Biegunka

Moderator: Anirysova

Re: Biegunka

Postprzez Anna Rozalska » 2008-07-16, 14:22

To super wiadomosci Danusiu. Oby tak dalej. Wreszcie mały bedzie mógł pojesć sobie rarytasków w postaci np. kostki cielęcej. Jeśli po kostce sytuacja odwróciłaby sie w drugą stronę tzn. miałby zaparcia to się nie martw.
Czasami u niektórych psów kości powodują zaparcia. Nie myślę o dużej ilości kości. jedna kosteczka cielęca na tydzień lub szyjka z indyka nie zaszkodzi.
Avatar użytkownika
Anna Rozalska
 
Posty: 2722
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-10-12, 08:52
Lokalizacja: Warszawa
psy: Lamia Aninbernus TM Inzaghi
Hodowla: Kamień Milowy

Re: Biegunka

Postprzez Danka » 2008-07-16, 14:29

Tak Aniu ja tez cieszę sie ogromnie :mrgreen: Z wetem ustalilismy ze skoro po takiej obserwacji wszytsko sie ustabilizowało i to bez zadnych wiecej leków tylko karma to dzis jedziemy na szczepienei 3 i ostatnie poki co, ktore było tak długo przekładane z powodu tych sytuacji a mały juz ma 4,5 m-ca :shock: przecież wiec dzis szczepienie a na jutro w sklepie zamówiona kosteczka cieleca w nagrode za wytrwałośc w jedzeniu suszków ;-) myśle że będzie juz dobrze. teraz bardziej martwie się tym jak mały bedzi etesknił bo wyjeżdzamy na 10 dni i odwołaś wyjazdu nei mozemy- zostaję z babcią do której jest przyzwyczajony, jednak kiedy zbliża sie pora naszego powrotu do domu to nasz maluszek siedzi i czeka z niecierpliowścią tak wiec pewno z 2, 3 dni bedzie musiał zrozumiec ze nas nie ma, ale i tak znając zycie bede co chwile dzownic do domu zapytac jak sie sprawuje- bo głównie o popołudnia,wieczory i weekend chodzi. Załatwiłam mu już odwiedziny innego bernusia w czasie naszej nieobecności oraz odwiedziny innych członków rodziny z dziecmi które juz zna i kocha wiec mam nadzieje ze ten czas jakos szybko mu zleci. Ja wiem ze my tesknić strasznie bedziemy do naszego maluszka a tam gdzie jedziemy zabrac go nieststy ze sobą nie możemy :-|
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 522
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-03-28, 12:18
Lokalizacja: Wilkowice,k. Bielska-Białej, śląskie
psy: Credo Czar Wiosny

Re: Biegunka

Postprzez Anna Rozalska » 2008-07-17, 10:06

No niestety nie wszędzie można psiaka zabrać ze sobą. Na pewno trochę będzie tęsknić ale 10 dni szybko minie.
Żeby tylko babcia nie przedobrzyła z tą opieka i nie przekarmiała małego. Wiesz, że wszystkie babcie lubią dogadzać. Moja kolezanka nie może sobie poradzić z labradorką, którą często zostawia z babcią.babcia karmi ją mlekiem z chałką, potem jest drugie isniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja. Po 14 dniach odbiera baryłeczkę którą musi odchudzić. Delikatnie powiedzcie babci coby małego za bardzo nie rozpieszczała.
Avatar użytkownika
Anna Rozalska
 
Posty: 2722
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-10-12, 08:52
Lokalizacja: Warszawa
psy: Lamia Aninbernus TM Inzaghi
Hodowla: Kamień Milowy

Re: Biegunka

Postprzez Danka » 2008-07-17, 10:16

Nasz babcia jest naprawde w porzadku pod tym (i każdym innym ;-) ) względem.Naprawde jest tak wrazliwa na punkcie Creda, nie daje mu nic na co nei ma zezwolenia, nawet jednego świderka makaronu, uwilbia go poprostu, a mysle że i on przelewa na nią wiele swej miłości- chyba czuja sie razem b. dobrze. Kupilismy małemu zapas karmy i mieska zeby mu od czasu do czasu ugotowała do chrupek. Kosci cielęce odbieramy dzis ze sklepu mięsnego wiec dostanie podczas naszej niobecności zeby miał sie czym zając. Babcia przeszła już niezłe przeszkolenie, ma miarki na karme i wie ile mały ma dostawać dziennie, dzieli mu to na porcje, gotuje mu wode i ja studzi zeby zawsze miał świeża i nawet chodzi za nim jak mały wychodzi na siku bądź...coś innego :oops: sprawdzać czy aby wszystko w porządku. Mysle ze nie mam sie czego obawiać, jedynie tego ze maluch bedzi etesknił, nie wiem czy sie nie obrazi i po powrocie fiochów nie bedzie stroił ale mam nadzieje, że czas mu szybko minie. Credo ma teraz 4,5 m-ca prawie i po wczorajszym ważeniu wyszło 23 kg, wzrost 48 cm. Pozdrawiam :lol:
Avatar użytkownika
Danka
 
Posty: 522
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-03-28, 12:18
Lokalizacja: Wilkowice,k. Bielska-Białej, śląskie
psy: Credo Czar Wiosny

Poprzednia strona

Powrót do - Choroby układu pokarmowego, zatrucia i alergie pokarmowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość