Cetyl M.

Moderator: Anirysova

Cetyl M.

Postprzez Cetyl_M_Polska » 2009-09-16, 13:43

Szanowni Państwo,

Gorąco zapraszam wszystkich zainteresowanych problematyką dysplazji u
naszych podopiecznych na nową stronę znanego na świecie preparatu Cetyl M®.
Wystarczy wejść na http://www.cetylm.pl by znaleźć wszelkie niezbędne informacje o
tym niezwykle skutecznym suplemencie.

Kilka słow o produkcie. Advanced Cetyl M® był już sprzedawany w Polsce, dlatego
niektórym nie trzeba go specjalnie przedstawiać. Jednak pojawiały się
problemy z zachowaniem ciągłości dystrybucji tego niesamowitego środka.
Dlatego zdecydowałem się wziąć sprawy we własne ręce i zagwarantować jego
stały dopływ do Polski - dla dobra własnych i Waszych piesków! Z tego
powodu zacząłem sprowadzać Cetyl M® jako oficjalny dystrybutor amerykańskiej
firmy Response Product.

Dlaczego Cetyl M® podbija serca właścicieli piesków z dysplazją?

1. Zawiera Cetyl Myristoleate - to substancja o potwierdzonej naukowo
skuteczności w leczeniu chorych stawów i w profilaktyce dysplazji.
2. Dodatkowo Cetyl M® zawiera jej ponad 6 razy więcej od konkurencyjnych
preparatów. To właściwie gwarantuje skuteczność i daje czasem wręcz cudowne
efekty poprawiając ruchomość cierpiących na problemy ze stawami piesków.
3. Specyfik sprawdza się od 11 lat na całym świecie. Nasze pieski nie
różnią się od tych ze Stanów Zjednoczonych, czy z Europy Zachodniej -
dlatego, z pewnością, doskonale zadziała też na nie. (zainteresowani mogą
poszukać w Internecie niezależnych opinii właścicieli piesków z zagranicy.
Ten produkt zawsze dostaje 5 gwiazdek! *****


Więcej informacji o Cetyl M® znajdą Państwo na http://www.cetylm.pl. Ja również
służę pomocą - proszę pisać w tym wątku, bądź dzwonić.


Serdecznie zapraszam,

Wojtek Chłapek

Exclusive Response Products Distributor Poland
Avatar użytkownika
Cetyl_M_Polska
 
Posty: 19
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-09-10, 15:31
Lokalizacja: Katowice
psy: Kangale

Re: Cetyl M znowu w Polsce! Koniec z dysplazją!

Postprzez Tess » 2009-09-16, 14:07

Czy ktoś z forumowiczów zna ten produkt? Bo nie wiem, czy zostawiać tak oczywista reklamę...
Tess
 
Posty: 3112
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-09, 12:15
Lokalizacja: Dłużyna/Elblag
psy: Niuniuś i Mila ( Maisa Szumiaca Knieja )

Re: Cetyl M znowu w Polsce! Koniec z dysplazją!

Postprzez Hekate » 2009-09-16, 14:13

właśnie niewiem, reklama jest oczywista, pana Wojtka jeszcze nieznamy, ale mamy nadzieje poznać z jego psiakami na Goczałkowickim grillu :mrgreen:
Hekate
 
Posty: 7153
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-12-26, 01:56

Re: Cetyl M znowu w Polsce! Koniec z dysplazją!

Postprzez kruszon » 2009-09-16, 14:18

A może taka wymiana barterowa - reklama zostaje, a Dystrybutor w zamian daje jakieś fajne fanty na "szwajcarski bazarek" :mrgreen: ...
Avatar użytkownika
kruszon
 
Posty: 865
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-06-17, 22:02
psy: Kruszon

Re: Cetyl M znowu w Polsce! Koniec z dysplazją!

Postprzez Tess » 2009-09-16, 14:42

kruszon napisał(a):A może taka wymiana barterowa - reklama zostaje, a Dystrybutor w zamian daje jakieś fajne fanty na "szwajcarski bazarek" :mrgreen: ...


To by było idealne, a jakby tak miesiąc w miesiąc to możemy i na głównej stronie podlinkować, co?
Tess
 
Posty: 3112
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-09, 12:15
Lokalizacja: Dłużyna/Elblag
psy: Niuniuś i Mila ( Maisa Szumiaca Knieja )

Re: Cetyl M znowu w Polsce! Koniec z dysplazją!

Postprzez Wydra » 2009-09-16, 16:19

Tess napisał(a):
kruszon napisał(a):A może taka wymiana barterowa - reklama zostaje, a Dystrybutor w zamian daje jakieś fajne fanty na "szwajcarski bazarek" :mrgreen: ...


To by było idealne, a jakby tak miesiąc w miesiąc to możemy i na głównej stronie podlinkować, co?

Mądra myśl.Kto będzie pertraktował z Panem Wojtkiem?
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Cetyl M znowu w Polsce! Koniec z dysplazją!

Postprzez Tess » 2009-09-16, 16:36

Zgłaszam się na ochotnika jako Admin. Panie Wojtku - proszę o kontakt.
Tess
 
Posty: 3112
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-09, 12:15
Lokalizacja: Dłużyna/Elblag
psy: Niuniuś i Mila ( Maisa Szumiaca Knieja )

Re: Cetyl M znowu w Polsce! Koniec z dysplazją!

Postprzez kruszon » 2009-09-16, 16:38

Tess napisał(a):Zgłaszam się na ochotnika jako Admin. Panie Wojtku - proszę o kontakt.



Tess świetna decyzja - Admini mają największą siłę przekonywania - brak fantów=usunięcie reklamy :mrgreen:
Avatar użytkownika
kruszon
 
Posty: 865
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-06-17, 22:02
psy: Kruszon

Re: Cetyl M znowu w Polsce! Koniec z dysplazją!

Postprzez Aga-2 » 2009-09-16, 16:38

Wydaje mi się, że gdyby forum miało firmować taki produkt, to dobrze by było gdybyśmy jednak mieli pewność, że to w ogóle działa. Nie byłoby dobrze, gdybyśmy firmowali bubel. Czy ktoś zna ten produkt? Używał? Widział dobre skutki jego działania?
Aga-2
Moderator
 
Posty: 6352
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 10:37
Lokalizacja: Kraków/okolica

Re: Cetyl M znowu w Polsce! Koniec z dysplazją!

Postprzez kruszon » 2009-09-16, 16:42

Aga-2 napisał(a):Wydaje mi się, że gdyby forum miało firmować taki produkt, to dobrze by było gdybyśmy jednak mieli pewność, że to w ogóle działa. Nie byłoby dobrze, gdybyśmy firmowali bubel. Czy ktoś zna ten produkt? Używał? Widział dobre skutki jego działania?


Wydaje mi się że nie chodzi tu o bezpośrednie polecanie ale po prostu o możliwość zamieszczenia pewnej formy komercyjnej reklamy w zamian za wsparcie dla szczytnego celu...
Można w tytule postu dołożyć że jest sponsorowany...
Nie ma co na razie się nad tym zastanawiać dopóki Tess nie zakończy "negocjacji" :mrgreen:
Avatar użytkownika
kruszon
 
Posty: 865
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-06-17, 22:02
psy: Kruszon

Re: Cetyl M znowu w Polsce! Koniec z dysplazją!

Postprzez Daria + Chila i Luna » 2009-09-16, 16:46

CELIK – Reprezentant Response Products
40-609 Katowice, ul. Żużlowa 6
tel./fax (032) 259 84 38
kom. 501 285 999 lub 660 117 222
gadu-gadu: 28 00 961
e-mail: info@cetylm.pl
kontakt z ich strony to z niej pochodzi filmik ktorym posluzyl sie inny producent i byla z tym afera:)
Daria + Chila i Luna
 
Posty: 3320
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-28, 23:31

Re: Cetyl M znowu w Polsce! Koniec z dysplazją!

Postprzez Tess » 2009-09-16, 16:50

Sprawdzałam skład i rozmawiałam z moim wetem. Preparat zawiera glukozaminę - zatem tak czy inaczej pomaga. Co do orzecha kombo, który jest drugim najwazniejszym i ponoć unikalnym składnikiem - trudno mi powiedzieć, ale sprawdzę. Zdaniem mojego weterynarza - na pewno stawy wspomoże, ale stwierdzenie, że "koniec z dysplazja" jest raczej na wyrost.
Tess
 
Posty: 3112
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-09, 12:15
Lokalizacja: Dłużyna/Elblag
psy: Niuniuś i Mila ( Maisa Szumiaca Knieja )

Re: Cetyl M znowu w Polsce! Koniec z dysplazją!

Postprzez Cetyl_M_Polska » 2009-09-16, 17:11

Na początku chciałbym powiedzieć, że jestem nowy na tym forum, a już bardzo mile zaskoczony panującą tu atmosferą.

pana Wojtka jeszcze nieznamy, ale mamy nadzieje poznać z jego psiakami na Goczałkowickim grillu


Potwierdzam, że będę w niedzielę z żoną i psiakami. Może się zdarzyć, że nie wezmę suni - Cagdas, jeśli dostanie cieczkę. Wygląda na to, że już jej dużo czasu nie zostało.

Powiem, że przygotowałem małą niespodziankę na niedzielę - jednak nie zdradzę nic, ponieważ jeszcze nie ma pewności, że w 100% wypali. Jednak jestem dobrej myśli.

Pozdrawiam Wszystkich :->
Wojtek
Avatar użytkownika
Cetyl_M_Polska
 
Posty: 19
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-09-10, 15:31
Lokalizacja: Katowice
psy: Kangale

Re: Cetyl M znowu w Polsce! Koniec z dysplazją!

Postprzez Tess » 2009-09-16, 17:33

Panie Wojtku, czy dysponuje Pan moze wynikami badań odnosnie Cetylu-M? Jak to wyglada klinicznie? I na temat orzecha Kombo bym poprosiła. Ciekawia nas wszelkie nowinki, które moga pomóc naszym psom, ale lubimy wiedzieć co im podajemy...
Pozdrawiam
Tess
 
Posty: 3112
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-09, 12:15
Lokalizacja: Dłużyna/Elblag
psy: Niuniuś i Mila ( Maisa Szumiaca Knieja )

Re: Cetyl M znowu w Polsce! Koniec z dysplazją!

Postprzez Cetyl_M_Polska » 2009-09-16, 17:36

Co do polskich opinii o produkcie, to zaczną się one niewątpliwie wkrótce pojawiać. Na razie dopiero od niedawna istnieje polska strona o Cetyl M, która zawiera opinie z USA:

http://cetylm.pl/testimonials679e.html?pageID=17
http://cetylm.pl/pagea70e.html?pageID=27&catID=13

Warto zapoznać się również z opiniami na niezależnych stronach:

http://www.amazon.com/Cetyl-M-Dogs-360- ... ewpoints=1

http://www.valleyvet.com/ct_reviews_vie ... efa59a0f9c

Sprawdzałam skład i rozmawiałam z moim wetem. Preparat zawiera glukozaminę - zatem tak czy inaczej pomaga. Co do orzecha kombo, który jest drugim najwazniejszym i ponoć unikalnym składnikiem - trudno mi powiedzieć, ale sprawdzę. Zdaniem mojego weterynarza - na pewno stawy wspomoże, ale stwierdzenie, że "koniec z dysplazja" jest raczej na wyrost.


Niestety w Polsce preparat nie jest jeszcze dobrze znany przez weterynarzy. Co jest zupełnie zrozumiałe. Potrzeba na to czasu. W USA i na zachodzie natomiast Cetyl M jest polecany przez weterynarzy i lekarzy.
Jeśli chodzi o glukozaminę, to jest ona w Cetyl M tylko dodatkiem. Kluczem do sukcesu jest Cetyl Myristoleate podany w odpowiedniej dawce i odpowiednio przygotowany - bardzo ważny jest proces jego produkcji.
Aby już więcej nie linkować napiszę, że będąc na mojej stronie warto przeczytać HISTORIĘ ODKRYCIA CETYL MYRISTOLEATE oraz historię Response Products znajdującą się w zakładce O NAS na górze strony. Myślę, że te dwie historie pozwolą odpowiedzieć na wiele nurtujących pytań i dowiedzieć się kim jest ów Dr, który odkrył tą unikalną substancję.

Pozdrawiam Serdecznie:)
Wojtek
Avatar użytkownika
Cetyl_M_Polska
 
Posty: 19
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-09-10, 15:31
Lokalizacja: Katowice
psy: Kangale

Re: Cetyl M znowu w Polsce! Koniec z dysplazją!

Postprzez Cetyl_M_Polska » 2009-09-16, 18:06

Kod: Zaznacz cały
Panie Wojtku, czy dysponuje Pan moze wynikami badań odnosnie Cetylu-M? Jak to wyglada klinicznie? I na temat orzecha Kombo bym poprosiła. Ciekawia nas wszelkie nowinki, które moga pomóc naszym psom, ale lubimy wiedzieć co im podajemy...


Z przyjemnością udzielę wszelkich informacji, którymi dysponuję.
Jeśli chodzi o badania nad Cetyl M, to na stronie producenta pisze, że mają się pojawić wkrótce:

http://www.responseproducts.com/page.ph ... 23&catID=7

Zapytam właściciela Response Products czy dysponuje badaniami i czy może mi je podesłać.

Na temat orzecha Kombo można poczytać w zakładkach, które wymieniłem w poprzednim poście. Tutaj wstawię tylko fragmenty, ponieważ są to dość długie historie.

O Cetyl Myristoleate:

'Wyjątkowa Struktura Molekularna – Prawie to samo, to nie to samo!
Cetyl Myristoleate jest unikalnym estryfikowanym kwasem tłuszczowym, uzyskiwanym z kwasu oleomirystynowego. Większość zwierząt, wliczając ludzi, psy i konie, nie jest w stanie wytwarzać go samodzielnie w swoim organizmie. Aby uzyskać korzyści z tego wyjątkowego środka na stawy, musi on być syntetyzowany z kwasu oleomirystynowego i podawany doustnie lub miejscowo w postaci kremu. W surowej postaci, niesyntetyzowanej formie, Cetyl Myristoleate można znaleźć tylko w maśle afrykańskiego orzecha Kombo, tłuszczu wielorybów i tłuszczu wołowym.

Response Products do produkcji suplementów na stawy przeznaczonych na rynek europejski, takich jak: Advanced Cetyl M i CM Response, wykorzystuje tylko afrykański orzech Kombo, jako źródło Cetyl Myristoleate.'

O afrykańskim orzechu Kombo:

'Kiedy Dori i Gary Simonton ponad 10 lat temu zdecydowali się otworzyć firmę Response Products, niektórzy byli zdania, że oszaleli. Jednak oni nie byli szaleni, ale oddani sprawie. Na początku skupili się na odkryciach Cetyl Myristoleate, których dokonał Dr Harry Diehl z National Institute of Health, a następnie udali się do dżungli Afryki aby znaleźć lepszy sposób na problemy ludzi, psów i koni związane ze stawami.'

Pozdrawiam,
Wojtek

PS Jeśli chcą Państwo, to jutro mogę napisać historię JAPa - pieska, który obrazuje działanie Cetyl M, tak niesamowite działanie, że aż trudno w to uwierzyć.
Avatar użytkownika
Cetyl_M_Polska
 
Posty: 19
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-09-10, 15:31
Lokalizacja: Katowice
psy: Kangale

Re: Cetyl M. Szansa dla psów z dysplazją.

Postprzez kreska » 2009-09-16, 20:37

Ja mam na poczatek do Pana taka prosbe, prosze usunac z podpisu i z materialow informacje "Koniec z dysplazja u naszych pupili" :evil: To bardzo nieladnie wprowadzac klientow w blad :!: w przypadku suplementu dla ludzi Panska firma bylaby slono ukarana, niestety te przepisy nie sa az tak rygorystyczne w stosunku do zwierzat :roll:
Historie przypadkow mozna opowiadac , tylko brak badan:(Wasze preparaty w pewnym stopniu znieczulaja bolesnosc stad zauwazalna poprawa stanu ruchomosci :roll:
Mysle ze dobrze jest Panu znany skrot narzedzia marketingowego WOMM :-D szkoda tylko ze nie wykorzystuje go Pan zgodnie ze sztuka :roll:
Mam nadzieje ze w jakis sposob Panska firma odwdzięczy sie forum za propagowanie tresci reklamowych, jest duzo potrzebujacych pieskow:-D
pozdr
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Re: Cetyl M. Szansa dla psów z dysplazją.

Postprzez Tess » 2009-09-16, 20:58

Kresko tytuł wątku już został zmieniony. Rozmawiamy z P. Wojciechem na temat usystematyzowania reklamy preparatu na forum - zapewniam Cię, że jeśli reklama na portalu pozostanie - ustalimy z p. Wojtkiem sposób rozliczenia satysfakcjonujący dla obu stron - a skorzystają na tym psy, które najbardziej potrzebować będą pomocy - wszelkiej pomocy, bo w przypadku dysplazji warto wypróbować wszystkie dostępne sposoby wspomagania leczenia, a że firma dystrybucyjna przesadziła trochę z entuzjastycznymi stwierdzeniami w swoich tekstach promocyjnych, to inna sprawa.
Tess
 
Posty: 3112
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-09, 12:15
Lokalizacja: Dłużyna/Elblag
psy: Niuniuś i Mila ( Maisa Szumiaca Knieja )

Re: Cetyl M. Szansa dla psów z dysplazją.

Postprzez holmes » 2009-09-16, 22:31

Ja już robiłem research w poszukiwaniu informacji na temat działania Cetyl Emu i znalazłem taki artykulik po angielsku:
http://www.glucosamine-arthritis.org/ar ... ritis.html

i jeszcze jeden dla prawdziwie bardziej naukowych typów:
http://www.rejuvenation-science.com/cmo ... mandi.html
z tego drugiego jasno wynika, że ta substancja Cetyl Myristoloatea niejako naprawia stawy, a szczególnie wraz z glukozaminą. Jednak co ciekawe, jak wykazuje wykres przy tym artykule - sam Cetyl działa u 72% pacjentów, a w wersji kompleks (czyli z glukozaminą i czymś tam jeszcze) jest skuteczny u 87% pacjentów.

Oba wprawdzie dotyczą ludzi... ale to zawsze coś.

Może wypadałoby to Panie Wojtku przetłumaczyć?

Pozdrawiam, holmes
holmes
 
Posty: 3
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-09-10, 15:16
psy: owczaruś niemiecki

Re: Cetyl M. Szansa dla psów z dysplazją.

Postprzez Dżiani » 2009-09-17, 02:02

A mnie 'sceptyzuje' fakt, że żaden ze znanych mi lekarzy nigdy nie wspomniał nawet o tym preparacie? Znam co najmniej 3ch wetów co praktykują w klinikach w Californi (http://www.californiaanimal.org) i Filadelfii (http://www.upenn.edu). A skoro ten 'cudowny' lek jest tak znany w USA to dlaczego nie ma o nim mowy w tych wiodących światowo klinikach zajmujących się HD i ED? ..... Mam nadzieję, że pan Wojtek mnie zaskoczy i oświeci w niedzielę na zlocie ;-)
Avatar użytkownika
Dżiani
 
Posty: 905
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:23
Lokalizacja: Mysłowice
psy: h. ARESIBO FCI

Następna strona

Powrót do - Nowinki medyczne i farmaceutyczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość