Mocca szuka swojego rodzeństwa

Wszystko na temat hodowli Berneńczyków, a także dyskusje na temat rasy

Moderator: Halina

Mocca szuka swojego rodzeństwa

Postprzez Mocca » 2011-10-08, 16:40

Witam serdecznie, jak miło jest spotkać siostry i braci z jednego miotu obserwować jak się rozwijają, jak radzą sobie na ringu, poznać ich nowych właścicieli i dlatego postanowiłam poszukać mojej Mocci rodzeństwa, miot z dnia 19.12.2010 z hodowli Kudłaty Ogonek z Lubonia k.Poznania. Wiem, że miały przesympatyczne imiona: Mus, Marcepan, Morela, Malina, Migdał, Maślanka. Czy są na tym forum właściciele tych berneńczyków, byłoby nam milo poznać :-D :-D :-D :-D Proszę o informacje <prosi>
Wiem, że Morela pozostała w hodowli u p.Kasi
Avatar użytkownika
Mocca
 
Posty: 346
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-06-06, 12:02

Re: Mocca szuka swojego rodzeństwa

Postprzez MIGDAŁ » 2011-11-05, 22:40

Witamy :) I z radością zawiadamiamy, że Migdał również cieszy się ze znalezienia swojej siostrzyczki :) Migdała nazywamy Demonem, bo prawdziwy łobuz z niego :) Dzisiaj odwiedził Morelę u Pani Kasi i Pana Marcina. Widzieli się pierwszy raz od czasu zabrania go z hodowli. Morelka była na początku trochę niechętna, ale kilka pysznych smakołyków skusiło ją jednak do bliższego zapoznania ;) Z tego, co się dowiedziałam, to Mocca mieszka w Komornikach. Demon mieszka w Luboniu, więc może uda się im się spotkać :) W chwili obecnej waży 40 kg i jest w trakcie szkolenia, które pozwoli nam go wystawiać. Chcemy zadebiutować w Szczecinie w czerwcu :) Pozdrawiamy, Marta, Krzysiek i Demon :)
Avatar użytkownika
MIGDAŁ
 
Posty: 1
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-11-05, 21:58
psy: Berneński Pies Pasterski


Powrót do Berneński Pies Pasterski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości