)

Poza tym proszę pamiętać, że była ok. 6 miesięczna przerwa w dostępności Cetyl M i wtedy pojawił się Arthrix jako jedyny produkt z Cetyl Myristoleate. Jasne jest, że dla Klientów nie mogących kupić już Cetyl M - Arthrix był jedynym rozwiązaniem.

Po drugie marketing szeptany w moim rozumieniu to posty konkurencji, która pod płaszczykiem hodowcy poleca produkty do kupienia "w zaprzyjaźnionym" sklepie, jakoby stosowane we własnej hodowli. Coś w stylu: "Stosowałam ten a ten środek i działa świetnie. Weźcie i kupcie bo akurat jest promocja!". To
już jest nie halo. Zgodzi się Pani, prawda? A żadnego słowa o tym, że samemu ma się z tego profity. To jest po prostu ukryta, nieetyczna reklama. Ale oczywiście dziękuję za definicję. Szczególnie przypadła mi do gustu zasada
przejżystości :) To okazuje, że jestem przy pani całkowitym laikiem w tych sprawach.

Mam też pomysł: może zaprzestaniemy tej "pyskówki", jak to nazwał ktoś powyżej, i skontaktujemy się na przykład telefonicznie, żeby wypracować jakiś konstruktywny sposób prowadzenia tej dyskusji. Może dzięku temu
zrozumiemy lepiej swoje punkty widzenia, z czym mam niejaki problem (przyznaję się i przepraszam za to). Naprawdę zachęcam do telefonu, może jakoś uda nam się zakopać ten topór wojenny.

Przepraszam też za to, że już nie nadążam z odpisywaniem. Bo temat jak widzę "burzliwy".

Aha, i przede wszystkim przepraszam, jeżeli wprowadziłem kogoś w błąd. Będę od tąd bardziej uważny i pięć razy sprawdzał swoje słowa, żeby nie wynikły już żadne nieporozumienia.

Z uszanowaniem,
Wojtek Chłapek
Avatar użytkownika
Cetyl_M_Polska
 
Posty: 19
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-09-10, 15:31
Lokalizacja: Katowice
psy: Kangale

Re: Cetyl M.

Postprzez Szam » 2009-11-04, 21:46

Panie Wojtku, produkt interesujący, acz cena w Polsce spora :(
A jak jest z tymi 10% w tabelce i 250mg CM?? Czy w tabletce jest tak jak pisala kreska 10% z 250mg czy tak jak ja zrozumialam, ze 10% tabletki to CM??
Avatar użytkownika
Szam
 
Posty: 3082
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:36
Lokalizacja: Rzeszów / okolice
psy: Jamajka, Lulu, Hummer, Gina & aussiki

Re: Cetyl M.

Postprzez kruszon » 2009-11-04, 22:55

Szam napisał(a):...acz cena w Polsce spora :(


Przecież nie trzeba kupować w Polsce... - zawsze są inne możliwości :mrgreen:
http://cgi.ebay.pl/Cetyl-M-Advanced-Dog-Joint-Formula-360ct-Supplement_W0QQitemZ120394639893QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_0?hash=item1c08146a15
Avatar użytkownika
kruszon
 
Posty: 865
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-06-17, 22:02
psy: Kruszon

Re: Cetyl M.

Postprzez Szam » 2009-11-04, 23:03

Wiem, wiem, juz znalazlam duzo taniej w USA, nawet z wysyłką ;-)
Ciekawi mnie jeszcze wersja konska..
Avatar użytkownika
Szam
 
Posty: 3082
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:36
Lokalizacja: Rzeszów / okolice
psy: Jamajka, Lulu, Hummer, Gina & aussiki

Re: Cetyl M.

Postprzez Sabina » 2009-11-05, 10:55

HYMMM ,a może w ramach reklamy ktoś by był chętny na przetestowanie tego preparatu.
Główny dystrybutor nie zbiednieje. My poznamy konkretną, rzetelną,opinię.
Sabina
 
Posty: 74
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-05-25, 22:25
psy: Oli, Kessi, Lauri,Czarna,Gizmo

Re: Cetyl M.

Postprzez Cetyl_M_Polska » 2009-11-05, 11:40

A jak jest z tymi 10% w tabelce i 250mg CM??


Dobrze Pani zrozumiała. Na opakowaniu wyraźnie pisze, że każda tabletka zawiera 250 mg Cetyl Myristoleate. 10% to jest procentowa obecność CM w całej tabletce i to daje właśnie 250 mg, tak jak podaje się procentową zawartość błonnika czy glukozaminy, itp.

Panie Wojtku, produkt interesujący, acz cena w Polsce spora :(


Większość fajnych produktów jest w USA znacznie tańsza i na pierwszy rzut oka wygląda to fajnie. Tylko jak się później policzy do tego cło, VAT, transport, opłaty celne, opłaty przeładunkowe, opłaty dla agencji celnej itd., to już cena nie jest taka fajna.

Ciekawi mnie jeszcze wersja konska..


Wersja końska faktycznie jest ciekawa - ma potężną dawkę CM oraz MSM i jest w granulkach. Jest również tak jak formuła europejska dla psów 100% roślinna (CM z orzecha Kombo). Ponadto jest jeszcze krem z CM do stosowania miejscowego o szybkim działaniu.

Pozdrawiam,
Wojciech
Avatar użytkownika
Cetyl_M_Polska
 
Posty: 19
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-09-10, 15:31
Lokalizacja: Katowice
psy: Kangale

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do - Nowinki medyczne i farmaceutyczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość