już Go nie ma

Pewna część nieba nazywana jest Tęczowym Mostem. Kiedy odchodzi Twój pies czy zwierzę, które było szczególnie ci bliskie, udaje się za tenże Tęczowy Most. Ty, zostając po tej stronie powinieneś mieć nadzieję, że jeszcze się spotkacie. Ten wątek jest dla tych naszych przyjaciół co tam już czekają.

Moderator: Halina

Re: już Go nie ma

Postprzez Magda & Leyla » 2008-11-27, 20:04

Betonku - dla Ciebie (*) (*) (*)
Avatar użytkownika
Magda & Leyla
 
Posty: 237
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-10-31, 20:57
Lokalizacja: Bychawa k/Lublina
psy: LEYLA & "Nasza Radość"

Re: już Go nie ma

Postprzez Paula with Esta » 2008-12-09, 14:50

frappe napisał(a):
Bajabajag napisał(a):Myślę jednak, że to już nie mógłby być berneńczyk, bo przecież zawsze byłby porównywany z Betonem...

Wierz mi, że ja dokładnie tak samo mówiłam, nawet pisałam na forum, wszyscy co pamiętają co przeżyłam z Kiarą dobrze wiedzą o czym mówię. Przekonałam się sama, że jak raz zakochasz się w Berneńczyku to już nie ma odwrotu. Pamiętam, że jedna wspaniała osoba napisała, że obojętnie czy następny pies to będzie berneńczyk, dog, jamnik czy york ale w jakimś stopniu będzie przypominał mi Kiarę, czy to w sposobie siadania, gubienia mlecznych zębów czy faworyzowania jednego z domowników. Mam następną berneńską suczkę i nie żałuje, przypomina mi Kiarę ale wspominam ją wtedy z miłością do niej, wspominam jaka była cudowna. Panda ma (na razie) zupełnie inny charakter niż miała Kiarunia w jej wieku. Przemyśl decyzję, wiem co czujesz, co podpowiada serce i jak to wszystko boli. Ja Kiarę straciłam raptem miesiąc temu po ponad 3 miesięcznej walce o jej zdrowie i życie, wraz z codziennymi wizytami u wet'a i szpitalem w domu... wiem jak to jest jak świat się wali...
Trzymaj się !



Piękne słowa!
Avatar użytkownika
Paula with Esta
 
Posty: 801
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-09-16, 21:33
Lokalizacja: Przemyśl
psy: Esta Cicha Nadzieja

Poprzednia strona

Powrót do Tęczowy Most

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości