Problem z uszami

Wszystko na temat hodowli Berneńczyków, a także dyskusje na temat rasy

Moderator: Halina

Problem z uszami

Postprzez goslava » 2012-01-28, 21:52

witam
zauwazylam dzis ze moja panienka drapie sie natarczywie po uszach, zajrzalam jej w uszka i faktycznie glebiej sa zaczerwienione ale tak jakos nienaturalnie wiec pognalam do weta czym predzej bo balam sie ze to swierzb albo co....lekarz rozwial moja obawe o swierzb ale stwiedzil ze ma jakies uczulenie i nie wiadomo czy nie na karme (Eukanuba), dostala krople do uszu i kazali przyjechac na kontrol za tydzien chyba ze cos sie bedzie dzialo zlego to wczesniej i stad moje pytanie.............czy mieliscie podobne problemy ze swoimi skarbami??? co wtedy wam mowili lekarze??
Avatar użytkownika
goslava
 
Posty: 407
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-01-16, 12:33
Lokalizacja: okolice Płocka
psy: Diana
Hodowla: Słońca Łan FCI

Re: Problem z uszami

Postprzez saba&mlis » 2012-01-28, 22:24

Tu troche o tym pisalam
viewtopic.php?f=90&t=7115#p254820
Avatar użytkownika
saba&mlis
Moderator Działu
 
Posty: 2939
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-08-15, 10:49
Lokalizacja: okolice W-wy
psy: Buba

Re: Problem z uszami

Postprzez goslava » 2012-01-30, 16:36

poki co to dzis zmienilismy karme na Royala + c.d. kropli z antybiotykiem i zobaczymy co z tego wyjdzie (jestem dobrej mysli bo drapie sie juz mniej aczkolwiek jeszcze)
Avatar użytkownika
goslava
 
Posty: 407
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-01-16, 12:33
Lokalizacja: okolice Płocka
psy: Diana
Hodowla: Słońca Łan FCI

Re: Problem z uszami

Postprzez asienka » 2012-01-30, 21:29

nasza Czeska tak wlasnie manifestowala uczulenie-jak sie potem okazalo- na Royala :/ zaczynalo sie od zaczerwienienia uszu, uporczywego drapania, trzepania uszkami, potem pojawialy sie strupy na małżowinie usznej- 2 razy cos takiego bylo, doleczenie tych strupow-koszmar, miesiac codziennego odmaczania, natluszczania!od tamtej pory jest tylko na karmie z jagniecina i tfu tfu odpukac nie ma problemow!
Avatar użytkownika
asienka
 
Posty: 595
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-24, 22:50
Lokalizacja: Kraków
psy: Chelsea


Powrót do Berneński Pies Pasterski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości