WAKACJE Z PSEM

Wszystko na temat hodowli Berneńczyków, a także dyskusje na temat rasy

Moderator: Halina

Re: WAKACJE Z PSEM

Postprzez martat » 2011-05-26, 20:59

Moze ktoś poleci noclegi nad morzem w Białogórze, oczywiście z psem ;-)
Avatar użytkownika
martat
 
Posty: 475
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-03-08, 13:37
Lokalizacja: ŚLĄSK ROGOŹNIK
psy: Etiuda

Re: WAKACJE Z PSEM

Postprzez saba&mlis » 2011-05-26, 21:11

Zwroc sie do Anny Rozalskiej, wiem ze ona jezdzi do Białejgóry, chyba nawet w tym watku wstawiala zdjecia
Avatar użytkownika
saba&mlis
Moderator Działu
 
Posty: 2939
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-08-15, 10:49
Lokalizacja: okolice W-wy
psy: Buba

Re: WAKACJE Z PSEM

Postprzez Wiola&Nero » 2011-05-29, 20:25

Ewa !
Czekam na namiary na kwaterę w Chlopach :-D :-D
Avatar użytkownika
Wiola&Nero
 
Posty: 608
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-09-18, 15:25
Lokalizacja: okolice Poznania
psy: Nike(*), Gina i Nero-BPP

Re: WAKACJE Z PSEM

Postprzez anima » 2011-06-02, 11:12

OTTO napisał(a):A MOżE KTOś ZNA DOBRE MIEJSCE NIEDALEKO MIELNA?


Bobolin koło Dąbek, mnóstwo kwater, w których bardzo chętnie przyjmują z psiakami, do morza bardzo blisko i co ważne plaże wyludnione ( nawet w sezonie )
Avatar użytkownika
anima
 
Posty: 192
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-02-12, 16:21
Lokalizacja: Bydgoszcz
psy: Diego From Nest of Stork DSPP (*)

Re: WAKACJE Z PSEM

Postprzez Anna Rozalska » 2011-06-02, 19:51

Słyszałam, że w Bobolinie plaża jest brzydka, kamienista i z wodorostami.
Avatar użytkownika
Anna Rozalska
 
Posty: 2722
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-10-12, 08:52
Lokalizacja: Warszawa
psy: Lamia Aninbernus TM Inzaghi
Hodowla: Kamień Milowy

Re: WAKACJE Z PSEM

Postprzez anima » 2011-06-02, 21:25

No w tym Bobolinie co ja byłem
http://maps.google.pl/maps?q=Bobolin&oe ... =pl&tab=wl
jest czyściutki piaseczek i klarowna woda. Może jakiś przypadek sprawił, że ktoś widział wodorosty. W samej wodzie możliwe miejscowo kamienie po sztormie, a tak jest też piaseczek. Ogromnym walorem jest niska frekwencja na plaży.
Jeśli komuś uda się znaleźć miejsce, to najbardziej polecam Dąbkowice ( kilka km wcześniej ),
http://maps.google.pl/maps?q=d%C4%85bko ... =pl&tab=wl
gdzie znajdują się dwa ośrodki wczasowe ( wynajmują pojedyncze pokoje / domki ) położone pomiędzy jeziorem a morzem. Miejscówka bajeczna, ale teraz to już może być trudno o miejsca w sezonie.
Avatar użytkownika
anima
 
Posty: 192
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-02-12, 16:21
Lokalizacja: Bydgoszcz
psy: Diego From Nest of Stork DSPP (*)

Re: WAKACJE Z PSEM

Postprzez qbav » 2011-06-02, 23:12

My bylismy w Bialogorze w zeszlym roku z psami. Kemping Bryza, duzy ogrodzony, pieski mile widziane.
W tym roku tez tam jedziemy, wiec jakby ktos byl w poblizu to w 1 tygodniu lipca, 3 lyse szwajcary beda sie krecic po okolicy :mrgreen:
Avatar użytkownika
qbav
 
Posty: 1526
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-02-05, 12:54
psy: Kuba + Betel & Birma

Re: WAKACJE Z PSEM

Postprzez Sabulina » 2011-06-06, 14:43

Ktos pytal o miejsce na mazurach......
W ten week-end bylismy nad jeziorem Piłakno, już wczesniej tam jeździliśmy ale wtedy nie miałam jeszcze psa, więc nie zwracałam uwagi na te atuty, które dotyczą berneńczyka.
Miejsce super... jezioro tak rewelacyjnie czyste, że nigdzie takiego na mazurach chyba nie ma, ośrodek w lesie, prywatny, nie ma tłoku, domki bardzo dobrze wyposażone (jest łazienka z prysznicem, kącik kuchenny z lodówka, taras,), właścicielka sama ma psy, więc psy mile widziane, bardzo miejsca duzo, więc nikt na siebie nie wpada, w ogóle jest bardzo miło i klimatycznie. Obok nie ma chyba żadnych ośrodków a jesli to bardzo niewiele, jest tam strefa ciszy, więc nie ma warczących motorówek, itp..
Dla dzieci też sa miejsca, gdzie maluchy moga się bawić, jest zrobiona plaża z pomostem, ale do jezioraz psem można wejśc obok, trawka, duzo drzew (i cienia!). Moja Sabi była zachwycona(chyba najbardzije plażą, wodą i cieniem, no i innymi psiakami). Jeśli ktos jest zainteresowany detalami jak dojechac itp, to oczywiście napiszę.
Avatar użytkownika
Sabulina
 
Posty: 163
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-09-08, 09:40
psy: Sabi, Efi (BPP)
Hodowla: bernevirtus

Re: WAKACJE Z PSEM

Postprzez MaTaM » 2011-06-06, 15:44

Sabulina napisał(a):Ktos pytal o miejsce na mazurach......
W ten week-end bylismy nad jeziorem Piłakno, już wczesniej tam jeździliśmy ale wtedy nie miałam jeszcze psa, więc nie zwracałam uwagi na te atuty, które dotyczą berneńczyka.
Miejsce super... jezioro tak rewelacyjnie czyste, że nigdzie takiego na mazurach chyba nie ma, ośrodek w lesie, prywatny, nie ma tłoku, domki bardzo dobrze wyposażone (jest łazienka z prysznicem, kącik kuchenny z lodówka, taras,), właścicielka sama ma psy, więc psy mile widziane, bardzo miejsca duzo, więc nikt na siebie nie wpada, w ogóle jest bardzo miło i klimatycznie. Obok nie ma chyba żadnych ośrodków a jesli to bardzo niewiele, jest tam strefa ciszy, więc nie ma warczących motorówek, itp..
Dla dzieci też sa miejsca, gdzie maluchy moga się bawić, jest zrobiona plaża z pomostem, ale do jezioraz psem można wejśc obok, trawka, duzo drzew (i cienia!). Moja Sabi była zachwycona(chyba najbardzije plażą, wodą i cieniem, no i innymi psiakami). Jeśli ktos jest zainteresowany detalami jak dojechac itp, to oczywiście napiszę.

W samą porę ten post bo właśnie szukamy miejsca na sierpniowy urlop.
To ja prosze o szczegóły, może być na prv ale sadze ze namiary na miejsce a może i cenę reszcie berniomanom się przyda.
MaTaM
 
Posty: 126
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-05-14, 14:38

Re: WAKACJE Z PSEM

Postprzez Sabulina » 2011-06-06, 16:34

Miejsce nazywa się "Królewska Sosna", jak samochodem to chwilka od miejscowości/wioski Rybno. Dokładna mapka jest na ich stronie internetowej. Doba za dwie noce za domek z kosztami samochodu (4 osobowy, z kącikiem kuchennym i łazienką) to ok. 170 PLN, plus trzeba dodać koszt psa (chyba ok 6 PLN za dzień). Na miejscu jest sklepik spozywczy, maja cos w rodzaju własnej "restauracji" na zewnątrz ale zadaszona, a w domkach są grile, to można sobie grilować. Samochodem tez blisko do Sorkwit, tam tez można zjeść.
Avatar użytkownika
Sabulina
 
Posty: 163
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-09-08, 09:40
psy: Sabi, Efi (BPP)
Hodowla: bernevirtus

Re: WAKACJE Z PSEM

Postprzez igiopol » 2011-08-12, 10:43

Witam wszystkich polecam ośrodek Ada nad jeziorem Lubikowskim Bylem w tym roku teren ogrodzony domki trochę stare ale je remontują było sporo piesków i przeczyste jezioro. W przyszłym roku wybieram sie do Borów Tucholskich w okolice Chojnic tez jest pięknie. I stąd właśnie wynika moje pytanie jak jechać na wakacje z 2ka dzieci i psem do tej pory bagaże zajmowały cały bagażnik a teraz trzeba się będzie ograniczyć moja żona i tak bierze 3 razy za dużo rzeczy ;) ale jestem ciekaw jak wy sobie radzicie.?
Avatar użytkownika
igiopol
 
Posty: 23
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-08-11, 10:35
Lokalizacja: Opole
psy: Koda bernenczyk

Re: WAKACJE Z PSEM

Postprzez Wiola&Nero » 2011-08-12, 11:56

Mamy box na dach samochodu :mrgreen: Tam pakujemy bagaże (w workach foliowych coby więcej weszło <faja> ), a bagażnik jest dla psiutów :radocha2: Box niekoniecznie trzeba kupić, można wypożyczyć, ale nie jest to aż tak duży wydatek a na pewno nie raz go wykorzystacie :mrgreen: Nad jeziorem Charzykowskim jest cudownie, byliśmy rok temu :okok:
Avatar użytkownika
Wiola&Nero
 
Posty: 608
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-09-18, 15:25
Lokalizacja: okolice Poznania
psy: Nike(*), Gina i Nero-BPP

Re: WAKACJE Z PSEM

Postprzez igiopol » 2011-08-12, 13:24

Wiolu box na dach to ja zawsze biorę obawiam się że albo muszę ograniczyć żonkę albo autobus kupić ;)
Avatar użytkownika
igiopol
 
Posty: 23
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-08-11, 10:35
Lokalizacja: Opole
psy: Koda bernenczyk

Re: WAKACJE Z PSEM

Postprzez Poker » 2011-08-12, 23:03

okrucieństwo mężów nie zna granic
kupuj autobus <juhu>
Poker
 
Posty: 2223
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 14:22
Lokalizacja: nad Świdrem
psy: Poker (*)Hugo(*)O MójTySmutku, Porto CzarująceOczy

Re: WAKACJE Z PSEM

Postprzez ewazoltowska » 2011-08-12, 23:10

Nie ....lepsza będzie przyczep/a/ka oczywiscie na wszystkie niezbędne rzeczy .
Avatar użytkownika
ewazoltowska
 
Posty: 2001
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-02-02, 11:03
Lokalizacja: bydgoszcz
psy: Bey w typie BPP

Re: WAKACJE Z PSEM

Postprzez igiopol » 2011-08-13, 01:22

to będzie lekko OT ale powiem tylko tyle ze raz jechaliśmy busem do Włoch wyobraźcie sobie ze wszystko nie weszło a tylko my jechaliśmy tzn nasza 4 osobowa rodzinka. ok kończę tego off'a.

Ale może piesek wpłynie na żonkę pozytywnie - podobno psy maja pozytywny wpływ na właścicieli ;)
Avatar użytkownika
igiopol
 
Posty: 23
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-08-11, 10:35
Lokalizacja: Opole
psy: Koda bernenczyk

Re: WAKACJE Z PSEM

Postprzez Szelma1708 » 2011-08-28, 13:26

Polecam Dworek Osiecki w Osiekach koło Koszalina w kierunku na Łazy - piękne miejsce, 10ha ziemi, park + jeziorko, właściciele posiadają berneńkę i dwa samojedy, wspaniali ludzie :) miejsce urocze, spokojne, położone ok 3km od Łazów, więc na plażę autkiem to 5min, polecam zaparkować przy najdalszym zejściu na plażę, pójść ok 500m wgłąb lasu i zejść na plażę w miejscu, gdzie ludków nie ma prawie wcale :) plaża ładna, szeroka.
Sam Dworek oferuje pakiet wakacyjny Wakacje z psem - 5 dni, za rozsądną cenę (nocleg+dużo pysznego jedzonka). Teren do spacerów z psem super, duży wybieg, kawał parku, no i wspomniane jeziorko :)
Wstawiam linka:
http://www.dworekosiecki.pl/
ps. cichaczem dopowiem, że wiem od Pani Ani właścicielki, że szykuje się oferta sylwestrowa :D oczywiście psaki mile widziane :)

Poza tym okolice Ojcowa - Wola Kalinowska, agroturystyka Kalisianka, pełen spokój, wokół tylko pola i łąki :) piękna wioska, blisko do Ojcowa, Skały, do Krakowa ok 20km. Pani uwielbia psiaki, dokarmia okoliczne pieski spacerujące po wsi, świetna kobieta. Czysto, pokój z łazienką, kuchnia do dyspozycji, kawał ziemi do wybiegania, przepiękne tereny spacerowe.
Link:
http://www.kalisianka-wola-kalinowska.s ... ystyka.pl/

Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
Szelma1708
 
Posty: 148
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-10-27, 18:12
Lokalizacja: Wielkopolska
psy: Witt Berneńskie Łąki

Re: WAKACJE Z PSEM

Postprzez pawsul » 2011-09-29, 12:40

a może ktoś polecić jakieś fajne miejsce do spędzenia nocy z pieskiem w górach? najlepiej okolice ustronia
pawsul
 
Posty: 4
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-10-09, 14:31
psy: bernenski pies pasterski

Re: WAKACJE Z PSEM

Postprzez errato » 2011-09-29, 13:43

igiopol napisał(a):ale jestem ciekaw jak wy sobie radzicie.?


zmień auto, polecam VW Multivana <hahaha>

ja byłam w tym roku z dzieciakami i psem u pani Józefy we Wrzosowie koło Dziwnówka. obiekt nazywa się "Pod Orzechem", są to domki, w których są dwie sypialnie (w każdej dwa łóżka) i kuchnia połączona z "salonem" (tam też jest rozkładana wersalka). w sumie może się tam spokojnie zakwaterować 6 osób. teren do biegania spory, boisko do siatkówki, bramki do piłki nożnej i mnóstwo owoców w pod koniec lata: maliny, śliwki itd. za ogrodzonym terenem ośrodka jest ogrodzona łąka i tam piesy mogą robić to, co muszą ;) za łąką jest zalew, ale z niego akurat nie korzystaliśmy, bo woda niefajna. troszkę daleko do morza, raczej trzeba jechać samochodem, ale za to, jak wyjedzie się kawałek poza miasto, to jest fajna bezludna plaża, do której idzie się lasem, tak że pies może jeszcze w międzyczasie załatwić się na łonie natury zanim wejdzie na plażę. więcej szczegółów mogę oczywiście podać, jeśli ktoś jest zainteresowany. opłata za psa 15 zł za dobę.

http://www.dziwnowek.nadbaltykiem.pl/obiekt.php?id=567
errato
 
Posty: 167
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-03-04, 12:23

Re: WAKACJE Z PSEM

Postprzez Sabulina » 2012-05-18, 14:26

A może ktoś może polecic jakieś fajne miejsce na pojezierzu drawskim, nad jeziorem drawskim? Jakis domek, z ogrodzonym terenem....
Avatar użytkownika
Sabulina
 
Posty: 163
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-09-08, 09:40
psy: Sabi, Efi (BPP)
Hodowla: bernevirtus

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Berneński Pies Pasterski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości