WAKACJE Z PSEM

Wszystko na temat hodowli Berneńczyków, a także dyskusje na temat rasy

Moderator: Halina

Re: WAKACJE Z PSEM

Postprzez Anna Rozalska » 2009-02-11, 09:57

Podaję Ci namiary na Mysłakowice. To jest Pensjonat Monika www.monika.pl Wszystko co chciałabyś wiedzieć znajdziesz na ich stronie włacznie z filmem poglądowym. My nie mielismy szczęścia bo wlasciwie cały tydzień lało a Śnieżkę bylo widać tylko raz.
Avatar użytkownika
Anna Rozalska
 
Posty: 2722
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-10-12, 08:52
Lokalizacja: Warszawa
psy: Lamia Aninbernus TM Inzaghi
Hodowla: Kamień Milowy

Re: WAKACJE Z PSEM

Postprzez Guard » 2009-02-11, 11:47

Anya napisał(a):z tej oferty polecam Chatke Trapera- wolno stojący przytulny domek z kominkiem :-D

Bardzo mi się spodobało, jeszcze tylko zaplanować i pojechać.
Guard
 
Posty: 1788
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-02-28, 21:16
psy: Parwuś, Rota, Scarlett, Winter(*), Moris(*)

Re: WAKACJE Z PSEM

Postprzez Tańka » 2009-02-11, 12:35

A czy ktoś zna fajny domek na wakacje nad jeziorem?Najlepiej z dostępem do wody,ogrodzony i z domowym jedzeniem niedaleko, no i może jeszcze placem zabaw? :-D Oczywiście pobyt z psem, więc przydałyby się tereny spacerowe :-)
Tańka
 
Posty: 1281
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-06-15, 19:31
psy: Yokozuna z Deikowej Doliny (*), Echo mix

Re: WAKACJE Z PSEM

Postprzez Barbapapa » 2009-02-11, 14:04

Mam, namiar od kocarza (Norwega ma), ale ma i inne zwierzaki, prowadzi agroturystykę: Rybakówka; 609114473 www.mikorowo.pl
Jest możliwa jazda konna,windsurfing, wędkowanie, domowe żarcie.
Avatar użytkownika
Barbapapa
 
Posty: 3786
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:32
Lokalizacja: Warszawa
psy: Wobler(DSPP,Dublin(7/11/14);Znak Zodiaku(*14/8/10)
Hodowla: Barbapapa-psy

Re: WAKACJE Z PSEM

Postprzez frappe » 2009-02-11, 15:04

Mówiłam o tej agroturystyce http://www.kraina-czarow.pl/
Bardzo polecam, bardzo mili państwo.
Sami mają psiaki ale właściciele ich pilnują nie są puszczane luzem - jest ich zdjęcie na stronie.
frappe
 
Posty: 1528
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-01, 22:18
Lokalizacja: POZNAŃ

Re: WAKACJE Z PSEM

Postprzez Gocha » 2009-02-11, 15:57

Mazury są bardzo przyjazne dla psów
tu byliśmy było fajnie
http://www.euromazury.pl/domek-na-mazur ... ferty.html

tu też byliśmy super było , na dole nawet mają informację "Lubimy zwierzęta domowe. " :-D
http://mazury.info.pl/domki/jecznik/index.html

polecam do szukania
http://mazury.info.pl/domki/
http://www.euromazury.pl/12-1,1,99,13,d ... skowe.html
Avatar użytkownika
Gocha
 
Posty: 1539
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 11:01
Lokalizacja: Konstancin
psy: Ozzy [*], FBI-Zoy,Pooh- Niko wszystkie Altura

Re: WAKACJE Z PSEM

Postprzez anitaa » 2009-02-12, 00:31

a myw tym roku wybieramy sie w to pięke miejsce :-D Jedziemy ze znajomymi więc oby dwa domki nasze i nikogo więcej cały staw 1 ha dla nas ;-) 15 km od soliny

http://www.e-agroturystyka.pl/oferty/in ... 1&sort=&c=
Avatar użytkownika
anitaa
 
Posty: 67
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-06, 20:39
Lokalizacja: Jaworzno
psy: Barti

Re: WAKACJE Z PSEM

Postprzez marzena » 2009-02-12, 01:23

A tu, pamiętam, zapraszała, także z pieskami, użytkowniczka naszego portalu i właścicielka bernusia - sensuell
okolice Krynicy Zdrój
http://www.mochnaczka35.webpark.pl/
marzena
 
Ostrzeżeń: 0

Re: WAKACJE Z PSEM

Postprzez Tańka » 2009-02-12, 11:33

Dzięki! Na pewno coś wybiorę :mrgreen: Gocha o to chodziło! :-D
Tańka
 
Posty: 1281
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-06-15, 19:31
psy: Yokozuna z Deikowej Doliny (*), Echo mix

Re: WAKACJE Z PSEM

Postprzez Boyowa » 2009-02-12, 11:44

anitaa, czyli jedziesz w okolice Klaudi :P :P ona mieszka niedaleko Soliny ;-) :-)
Avatar użytkownika
Boyowa
 
Posty: 3410
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-12-02, 18:18
Lokalizacja: Rzeszów
psy: Beastie Boy Majowy Skarbiec

Re: WAKACJE Z PSEM

Postprzez beta68 » 2009-02-12, 23:58

Dziękuję Wam. Dzwoniłam do Krynicy i może się tam wybiorę.
Avatar użytkownika
beta68
 
Posty: 525
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-12-30, 00:43
psy: Collin
Hodowla: z Abra- ber

Re: WAKACJE Z PSEM

Postprzez sensuell » 2009-02-13, 14:14

Kochani, :-D
wczoraj zadzwoniła do mnie pewna Pani, domniemam, że z tego właśnie forum i poinformowała mnie, że niektórzy z Was wybierają sie do nas lub chcą sie wybrać do nas na wakacje, na wypoczynek.
Pytała mnie o teren na spacery z psem i ogólnie jakie tutaj mamy warunki.
Myślę, że przedstawię wszystko tutaj , może ktoś jeszcze będzie zainteresowany.
To jest adres naszej strony internetowej

http://www.mochnaczka35.webpark.pl

Tutaj znajdziecie szczegóły oferty, pobytu u nas. Cennik, który obecnie jest zamieszczony ulegnie zmianie od kwietnia i będzie to :
30zł - osobo doba w pokoju bez łazienki
35 zł - osobo doba w pokoju z łazienką.

Jeśli chodzi o pieski to za nie nie pobieramy opłaty, ale w związku z tym wymagamy, aby utrzymywać czystość na naszym ogrodzonym terenie i z pieskiem albo wychodzić na spacer za potrzebą, albo ewentualnie jak sie coś już przydarzy to sprzątnąć.

W związku z tym, że my mamy Brendona, on jest bardzo przyjaźnie nastawiony do wszystkich psów, ale jeśli któryś z Waszych mógłby przejawiać jakieś niezadowolenie i nie zgodzić z Brendusiem to już jakby w Waszej gestii będzie zadbanie o bezpieczeństwo Waszego i naszego pieska oraz innych gości:) Pilnujemy też, aby w razie niepogody wprowadzając pieska do domu zadbać o wytarcie mu łapek:) Ale to chyba nie będzie duży problem :):):)

Teren jest bardzo duży, bo liczy 25 arów, ogrodzony i graniczący z górskim potoczkiem, gdzie Brendzik korzysta w upalne dni z ochłody. Atrakcyjne położenie domu sprawia, że z każdej strony rozpościerają sie ładne widoczki a nie tak jak w innych miejscach gdzie stoi "dom na domie".
Do Krynicy wiedzie od nas asfaltowa, nowa droga, i jest to odległość 4 km.

Jeśli chodzi o tereny do spacerów i inne atrakcje to serdecznie zapraszam do naszego albumu internetowego gdzie znajdują się posegregowane w foldery zdjęcia ze spacerów i inne fotki oraz filmiki z wycieczek.
Oto adres:

http://picasaweb.google.com/mercedes077

Jeśli nasza oferta spotka sie z Waszym zainteresowaniem to serdecznie zapraszamy na wypoczynek i zapewniam, że teren jest wybitnie atrakcyjny do wycieczek z pupilami.
Gdybyście mieli jeszcze jakieś pytania to postaram sie szybko udzielić konkretnych i wyczerpujących odpowiedzi.

Acha zapomniałam dodać, że zapraszamy gości przez cały rok i że można sobie u nas wykupić domowe posiłki (mama nawet swojski makaron do zupek gotuje). Obiadek z 2 dań i deseru kosztuje - 15 zł, a śniadanko 8 zł.
śniadanko można zamówić w godzinach 8-10 a obiadek 14-18 na taką godzinne jaka Wam odpowiada.

Pozdrawiamy z Brendonem wszystkich FORUMOWICZóW i wszystkich czworonogów!
sensuell
 
Ostrzeżeń: 0

Re: WAKACJE Z PSEM

Postprzez sensuell » 2009-02-14, 16:46

Dla zachęty załączam parę naszych prywatnych kartek pocztowych z Mochnaczki, oczywiście w roli głównej z Brendonem:)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Oraz wydanie zimowe pocztówek:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
sensuell
 
Ostrzeżeń: 0

Re: WAKACJE Z PSEM

Postprzez Magda » 2009-02-14, 16:52

Jakie piękne kartki!!!!
Avatar użytkownika
Magda
 
Posty: 3392
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 18:35
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: WAKACJE Z PSEM

Postprzez beta68 » 2009-02-15, 21:42

To ja dzwoniłam i coraz bardziej mi się tam podoba.Tak na 90% jedziemy.
Avatar użytkownika
beta68
 
Posty: 525
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-12-30, 00:43
psy: Collin
Hodowla: z Abra- ber

Re: WAKACJE Z PSEM

Postprzez kabi » 2009-07-06, 12:39

Podnoszę ten jakze wakacyjny temat. I spiesze z pytaniem do osob,ktore plazowaly z psem. Na paru stronach www wyczytalam,ze "Jastarnia, Jurata, Kuźnica - wydzielone odcinki dla psów z parkingami". Czy ktoś odwiedził te strony i sprawdził czy rzeczywiscie tak jest ? Czy w ww.miejscowosciach COKOLWIEK sie dzieje,czy jest to raczej po prostu pusta,piaszczysta plaza i nic poza tym ? A może znacie inne tereny gdzie straz nie lata z mandatami za kazdym psiakiem ? Podzielcie sie;)
Avatar użytkownika
kabi
 
Posty: 1199
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-07-20, 16:14
Lokalizacja: Warszawa
psy: Amor(landseer)

Re: WAKACJE Z PSEM

Postprzez Anna Rozalska » 2009-07-06, 15:20

Najbardziej przyjazna dla psów jest Białogóra. Tam nie ma problemu z wejściem z psem na plażę. Przegląd wszystkich ras. Do wyboru i koloru. Osobiście tam nie byłam ale znajomi co roku jeżdżą z bassetem i posokowcem. Mozna również spotkać nasze forumowe psy.
Avatar użytkownika
Anna Rozalska
 
Posty: 2722
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-10-12, 08:52
Lokalizacja: Warszawa
psy: Lamia Aninbernus TM Inzaghi
Hodowla: Kamień Milowy

Re: WAKACJE Z PSEM

Postprzez BASTARD » 2009-07-06, 16:53

my w maju byliśmy w Kołobrzegu, masa psów spacerowała wtedy po plaży, ale niewiem czy w sezonie nie ma zakazu,
w zeszłym roku w sierpniu też byliśmy ale jeszcze bez Bastera i wieczorami brzegiem morza też dało sięspotkać psiaki ale niewiem czy na legalu
Avatar użytkownika
BASTARD
 
Posty: 601
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-09, 13:44
Lokalizacja: Mikołów
psy: DSPP Baster

Re: WAKACJE Z PSEM

Postprzez starter1 » 2009-07-06, 17:56

Faktycznie potwierdzam, ze Białogóra jest przyjazna dla psów. Moja znajoma tam jeździ z pieskami co weekend i bardzo sobie chwali.
Avatar użytkownika
starter1
 
Posty: 1245
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-07-31, 13:46
Lokalizacja: Glincz
psy: Neska(*), Tija, Ala

Re: WAKACJE Z PSEM

Postprzez Tańka » 2009-07-06, 18:23

My jesteśmy właśnie na wakacjach :mrgreen: w Retowie-Słowiński Park Narodowy. Yoki ma do wyboru jezioro -Gardno z super plażą, gdzie wolno wchodzić z psami( na dodatek bez smyczy)i nikt się nie dziwi ani nie krzyczy, że pies w wodzie. Zresztą są też inne pieski :-D i plaża nadmorska w Poddąbiu - też można z psami :mrgreen: Jest mało ludzi, bo to raczej dziura i inne pieski tez się zdarzają.Również tegoroczne wakacje zaplanowaliśmy "pod psa". ;-) Jest ok, polecamy. Mamy też fajne noclegi.Chatka trochę spartańska, ale z własnymi bocianami ;-) i 1100 metrową działką i "zwierzęta mile widziane".
Tańka
 
Posty: 1281
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-06-15, 19:31
psy: Yokozuna z Deikowej Doliny (*), Echo mix

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Berneński Pies Pasterski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości