Canosan -opinie

Moderator: Anirysova

Canosan -opinie

Postprzez Gocha » 2013-02-28, 15:45

Czy ktoś z Was stosował u starszego psa preparat Canosan ? Proszę o opinie.
Ozzik z racji wieku zaczyna mieć troszkę problemów ze stawami.Ostatnio okulał nam na przednią łapę, nasza wet stwierdziła bolesność stawu barkowego i podaliśmy mu Trocoxil.Efekt był nieomalże natychmiastowy, pies na drugi dzień przestał kuleć, dziesięć dni później biegał jak szczeniak.Wiemy, że ten lek potrafi mieć dużo skutków ubocznych, więc przed podaniem drugiej dawki Trocoxilu zrobiliśmy wszystkie badania.Dawno nie miał tak dobrych badań, wszystko w normie. We wtorek podaliśmy mu drugą tabletkę i kupiliśmy Canosan. Zaczynamy go podawać i jestem bardzo ciekawa, jakie będą efekty. Na razie biega jak nastolatek i wróciła jego cała energia.Mam nadzieję, że na długo.
Avatar użytkownika
Gocha
 
Posty: 1539
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:01
Lokalizacja: Konstancin
psy: Ozzy [*], FBI-Zoy,Pooh- Niko wszystkie Altura

Re: Canosan -opinie

Postprzez Szam » 2013-02-28, 15:55

Gosia a może mu z 1-2 worki tej karmy Hillsa na stawy? Jest rewelacja.
http://www.swiatkarm.pl/p,hills-hills-p ... 47,34.html
Ma mało białka i tłuszczu, więc nadaje się dla starszego psa.
Canosanu nigdy nie używałam. Zazwyczaj stosujemy Giom, Chondrocan, ostatnio Multiflex.
Avatar użytkownika
Szam
 
Posty: 3082
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:36
Lokalizacja: Rzeszów / okolice
psy: Jamajka, Lulu, Hummer, Gina & aussiki

Re: Canosan -opinie

Postprzez Gocha » 2013-02-28, 16:07

Szam napisał(a):Gosia a może mu z 1-2 worki tej karmy Hillsa na stawy? Jest rewelacja.
http://www.swiatkarm.pl/p,hills-hills-p ... 47,34.html
Ma mało białka i tłuszczu, więc nadaje się dla starszego psa.
Canosanu nigdy nie używałam. Zazwyczaj stosujemy Giom, Chondrocan, ostatnio Multiflex.

Kasiu ale on po tej operacji na uchyłek prostnicy jest cały czas na Koebers Light bo z każdą inną karmą są problemy z trawieniem i kupą dlatego musimy podawać coś na stawy poza karmą .

ps. Poza tym dziadek trzyma się całkiem nieźle i bryka za Zoykiem :)
Avatar użytkownika
Gocha
 
Posty: 1539
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:01
Lokalizacja: Konstancin
psy: Ozzy [*], FBI-Zoy,Pooh- Niko wszystkie Altura

Re: Canosan -opinie

Postprzez monet » 2013-02-28, 18:13

Ja podaję mojemu psu Canosan pellets koncentrat. Co prawda on ma dopiero 14 miesięcy, ale jako suplementacja stawów sprawdza się bardzo dobrze - nigdy żadnych kulawizn, bolesności i żadnych problemów żołądkowych związanych ze stosowaniem w/w. Słyszałam jednak, że przy zdiagnozowanych problemach ze stawami lepszy jest Cortaflex canine Corta Vet HA.
monet
 
Posty: 27
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-11-26, 23:07
Lokalizacja: Gostynin
psy: Conti (*), Franek DSPP

Re: Canosan -opinie

Postprzez Gocha » 2013-03-01, 19:30

Dziękuję za odpowiedź ale Ozzik ma prawie dziesięć lat i jego problemy są. racji wieku . Byłam ciekawa czy ktoś ten preparat stosował u seniora .
Avatar użytkownika
Gocha
 
Posty: 1539
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:01
Lokalizacja: Konstancin
psy: Ozzy [*], FBI-Zoy,Pooh- Niko wszystkie Altura


Powrót do - Choroby układu kostnego i aparatu ruchowego (stawy)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości