biorezonans -nowoczesna pomoc diagnostyczno-terapeutyczna

Moderator: Anirysova

Re: biorezonans -nowoczesna pomoc diagnostyczno-terapeutyczn

Postprzez Barbapapa » 2011-06-07, 17:58

Biorezonans nie jest antidotum na wszystkie choroby, to jest kolejna rzecz mająca ułatwić m. innymi postawienie diagnozy. Oprogramowanie każde- jest takie jak napisze człowiek, jeden jest bardziej skrupulatny, drugi nie, działa też na zlecenie i zajmuje się w taki m zakresie w jakim dostał zlecenie. Nawet kupując wszystkie progromy opracowane na MORĘ, to i tak znajdą się przypadki, którym nie będzie można pomóc.
Avatar użytkownika
Barbapapa
 
Posty: 3786
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:32
Lokalizacja: Warszawa
psy: Wobler(DSPP,Dublin(7/11/14);Znak Zodiaku(*14/8/10)
Hodowla: Barbapapa-psy

Re: biorezonans -nowoczesna pomoc diagnostyczno-terapeutyczn

Postprzez kreska » 2011-06-07, 18:54

to jest kolejna rzecz mająca ułatwić m. innymi postawienie diagnozy

ale z tego co piszecie np.Aga-2 biorezonans poprawil stan zdrowia a nie posluzyl do diagnozy <mysli> ponadto jak mozna postawic diagnoze na podstawie aparatu , ktory nie daje powtarzalnych wynikow?jesli w tym samym dniu ten sam aparat , tak samo zprogramowany u tego samego pacjenta daje rozne odczyty to jak mozna zdiagnozowac chorobe?

pozdr
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Re: biorezonans -nowoczesna pomoc diagnostyczno-terapeutyczn

Postprzez Barbapapa » 2011-06-07, 19:10

A jak można powtórzyć stan organizmu, aby zrobić zdublować wyniki. Przeczytaj "co robi" biorezonans. Jest to podany wynik stanu organizmu tu i w tej chwili, jeśli za jakiś czas przebadasz organizm, który nieustająco się zmienia ( chyba że masz na ten temat inną wiedzę)to stosując to samo oprogramowanie wynik nie będzie identyczny, dokładnie tak samo jak badanie krwi, moczu etc. Powtarzasz to samo badanie, ale wyniki będziesz miała różne, tak zmienia się organizm, który cały czas pracuje. Mogę też porównać z przeglądem samochodu, jeśli będzie przykładem bardziej obrazowym. Cyklicznie wykonujesz przeglądy i za każdym razem wyniki diagnostyczne są nie co inne, z reguły coraz "gorsze" bo samochód się zużywa, części starzeją.
Avatar użytkownika
Barbapapa
 
Posty: 3786
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:32
Lokalizacja: Warszawa
psy: Wobler(DSPP,Dublin(7/11/14);Znak Zodiaku(*14/8/10)
Hodowla: Barbapapa-psy

Re: biorezonans -nowoczesna pomoc diagnostyczno-terapeutyczn

Postprzez kreska » 2011-06-07, 19:57

Barbapapa napisał(a):A jak można powtórzyć stan organizmu, aby zrobić zdublować wyniki. Przeczytaj "co robi" biorezonans. Jest to podany wynik stanu organizmu tu i w tej chwili, jeśli za jakiś czas przebadasz organizm, który nieustająco się zmienia ( chyba że masz na ten temat inną wiedzę)to stosując to samo oprogramowanie wynik nie będzie identyczny, dokładnie tak samo jak badanie krwi, moczu etc. Powtarzasz to samo badanie, ale wyniki będziesz miała różne, tak zmienia się organizm, który cały czas pracuje. Mogę też porównać z przeglądem samochodu, jeśli będzie przykładem bardziej obrazowym. Cyklicznie wykonujesz przeglądy i za każdym razem wyniki diagnostyczne są nie co inne, z reguły coraz "gorsze" bo samochód się zużywa, części starzeją.

jeszcze raz...
jesli w tym samym dniu ten sam aparat , tak samo zprogramowany u tego samego pacjenta daje rozne odczyty to jak mozna zdiagnozowac chorobe?

nie mozna sie az tak zuzyc i zmienic w ciagu jednego dnia, moga byc roznice ale nie biegunowo rozne <mysli> takie wyniki musza swiadczyc o :
a.niedoskonalosci aparatury
b.awarii aparatury
c. braku technicznych/fizycznych mozliwosci diagnostycznych

Piszesz ze aparat Mora zdiagnozowal grzyby , ktore spowodowaly nowotwor ale sekcja go nie wykazala to gdzie sie podzial?bardzo bym chciala zrozumiec te zawilosci <mysli>
pozdr
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Re: biorezonans -nowoczesna pomoc diagnostyczno-terapeutyczn

Postprzez Cefreud » 2011-06-07, 20:39

nie wiem jak z biorezonansem ale badanie poziomu trypsyny czy amoniaku musisz wykonać do 15 min po pobraniu probek.Ta sama próbka przebadana po tym czasie da odmienne wyniki, więc może w wypadku tego aparatu jest tak samo?
Avatar użytkownika
Cefreud
 
Posty: 10797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:36
psy: CeFreud (*),Wall-e i Kubuś-sz koty,Pimki(*)

Re: biorezonans -nowoczesna pomoc diagnostyczno-terapeutyczn

Postprzez Julian » 2011-06-07, 20:49

Uważam ,że biorezonans Mora to kolejna diagnostyka.
W przypadku choroby,równie potrzebna jak inne badania analityczne.
Im bliżej i szybciej do postawienia diagnozy ,tym skuteczniej można leczyć i wybrać najlepszą opcje toku leczenia.
Ważne ,aby pomogło.Sama również z Julkiem wybieram się po pełnej diagnostyce ,
z badaniami w ręku do dr.Tarki.
A badania naukowe,rózne opinie kontrowersyjne? Jak zawsze nie do końca sie sprawdzają.
Trudno się z nimi sprzeczać i trudno się z nimi zgodzić.
Avatar użytkownika
Julian
 
Posty: 1579
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-04-15, 15:49
Lokalizacja: Kraków
psy: Julian (*) ,Dumka (*) Berta ,Kronos

Re: biorezonans -nowoczesna pomoc diagnostyczno-terapeutyczn

Postprzez Busola » 2011-06-07, 21:27

myslę że wiele zalezy od tego jak dobrze wyedukowany jest ...nie wiem jak go nazwac ..."operator" .
W przypadku usg np. również liczy sie wiedza, byle lekarz nie znajdzie stanów chorobowych a radiolog wyszkolony do tego tak. sAdzę że zła sława biorezonansu wywodzi się własnie od oszołomów którzy myślą że potrafią a mają jedynie sprzęt, nie wiedzę.
nie wystarczy mieć wędkę, trzeba również wiedzieć jak jej używać ;-)
Busola
 
Ostrzeżeń: 0

Re: biorezonans -nowoczesna pomoc diagnostyczno-terapeutyczn

Postprzez Barbapapa » 2011-06-08, 08:56

kreska napisał(a):Piszesz ze aparat Mora zdiagnozowal grzyby , ktore spowodowaly nowotwor ale sekcja go nie wykazala to gdzie sie podzial?bardzo bym chciala zrozumiec te zawilosci <mysli>
pozdr

Przykro mi że nie przeczytałaś zamieszcznego wyniku sekcji ( a po to właśnie go w całości zamieściłam). Jest wprost napisane jaki nowotwór znaleziono.
Avatar użytkownika
Barbapapa
 
Posty: 3786
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:32
Lokalizacja: Warszawa
psy: Wobler(DSPP,Dublin(7/11/14);Znak Zodiaku(*14/8/10)
Hodowla: Barbapapa-psy

Re: biorezonans -nowoczesna pomoc diagnostyczno-terapeutyczn

Postprzez Barbapapa » 2011-06-08, 09:01

Busola napisał(a):myslę że wiele zalezy od tego jak dobrze wyedukowany jest ...nie wiem jak go nazwac ..."operator" .
W przypadku usg np. również liczy sie wiedza, byle lekarz nie znajdzie stanów chorobowych a radiolog wyszkolony do tego tak. sAdzę że zła sława biorezonansu wywodzi się własnie od oszołomów którzy myślą że potrafią a mają jedynie sprzęt, nie wiedzę.
nie wystarczy mieć wędkę, trzeba również wiedzieć jak jej używać ;-)

Dokładnie tak. tak jest z każdą rzeczą i każdą czynnością. Albo się umie albo nie, albo się coś wie albo się dobrze zna. Przykład z forum gdzie wielu wetów ma problemy z podstawową diagnostyką. Przykład masz wielu ludzi którzy kończą studia i mają papier, ale którzy podczas uczęszcznia na uczelnie nie studiowali, itd. Dlaczego chodzisz do tej fryzjerki , groomerki a nie do innej, dlaczego wybierasz tego a nie innego mechanika, lekarza, dentystę, etc.?
Avatar użytkownika
Barbapapa
 
Posty: 3786
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:32
Lokalizacja: Warszawa
psy: Wobler(DSPP,Dublin(7/11/14);Znak Zodiaku(*14/8/10)
Hodowla: Barbapapa-psy

Re: biorezonans -nowoczesna pomoc diagnostyczno-terapeutyczn

Postprzez kreska » 2011-06-08, 12:01

Barbapapa napisał(a):
kreska napisał(a):Piszesz ze aparat Mora zdiagnozowal grzyby , ktore spowodowaly nowotwor ale sekcja go nie wykazala to gdzie sie podzial?bardzo bym chciala zrozumiec te zawilosci <mysli>
pozdr

Przykro mi że nie przeczytałaś zamieszcznego wyniku sekcji ( a po to właśnie go w całości zamieściłam). Jest wprost napisane jaki nowotwór znaleziono.

a moge prosic o link do badania histo...bo niestety na forum znalazlam inne wyniki oprocz tego wlasnie , ktore stwierdza jednoznacznie nowotwor i okresla jego typ? <mysli>

pozdr
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Re: biorezonans -nowoczesna pomoc diagnostyczno-terapeutyczn

Postprzez Aga-2 » 2011-06-08, 13:37

kreska napisał(a):teksty sa dwa

Tak, moja wypowiedź dotyczyła bardziej tekstu niepodpisanego. Tekst z podanym autorem był dużo bardziej stonowany w wymowie. W każdym razie sorki za brak sprecyzowania.
kreska napisał(a):<mysli> jesli ignorantami sa naukowcy i lekarze m.inn Prof. dr hab. med. J. Kruszewski to mysle ze mamy doczynienia z globalna zmowa lekarzy i weterynarzy na kozysc koncernow farmaceutycznych

W niektórych przypadkach można mówić o zmowie. Oglądałaś film pt. Wierny ogrodnik :?: :mrgreen:
Wielu jest też lekarzy niedouczonych i ignorantów. Mam przykład ze swojej wczorajszej wizyty. Lekarka nie zgodziła się ze mną, że mocz przy pH 7 ma odczyn obojętny. Norma jest do 7, więc odczyn jest "DOBRY" :|
Nie dziw się też, że niektórzy lekarze potępiają w czambuł medycynę alternatywną. Część z nich niewiele o niej wie, więc siłą rzeczy nie może jej propagować, więc w następstwie podchodzą sceptycznie. Inni może i wiedzą więcej, ale sami nie umieją zastosować, więc stanowi dla nich konkurencję. Mój miejscowy wet, choć to człowiek otwarty (jak rzadko) dopiero przy mnie, kiedy zobaczył, że w przypadkach, do których on nie bardzo umiał się zabrać, doktor Tarka i aparat MoRa świetnie się sprawdził, przekonał się jak skuteczne mogą być leki homeopatyczne i biorezonans właśnie.
kreska napisał(a): jesli biorezonans bylby skuteczny to ustawialby sie do niego kolejki ludzi, zwierzat i wszyscy byliby zdrowi <okok>

Nie jesteś daleka od prawdy. Nauczona doświadczeniem z Benem, sama się właśnie "ustawiłam w kolejce" do takiego gabinetu ludzkiego. Aparaty i porządne oprogramowanie mają tylko w kilku miejscach w Polsce. W Poznaniu kolejki są kilkumiesięczne. Ja jeździłam do Kielc i efekty widziałam. Nie chcę jednak siebie dawać za przykład, bo ja na pewno się zasugerowałam i po prostu z wrażenia cholesterol mi spadł prawie do normy ;>
Aga-2
Moderator
 
Posty: 6352
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 10:37
Lokalizacja: Kraków/okolica

Re: biorezonans -nowoczesna pomoc diagnostyczno-terapeutyczn

Postprzez Aga-2 » 2011-06-08, 13:51

kreska napisał(a):ale z tego co piszecie np.Aga-2 biorezonans poprawil stan zdrowia a nie posluzyl do diagnozy <mysli>

Ben najpierw został na aparacie zdiagnozowany, a następnie przechodził terapię "naprawczą". Trzeba pamiętać, że Ben miał wtedy niespełna rok, był więc młody i tak się złożyło, że natychmiastowo zareagował na terapię. Łap mu to nie naprawiło, bo urządzenie nie działa "mechanicznie", ale całościowa praca organizmu została wyregulowana na tyle, na ile się dało. Jeśli ktoś nie wie, to Ben urodził się z ciężkim schorzeniem kości. Doktor Bieżyński zdiagnozował je jako zespół krótkiej kości łokciowej. W tym roku doktor Novak stwierdził, że było to wrodzone zwichnięcie głów kości promieniowych. Jak zwał, tak zwał. Teraz nie ma to znaczenia, bo i tak już się tego naprawić nie da. W każdym razie fakt jest taki, że pies przez pierwszy rok życia cierpiał straszliwie. Każdy jego krok był związany z bólem. Nie dziw, że jego cały organizm był w opłakanym stanie.
I jeszcze jedno: aparat MoRa to nie jest magiczne urządzenie. To jest urządzenie ściśle współpracujące z komputerem. W zależności od zadanego komputerowo programu służy albo w celu diagnostyki, albo w celu leczenia. Czegoś takiego nie spotyka się w medycynie tradycyjnej.
Aga-2
Moderator
 
Posty: 6352
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 10:37
Lokalizacja: Kraków/okolica

Re: biorezonans -nowoczesna pomoc diagnostyczno-terapeutyczn

Postprzez Barbapapa » 2011-06-08, 13:57

kreska napisał(a):
Barbapapa napisał(a):
kreska napisał(a):Piszesz ze aparat Mora zdiagnozowal grzyby , ktore spowodowaly nowotwor ale sekcja go nie wykazala to gdzie sie podzial?bardzo bym chciala zrozumiec te zawilosci <mysli>
pozdr

Przykro mi że nie przeczytałaś zamieszcznego wyniku sekcji ( a po to właśnie go w całości zamieściłam). Jest wprost napisane jaki nowotwór znaleziono.

a moge prosic o link do badania histo...bo niestety na forum znalazlam inne wyniki oprocz tego wlasnie , ktore stwierdza jednoznacznie nowotwor i okresla jego typ? <mysli>

pozdr

Ależ oczywiście że możesz prosić. Niestety ja nie mam labolatorium, nie jest też moim zawodem wykonywanie badań lab., ale zwróć się bezpośrdnio do Uczelni , do osób podpisanych pod sekcją i myślę że nie powinnaś mieć najmniejszych problemów z uzyskaniem interesujących cię informacji. Ja kupiłam i słono zapłaciłam emocjami oraz pieniędzmi za kompleksową usługę, a jej efekt wstawiłam na Forum.
Avatar użytkownika
Barbapapa
 
Posty: 3786
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:32
Lokalizacja: Warszawa
psy: Wobler(DSPP,Dublin(7/11/14);Znak Zodiaku(*14/8/10)
Hodowla: Barbapapa-psy

Re: biorezonans -nowoczesna pomoc diagnostyczno-terapeutyczn

Postprzez baksak » 2011-06-08, 15:01

Rety! :shock: Z całym szacunkiem, ale uznanie "biorezonansu" za metodę diagnostyczną i terapeutyczną wydaje mi się dziwaczne. Rozumiem, że w razie kłopotów z leczeniem wiele osób chwyta się wszystkiego co dostępne. Warto chyba jednak przypomnieć, że nie ma żadnych dowodów (tj. badań klinicznych), że ta metoda pomogła jakiemukolwiek stworzeniu w czymkolwiek.
Avatar użytkownika
baksak
 
Posty: 2750
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-03-28, 13:21
Lokalizacja: Warszawa
psy: Expert [*] i Gerda (Majowy Skarbiec)

Re: biorezonans -nowoczesna pomoc diagnostyczno-terapeutyczn

Postprzez kreska » 2011-06-08, 17:12

Barbapapa napisał(a):
kreska napisał(a):
Barbapapa napisał(a):
kreska napisał(a):Piszesz ze aparat Mora zdiagnozowal grzyby , ktore spowodowaly nowotwor ale sekcja go nie wykazala to gdzie sie podzial?bardzo bym chciala zrozumiec te zawilosci <mysli>
pozdr

Przykro mi że nie przeczytałaś zamieszcznego wyniku sekcji ( a po to właśnie go w całości zamieściłam). Jest wprost napisane jaki nowotwór znaleziono.

a moge prosic o link do badania histo...bo niestety na forum znalazlam inne wyniki oprocz tego wlasnie , ktore stwierdza jednoznacznie nowotwor i okresla jego typ? <mysli>

pozdr

Ależ oczywiście że możesz prosić. Niestety ja nie mam labolatorium, nie jest też moim zawodem wykonywanie badań lab., ale zwróć się bezpośrdnio do Uczelni , do osób podpisanych pod sekcją i myślę że nie powinnaś mieć najmniejszych problemów z uzyskaniem interesujących cię informacji. Ja kupiłam i słono zapłaciłam emocjami oraz pieniędzmi za kompleksową usługę, a jej efekt wstawiłam na Forum.

najpierw piszesz ze sie dokladnie nie zapoznalam z wynikami , ktore wstawilas specjalnie w tym celu na forum a potem odpowiadasz w ten sposob...czegos nierozumiem <mysli> piszesz ze zostal zdiagnozowany rak w badaniu histo..byc moze ja go gdzies przeoczylam stad moja prosba, z badan ktore wstawilas a do ktorych dotarlam (jeszcze raz podkersle ze moze mi cos umknelo <mysli> )nie wynika ze nowotwor zostal zdiagnozowany :zalamka: moze zadam pytanie prosciej...,ktore ze wstawionych na forum badan z sekcji dowodzi nowotworu?jesli zadne to nie rozumiem dlaczego piszesz ze sie nie zapoznalam z wynikami sekcji <mysli>

pozdr
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Re: biorezonans -nowoczesna pomoc diagnostyczno-terapeutyczn

Postprzez kreska » 2011-06-08, 17:29

Aga-2 nie dziwie sie lekarza , ktorzy potepiaja medycyne nie konwencjonalna bo mozna ja stosowac z umiarem a nie zdawac sie tylko na nia :ojoj:
Czy wiesz jaki preparat dostal Ben?z czego sie skladal?co w skladzie specyfiku tak wplynelo na poprawe? jak i na co zadzialal?
W zależności od zadanego komputerowo programu służy albo w celu diagnostyki, albo w celu leczenia

dlatego wstawilam ten pierwszy tekst adin, dwa, ...Kaszpirowski to pikus i tez do niego ustawialy sie kolejki i byly potwierdzone przypadki ozdrowienia lub znacznej poprawy kondycji.
Piszesz ze trzeba trafic na specjaliste, tak samo trzeba znalezc odpowiedniego weta bo wielu jest partaczy i albo sie nie znaja albo ida na łatwizne bo przeciez to tylko zwierze :->
Wy wierzycie w biorezonans i to jest wasza sprawa ale nie mozna pozostawiac tylko jednej wlasciwej wedlug was opinii w tej kwestii <okok>

pozdr
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Poprzednia strona

Powrót do - Nowinki medyczne i farmaceutyczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość