Wygryzanie włosów z ogona i ... ogona!!!

Moderator: Anirysova

Re: Wygryzanie włosów z ogona i ... ogona!!!

Postprzez Daria + Chila i Luna » 2010-10-06, 19:49

a czy dalej jest u was ta labradorka?? bo troche fanty piszecie, że macie?? jeśli nie to może brak jej psiego towarzystwa??
Daria + Chila i Luna
 
Posty: 3320
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-28, 23:31

Re: Wygryzanie włosów z ogona i ... ogona!!!

Postprzez Majszczur » 2010-10-06, 19:57

Chillka, taka fajna z Ciebie dziewczynka, nie doprowadzaj Pańci do obłędu!
Mocno trzymam za konstruktywną diagnozę i ukierunkowane leczenie, bo najgorzej to błądzić po omacku :-/
Avatar użytkownika
Majszczur
 
Posty: 4678
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-16, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
psy: BPP: BERTA (*)... GRANDA (Princess Lovely Lady)

Re: Wygryzanie włosów z ogona i ... ogona!!!

Postprzez kabi » 2010-10-06, 20:20

jest i nie. Fanta przestaje akceptowac Chili,robi sie to samo co z Aferą :(
Tyle dobrego, ze Chili jej ulega i nie probuje walczyc,ale z jej charakterkiem to nigdy nic nie wiadomo... Sa teraz odseparowane (nie chce dodatkowego stresu poki ogon sie nie zagoi). Ale nadmierna ekscytacja,pobudzenie bylo od zawsze. Czy Fanta byla,czy tez nie.Boje sie tylko,ze ta nerwowosc poglebia sie przez ataki Fanty,dlatego na razie kontakty ograniczamy do minimum,nie wiem czy slusznie ;/
Avatar użytkownika
kabi
 
Posty: 1199
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-07-20, 16:14
Lokalizacja: Warszawa
psy: Amor(landseer)

Re: Wygryzanie włosów z ogona i ... ogona!!!

Postprzez Majszczur » 2010-10-06, 20:33

kabi czy Fanta jest agresywna wobec wszystkich psów? Czy może stała się taka wobec Afery jak ta zaczęła mieć już objawy choroby. Pytam, bo czasem zdarza się, że pies nie akceptuje zapachu chorego osobnika i atawistycznie chce go usunąć ze stada. Może Chillka rzeczywiście ma chorą tarczycę i Fancie brzydko mówiąc "śmierdzi chorobą" :roll: dlatego jest atakowana...
Avatar użytkownika
Majszczur
 
Posty: 4678
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-16, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
psy: BPP: BERTA (*)... GRANDA (Princess Lovely Lady)

Re: Wygryzanie włosów z ogona i ... ogona!!!

Postprzez kabi » 2010-10-06, 22:08

Wyniki na tarczyce sa prawidlowe,nie ma zadnych odchylen.Inne rowniez.
Fanta nie jest agresywna, ona musi dominowac i ustawia sobie inne psy,ale zadnemu nic nie robi (ale kto wie?).
Z Aferą dało się to wytrzymać dopóki się poddawała. Potem zaczęły się ostre walki, bo Fanta nie lubi jak ktoś się odgryza...
No, a Chili zawsze wkurzała ją swoją ekscytacją i potrafiła ustawić ją do pionu, ale to była szybka akcja,Chili w kąt i po sprawie. Dodam, że ataki na Afere zaczęły się po cieczce Fanty, a teraz znowu ją miała i sytuacja się powtarza...

Mam nadzieje, że Fantowy nos nie sprawdzi się w roli lekarza :-(
Avatar użytkownika
kabi
 
Posty: 1199
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-07-20, 16:14
Lokalizacja: Warszawa
psy: Amor(landseer)

Re: Wygryzanie włosów z ogona i ... ogona!!!

Postprzez Hekate » 2010-10-06, 22:35

Kabi a prógowałaś wciskać w konga jakiś pasztet, twarożek + np pare biszkopcików które namakają i jeszcze bardziej sklejają całość. Wtedy trudniej wylizać, o ile Chili jest łakoma, u Altka się nie sprawdza bo ten uważa że żadne jedzenie nie jest warte takiego męczenia się z naczyniem :roll:
Hekate
 
Posty: 7153
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-12-26, 01:56

Re: Wygryzanie włosów z ogona i ... ogona!!!

Postprzez kabi » 2010-10-06, 23:23

hm,nie probowalam.Jutro sprawdzimy bo dzisiaj wymęczyła konga do granic możliwości ;-) Czy Chili jest łakoma? Nieee,skąd :P
Avatar użytkownika
kabi
 
Posty: 1199
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-07-20, 16:14
Lokalizacja: Warszawa
psy: Amor(landseer)

Re: Wygryzanie włosów z ogona i ... ogona!!!

Postprzez hania » 2010-10-07, 09:08

Ja u łakomych i upartych psów robiłam jeszcze konga z mrożonym miesem, albo upychałam sucha karmę z wiórkami żółtego sera, potem rozpuszczałam ser w mikrofali i po ostygnięciu dawałam konga psu.
hania
 
Posty: 670
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-12-16, 08:37
psy: Gawra, Irga, Kontra, Szyszka, Zoja [*]

Poprzednia strona

Powrót do - Choroby skóry: (wysypki, hotspoty, łupież i inne)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron