Jak pobrać próbkę moczu do badania?

Moderator: Anirysova

Re: Jak pobrać próbkę moczu do badania?

Postprzez Anna Rozalska » 2010-01-10, 13:58

Kasia jak najbardziej się z Tobą zgadzam. Badania profilaktyczne moczu zawsze konsultuję mailowo z Dr. Neską. Jeżeli miałaby jakiekolwiek watpliwości co do wyników i zaproponowałaby punkcję na pewno bym ją wykonała.
Na temat punkcji znam relacje koleżanki, która leczy u Dr. basseta z I sp. niewydolności nerek. Na sam widok szpikulca trzęsie się jak galareta. Na poczatku diagnozy choroby miał ja wykonywaną dosyć często. Teraz wystarczy samo badanie kontrolne.
Avatar użytkownika
Anna Rozalska
 
Posty: 2722
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-10-12, 08:52
Lokalizacja: Warszawa
psy: Lamia Aninbernus TM Inzaghi
Hodowla: Kamień Milowy

Re: Jak pobrać próbkę moczu do badania?

Postprzez Dag » 2010-01-10, 14:47

kerovynn napisał(a):Raz tylko usłyszałam wołanie starszej pani, że tylko kupki trzeba sprzątać po pieskach a siusiać na trawkę to one mogą :-D :-D :-D


Doskonałe :lol: :lol: :lol:

Hekate napisał(a):Aniu, nie wiem jak pies Dagmary, ale Altek na takie ruchy zbyt blisko przyrodzenia od razu zakręca kurek :lol:


Tak, mamy dokładnie tak samo. Już nie wspomnę o spojrzeniu jakie mi wtedy wysyła. ;-)

kruszon napisał(a):No i z doświadczenia podpowiem, że warto mieć chusteczkę do wytarcia ręki trzymającej pojemnik :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Hmm, no cóż, moja porażka skończyła sie generalnym praniem nie tylko rękawiczek. :lol:

Saganko, dziękuję również za informację o punkcji pęcherza - spróbuję pogadać z moim wetem.

I wszystkim bardzo, bardzo dziękuję za posty i opinie. Dawno nie zaglądałam na forum, a jeszcze dawniej nie pisałam, ale wiedziałam, ża na Was można zawsze liczyć.
Avatar użytkownika
Dag
 
Posty: 193
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 15:56
Lokalizacja: Gdańsk

Poprzednia strona

Powrót do - Choroby układu moczowego i układu wydalniczego (np. nerki, tarczka), gruczoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości