Biegunka, zapalenie trzustki... POMOCY!!!

Moderator: Anirysova

Re: Biegunka, zapalenie trzustki... POMOCY!!!

Postprzez Martyna » 2009-03-10, 14:30

Super że wszystko dobrze :))
Avatar użytkownika
Martyna
 
Posty: 536
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-03-27, 17:50
Lokalizacja: Poręba k. Zawiercia
psy: BPP Hera (*), obecnie BA Milka i MOPS Lusia

Re: Biegunka, zapalenie trzustki... POMOCY!!!

Postprzez olgajk » 2009-03-10, 14:38

Ach, znowu zapomniałam. Nie umiem założyć tej galerii. Tzn niby umiem, ale jak wklejam link do strony pomiędzy "[img] i drugim {img} to nie wiem czy mam kolejne linki odzielać przecinkami , średnikami czy coś innego. Po wklejeniu linku z adresem próbowałam ponownie kliknąć ikonę "img" nad polem do wpisywania wiadomości, ale w okienku nic się nie zmieniało. Nie za bardzo mam czas na eksperymenty, a nigdy wcześniej tego nie robiłam :( Proszę o dokładną instrukcję :-)
Przytulańce dla wszystkich Miśków :*
Avatar użytkownika
olgajk
 
Posty: 26
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-12-15, 12:58
psy: Heidi

Re: Biegunka, zapalenie trzustki... POMOCY!!!

Postprzez marzena » 2009-03-10, 14:44

olgajk napisał(a):jak wklejam link do strony pomiędzy "[img] i drugim {img} to nie wiem czy mam kolejne linki odzielać przecinkami , średnikami czy coś innego.

Po prostu kliknij enter i wklej kolejny link(pomiędzy dwa img oczywiście) juz w nowym wersie :-D
marzena
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Biegunka, zapalenie trzustki... POMOCY!!!

Postprzez Magda » 2009-03-10, 14:49

Witaj Olga! Bardzo się cieszę, że z Heidi wszystko OK i że zmieniłaś weterynarza :mrgreen:
Skoro pomogła w zasadzie tylko zmiana karmy + wcześniej nifuroksazyd, to myślę, że były to przejściowe problemy i oby już nigdy nie wróciły!! Maila wysłałam Ci przez portal przeszło miesiąc temu, między innymi jednego z instrukcją wklejania fotek :-P Ma to wyglądać tak (każdy adres musisz wstawić w osobne 'img':

[img]adres_zdjęcia[/img]
[img]adres_zdjęcia[/img]
[img]adres_zdjęcia[/img]

itd.

Jeśli dalej będziesz miała jakieś problemy z wklejeniem fotek, to przyślij mi jej na maila a ja wstawię do galerii ;-)
Też jestem już bardzo ciekawa jak moja wnusia teraz wygląda :mrgreen:

Pozdrawiam!!!
Avatar użytkownika
Magda
 
Posty: 3392
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 18:35
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Biegunka, zapalenie trzustki... POMOCY!!!

Postprzez Hekate » 2009-03-10, 22:26

ja chodzę w Tychach do przychodni Arka, ul, Nad Jeziorem, jak na razie nie mam zastrzeżeń, przychodnię poleciła mi znajoma ze szkolenia która jeździ tam z Oświęcimia.
mają sprzęt do badań, a ostatnio co mi się wcześniej nie zdażyło z żadnym psem Altka nim zaszczepiono, przebadano, zmierzono temp itd :shock:
Hekate
 
Posty: 7153
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-12-26, 01:56

Re: Biegunka, zapalenie trzustki... POMOCY!!!

Postprzez olgajk » 2009-03-10, 23:25

Hekate, wielkie dzięki za namiary na Tychy . O Arce już słyszałam od zajomego z Tychów, więc może skorzystam.
Dzięki dziewczyny za wskazówki, teraz już nie mam wymówki, więc galerię założę( może nawet w tym tygodniu)Pozdrawiamy serdecznie,
olga i heidi
Avatar użytkownika
olgajk
 
Posty: 26
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-12-15, 12:58
psy: Heidi

Re: Biegunka, zapalenie trzustki... POMOCY!!!

Postprzez MagdaMR » 2009-03-12, 09:57

No to kamień z serca! :-D
Avatar użytkownika
MagdaMR
 
Posty: 420
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-05-10, 16:26
Lokalizacja: Izabelin k. Warszawy
psy: hovawarty Alfred[*] i Era, OB Belga, mix Gawrosz

Re: Biegunka, zapalenie trzustki... POMOCY!!!

Postprzez MagdaMR » 2009-03-12, 16:47

olgajk napisał(a):Ze względu na odległkość ode mnie z domu do Bielska, chciałabym poszukać jakiegoś weta w Pszczynie, Czechowicach lub Tychach. Może ktos ma jakieś namiary na dobrego weta w tych miastach?

Poprosiłam o namiary koleżankę-psiarę mieszkającą w Pszczynie. Podała następujące adresy:
Lucyna Ćmok i Malgorzata Bartosz - Lecznica Zwierzaki, koło wieży ciśnień, ul. Kilińskiego (leczy tam swoje psy od 15 lat)
Rtg w Lecznicy "Pod Aniołami"
Lecznica na Hallera - z dużym trawnikiem i łatwym parkowaniem
Avatar użytkownika
MagdaMR
 
Posty: 420
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-05-10, 16:26
Lokalizacja: Izabelin k. Warszawy
psy: hovawarty Alfred[*] i Era, OB Belga, mix Gawrosz

Poprzednia strona

Powrót do - Choroby układu pokarmowego, zatrucia i alergie pokarmowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości