Nowy preparat na stawy - ARTHRIX PLUS

Moderator: Anirysova

Nowy preparat na stawy - ARTHRIX PLUS

Postprzez Natalia i Galwin » 2009-04-23, 10:17

Dostałam wiadomość na temat nowego na rynku w Polsce w preparatu na stawy. Jako jedyny zawiera Cetyl Myristoleate (pochodna witaminy C). Ponoć potrafi zdziałać cuda. Wszystkie informacje na jego temat są w linku poniżej, jest tam również filmik który pokazuje co ten preparat potrafi zdziałać (filmik poniekąd jak dla mnie ... "okrutny").

http://www.zdrowypupil.pl/arthrix_plus_dysplazja
Avatar użytkownika
Natalia i Galwin
 
Posty: 4226
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-27, 22:27
psy: Galwin (*)

Re: Nowy preparat na stawy - ARTHRIX PLUS

Postprzez Daria + Chila i Luna » 2009-04-23, 10:50

wow :shock: filmik na prawde swietnie obrazuje biedna na nim byla psina:( :cry:
Daria + Chila i Luna
 
Posty: 3320
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-28, 23:31

Re: Nowy preparat na stawy - ARTHRIX PLUS

Postprzez Ania Gd » 2009-04-23, 12:03

Natalia i Galwin napisał(a):.... Jako jedyny zawiera Cetyl Myristoleate (pochodna witaminy C)......


A jednak wit. C !!!!!!!!

A tak na marginesie to jest film sprzed 10 Lat !!!!!!!!!
Oto jak bardzo jesteśmy "opóźnieni" !!!!!
Avatar użytkownika
Ania Gd
 
Posty: 2108
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:18

Re: Nowy preparat na stawy - ARTHRIX PLUS

Postprzez marzena » 2009-04-23, 13:34

Użytkownicy dogomanii mają (czasowo) zniżkę 30 zł na zakup tego preparatu w tym sklepie
http://www.zdrowypupil.pl/arthrix_plus_dysplazja
marzena
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Nowy preparat na stawy - ARTHRIX PLUS

Postprzez Wydra » 2009-04-23, 22:55

Ale tak na prawdę to nic o nim nie wiemy :cry: Filmik może być po prostu spotem reklamowym :-( Mnie właśnie skończył się gelacan forte i tak naprawdę to zastanawiam się co kupić,czy gelacan,altroflex czy też ten specyfik który jest właśnie reklamowany :?: Dziewczyny doradźcie,proszę.
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Nowy preparat na stawy - ARTHRIX PLUS

Postprzez Natalia i Galwin » 2009-04-24, 07:50

Chondrocan :mrgreen:
Wydaje mi się, że za chwilę pojawi się trochę informacji na temat tego preparatu. Postaram się poszukać jakichś informacji na stronach anglojęzycznych jak będę miała chwilę czasu. Dla mnie to ten preparat jest taką alternatywą jakby się Galwinowi pogorszyło. Póki jest dobrze (tfu tfu żeby nie zapeszyć) nic nie zmieniam i dostaje cały czas Chondrocan.
Avatar użytkownika
Natalia i Galwin
 
Posty: 4226
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-27, 22:27
psy: Galwin (*)

Re: Nowy preparat na stawy - ARTHRIX PLUS

Postprzez Wydra » 2009-04-24, 22:53

Natalia i Galwin napisał(a):Chondrocan :mrgreen:
Wydaje mi się, że za chwilę pojawi się trochę informacji na temat tego preparatu. Postaram się poszukać jakichś informacji na stronach anglojęzycznych jak będę miała chwilę czasu. Dla mnie to ten preparat jest taką alternatywą jakby się Galwinowi pogorszyło. Póki jest dobrze (tfu tfu żeby nie zapeszyć) nic nie zmieniam i dostaje cały czas Chondrocan.

Poproszę o namiary gdzie można to kupić ,jaka jest cena i na ile wystarcza opakowanie.Gelacan kosztował 130zł i wystarczył na dobre 2 miesiące
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Nowy preparat na stawy - ARTHRIX PLUS

Postprzez Natalia i Galwin » 2009-04-24, 22:58

Chondrocan to także preparat firmy Orling. Ja je kupuje w aptece czeskiej (koszt około 145 zł z przesyłką) http://www.docsimon.pl/towar/chondrocan ... 00g-ad-u-v . Starcza mi na 50 dni.
Avatar użytkownika
Natalia i Galwin
 
Posty: 4226
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-27, 22:27
psy: Galwin (*)

Re: Nowy preparat na stawy - ARTHRIX PLUS

Postprzez Wydra » 2009-04-24, 23:03

Dzięki zamawiam.Zapomniałam zapytać czy profilaktycznie można go stosować?czy tylko kiedy jest zdiagnozowana choroba.Bo ja gelacan fast stosowałam profilaktycznie gdyż Dino miał w wieku 5 miesięcy mł.zapalenie kości.
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Nowy preparat na stawy - ARTHRIX PLUS

Postprzez frappe » 2009-04-24, 23:45

Mam pytanko czy jest jakaś różnica w skuteczności działania takiego samego leku pomiędzy tabletkami a płynem ?
frappe
 
Posty: 1528
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-01, 22:18
Lokalizacja: POZNAŃ

Re: Nowy preparat na stawy - ARTHRIX PLUS

Postprzez holmes » 2009-09-10, 15:24

Witam,
znalazłem post poprzez wyszukiwarkę i piszę, aby wyjaśnić pewne sprawy - dla mnie bardzo ważne. Sam mam pieska ze skłonnością do dysplazji więc szukając odpowiednich preparatów trafiłem na stronę Artrixa i jak sam odkryłem to sprzedawca ARTHRIX PLUS'a brzydko mówiąc ukradł filmik innemu (amerykańskiemu) specyfikowi Cetyl-M. Sprawa jest rozstrząsana między innymi na forum dogomanii. Uważajcie na tego sprzedawcę!!! :evil:

O moim poście poinformowałem oficjalnego przedstawiciela preparatu Cetyl-M w Polsce. Zobaczyć i poczytać o prawdziwym produkcie "reklamowany" :lol: tym filmikiem możecie na stronie http://www.cetylm.pl.

Pozdrawiam, h
holmes
 
Posty: 3
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-09-10, 15:16
psy: owczaruś niemiecki

Re: Nowy preparat na stawy - ARTHRIX PLUS

Postprzez Wydra » 2009-09-10, 22:00

holmes!dzięki za informację :lol: dobrze,że jednak nie kupiłam i zostałam przy calacanie
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Nowy preparat na stawy - ARTHRIX PLUS

Postprzez Cetyl_M_Polska » 2009-09-11, 15:32

Witam wszystkich,

Jestem dystrybutorem preparatu na dysplazję Advanced Cetyl-M. Reprezentuję w Polsce firmę Response Products, która jest producentem Cetyl M i właścicielem praw do omawianego w tym temacie materiału video. Osoby chcące poszeżyć wiedzę na temat Cetyl Myristoleate - składnika dzięki, któremu Cetyl M jest taki skuteczny i wyróżnia się spośród innych preparatów na stawy, zapraszam serdecznie na stronę http://www.cetylm.pl.

Co do słów, które padły w tym temacie (patrz holmes) i na forum dogomanii, to po pierwsze, nie chciałem się włączać w dyskusję, gdyż uważam zabiegi polegające na wkładaniu kija w mrowisko za niezgodne z etyką biznesową. Ale podkreślam, że ze strony sklepu internetowego http://www.zdrowypupil.pl promującego Arthrix Plus znikł już link do filmu z pieskiem, o którym pisze Natalia i Galwin w pierwszym poście tego wątku. Tak więc uważam, że to właściwie powinno zakończyć wszelkie dyskusje na temat kradzieży filmiku przez Arthrixa.

Po drugie: co do skuteczności działania preparatu,, zachęcam wszystkich do zapoznania się z jego składem i
opiniami na niezależnych forach anglojęzycznych na jego temat. Wymierne mogą być na przykład opinie w sklepie amazon.com.

Myślę, że wszystkim nam nie zaszkodzi więcej spokoju w wypowiedziach.
Dlatego jeszcze raz zwracam się z gorącą prośbą o skonfrontowanie swojej
wiedzy z opiniami pochodzącymi z krajów, w których preparat jest dostępny od
wielu lat.

Pozdrawiam Serdecznie Forumowiczów ;-) ,
Wojciech Chłapek
Exclusive Distributor Response Products Poland.
Avatar użytkownika
Cetyl_M_Polska
 
Posty: 19
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-09-10, 15:31
Lokalizacja: Katowice
psy: Kangale

Re: Nowy preparat na stawy - ARTHRIX PLUS

Postprzez kreska » 2009-09-11, 16:34

Swietny sposob na reklame i to w dodatku darmowa :-D
pozdr
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Re: Nowy preparat na stawy - ARTHRIX PLUS

Postprzez holmes » 2009-09-12, 15:38

Witam raz jeszcze,
Widzę, że pan Cetyl-M odpisał. Sprawdziłem opinie na amazonie (http://www.amazon.com/Cetyl-M-Dogs-360-ct/product-reviews/B000AM7W0E/ref=sr_1_1_cm_cr_acr_txt?ie=UTF8&showViewpoints=1) rzeczywiście dobrze jest odbierany jako skuteczny lek... możliwe, że sam zamówię.
Ale całkowicie nie zgadzam się, że sprawa filmiku powinna zostać zamknięta - bo wcale nie jest to "dobry sposób na darmową reklamę" jak pisze kreska, ale zwykłe uszystwo i jako takie powinno piętnować sprzedawcę artrixa. A przecież nie wszyscy czytają fora i mogą mieć informacje sprzed kilku miesięcy, kiedy jeszcze filmik miał obrazować efekt działania fałszywego produktu. No, nie ładnie.
Dla mnie to sprawa jak najbardziej prawna i zachęcałbym pana Cetyl M do takiego spojrzenia na tę sprawę. Ale wiem też jak działają sądy w Polsce, dlatego piszę i nie przestanę o tej sprawie aż nie dowiedzą się wszyscy.
Z ciekawostek to opowiedziałem o tej akcji wetowi i okazało się, że on też został oszukany - myślał że Artrix to CetylM!!! Naprawdę mnie to denerwuje. Takie rzeczy tylko w Polsce...

Pozdrawiam, H
holmes
 
Posty: 3
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-09-10, 15:16
psy: owczaruś niemiecki

Re: Nowy preparat na stawy - ARTHRIX PLUS

Postprzez Guard » 2010-03-29, 13:01

Gdzie kupujecie Arthroflex??
Chce kupić butelkę 500ml.
Guard
 
Posty: 1788
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-02-28, 21:16
psy: Parwuś, Rota, Scarlett, Winter(*), Moris(*)

Re: Nowy preparat na stawy - ARTHRIX PLUS

Postprzez Anirysova » 2010-03-29, 13:05

Avatar użytkownika
Anirysova
Moderator
 
Posty: 5202
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:23
Lokalizacja: śląskie
psy: Monia, Wiki, Banu, Sisi i Duma
Hodowla: Anirys Team FCI

Re: Nowy preparat na stawy - ARTHRIX PLUS

Postprzez Anna Rozalska » 2010-03-29, 15:09

Ja kupowałam Arthloflex w hurtowni wetwrynaryjnej bo tam wychodziło najtaniej.
Avatar użytkownika
Anna Rozalska
 
Posty: 2722
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-10-12, 08:52
Lokalizacja: Warszawa
psy: Lamia Aninbernus TM Inzaghi
Hodowla: Kamień Milowy

Re: Nowy preparat na stawy - ARTHRIX PLUS

Postprzez Guard » 2010-03-29, 15:44

Anna Rozalska napisał(a):Ja kupowałam Arthloflex w hurtowni wetwrynaryjnej bo tam wychodziło najtaniej.

U nas nie chcą sprzedawać w hurtowni osobom prywatny... niestety,a tanie to nie jest.
Guard
 
Posty: 1788
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-02-28, 21:16
psy: Parwuś, Rota, Scarlett, Winter(*), Moris(*)

Re: Nowy preparat na stawy - ARTHRIX PLUS

Postprzez Ekri » 2010-03-29, 16:57

ja zamawiałam na allegro
Avatar użytkownika
Ekri
 
Posty: 166
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-02-24, 22:13
psy: Ekri

Następna strona

Powrót do - Nowinki medyczne i farmaceutyczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość