WAKACJE Z PSEM

Wszystko na temat hodowli Berneńczyków, a także dyskusje na temat rasy

Moderator: Halina

Re: WAKACJE Z PSEM

Postprzez Tańka » 2010-07-08, 17:04

A ja w sobotę jadę do "Szymanki" :-D Jak zobaczyłam zdjęcia pustych plaż, to sie nie mogłam powstrzymać :-D i jedziemy na 2 dni :-D
Tańka
 
Posty: 1281
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-06-15, 19:31
psy: Yokozuna z Deikowej Doliny (*), Echo mix

Re: WAKACJE Z PSEM

Postprzez Cefreud » 2010-07-08, 18:01

to uwazajcie na upały bo niby się tego tak nad morzem nie odczówa,ale własnie ledwo się ruszam ;-)
Ostatnio edytowano 2010-07-09, 17:34 przez Cefreud, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Cefreud
 
Posty: 10797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:36
psy: CeFreud (*),Wall-e i Kubuś-sz koty,Pimki(*)

Re: WAKACJE Z PSEM

Postprzez magilla » 2010-07-09, 00:42

właśnie wróciliśmy z Białogóry, dwa szwajcary, 4 dzieci, 6 dorosłych, plaza dzika pusta, betel ani nie lubi upałów, ani wody, a mam wrażenie ze spędził je wyborowo, oczywiście zapewniony cień i chłodny dołek,w którym przesypiał całe godziny. Pierwszego dnia był lekko pobudzony, ale gdy się przyzwyczaił to tylko kontrolował czy wszyscy są razem w kupie i ciekawe spostrzeżenie, pomimo iż kocha swojego pana ponad życie. to z wody go nie wyratuje:))))), fala jest czymś obrzydliwym koniec i kropka.
Ludzie nastawieni bardzo pozytywnie, na plaży , na kempingu w knajpach, nie obyło się bez zachwytów i pozowania do zdjęć.
magilla
 
Posty: 34
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-03-11, 23:10
psy: Betel & Birma

Re: WAKACJE Z PSEM

Postprzez Anna Rozalska » 2010-07-09, 08:57

To super, my jedziemy do Białogóry 25 lipca, już sobie wyobrażam swoją nurkujacą pod falami. Dla niej jakakolwiek woda czysta czy brudna jest cacy.
Avatar użytkownika
Anna Rozalska
 
Posty: 2722
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-10-12, 08:52
Lokalizacja: Warszawa
psy: Lamia Aninbernus TM Inzaghi
Hodowla: Kamień Milowy

Re: WAKACJE Z PSEM

Postprzez Anuta » 2010-07-09, 12:22

Tania, pozdrów P. Rysie od Astry i Nory :-)
Avatar użytkownika
Anuta
 
Posty: 1370
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-29, 15:45
Lokalizacja: Warszawa
psy: Astra(*), Nora(*) i Indi(*), Jumper, KeyRa

Re: WAKACJE Z PSEM

Postprzez Blade » 2010-07-09, 13:25

W sierpniu wybieramy się z psiakiem do Męciny-to jest taka wioseczka między Limanową a Nowym Sączem. Czy ktoś z forumków zna te okolice i może polecić fajne miejsca gdzie można wejść z psem (głównie chodzi o miejsca gdzie można coś zjeść i nie będą nas wyrzucać jak zobaczą "małego" Blade-a ;-) ) Z góry dzięki :-D
Avatar użytkownika
Blade
 
Posty: 217
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-03-14, 17:05
Lokalizacja: Katowice
psy: berneńczyk Blade, Poziomka (*)

Re: WAKACJE Z PSEM

Postprzez Tańka » 2010-07-09, 14:48

Anuta, oczywiście pozdrowię ;-) Rezerwując nocleg mówiłam, że namiary mam od Ciebie :-) Dzięki za takie fajne miejsce. Jutro zaczynamy testowanie :-P
Tańka
 
Posty: 1281
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-06-15, 19:31
psy: Yokozuna z Deikowej Doliny (*), Echo mix

Re: WAKACJE Z PSEM

Postprzez Tańka » 2010-07-13, 10:06

Byliśmy. Było cudownie :-D Szymanka jest miejscem bardzo przyjaznym psom. Ulubiona rasa właścicieli to berneńczyki :-D Gospodarze są przemiłymi ludźmi, pieski maja luz i w domu i na zewnątrz. Plaże (jezioro i morze) dostępne dla psów i puste :!: W te upały było trochę ludzi, ale i tak udało się znaleźć puściutkie miejsca i spuścic psa :-P Piaseczek przepiękny, woda cieplusieńka, cód miód :lol: Jedzonko przepyszne!!!Na wyjazd z psem miejsce jest idealne :mrgreen: POLECAM!!!
Tańka
 
Posty: 1281
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-06-15, 19:31
psy: Yokozuna z Deikowej Doliny (*), Echo mix

Re: WAKACJE Z PSEM

Postprzez Anuta » 2010-07-13, 12:53

A nie mówiłam (pisałam)? :-)
Avatar użytkownika
Anuta
 
Posty: 1370
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-29, 15:45
Lokalizacja: Warszawa
psy: Astra(*), Nora(*) i Indi(*), Jumper, KeyRa

Re: WAKACJE Z PSEM

Postprzez Ziolo11 » 2010-07-21, 01:41

No to po powrocie z 2 tygodniowych wakacji z naszą Neską mogę z całym sercem polecić http://www.bielice.pl Kotlina Kłodzka na Dolnym Śląsku. Byliśmy w chatce trapera z psiakiem i 2 dzieci. Neska codziennie biegała z nami na spacery, my szliśmy drogą a ona niezliczonymi strumieniami i bardzo to polubiła. Pani gospodyni to prawdziwa "psiara". Ma 8 letniego goldena Agenta i 2 letnią Kaję hovawarta także towarzystwo do zabaw zapewnione. Jako, że Nesia to urodzony szkodnik w pierwszy dzień wykosiła parę krzaczków i paprotkę na co pani gospodyni stwierdziła, że jak nie przetrwały to się nie nadawały i już :) Okolice piękne - góry, strumyki, rzeczki i co najważniejsze - nie działa żadna sieć komórkowa, więc spokój zagwarantowany. Wszyscy z psiakami są NAPRAWDĘ!!! mile widziani. Polecam gorąco - nie zawiedziecie się.
Avatar użytkownika
Ziolo11
 
Posty: 413
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-24, 18:00
Lokalizacja: Lubin - Dolny Śląsk
psy: Neska + Dolly
Hodowla: Ziołowy Zakątek

Re: WAKACJE Z PSEM

Postprzez Guard » 2010-07-21, 06:53

Ziolo11 napisał(a):No to po powrocie z 2 tygodniowych wakacji z naszą Neską mogę z całym sercem polecić http://www.bielice.pl Kotlina Kłodzka na Dolnym Śląsku. Byliśmy w chatce trapera z psiakiem i 2 dzieci. Neska codziennie biegała z nami na spacery, my szliśmy drogą a ona niezliczonymi strumieniami i bardzo to polubiła. Pani gospodyni to prawdziwa "psiara". Ma 8 letniego goldena Agenta i 2 letnią Kaję hovawarta także towarzystwo do zabaw zapewnione. Jako, że Nesia to urodzony szkodnik w pierwszy dzień wykosiła parę krzaczków i paprotkę na co pani gospodyni stwierdziła, że jak nie przetrwały to się nie nadawały i już :) Okolice piękne - góry, strumyki, rzeczki i co najważniejsze - nie działa żadna sieć komórkowa, więc spokój zagwarantowany. Wszyscy z psiakami są NAPRAWDĘ!!! mile widziani. Polecam gorąco - nie zawiedziecie się.

Myśmy też tam byli, mód i wino pili.
Co do komórek, to wystarczy podejść kawałek w kierunku wejścia na Kowadło i telefon działa. :-) Osobiście przetestowałam i zdradziłam tę tajemnicę Pani gospodyni.
Guard
 
Posty: 1788
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-02-28, 21:16
psy: Parwuś, Rota, Scarlett, Winter(*), Moris(*)

Re: WAKACJE Z PSEM

Postprzez Ziolo11 » 2010-07-22, 01:07

Guard napisał(a):Myśmy też tam byli, mód i wino pili.
Co do komórek, to wystarczy podejść kawałek w kierunku wejścia na Kowadło i telefon działa. :-) Osobiście przetestowałam i zdradziłam tę tajemnicę Pani gospodyni.


Niestety na całej drodze p.poż pod kowadłem złapaliśmy tylko CZ O2 :) ale niikt nie rozpaczał
Avatar użytkownika
Ziolo11
 
Posty: 413
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-24, 18:00
Lokalizacja: Lubin - Dolny Śląsk
psy: Neska + Dolly
Hodowla: Ziołowy Zakątek

Re: WAKACJE Z PSEM

Postprzez Dusia » 2010-07-24, 20:08

beta68 napisał(a):Dostałam właśnie e-maila od Pana z Trotówki k/ Białki Tatrzańskiej http://trotowka.prv.pl/
który zaprasza mnie z psem, ma ogrodzenie i piękny góralski domek, tylko nie wiem jak jest tam w rzeczywistości. Cena 30 zł + 15 zł pies(za dobę) czy ta opłata za psa jest normalna?

Wymarzone miejsce dla mojej Duśi , domek jest super -www.trotowka.prv.pl
;-) :-) :-)
Dusia
 
Ostrzeżeń: 0

Re: WAKACJE Z PSEM

Postprzez agatKa2212 » 2011-05-04, 20:16

W tym roku nasze wakacje są mocno przyspieszone,przed typowym wakacyjnym sezonem postanowiliśmy powdychać troszkę jodu (ciężka zima za nami).Wybraliśmy się wspólnie całą rodzinką ( ja ,szanowny małżonek ,Dominiś i oczywiście Delicja) nad morze do małej spokojnej miejscowości Gąski (pomiędzy Koszalinem,Mielnem a Kołobrzegiem).Plaża ładna piaszczysta. Co prawda przy strzeżonej jest postawiony zakaz psów, ale przy wszystkich innych już go nie ma.Nikt nam nigdy nie zwrócił uwagi, a Delicja biega cały czas po plaży bez smyczy, goni mewy i łowi rybki(odkrywamy nowe talenty <tak>) . Z czystym sumieniem mogę polecić kwatere prywatną w której mieszkamy. Właściciele to ludzie pozytywnie zakręceni, psiaki nie przeszkadzają ,właścicielka wręcz je uwielbia <pies> (sama posiada 6 letnią goldenkę Sabę).Ceny przystepne zawsze można negocjować <okok> Posesja duuuuuża,można parkować na jej terenie bezpłatnie, Pies ma gdzie biegać <tak> <tak> <tak> do dyspozycji boisko do siatkówki,,grill i miejsce na ognisko <piwosz> :bugi: <faja> ,dzieciaki mają do dyspozycji trampolinę piiaskownicę i inne zjeżdżalnie. Więcej info na
http://www.nafali.afr.pl jeśli ktoś chciałby fotki mogę przesłac na pw
Wyszło mi z tego tekstu niezłe wypracowanie ;-)
Avatar użytkownika
agatKa2212
 
Posty: 619
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-06-12, 00:21
Lokalizacja: Będzin
psy: Delicja i Baby :-)
Hodowla: Skryte Marzenie

Re: WAKACJE Z PSEM

Postprzez asienka » 2011-05-07, 15:52

Kochani Forumkowie pomożcie-szukamy miejsca na wakacje z Czeska na 2 tyg w lipcu, domek raczej nie pokoje(3 os dorosle plus pies) gdzies tak do 300 km od Krakowa, fajnie by bylo jak by byla jakas woda i miejsca spacerkowe! znacie takie miejsca?
Avatar użytkownika
asienka
 
Posty: 595
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-24, 22:50
Lokalizacja: Kraków
psy: Chelsea

Re: WAKACJE Z PSEM

Postprzez OTTO » 2011-05-26, 10:57

A MOżE KTOś ZNA DOBRE MIEJSCE NIEDALEKO MIELNA?
OTTO
 
Posty: 15
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-05-17, 10:42
psy: Berneński Pies Pasterski

Re: WAKACJE Z PSEM

Postprzez ewazoltowska » 2011-05-26, 11:03

Wiem ,że w Chłopach k /Mielna pan wynajmuje domki blisko plaży można przyjechać z psem/!/ jak jesteś zainteresowany podam tel na pw
Avatar użytkownika
ewazoltowska
 
Posty: 2001
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-02-02, 11:03
Lokalizacja: bydgoszcz
psy: Bey w typie BPP

Re: WAKACJE Z PSEM

Postprzez Wiola&Nero » 2011-05-26, 11:12

Ewo! Czy też mogę prosić ten tel. do Chłopów ;-)
Ostatnio edytowano 2011-05-26, 14:51 przez Wiola&Nero, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Wiola&Nero
 
Posty: 608
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-09-18, 15:25
Lokalizacja: okolice Poznania
psy: Nike(*), Gina i Nero-BPP

Re: WAKACJE Z PSEM

Postprzez ewazoltowska » 2011-05-26, 11:23

ok ale pod wieczór
Avatar użytkownika
ewazoltowska
 
Posty: 2001
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-02-02, 11:03
Lokalizacja: bydgoszcz
psy: Bey w typie BPP

Re: WAKACJE Z PSEM

Postprzez OTTO » 2011-05-26, 12:53

właśnie przeglądałam kwatery w chłopach, czekam na nr.
OTTO
 
Posty: 15
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2011-05-17, 10:42
psy: Berneński Pies Pasterski

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Berneński Pies Pasterski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości