Cetyl M.

Moderator: Anirysova

Re: Cetyl M.

Postprzez Szam » 2009-11-05, 11:42

No ja rozumiem, ze dystrybutor tez musi zarobic.
Ale mimo wszystko sprowdzenie opakowania 360kapsułek dla psa to z przesyłką jakieś 300zł. Cła, VATu itd. nie ma. Roznica spora. Zwlaszcza jak ma sie 5 psow :roll:
Avatar użytkownika
Szam
 
Posty: 3082
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:36
Lokalizacja: Rzeszów / okolice
psy: Jamajka, Lulu, Hummer, Gina & aussiki

Re: Cetyl M.

Postprzez Cetyl_M_Polska » 2009-11-05, 12:01

Jeśli można zapytać, to jak Pani wyszło 300 zł z transportem? Ja widziałem Cetyl M 360tab za $99 niedawno.

Faktycznie Pani nie musi zapłacić dodatkowych opłat poza transportem zamawiając małą paczkę, w której przypadku jest mala szansa, że zostanie skontrolowana - jest tylko jakieś tam pewnie małe ryzyko. Ja natomiast te wszystkie opłaty pokrywać muszę i musi to mieć wpływ na cenę.

Ciekawi mnie tylko jak Pani ten transport wyszedł tak tanio? Bo zamawiając małą paczkę transportem lotniczym wychodzi to bardzo drogo.

W przypadku 5 psów, to rzeczywiście jest to bardzo duży wydatek - no chyba, że to szczeniaki i będą jadły profilaktycznie.

Pozdrawiam,
Wojtek
Avatar użytkownika
Cetyl_M_Polska
 
Posty: 19
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-09-10, 15:31
Lokalizacja: Katowice
psy: Kangale

Re: Cetyl M.

Postprzez Cetyl_M_Polska » 2009-11-05, 17:06

Wracając do ciekawostki: Czy lepsza jest glukozamina HCL czy siarczan glukozaminy?

Zwolenników zarówno jednej, jak i drugiej formy jest po równo. Nie ma na chwilę obecną żadnych badań czy dowodów, które mogłyby definitywnie określić, która forma jest skuteczniejsza.

"Glucosamine Sulfate (also known as Glucosamine Sulphate) is the form that has been tested in dozens of clinical trials. It is very similar to glucosamine HCL (hydrochloride) in effectiveness, because the sulfate is simply a carrier molecule for the actual glucosamine. Another popular form of glucosamine is known as glucosamine HCL, or hydrochloride. Some studies have shown the HCL to be more effective and some have shown the sulfate to be more effective, so it would be prudent to either try both individually (probably not the most cost effective option) and see which one works better for you, or ideally simply find a product that contains both HCL and Sulfate."

źródło: http://www.glucosamine-arthritis.org/gl ... lfate.html

Pisałem wcześniej, że chlorowodorek glukozaminy jest wydajniejszy niż siarczan glukozaminy - miałem na myśli, że chlorowodorek zawiera więcej czystej glukozaminy niż siarczan.

Spotkałem się też z opiniami osób oraz czytałem pewne sprawozdania, które mówią, że glukozamina stosowana samodzielnie przynosi małe efekty lub żadne. Być może glukozamina HCL sama w sobie nie jest wiele warta, ale już w połączeniu z siarczanem chondroityny daje potwierdzone naukowo bardzo dobre wyniki.
Tak jak połączenie glukozaminy HCL z Cetyl Myristoleate daje jeszcze lepsze rezultaty niź stosowanie samego Cetyl Myristoleate - co potweirdzają liczne badania naukowe na ludziach, ale również na psach, które są na stronie arthrix.com

Wniosek jaki mi się nasuwa:
Możliwe, że prawdą jest, że sama glukozamina daje niewiele lub nic. Jednak jej połączenie z odpowiednią substancją czy substancjami niewątpliwie daje korzystne rezultaty.

A z ciekawostek o produktach z CM i glukozaminą, to nie znam ani jednego, który by zawierał siarczan glukozaminy w połączeniu z Cetyl Myristoleate - wszystko glukozamina HCL. Myślę więc, że może akurat w tym wypadku zastosowanie HCL zamiast siarczanu jest korzystniejsze, ponieważ przecież producentom jest bez różnicy, którą formę dodadzą do preparatu z Cetyl Myristoleate.

Pozdrawiam,
Wojtek Chłapek
Avatar użytkownika
Cetyl_M_Polska
 
Posty: 19
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-09-10, 15:31
Lokalizacja: Katowice
psy: Kangale

Re: Cetyl M.

Postprzez kruszon » 2009-11-05, 19:50

Szam napisał(a):No ja rozumiem, ze dystrybutor tez musi zarobic.
Ale mimo wszystko sprowdzenie opakowania 360kapsułek dla psa to z przesyłką jakieś 300zł. Cła, VATu itd. nie ma. Roznica spora. Zwlaszcza jak ma sie 5 psow :roll:


I to 300 PLN dla jednego opakowania dla detalisty. Podejrzewam że dystrybutora to kosztuje, dużo, dużo mniej :mrgreen:

Szam możesz wrzucić linka do tego, który znalazłaś z transportem w cenie?
Avatar użytkownika
kruszon
 
Posty: 865
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-06-17, 22:02
psy: Kruszon

Re: Cetyl M.

Postprzez Szam » 2009-11-05, 20:02

Transport nie jest w cenie, ale jego cena nie przeraza az tak...
http://www.pawnaturals.com/Advanced_Cet ... es9881.htm
Logowalam sie i wysylka do PL duzego opakowania 10dolcow, malego 7 dolcow - UPS First Class International
W przeliczeniu.
110 x 2,8 (dolar z dzisiaj) = 308zł
Wysylka 2 duzych op. 17, a 3 duzych 24 dolce.
Avatar użytkownika
Szam
 
Posty: 3082
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:36
Lokalizacja: Rzeszów / okolice
psy: Jamajka, Lulu, Hummer, Gina & aussiki

Re: Cetyl M.

Postprzez kruszon » 2009-11-05, 20:17

Faktycznie mają niezłe koszty przesyłki :mrgreen:
Stronka już dodana do ulubionych :-P
Avatar użytkownika
kruszon
 
Posty: 865
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-06-17, 22:02
psy: Kruszon

Re: Cetyl M.

Postprzez Apcik » 2009-11-05, 22:13

http://www.polamerusa.com/NMGPages/Cennik.aspx tu jest jeszce cennik firmy z USA nastawionej tylko na wysyłki do Polski :-)
Avatar użytkownika
Apcik
Moderator Działu
 
Posty: 2985
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-08-15, 23:19
Lokalizacja: Cieszyn/Kraków
psy: Cezary

Re: Cetyl M.

Postprzez Cetyl_M_Polska » 2009-11-18, 15:31

Drodzy Forumowicze,

Z wielką przyjemnością :-) chcę poinformować o znacznej i bardzo korzystnej obniżce ceny suplementu na stawy – Advanced Cetyl M. Ciągle rosnący popyt na Cetyl M oraz malejący kurs USD i EUR, umożliwiły taką obniżkę.

Więcej informacji o Cetyl M oraz nowe super ceny znajdą Państwo oczywiście na stronie cetylm.pl

Ponadto chciałem nadmienić, że cały czas pojawiają się opinie Klientów z Polski na temat Advanced Cetyl M, w postaci historii opisujących doświadczenia ich piesków z produktem. Zachęcam do zapoznania się z nimi:

http://www.cetylm.pl/testimonials679e.html

Pozdrawiam Serdecznie,
Wojciech Chłapek
Avatar użytkownika
Cetyl_M_Polska
 
Posty: 19
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-09-10, 15:31
Lokalizacja: Katowice
psy: Kangale

Re: Cetyl M.

Postprzez Cefreud » 2009-11-18, 15:53

nie wiem czy sprzedaż cetylu po burzliwym wątku wzrosła,ale udało się Wam zarazić jedną forumowiczkę miłością do kangali :mrgreen:
Avatar użytkownika
Cefreud
 
Posty: 10797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:36
psy: CeFreud (*),Wall-e i Kubuś-sz koty,Pimki(*)

Re: Cetyl M.

Postprzez daria » 2009-11-18, 16:05

Panie Wojtku ,to skoro tak Pan zachwala ten produkt to może przekaże pan opakowanie CetyluM,mamy sunię która ma chorą łapkę wet podejrzewa coś ze stawami,niedługo dotrze do DT ze schronu więc jeśli jej to nie zaszkodzi to może pomoże :-)
Avatar użytkownika
daria
 
Posty: 5439
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-16, 10:54
Lokalizacja: Gdańsk
psy: Cometa Balticanis (Birma)

Re: Cetyl M.

Postprzez Daria + Chila i Luna » 2009-11-18, 16:16

Cefreud napisał(a):nie wiem czy sprzedaż cetylu po burzliwym wątku wzrosła,ale udało się Wam zarazić jedną forumowiczkę miłością do kangali :mrgreen:



ojjj ja juz wcześniej się kangalami interesowałam, w końcu mój tato Turek to ich narodowa rasa:D ;-)
ale moja sunia będzie spokrewniona z psiakami pana Wojtka:D
Daria + Chila i Luna
 
Posty: 3320
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-28, 23:31

Poprzednia strona

Powrót do - Nowinki medyczne i farmaceutyczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość