niejadek

Moderator: Anirysova

Re: niejadek

Postprzez Czela » 2010-11-30, 20:46

Agnieszko przytulam bardzo mocno. Rozumiem twoj bol i rozpacz, moze bardziej od innych.
Lzy plyna, a serce peka z bolu. Dzis mija dwa lata, jak umarl moj piesek.
Jestem z toba.
Noris (*) (*) (*)
Avatar użytkownika
Czela
 
Posty: 582
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-07-11, 14:28
psy: Irko* Appek, Bolto*, Bero* i Falk* (BPP)Rubin Land

Re: niejadek

Postprzez allam » 2010-11-30, 20:56

Bardzo współczuję
Noris (*) (*) (*)
allam
 
Ostrzeżeń: 0

Re: niejadek

Postprzez Drixon » 2010-11-30, 21:09

Aguś ... :cry:
nic nie ukoi bólu po odejściu Przyjaciela, zwłaszcza gdy umiera tak młode Stworzenie... i nigdy człowiek nie jest przygotowany na ten ból i wcale z czasem nie boli mniej ...
Pocieszeniem dla Ciebie i Twojej rodziny niech będzie nadzieja że One wszystkie TAM czekają na nas ...

Norisku Kochany światełko dla Ciebie
Obrazek
Avatar użytkownika
Drixon
 
Posty: 5589
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-08-25, 21:20

Re: niejadek

Postprzez Wiola&Nero » 2010-11-30, 21:49

Norisku [*] Agnieszko :-(
Avatar użytkownika
Wiola&Nero
 
Posty: 608
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-09-18, 15:25
Lokalizacja: okolice Poznania
psy: Nike(*), Gina i Nero-BPP

Re: niejadek

Postprzez Agnieszka_Norisa » 2010-12-01, 09:49

Bardzo dziękuję Wam wszystkim za to , że jesteście , że piszecie , że podzielacie mój ból . To Wy daliście mi bodziec do działania , to Wy pocieszaliście w trudnych chwilach i służyliście dobrą radą . Myślę . że razem podarowaliśmy Noriskowi kawałek życia , które wcale nie było mu dane , wyrwaliśmy je tej strasznej chorobie .Przede wszystkim zawdzięczam to wspaniałej doktor Nesce , gdyby nie ona Noris nie przeżyłby ani miesiąca dłużej.
To na tym forum dowiedziałam się gdzie szukać pomocy . Zakładając ten wątek nie sądziłam , że tak się rozwinie . Niestety najczarniejsze prognozy spełniły się , wszystko co najgorsze ... :cry: :cry: :cry: Czytając to forum umocniła się we mnie wiara w człowieka , a już czasami myślałam , że ją tracę .
DZIEKUJĘ !!!
Norisek już na zawsze zostanie w moich myślach , w moim sercu . Warto było walczyć o Niego , był wspaniałym ; obdarzonym wielką miłością i wielkim zaufaniem do ludzi pieskiem . Nie lubił , gdy dawałam mu lekarstwa , kroplówki się bał , ale znosił wszystko z takim spokojem i ufnością ..
.
Barbel napisał(a):On teraz szczęsliwy biegnie przez tęczowe łąki, już nic go nie boli...

Taki właśnie obraz utkwił mi w pamięci :
Pewnego letniego dnia poszliśmy na spacer , było tuż po burzy , łąka była nasiąknięta wodą , Noris biegał , mało powiedziane - on galopował a woda rozbryzgiwała się wokół niego , był taki szczęśliwy ... to był niesamowity widok . Zawsze jednak po szale radości zatrzymywał się , rozglądał i przybiegał do mnie , żeby dzielić się swoim szczęściem . Czy będzie miał do kogo przybiec tam ,na tamtej stronie ? ... Mam nadzieję , bo przecież tam jest raj ....
Avatar użytkownika
Agnieszka_Norisa
 
Posty: 340
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-04-29, 16:16
psy: Jim Morrison vel. Jimmy

Re: niejadek

Postprzez Natalia i Galwin » 2010-12-01, 10:47

Kochana, jest mi bardzo przykro, że tak krótko mogłaś cieszyć się swoim Norisem... Jego życie było zdecydowanie za krótkie.
Norisku czuwaj nad swoją ludzką rodziną
[*] [*] [*]
Avatar użytkownika
Natalia i Galwin
 
Posty: 4226
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-27, 22:27
psy: Galwin (*)

Re: niejadek

Postprzez Alicja i Spartki » 2010-12-01, 13:20

Agnieszko bardzo współczuję.Norisku biegaj szcZęśliwy za tęczowym mostem.dla noriska [*]
Avatar użytkownika
Alicja i Spartki
 
Posty: 4037
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 20:13
psy: spartki w ilosci 10 szt
Hodowla: spartanska Osada

Re: niejadek

Postprzez Bernielovers » 2010-12-23, 22:39

:( Jesteśmy z Tobą Aga i bardzo nam smutno...
NORISIAKU biegaj z kolegami po zielonych łąkach, ciesz się, szczekaj, rozrabiaj i pamiętaj o swojej Pańci, która Cię bardzo kocha [*][*][*]

Mimo wszystko Wesołych Świąt...
Avatar użytkownika
Bernielovers
 
Posty: 279
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-11-24, 04:06
Lokalizacja: Katowice
psy: Opium Szmaragdowa Leszczyna

Re: niejadek

Postprzez Majszczur » 2010-12-24, 02:00

Agnieszko i my pomyślimy o Was ciepło w te Święta...
... Norisku bądź przy swojej Pańci duchem i zerknij na Nią troskliwym okiem ze swego psiego raju.
Przytulam mocno. Magda
Avatar użytkownika
Majszczur
 
Posty: 4678
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-10-16, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
psy: BPP: BERTA (*)... GRANDA (Princess Lovely Lady)

Poprzednia strona

Powrót do - Choroby układu moczowego i układu wydalniczego (np. nerki, tarczka), gruczoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości