Dreszcze u Berniego... :(

Moderator: Anirysova

Re: Dreszcze u Berniego... :(

Postprzez MB » 2011-01-30, 22:51

Anita88 napisał(a):
MB napisał(a):Nawet jeśli nie zastaniesz dr Hildebranda, to i tak przyjmie Cię inny kompetentny lekarz.
Tam i tak diagnostykę robi się w różnych gabinetach ( USG, czy RTG) i wracasz do lekarza z opisem.
Jeśli mogę doradzić to warto pojechać na "Kliniki" bo przynajmniej całą diagnostykę możesz zrobić w jednym miejscu.


O tym myślałem tylko chcę to uzgodnić i skoro mam byc u Hildebranda to inny kompetentny lekarz zbytnio nie wchodzi w grę. To tak jak z człowiekiem jak jedziesz do profesora to chcesz tylko z nim rozmawiać.

Pewnie, że tak.
Chciałam tylko powiedzieć, że nawet jeśli się nie uda do niego, to będzie i tak znacznie lepiej niż u dotychczasowego lekarza.
Byłam kiedys umówiona do dr Hildebranda na diagnostykę (on nie tylko onkologią się zajmuje ;-) - to tak żeby ukrócić forumowe spekulacje w jakim to celu do Hildebranda z psem jeździłam ;-) ).
Umówiłam się nawet mniej więcej na godz. (przez ten tel. na Uniwersytecie) i niestety przed samym naszym przyjazdem dr wyszedł.
Co nie zmienia faktu, że pies został przebadany dokładnie i z wizyty wyszłam zadowolona.
Dr Hildebrand przyjmował również prywatnie w Lecznicy Panaceum, ale chcąc zrobić jakiekolwiek badania należy udać się na Kliniki.
Avatar użytkownika
MB
 
Posty: 1690
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-27, 23:15
Lokalizacja: Mazańcowice k.B-B
psy: Wania,Konrad,Fia, Solo['] Paiko['] Sasza[']

Re: Dreszcze u Berniego... :(

Postprzez Anita88 » 2011-01-30, 23:45

MB napisał(a):
O tym myślałem tylko chcę to uzgodnić i skoro mam byc u Hildebranda to inny kompetentny lekarz zbytnio nie wchodzi w grę. To tak jak z człowiekiem jak jedziesz do profesora to chcesz tylko z nim rozmawiać.

Pewnie, że tak.
Chciałam tylko powiedzieć, że nawet jeśli się nie uda do niego, to będzie i tak znacznie lepiej niż u dotychczasowego lekarza.
Byłam kiedys umówiona do dr Hildebranda na diagnostykę (on nie tylko onkologią się zajmuje ;-) - to tak żeby ukrócić forumowe spekulacje w jakim to celu do Hildebranda z psem jeździłam ;-) ).
Umówiłam się nawet mniej więcej na godz. (przez ten tel. na Uniwersytecie) i niestety przed samym naszym przyjazdem dr wyszedł.
Co nie zmienia faktu, że pies został przebadany dokładnie i z wizyty wyszłam zadowolona.
Dr Hildebrand przyjmował również prywatnie w Lecznicy Panaceum, ale chcąc zrobić jakiekolwiek badania należy udać się na Kliniki.[/quote]

Już nie wiem tzn. gdzie jechać: do UP czy do tej Panaceum. Proszę podajcie adres gdzie najlepiej jechać.
Anita88
 
Posty: 59
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-01-28, 23:43
Lokalizacja: Lubań

Re: Dreszcze u Berniego... :(

Postprzez iwona_k1 » 2011-01-31, 00:14

Najlepiej byloby zadzwonić i umówić się.Po rozmowie telefonicznej doktor pewnie powie gdzie chciałby sunię zbadać.Najpierw wykonałabym telefon
Avatar użytkownika
iwona_k1
 
Posty: 4394
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-11-23, 21:27
Lokalizacja: Sosnowiec
psy: Ursa Puchate Kreple,Zorn(*) Agis Petkowskie Wzg

Re: Dreszcze u Berniego... :(

Postprzez P.P. » 2011-01-31, 00:48

Jeśli mogę coś doradzić to jedź do Wrocławia na Uniwersytet Przyrodniczy .Lekarze przyjmują od godz.9.00 ,ale lepiej zameldować sie wcześniej bo możecie mieć kłopoty z zaparkowaniem samochodu. Przy bramie wejściowej /nie wpuszczają samochodów klientow/ dyżuruje bardzo miły pan i napewno pokieruje Was do odpowiedniego lekarza .Do lekarzy nie potrzeba umawiać się wcześniej ,kolejka według rejestracji .Dr Hildebrand to naprawdę bardzo kompetentny i rzeczowy lekarz .Jeśli chodzi o USG /oprócz serca ,wykonywane jest w innej poradni/ to najlepszym fachowcem jest dr Atamaniuk .Badanie krwi ,RTG ,USG,EKG wszystko wykonywane jest na miejscu .W poniedziałek jest naprawdę dużo pacjentów ,wiec im wcześniej będziecie na miejscu tym lepiej .Życzę powodzenia !
Ostatnio edytowano 2011-01-31, 13:54 przez P.P., łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
P.P.
 
Posty: 1966
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-09-30, 21:47

Re: Dreszcze u Berniego... :(

Postprzez iwona_k1 » 2011-01-31, 01:01

najlepiej posłuchać tych co mają już przetarte szlaki-w takim razie szerokiej drogi.
Trzymamy kciuki-oby to była tylko jakaś niewydolność trzustki!
Avatar użytkownika
iwona_k1
 
Posty: 4394
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-11-23, 21:27
Lokalizacja: Sosnowiec
psy: Ursa Puchate Kreple,Zorn(*) Agis Petkowskie Wzg

Re: Dreszcze u Berniego... :(

Postprzez errato » 2011-01-31, 10:50

nasza pierwsza "bernenka" miała takie objawy przy niewydolności nerek (brak apetytu, wymioty, w późniejszym stadium dreszcze jako objaw upośledzenia OUN). badaliście mocznik i kreatyninę?
errato
 
Posty: 167
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-03-04, 12:23

Re: Dreszcze u Berniego... :(

Postprzez Anita88 » 2011-01-31, 11:25

Jesteśmy po rozmowie telefonicznej z dr Hildebrandem. Myślimy, że to tylko zapalenie, a nie nic innego.
Pozdrawiam
Anita88
 
Posty: 59
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-01-28, 23:43
Lokalizacja: Lubań

Re: Dreszcze u Berniego... :(

Postprzez iwona_k1 » 2011-02-01, 00:59

Zapalenie czego? Jesteście umówieni na wizytę?
Avatar użytkownika
iwona_k1
 
Posty: 4394
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-11-23, 21:27
Lokalizacja: Sosnowiec
psy: Ursa Puchate Kreple,Zorn(*) Agis Petkowskie Wzg

Re: Dreszcze u Berniego... :(

Postprzez Anita88 » 2011-02-02, 13:09

Witam wszystkich, pragnę napisać że jesteśmy już po wizycie we Wrocławiu u dr Hildebranda. Na wczorajszej wizycie okazało się że nie jest tak źle jakby to miało wyglądać. Mamy porobione wyniki krwi(dokładne), USG a następne wyniki będą za tydzień i wtedy też będziemy robić jeszcze raz USG. Na obecną chwilę to zapalenie trzustki, ale wszystko będzie wiadome za tydzień gdyż czekamy na wyniki, które wczoraj powędrowały do Niemiec.
Resztę tzn. opis wyników napiszę później.
Pozdrawiam i dziękuję za wszystko.
Anita88
 
Posty: 59
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-01-28, 23:43
Lokalizacja: Lubań

Re: Dreszcze u Berniego... :(

Postprzez Aga-2 » 2011-02-02, 14:41

Anito, gdyby Cię w przyszłości jeszcze coś niepokoiło odnośnie zdrowia Twojej suni, a lekarze lokalni nie dawaliby sobie rady, to polecam doktora Tarkę w Opolu. Ma bardzo fajne podejście do zwierząt. Chodzi mi przede wszystkim o podejście całościowe. Robi też bardzo szczegółową diagnostykę metodą biorezonansu. Jeśli nikt nie wie co psu dolega, to on w wielu wypadkach jest w stanie dojść sedna problemu i wyniki masz na cito.
My leczyliśmy naszego Bena we Wrocławiu - dr Atamaniuk, dr Bieżyński, więc wiemy jak tam jest. Ci lekarze nie zawsze mają czas, a umówienie się z nimi na termin jest dość niepewne. Do Opola nie macie dużo dalej, więc gdyby trzeba było, to warto spróbować.
Na wszelki wypadek podaję numer do lecznicy i komórkowy do doktora Taki: 77 453 94 42, 602 399 974
Powodzenia :!: :->
Aga-2
Moderator
 
Posty: 6352
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 10:37
Lokalizacja: Kraków/okolica

Poprzednia strona

Powrót do - Inne schorzenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość