Poszukuję Azodylu - leku na niewydolność nerek

Moderator: Anirysova

Poszukuję Azodylu - leku na niewydolność nerek

Postprzez annanxo » 2012-01-10, 23:06

Poszukuję Azodylu - leku na niewydolność nerek dla psa. Chętnie odkupię, jeśli ktoś ma zbędny.

Jeśli wrzuciłam wiadomość w złym dziale, to bardzo przepraszam i proszę moderatorów o przeniesienie.

Pozdrawiam,
Ania
annanxo
 
Posty: 131
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-01-13, 21:30
Lokalizacja: Warszawa

Re: Poszukuję Azodylu - leku na niewydolność nerek

Postprzez frappe » 2012-01-11, 00:55

Kopiuje z Dogomanii:
"Witajcie,
pierwszy post na forum... przepraszam ze wyszlo w tym dziale, ale może się komuś przyda:
Mam do sprzedania AZODYL- kupiłam w tym miesiącu dla swojej suni, niestety paczka szła za dlugo i juz było za późno. Kupiłam go na amazon.com i zostało w nim 55 tabletek. To suplement diety, sporo o tym jest w internecie ale w europie jest niedostępny.

Drugi suplement homeopatyczny to Lespedeza Sieboldii d30, 80 tabletek, z czego 5 zjedzonych. Sprowadzone z niemiec, też dużo za późno.

można pisać na dee007@poczta.onet.pl

pozdrawiam. "

http://www.ebay.pl/itm/Azodyl-Caps-60-cnt-/350341875064?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item519200c578

kocie forum:

"Lek na przewlekłą niewydolność nerek u kotów i psów, działa na zasadzie dializy nerek .Dostępny w USA (w Polsce jeszcze nieznany i niezarajestrowany, ale to pewnie kwestia czasu), mający za zadanie zmniejszanie ilości mocznika we krwi. Jest synbiotykiem (kombinacją probiotyku z prebiotykiem) redukującym toksyczne metabolity we krwi i obniżającym wysokie ciśnienie krwi spowodowane niewydolnością nerek. Zastępując męczące dla zwierzęcia ciągłe kroplówki, wydłuża życie i poprawia jego standard.Mój kocio niestety już odszedł , ale wiem że przedłużyłam mu życie o rok , ponieważ lekarz nie dawał mu szans , jedna nerka zupełnie nie pracowała a druga była wielkości orzecha włoskiego ,i ledwo pracowała , kot rasy maine coon więc bardzo malutka .Posiadam 6 opakowań po 60 kapsułek , przesyłka dotarła do mnie 7 stycznia , niestety już nie wykorzystam leku . Cena za jedno opakowanie to 90 zł plus przesyłka .
kontakt : zanetamajchrzak@o2.pl"
frappe
 
Posty: 1528
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-01, 22:18
Lokalizacja: POZNAŃ

Re: Poszukuję Azodylu - leku na niewydolność nerek

Postprzez annanxo » 2012-01-11, 11:26

Dziękuję, te ogłoszenia już sprawdzałam, niestety nieaktualne, a na e-bayu cena jest zaporowa. No nic, szukam dalej.
annanxo
 
Posty: 131
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-01-13, 21:30
Lokalizacja: Warszawa

Re: Poszukuję Azodylu - leku na niewydolność nerek

Postprzez kreska » 2012-01-12, 11:15

annanxo napisał(a):Dziękuję, te ogłoszenia już sprawdzałam, niestety nieaktualne, a na e-bayu cena jest zaporowa. No nic, szukam dalej.

napisz do Neski, jesli ten lek jest skuteczny to napewno powinna podac ci najlepsze zrodlo...

pozdr
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN


Powrót do - Choroby układu moczowego i układu wydalniczego (np. nerki, tarczka), gruczoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość