KATALOG Berneńskich Psów Pasterskich

Wszystko na temat hodowli Berneńczyków, a także dyskusje na temat rasy

Moderator: Halina

Re: KATALOG

Postprzez Vel_Pan_Rekin » 2010-08-16, 23:12

I artykuł o biorezonansie, dzięki uprzejmości Joli, już wisi:
BIOREZONANS
Avatar użytkownika
Vel_Pan_Rekin
 
Posty: 1763
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 06:34
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: KATALOG

Postprzez Katarzyna Saganowska » 2010-08-17, 07:58

Dzieki Asia :-)
Katarzyna Saganowska
 
Ostrzeżeń: 0

Re: KATALOG

Postprzez Busola » 2010-08-17, 08:47

Dzięki dziewczynki za ciekawą lekturkę :->
Busola
 
Ostrzeżeń: 0


Re: KATALOG

Postprzez Barbapapa » 2010-08-19, 08:17

Zapowiada się ciekawie.
Niestety po artykułach państwa doktorstwa Sapieżyńskich mam zniesmaczenie. Ładnie opowiadaja, ale konkretów kiedy, gdy w sytuacji zdrowotnej psa nie ma punktu zaczenienia, należy i co należy pobrac do badań - brak. Tak właśnie jak to miało miejsce u Chivka. Brak punktu który dawalby podstawę sadzić że w którymś miejscu w organiźmie zaczyna rozwijać się nowotwór.
Avatar użytkownika
Barbapapa
 
Posty: 3786
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:32
Lokalizacja: Warszawa
psy: Wobler(DSPP,Dublin(7/11/14);Znak Zodiaku(*14/8/10)
Hodowla: Barbapapa-psy

Re: KATALOG

Postprzez Katarzyna Saganowska » 2010-08-19, 09:12

Przypuszczam, ze nie jest to takie proste.. Gdyby bylo,to pewnie diagnoza histio bylaby duzo czestsza niz jest..
Asiu, bardzo, bardzo dziekuje :-)
Katarzyna Saganowska
 
Ostrzeżeń: 0

Re: KATALOG

Postprzez Barbapapa » 2010-08-19, 09:30

Dlatego każdy artykuł, każdy program badawczy tak bardzo są na wagę złota. Dzięki, ale ciągle mało i mało i mało ;-)
Avatar użytkownika
Barbapapa
 
Posty: 3786
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:32
Lokalizacja: Warszawa
psy: Wobler(DSPP,Dublin(7/11/14);Znak Zodiaku(*14/8/10)
Hodowla: Barbapapa-psy

Re: KATALOG

Postprzez Cefreud » 2010-12-03, 23:50

wyciągam na wierzch dla Ali Allam
Avatar użytkownika
Cefreud
 
Posty: 10797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:36
psy: CeFreud (*),Wall-e i Kubuś-sz koty,Pimki(*)

Re: KATALOG

Postprzez allam » 2010-12-04, 09:53

Dzięki bardzo, nadal nie rozumiem w czym problem, dlaczego on nie ma tej reklamy.
Bardzo bym chciała, żeby to był katalog wszystkich ras szwajcarskich, ale jak będzie się go promowalo to może się rozrośnie. :-D Albo powstanie drugi :!:

Karolino, jeżeli już postanowiłaś używać mojego imienia, to bardzo proszę bez błędów. Na imię mam Alla, więc Alli Miła Pani (acha, mam Cię :lol: :lol: :lol: ) :mrgreen:
P.S.
Nie czuję się urażona, bo niby skąd mogłaś wiedzieć, ale zobacz jak łatwo zrobić "dym", tylko po co :?:
allam
 
Ostrzeżeń: 0

Re: KATALOG

Postprzez Guard » 2010-12-04, 10:01

allam napisał(a):
Bardzo bym chciała, żeby to był katalog wszystkich ras szwajcarskich, ale jak będzie się go promowalo to może się rozrośnie. :-D Albo powstanie drugi :!:

Podpisuję się pod tym prawą i lewą ręką, a moje psiaki wszystkimi 16-toma łapkami.
Guard
 
Posty: 1788
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-02-28, 21:16
psy: Parwuś, Rota, Scarlett, Winter(*), Moris(*)

Re: KATALOG

Postprzez Drixon » 2010-12-04, 10:16

sprawa katalogu - wystarczy się zalogować żeby sprawdzić ilu właścicieli i hodowców zechciało uzupełnić dane - największym problemem przy wpisywaniu danych było dopisywanie 'tytułów' (a od tego każdy ma swoje www).
Nasz katalog (pozwalam sobie napisać 'nasz' bo dla mnie to ma być Nasza skarbnica wiedzy o polskich Bernach), uzupełniony jest w nikłym procencie - nie wiem czy to bojkot, czy lenistwo, czy brak czasu czy robienie komuś na przekór.
Podziwiamy zagraniczne serwisy tego typu, chcemy wiadomości o długości życia przodków i chorobach a nie potrafimy uzupełnić tego co mamy podane właściwie na 'tacy' (a jak już pisałam w innym wątku sprawdzenie 'czystego' repro było by przyjemnym przeglądnięciem katalogu)
Avatar użytkownika
Drixon
 
Posty: 5589
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-08-25, 21:20

Re: KATALOG

Postprzez Busola » 2010-12-04, 11:11

pamiętam że były plany by uzupełnić katalog o resztę ras szwajcarskich - pewnie ów plany nie upadły, tylko z racji niewielkiego zainteresowania trochę się odłożyły w czasie.

Napomknę tylko że niemiecki klub SSv ma własną bazę danych o swoich psiakach, korzystają z niej klubowicze, wykorzystuję się ją m.in. do planowania kryć - a jednak mozna ;-)
Busola
 
Ostrzeżeń: 0

Re: KATALOG

Postprzez Natalia i Galwin » 2010-12-04, 11:19

Aniu - dziękuję, wiem że bardzo liczyłaś na ten katalog. Przykro mi tylko, że jest tak jak jest... No ale przecież nie od razu Rzym zbudowano ;-) Ja nadziei nie straciłam, będziemy dalej walczyć i nie poddamy się. Za dużo ten katalog dla nas znaczy. Za dużo czasu jemu poświęciliśmy.

Alu - no odłożyły się w czasie. Z różnych względów - brak motywacji oraz różne zawirowania w naszym życiu, które uniemożliwiły nam na pracowanie nad tym projektem. Ale pomysłów mamy wiele, zresztą Ty bardzo dobrze o tym wiesz :-)
Avatar użytkownika
Natalia i Galwin
 
Posty: 4226
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-27, 22:27
psy: Galwin (*)

Re: KATALOG

Postprzez Cefreud » 2010-12-04, 11:53

allam napisał(a):Dzięki bardzo, nadal nie rozumiem w czym problem, dlaczego on nie ma tej reklamy.
Bardzo bym chciała, żeby to był katalog wszystkich ras szwajcarskich, ale jak będzie się go promowalo to może się rozrośnie. :-D Albo powstanie drugi :!:

Karolino, jeżeli już postanowiłaś używać mojego imienia, to bardzo proszę bez błędów. Na imię mam Alla, więc Alli Miła Pani (acha, mam Cię :lol: :lol: :lol: ) :mrgreen:
P.S.
Nie czuję się urażona, bo niby skąd mogłaś wiedzieć, ale zobacz jak łatwo zrobić "dym", tylko po co :?:


Nie wiem dlaczego uwazasz,że prośba o zwracanie sie po imieniu to dym ale oki.
Nie mogłam wiedzieć jaka jest poprawna pisownia twojego imienia bo sie nie przedstawiłaś ;-)

A swojego psa możesz do katalogu dodać.Jak tylko pojawią sie Duże z pewnością będą miały swój dział
Avatar użytkownika
Cefreud
 
Posty: 10797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:36
psy: CeFreud (*),Wall-e i Kubuś-sz koty,Pimki(*)

Re: KATALOG

Postprzez Natalia i Galwin » 2010-12-04, 12:05

Karolina, no dodać obecnie swojego psa nie może. To jest katalog berneńczyków, jak stworzymy katalog dużych to Alla będzie mogła dopisać swojego psa.
Avatar użytkownika
Natalia i Galwin
 
Posty: 4226
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-27, 22:27
psy: Galwin (*)

Re: KATALOG

Postprzez Vel_Pan_Rekin » 2010-12-04, 12:32

Drixon napisał(a):Nasz katalog (pozwalam sobie napisać 'nasz' bo dla mnie to ma być Nasza skarbnica wiedzy o polskich Bernach), uzupełniony jest w nikłym procencie - nie wiem czy to bojkot, czy lenistwo, czy brak czasu czy robienie komuś na przekór.
Podziwiamy zagraniczne serwisy tego typu, chcemy wiadomości o długości życia przodków i chorobach a nie potrafimy uzupełnić tego co mamy podane właściwie na 'tacy' (a jak już pisałam w innym wątku sprawdzenie 'czystego' repro było by przyjemnym przeglądnięciem katalogu)



Dla takich słów, dla mnie osobiście pełnych komplementów, naprawdę warto to robić. Pewnie trochę wody w Wiśle upłynie nim będzie czym się naprawdę chwalić, ale budujemy to razem. :-)

Duże będą, będą... Wszystko się opóźnia, bo Paweł (nasz techniczny cudotwórca) musiał napisać pracę mgr i się obronić, ale teraz już pan MGR :-) obiecał przysiąść. Katalog czeka drobny lifting, więc na razie trochę stopujemy z uzupełnianiem, ale mam nadzieję, iz chwilowo.
Avatar użytkownika
Vel_Pan_Rekin
 
Posty: 1763
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 06:34
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: KATALOG

Postprzez AniaRe » 2010-12-04, 12:55

Ja tylko z uwagą techniczna, którą zgłosiłam dawno, dawno temu i jeśli dobrze szukam, zmiany nie ma:
moje Re jest hodowlana ale na moją decyzję wycofana z hodowli. Napisanie, że niehodowlana nie oddaje stanu faktycznego, zwłaszcza, że powód-problemy lękowe- w tym kontekście mógłby być źle zrozumiany i zaszkodzić hodowcy. A Re faktycznie suka hodowlaną była, była nawet kryta.
Kasia mi kiedyś, gdy wpisywałam Re, napisała, ze będzie taka zmiana, czy coś na ten temat wiadomo?
Avatar użytkownika
AniaRe
 
Posty: 1145
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 17:49
Lokalizacja: Łubno k.Żyrardowa

Re: KATALOG

Postprzez Natalia i Galwin » 2010-12-04, 13:20

Będzie. Ale nie mamy czasu wrzucać takich zmian pojedynczo. Wrzucimy więcej zmian na raz, trzeba jednak uzbroić się jeszcze w cierpliwość.
Avatar użytkownika
Natalia i Galwin
 
Posty: 4226
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-27, 22:27
psy: Galwin (*)

Re: KATALOG

Postprzez kreska » 2010-12-04, 15:07

Nasz katalog (pozwalam sobie napisać 'nasz' bo dla mnie to ma być Nasza skarbnica wiedzy o polskich Bernach), uzupełniony jest w nikłym procencie - nie wiem czy to bojkot, czy lenistwo, czy brak czasu czy robienie komuś na przekór.

Ja bym sie bojkotu nie doszukiwala to zwykle lenistwo i trzeba sobie zdawac sprawe z tego ze jesli KATALOG ma zaczac funkcjonowac to musi zaczac "zyc" lub byc podpiety pod "zywy twor" gdzie ludzie moga na bierzaco komentowac pojawiajace sie w nim artykuly i i wymieniac doswiadczeniami w ich temacie :roll:
Takie sa prawa internetu , ludzie oczekuja "ruchu" a tam go brak :-( Jak go nie ozywicie to zebyscie wstawiali tam najfajniejsze artykuly, bedzie "martwy" i ciezko bedzie go "rozreklamowac" i zachecic nowych do rejestracji.
Takie jest moje zdanie z punktu widzenia osoby, ktora zajmuje sie od lat wdrazaniem produktow do obrotu, a Katalog jest w pewnym sensie produktem , ktory chcecie zeby zaczal byc konsumowany ;-) .
To jest genialny pomysl w swym zalozeniu ale trzeba w niego tchnac ducha realizacji :!: Mam nadzieje ze "reklama" na forum i wieksza aktywnosc forumowiczow reprezentujacych tworcow Katalogu tego ducha tchnie ;-) i zmobilizuje do aktywniejszego dzialania, chocby mnie bo do tej pory nie przeslalam kopii rodowodow ale musicie zrozumiec ze to nie jest bojkot tylko l..... bo ja np. od lutego nie odebralam rodowodu Fibi ze zwiazku bo mi nie potrzebny :roll:

pozdr
Ostatnio edytowano 2010-12-04, 15:13 przez kreska, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Re: KATALOG

Postprzez Drixon » 2010-12-04, 15:11

od dyskusji mamy forum ...
Na Berner Garde nie ma możliwości komentowania ani dyskusji a jakoś chętniej tam się ludzie dopisują :roll:
Avatar użytkownika
Drixon
 
Posty: 5589
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-08-25, 21:20

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Berneński Pies Pasterski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości