Proszę o pomoc mojemu wnusiowi PREZESOWI

Moderator: Anirysova

Re: Proszę o pomoc mojemu wnusiowi PREZESOWI

Postprzez Agnieszka » 2010-12-17, 23:53

Roxanka napisał(a):Wszystkie moje psy mieszkały w domu i żaden nie miał problemu z układem oddechowym.
Jak jesteśmy na działce, to Roxa chętnie przebywa na ogrodach, ale tylko wtedy kiedy i my jesteśmy na zewnątrz.
Jak idziemy do domu, to i ona zaraz przychodzi. Nawet w upalne lato, kiedy to w nocy dało się dopiero pooddychać i myślałam, że będzie wolała spać na zewnątrz, jak szliśmy spać psiunia zaraz przychodziła do nas.
Ot po prostu wszystko jedno gdzie i w jakich warunkach, byle przy boku pańci :-D :roll:


Zdecydowanie ,jak wszystkie szwajcary.
Avatar użytkownika
Agnieszka
 
Posty: 1151
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 22:54
Lokalizacja: Granówko
psy: www.czandoria.pl

Re: Proszę o pomoc mojemu wnusiowi PREZESOWI

Postprzez Cefreud » 2010-12-18, 09:15

Leszczyna napisał(a):
Cefreud napisał(a):
Freud mimo licznych dolegliwości zdrowotnych układ oddechowy akurat ma ok ;-)

Ale jest to możliwe żeby ciepło domowe wpływało i wywoływało chorobę układu oddechowego? Bo dla mnie to jakaś ściemka :-/

Jak dla mnie tez, ale to Ty w swoim pierwszym poście zadałaś pytanie o układ oddechowy :lol:
Avatar użytkownika
Cefreud
 
Posty: 10797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:36
psy: CeFreud (*),Wall-e i Kubuś-sz koty,Pimki(*)

Re: Proszę o pomoc mojemu wnusiowi PREZESOWI

Postprzez kreska » 2010-12-18, 09:25

Ale jest to możliwe żeby ciepło domowe wpływało i wywoływało chorobę układu oddechowego? Bo dla mnie to jakaś ściemka

co najwyzej czeste zmiany temperatur i wysokie ich roznice, jeszcze nie slyszalam zeby jakis pies mial chory uklad oddechowy od mieszkania w domu :roll: moze sie tak zdazyc ze wychodzac na spacer prosto z domu, lyknie sobie sniegu i gardziolko sie przeziebi ale to sie tyczy wszystkich "pozeraczy sniegu" ;-) Jak panciostwo sie tak martwi ze za malo jest na dworzu, to niech z nim posiedza w tym ogrodku ;-)

pozdr
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Re: Proszę o pomoc mojemu wnusiowi PREZESOWI

Postprzez Cefreud » 2010-12-18, 09:36

mogą mu tez polepić bałwanki :-) Freud i Walle wprost uwielbiają obsikiwać takie twory :-))
Avatar użytkownika
Cefreud
 
Posty: 10797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:36
psy: CeFreud (*),Wall-e i Kubuś-sz koty,Pimki(*)

Re: Proszę o pomoc mojemu wnusiowi PREZESOWI

Postprzez errato » 2010-12-18, 10:11

kreska napisał(a):co najwyzej czeste zmiany temperatur i wysokie ich roznice, jeszcze nie slyszalam zeby jakis pies mial chory uklad oddechowy od mieszkania w domu :roll: moze sie tak zdazyc ze wychodzac na spacer prosto z domu, lyknie sobie sniegu i gardziolko sie przeziebi ale to sie tyczy wszystkich "pozeraczy sniegu" ;-)
pozdr


dokładnie tak, jesteśmy właśnie na etapie leczenia przeziębienia u Belli. wiecie, jak dziwnie brzmi kaszlący, przeziębiony pies? :mrgreen:
errato
 
Posty: 167
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-03-04, 12:23

Re: Proszę o pomoc mojemu wnusiowi PREZESOWI

Postprzez Leszczyna » 2010-12-18, 10:27

Leszczyna napisał(a):
Właściciele bardzo się tym przejmują bo ktoś im powiedział że takie psy nie powinny przebywać w ciepłych pomieszczeniach bo mogą mieć problemy z układem oddechowym :-/ A przecież wielu z Was trzyma psiaki na blokach i nic chyba takiego się nie dzieje :-/ Tak przynajmniej mi się wydaje :-/

Z mojego tekstu chyba jasno wynikało Karolina że to nie moja teoria tylko jakiegoś ,,młotka,, który naopowiadał im jakiś bajek. Ja też zdziwiłam się na takie zapytanie. Ale sobie pomyślałam że spytam mądrzejszych i sama się czegoś przy okazji dowiem ;-) Jak widać po postach właściciele Prezeska nie mają się czym martwić. Powiedziałam im o tym wątku i poddali się lekturze jego. Teraz będą spokojni :-D Wszystkim Wam bardzo dziękuję ;-) :-D
Leszczyna
 
Posty: 3169
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-11-14, 12:52
Lokalizacja: Śląsk

Poprzednia strona

Powrót do - Inne schorzenia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość