suka przed cieczką:a żółtawa wydzielina ze sromu????

Moderator: Anirysova

Re: suka przed cieczką:a żółtawa wydzielina ze sromu????

Postprzez Daria + Chila i Luna » 2009-06-11, 13:12

do innych weterynarzy z mojej miesciny na 100% nie pojde predzej bym w auto wsiadla i gdzie indziej :evil: no ale do wieczora sunia musi poczekac:) jak juz pisalam zednych innych objawow nie ma :0 apetycik jest:) chec do zabawy i humorek rowniez:) dzis ja mocno obmacalam i zadnego wzdecia ani twardosci nie bylo ;-)
Daria + Chila i Luna
 
Posty: 3320
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-28, 23:31

Re: suka przed cieczką:a żółtawa wydzielina ze sromu????

Postprzez iwona_k1 » 2009-06-11, 13:19

dużo jest tej wydzieliny?Zauważyłaś,żeby więcej piła?
Avatar użytkownika
iwona_k1
 
Posty: 4394
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-11-23, 21:27
Lokalizacja: Sosnowiec
psy: Ursa Puchate Kreple,Zorn(*) Agis Petkowskie Wzg

Re: suka przed cieczką:a żółtawa wydzielina ze sromu????

Postprzez Daria + Chila i Luna » 2009-06-11, 13:55

wiecej nie pije a widzieliny jest dośc malo(chyba na szczescie)
Daria + Chila i Luna
 
Posty: 3320
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-28, 23:31

Re: suka przed cieczką:a żółtawa wydzielina ze sromu????

Postprzez kovu55 » 2009-06-11, 14:13

o rany, zasuwaj z ta swoja Luna jak najszybciej do weta, moja Bella w wieku 9 miesiecy zachorowala na ropomacicze... tez miala taka wydzieline i srom opuchniety, szyjka pochwy jej sie nie zamknela i doszlo do zakarzenia... kiedy jej zrobili usg, to miala juz dwa guzy w macicy wielkosci 3-4 cm i nie bylo wlasciwie wyjscia - musiali operowac... tazke nie zwlekaj ani chwili, im szybciej to wyklacza lub - nie daj Boze - potwierdza, tym wieksze szanse na calkowiete wyzdrowienie ;-)
Avatar użytkownika
kovu55
 
Posty: 115
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-03-26, 23:47
Lokalizacja: Koszalin
psy: Bella berneński pies pasterski

Re: suka przed cieczką:a żółtawa wydzielina ze sromu????

Postprzez MagdaMR » 2009-06-13, 10:29

No i co z sunią?
Avatar użytkownika
MagdaMR
 
Posty: 420
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-05-10, 16:26
Lokalizacja: Izabelin k. Warszawy
psy: hovawarty Alfred[*] i Era, OB Belga, mix Gawrosz

Re: suka przed cieczką:a żółtawa wydzielina ze sromu????

Postprzez Daria + Chila i Luna » 2009-06-13, 14:32

aaa witam :) zapomnialam juz o watku :) w drugi dzien watku luna dostała cieczke:) a przy cieczce usg nie bedzie pewne (bo macica i tak bedzie powiekszona itp:) teraz musimy przeczekac cieczke ale uwazac bacznie obserwowac czy jakis dodatkowy objaw sie nie pojawi :) a po cieczce podcierac ciacho czy nie czysci sie itp.
Daria + Chila i Luna
 
Posty: 3320
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-28, 23:31

Re: suka przed cieczką:a żółtawa wydzielina ze sromu????

Postprzez kovu55 » 2009-06-13, 15:00

obserwuj Swoją dziewczynkę, a po cieczce i tak proponuję kontrolnie się udać do weta, niech obejrzy Lunę - lepiej na zimne dmuchać ;-)
Avatar użytkownika
kovu55
 
Posty: 115
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-03-26, 23:47
Lokalizacja: Koszalin
psy: Bella berneński pies pasterski

Re: suka przed cieczką:a żółtawa wydzielina ze sromu????

Postprzez Tess » 2009-06-13, 16:20

Koniecznie przebadaj po cieczce. Lepiej dwa razy sprawdzić niepotrzebnie niż raz zaniedbać. Zawsze chodziłam koło moich zwierzaków jak kwoka koło kurcząt, ale teraz po przebojach z Czoperem będę chyba jeszcze bardziej uwazna!
Tess
 
Posty: 3112
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-09, 12:15
Lokalizacja: Dłużyna/Elblag
psy: Niuniuś i Mila ( Maisa Szumiaca Knieja )

Re: suka przed cieczką:a żółtawa wydzielina ze sromu????

Postprzez iwona_k1 » 2009-06-13, 21:28

i sprawdź czy cieczka nie ma dziwnego,nieprzyjemnego zapachu.... ;-)
Avatar użytkownika
iwona_k1
 
Posty: 4394
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-11-23, 21:27
Lokalizacja: Sosnowiec
psy: Ursa Puchate Kreple,Zorn(*) Agis Petkowskie Wzg

Re: suka przed cieczką:a żółtawa wydzielina ze sromu????

Postprzez MagdaMR » 2009-06-14, 09:03

Moja Era dotąd przeszła u mnie trzy cieczki, z czego po dwóch miała zapalenie pochwy, ktore objawia się wlasnie taką żóltawą, gęstą wydzieliną, ale bez zapachu. Raz było to zaraz po cieczce, innym razem dopiero dwa miesiące po jej zakonczeniu - i to najbardziej mnie zaniepokoiło. Oczywiście za każdym razem lecę do weta i robię badania - usg i morfologię. Era dostaje dopochwowo maść z antybiotykiem i wszystko przechodzi. Jednak ostatnio wetka mówiła, że to ma podłoże hormonalne i warto rozważyć sterylizację. A ja zupelnie sie do tego nie palę... :-|
Avatar użytkownika
MagdaMR
 
Posty: 420
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-05-10, 16:26
Lokalizacja: Izabelin k. Warszawy
psy: hovawarty Alfred[*] i Era, OB Belga, mix Gawrosz

Re: suka przed cieczką:a żółtawa wydzielina ze sromu????

Postprzez Daria + Chila i Luna » 2009-06-14, 11:37

z wetem jestem umówiomna jutro :) wet wie ze usg, ale i tak pojde niech i tak zbada mi sunie :) i przeloze termin:) a ide tez na wazenie :) chilka zawsze na lato chudnie i to straaaasznie :( raz z 44,5kg na 35kg :shock:
wtedy byly badania itp bo szukalismy przyczyny nic nie wyszlo a nastepnego lata bylo to samo i stwierdzilismy z dr ze ona tez na lato sie odchudza żeby na plaży sie pokazac :mrgreen: i de zeby zwazyc lune czy ma to samo po chili ;-)
a sterylizacja chilka bedzie miec gdzies w pazdzierniku po tej cieczce a dopiero w pazdzierniku jak chlodniejsze dni beda:) a lune wysterylizuja ok 2-go roku zycia:) (wiem ze to wcale nie zachamowuje wzrostu itp, ale niektore hormony sa potrzebne a ja jestem w stanie upilnowac nie mam z tym problemow)
a z wetertynarzem ide jeszcze obgadac mojego nowego (przyszlego )pieska ale ciiii jeszcze sie nie pochwale ;-) aaa bedzie r=r wiec bez obaw bedzie z rodowodem :mrgreen:
Daria + Chila i Luna
 
Posty: 3320
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-02-28, 23:31

Poprzednia strona

Powrót do - Choroby układu płciowego i narządów rozrodczych

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość