Berneńczyki potrzebują naszej pomocy!!!!

Wszystko na temat hodowli Berneńczyków, a także dyskusje na temat rasy

Moderator: Halina

Re: Berneńczyki potrzebują naszej pomocy!!!!

Postprzez Vel_Pan_Rekin » 2010-03-17, 14:11

Jeszcze raz: czy ktoś tłumaczy formularz z francuskiego, czy to zrobić?
Avatar użytkownika
Vel_Pan_Rekin
 
Posty: 1763
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 06:34
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Berneńczyki potrzebują naszej pomocy!!!!

Postprzez kreska » 2010-03-17, 14:12

Katarzyna Saganowska napisał(a):Juz co nieco wiem :-D Wiem, ze mozliwe,ze bylaby mozliwosc zrobic taki wyklad na SGGW, ze dr Jagielski taki wyklad robil np dla ludzi od bokserow i prawdopodobnie bedzie chetny.. :mrgreen: Ale wiecej po rozmowie z nim. To teraz poprosze liste chetnych i sonde ale tak na serio,bo przeciez nie bedziemy swiecic oczami,nie?


To ja sie pisze na liste chetnych :-D nie wiem jaka forme wykladu dr.Jagielski preferuje ale jesli moglabys go podpytac czy zgodzilby sie na "panel dyskusyjny" :?: glownie chodzi mi o mozliwosc zadawania pytan ;-)
i czy zgodzilby sie na nagranie wykladu, zebysmy mogli go udostepnic w celach edukacyjnych dla tych ktorym za daleko do Warszawy ;-)

Kod: Zaznacz cały
A tak nawiasem mówiąc. Moja koleżanka księguje przychodnie p. Jagielskiego. Zawsze jest to dodatkowy argumencik w rozmowach o wykładzie.

tak powolajmy sie to moze sie nie "wystraszy" ze inwigilujemy jego dochody :mrgreen:

pozdr
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Re: Berneńczyki potrzebują naszej pomocy!!!!

Postprzez Dżiani » 2010-03-17, 22:31

Katarzyna Saganowska napisał(a):
AniRysTeam napisał(a):Gdyby się udało namówić prof E.Junikiewicz na temat hodowli, to byłoby super.

A kto ma no tej pani profesor jakis kontakt?
Tutaj ja mogę się przydać. Jak już będzie znany konkretny termin (im wcześniej tym lepiej) i temat.
Pani prof Junikiewicz to przede wszytkim genetyk przez duże 'G', więc temat rzeka. Trza by skonkretyzować co dokładnie miała by prelegować, żeby temat dał się wyłożyć w jaichś ramach czasowych np 2, 4 czy 6 h...

maat napisał(a):Powiem po krakowsku - moderatorzy kochaniutcy a cemuż to taka ciekawa duskusja jest w takim miejscu, żeby nikt tu nie trafił? I o czymże ona jest?
Trza ich postawić do pionu !! :lol:
Avatar użytkownika
Dżiani
 
Posty: 905
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:23
Lokalizacja: Mysłowice
psy: h. ARESIBO FCI

Re: Berneńczyki potrzebują naszej pomocy!!!!

Postprzez iwona_k1 » 2010-03-17, 23:02

Vel_Pan_Rekin napisał(a):Jeszcze raz: czy ktoś tłumaczy formularz z francuskiego, czy to zrobić?

Mam przetłumaczony tak na roboczo na formularzu długopisem i z tego zrobiony skan....Myślałam,żeby to opisać ale może lepiej będzie wstawić tak jak jest?Sorki,ale dopiero do domu dotarłam... :oops:
Avatar użytkownika
iwona_k1
 
Posty: 4394
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-11-23, 21:27
Lokalizacja: Sosnowiec
psy: Ursa Puchate Kreple,Zorn(*) Agis Petkowskie Wzg

Re: Berneńczyki potrzebują naszej pomocy!!!!

Postprzez Wydra » 2010-03-17, 23:56

maat napisał(a):Powiem po krakowsku-
moderatorzy kochaniutcy
a cemuż to taka ciekawa duskusja jest w takim miejscu, żeby nikt tu nie trafił?
I o czymże ona jest?


A Twoim zdaniem gdzie powinien się znaleźć :?:
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Berneńczyki potrzebują naszej pomocy!!!!

Postprzez Katarzyna Saganowska » 2010-03-18, 11:21

NO to ja mam propozycje - zakladam watek- liste:
"Chetni na wykłady specjalistow od zdrowia bernenczykow podczas wrzesniowej klubowki" i poprosze o podwieszenie jako ogloszenie ogolne (Irek lub Kasia moga to zrobic),wtedy bedzie w kazym dziale. Lub, jesli uwazacie, ze nie musibyc w kazdym dziale,to podwiescie tylko w zdrowiu, lub tez w wystawach.
Katarzyna Saganowska
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Berneńczyki potrzebują naszej pomocy!!!!

Postprzez daria » 2010-03-18, 11:51

Czyli takie wykłady przewidziane są tylko podzczas wystawy klubowej,zlot połączony z takimi wykładami odpada?(mam na myśli przyszły rok)
Avatar użytkownika
daria
 
Posty: 5439
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-16, 10:54
Lokalizacja: Gdańsk
psy: Cometa Balticanis (Birma)

Re: Berneńczyki potrzebują naszej pomocy!!!!

Postprzez Katarzyna Saganowska » 2010-03-18, 12:49

Alez absolutnie nie odpada. Mowimy teraz tylko o tym roku. Tylko jesli bedziecie brac pod uwage zlot,to musicie termin dopasowa do mozliwosci wykladowcy oczywiscie i zapewnic mu w ramach przyjazdu wszystko co trzeba -nocleg, posilki itd.. Moze i dojazd, nie wiem,kwestia dogadania sie
Katarzyna Saganowska
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Berneńczyki potrzebują naszej pomocy!!!!

Postprzez daria » 2010-03-18, 15:45

Jesteśmy otwarci,mam prośbę czy przy organizacji tego wykładu na klubówce mogłby się ktoś rozeznać czy któryś z lekarzy chciałby wziąć udział w taki zlocie(oczywiście zapewnimy wszystko co potrzeba)
Avatar użytkownika
daria
 
Posty: 5439
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-16, 10:54
Lokalizacja: Gdańsk
psy: Cometa Balticanis (Birma)

Re: Berneńczyki potrzebują naszej pomocy!!!!

Postprzez maat » 2010-03-18, 16:07

Roma napisał(a):
maat napisał(a):Powiem po krakowsku-
moderatorzy kochaniutcy
a cemuż to taka ciekawa duskusja jest w takim miejscu, żeby nikt tu nie trafił?
I o czymże ona jest?


A Twoim zdaniem gdzie powinien się znaleźć :?:

No sama właśnie nien wiem. W tym wątku to oczekiwałabym psów, którym potrzebna jest doraźna pomoc.
Ale tu jest mirsz marsz. Chciałam odpowiedzieć na temat histiocytozy i akcji próbek ale ten temat został zastąpiony wykładami i zjazdem a jeszcze trochę o klubie i innych.
Teraz myślę, że już niech tak zostanie - taka " burza mózgów" ale jak tylko coś się wykluje to już proszę w nowych wątkach.
To takie moje marudzenie, bo chora jestem :-(
Avatar użytkownika
maat
 
Posty: 1974
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-02, 23:46
Lokalizacja: Kraków
psy: Souri
Hodowla: Hała-Bała

Re: Berneńczyki potrzebują naszej pomocy!!!!

Postprzez Vel_Pan_Rekin » 2010-03-18, 20:30

iwona_k1 napisał(a):
Vel_Pan_Rekin napisał(a):Jeszcze raz: czy ktoś tłumaczy formularz z francuskiego, czy to zrobić?

Mam przetłumaczony tak na roboczo na formularzu długopisem i z tego zrobiony skan....Myślałam,żeby to opisać ale może lepiej będzie wstawić tak jak jest?Sorki,ale dopiero do domu dotarłam... :oops:



To napiszę, że ustaliłyśmy z Iwoną via mail :-) , iż formularz przygotuję na podstawie dokumentów przysłanych mi przez Iwonę, jak tylko zabiję tę chemię i psychologię, co to się z nimi użeram - brrrr...
Avatar użytkownika
Vel_Pan_Rekin
 
Posty: 1763
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 06:34
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Poprzednia strona

Powrót do Berneński Pies Pasterski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości