Wypadnięcie odbytu

Moderator: Anirysova

Re: Wypadnięcie odbytu

Postprzez kreska » 2012-11-02, 21:49

:papa:
Drixon napisał(a):Kreska, czy to ma znaczenie jaki rak? czy to był chłonniak czy HZ jeden kit ... kolejny Bern za TM ...
EOT

Dla osob zajmujacych sie zdrowiem,hodowla ...ma to znaczenie co bylo rzeczywista przyczyna choc nie wroci to psijaciela:(ale diagnozowanie organoleptyczne odeszlo do lamusa ...
Ostatnio edytowano 2012-11-02, 22:43 przez kreska, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
kreska
 
Posty: 5497
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-11-29, 23:48
Lokalizacja: Zielonka
psy: Fibi,Bibi,Balu,Lila,Lilawati, Solo i Łatka(*)
Hodowla: SOULBERN

Re: Wypadnięcie odbytu

Postprzez bernia75 » 2012-11-02, 21:57

Byłam na sali operacyjnej, wet mnie poprosił ponieważ widział jak bardzo walczymy o Jej życie i że zrobimy wszystko żeby ją ratować. To co zobaczyłam było przerażające. Wet wyjaśnił mi wszystko. Guzy zajęły całe jelito grube, były wrośnięte w jelito z widocznymi wylewami, było ich kilkanaście, niektóre miały po 4 cm. Dzień wcześniej zrobiliśmy również prześwietlenie RTG z kontrastem, na zdjęciach widoczne były guzy oraz przewężenia jelita. Nasz wet konsultował się również z Uniwersytetem z Wrocławia gdzie robi doktorat. Nie było żadnych szans na uratowanie jej życia.
Bella była dla mnie wszystkim, nie mogę pogodzić się z jej odejściem, jednak myśl o tym że mogłaby cierpieć spowodowała że zdecydowaliśmy... <beczy> to było bardzo trudne <beczy>
Myślę, że prawdziwa miłość polega własnie na tym, że trzeba umieć pozwolić odejść i zachować w sercu najlepsze wspomnienia.
Własnie taka chcę JĄ zapamiętać, szczęśliwą a nie cierpiącą z powodu bólu.
Kocham Cię Bellunia. <złezką>

obrazek
Obrazek został zmniejszony.
Avatar użytkownika
bernia75
 
Posty: 54
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-10-18, 19:54
Lokalizacja: Nawojowa k/Nowego Sącza
psy: Beastie Bella Majowy Skarbiec
Hodowla: Beastie Bella

Re: Wypadnięcie odbytu

Postprzez P.P. » 2012-11-02, 23:07

Jeżeli to " jeden kit " to po co ta akcja viewtopic.php?f=3&t=9501 ???
Avatar użytkownika
P.P.
 
Posty: 1966
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-09-30, 21:47

Re: Wypadnięcie odbytu

Postprzez annasm » 2012-11-03, 00:57

Dla Belli[*][*][*]
Strasznie mi przykro, doskonale wiem co czujecie.
Wiem jaka to trudna decyzja - ale czasami największym dowodem miłości jest właśnie takie pożegnanie, bez bólu, bez cierpienia.
Chciałam jednak odnieść się do wpisu kilku postów powyżej dotyczącej diagnostyki nowotworów.
Ale nie tu - tu jest watek Belli[*]
Dlatego zapraszam do dyskusji
viewtopic.php?f=86&t=10310
Avatar użytkownika
annasm
Administrator
 
Posty: 4735
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-11-17, 17:31
Lokalizacja: Warszawa
psy: CHUCK Tanais(*), WINNIE(*) I COOPERS CHOICE

Re: Wypadnięcie odbytu

Postprzez bertosz05 » 2012-11-06, 12:39

Kiedy odchodzi zwierzę, które było szczególnie bliskie komuś, kto pozostał po tej stronie, udaje się na Tęczowy Most.
Są tam łąki i wzgórza, na których wszyscy nasi mali przyjaciele mogą bawić się i biegać razem.
Mają tam dostatek jedzenia, wody i słońca; jest im ciepło i przytulnie.
Wszystkie zwierzęta, które były chore i stare powracają w czasy młodości i zdrowia; te które były ranne lub okaleczone są znów całe i silne, takie, jakimi je pamiętamy marząc o czasach i dniach, które przeminęły.
Zwierzęta są szczęśliwe i zadowolone, z jednym małym wyjątkiem: każde z nich tęskni do tej jedynej, wyjątkowej osoby, która pozostała po tamtej stronie.

Biegają i bawią się razem, lecz przychodzi taki dzień, gdy jedno z nich nagle zatrzymuje się i spogląda w dal.
Jego lśniące oczy są skupione, jego spragnione ciało drży.
Nagle opuszcza grupę, pędząc ponad zieloną trawą, a jego nogi poruszają się wciąż prędzej i prędzej.

To ty zostałeś dostrzeżony, a kiedy ty i twój najlepszy przyjaciel wreszcie się spotykacie, obejmujecie się w radosnym połączeniu, by nigdy już się nie rozłączyć.
Deszcz szczęśliwych pocałunków pada na twoją twarz, twoje ręce znów pieszczą ukochany łeb; patrzysz znów w ufne oczy swego przyjaciela, który na tak długo opuścił twe życie, ale nigdy nie opuścił twego serca.


A potem przekraczacie Tęczowy Most - już razem..."
Wielkie współczucie
Avatar użytkownika
bertosz05
 
Posty: 743
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2012-05-18, 11:21
Lokalizacja: Łódź
psy: Berinda,Amira,Chappie
Hodowla: BERTOSZ

Poprzednia strona

Powrót do - Choroby układu moczowego i układu wydalniczego (np. nerki, tarczka), gruczoły

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość