bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu mojego nielada problemu

Wszystko na temat hodowli Berneńczyków, a także dyskusje na temat rasy

Moderator: Halina

Postprzez Alicja i Spartki » 2008-02-04, 09:44

No to uczciwa współpraca :-D :-D oparta pewnie na wzajemnym zaufaniu i przyjaźni. :-)
Avatar użytkownika
Alicja i Spartki
 
Posty: 4037
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 20:13
psy: spartki w ilosci 10 szt
Hodowla: spartanska Osada

Postprzez Alicja i Spartki » 2008-02-04, 09:47

Prof a nie wiesz ....gdzie dwóch polaków to trzy zdania. :mrgreen: :-D
Avatar użytkownika
Alicja i Spartki
 
Posty: 4037
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 20:13
psy: spartki w ilosci 10 szt
Hodowla: spartanska Osada

Postprzez bea » 2008-02-04, 09:57

Ala ja zagłosuje na Ciebie tylko zgłos swa Kandydature na prezydenta :mrgreen: (moze byc na premiera,zeby nie wybuchł spor polityczny zaraz :-P )Ps.Betka czekam wiec na relacje z dzialan!
Avatar użytkownika
bea
 
Posty: 1427
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-01, 15:35
Lokalizacja: mazowieckie

Postprzez proOf » 2008-02-05, 17:51

ja to cieszyłbym się gdyby te zdania były choć w połowie przemyślane przez adresatów :-|
proOf
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez bea » 2008-02-05, 21:39

ProOf przeczytalam Twoja prace świetna,wielkie gratulacje!Wspolpracowaleś z Cze-Ne-Ka.Czy sprawdzales gdzies dane a propo uzycia poszczegolnych ras w dogo na swiecie.W swojej pracy podajesz wsrod ras" zatrudnionych" w Polsce w dogoterapii na pierwszych miejscach alaskany,malamuty i samoyedy(dlamnie,to oczywisty wplyw Czeneki,ktora z tego co słyszalm nie dopuszczala przez wiele lat mozliwosci wspólpracy z innymi rasami.coj ak widze teraz troszke sie to zmienilo)Ciekawa jestem,czy znalazłbys jakies opracowanie zagraniczne gdzie te rasy wyladowalyby na tak wysokiej pozycji jezeli chodzi o wykorzystanie do dogo.Podejrzewa,ze nie.Mysle natomiast ,ze znalałbys sporo osob wsrod znanych szkoleniowców,którzy w ogole wykluczyliby rasy zaprzegowe z tego rodzaju pracy.To nie jest tylko ,ze co dwoch Polakow to trzy zdania(to taki zart Ali,podtrzymany przez mnie)ludzie jednak maja bardzo rozne doswiadczenia i sklonnosc do generalizowania problemu.Ja mysle,ze trzeba miec szeroko otwarte oczy,uszy i serce i wyciagac samodzielne wnioski,wysłuchujac przedtem róznych zdan.A w sprawie poszukiwan szczonka sadze,ze powinnes pojezdzic wolnych chwilach po róznych hodowlach,obejrzec samemu psy,tam hodowane i tyle.reszta to praca własna.Po lekturze Twojej pracy mgr.wiem,ze zdajesz sobie z tego sprawę ;-)
Avatar użytkownika
bea
 
Posty: 1427
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-01, 15:35
Lokalizacja: mazowieckie

Postprzez Alicja i Spartki » 2008-02-05, 23:11

Przepraszam ProOF czy to Cie obraziło że powiedziałam gdzie dwóch polaków tam trzy zdania???
Avatar użytkownika
Alicja i Spartki
 
Posty: 4037
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 20:13
psy: spartki w ilosci 10 szt
Hodowla: spartanska Osada

Postprzez proOf » 2008-02-07, 19:20

nie w żadnym wypadku nie obraziło mnie to stwierdzenie a wręcz mnie rozbawiło - chyba trochę źle mnie odbieracie:] dodałem tylkko swój komentarz. a propo ras zaprzęgowych w dogo to się zgodze z Twoją opinią Bea, jednak uważam, że mogą się w niej sprawdzić. a propo umieszczenia ras na konkretnych miejscach to jest tak, że robiłem to chyba podświadomie, sam miałem malamutke pracującą w dogoterapii i prawdopodobnie przez "uczenie się" dogoterapii(jeżeli jest to w ogóle możliwe w takiej pewnej fundacji) właśnie tam miałem największą styczność z tymi rasami. Dzięki za ocene mojej mgr:] Poza tym teraz w Czenece zmieniło się trochę z tego co mi wiadomo, tzn jezeli chodzi o dobór ras i przyjmowanie ras do pracy. Pozdrawiam:] o/
proOf
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez proOf » 2008-02-07, 19:24

Dzięki za Wasze posty, dużo mi dały w rozwiązaniu mojego problemu. i jeszcze o Czenece - tak jak pisałem w mailu do Ciebie Bea i innych - musiałem zbadać bardziej organizację niż stricte dogoterapie, więc problem przedstawiałem na przykładzie konkretnej fundacji, ale nic ważne że obronione:]
proOf
 
Ostrzeżeń: 0

Postprzez bea » 2008-02-07, 20:58

Naprawde bardzo dobra praca mgr.jestem pewna,ze obroniona na 5+ ;-) Ciesze sie ,bo sprawa zespołow terapeutycznych ma lepszą przyszlosc jezeli rosna tak swietne młode kadry :-DPs. Nie twierdze,ze zaprzegowce absolutnie powinny sie trzymac z dala od dogo,jednak widze je tam bardziej na zasadzie wyjątku potwierdzajacego regułę ;-) ,a nie z powodu wyjatkowych predyspozycji rasowych do tej pracy :-P
Avatar użytkownika
bea
 
Posty: 1427
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-01, 15:35
Lokalizacja: mazowieckie

Postprzez Guard » 2008-02-07, 23:13

Mnie niestety nie udało się "otworzyć" pracy. Nie wiem czy to wina Visty czy braku mojej wiedzy. Wychodzą zamiast liter tajemne szlaczki.
Guard
 
Posty: 1788
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-02-28, 21:16
psy: Parwuś, Rota, Scarlett, Winter(*), Moris(*)

Poprzednia strona

Powrót do Berneński Pies Pasterski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości