Wszystkie kciuki za Odyska

Pewna część nieba nazywana jest Tęczowym Mostem. Kiedy odchodzi Twój pies czy zwierzę, które było szczególnie ci bliskie, udaje się za tenże Tęczowy Most. Ty, zostając po tej stronie powinieneś mieć nadzieję, że jeszcze się spotkacie. Ten wątek jest dla tych naszych przyjaciół co tam już czekają.

Moderator: Halina

Re: Wszystkie kciuki za Odyska

Postprzez Magda & Leyla » 2009-01-20, 19:55

Krople łez spadają na klawiaturę mojego komputera.
A spojrzenie Odyska z ostatniego zdjęcia utkwi mi w pamięci na zawsze.
Odysku, mam nadzieję że tam - wśród aniołków jesteś równie szczęśliwy jak kiedyś ze swoimi opiekunami.
Dla Ciebie śliczny pieseczku (*)(*)(*)
Avatar użytkownika
Magda & Leyla
 
Posty: 237
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2008-10-31, 20:57
Lokalizacja: Bychawa k/Lublina
psy: LEYLA & "Nasza Radość"

Re: Wszystkie kciuki za Odyska

Postprzez BERR » 2010-04-04, 13:15

Jestem tu od niedawna i właśnie przeczytałam wątek od a do z...Nie da się przemilczeć...
Zuzanno strasznie dzielna i silna kobieta z Ciebie ...Walczyłaś do końca i wiedziałaś kiedy mu ulżyć - są ludzie ze mimo cierpienia i konania psa chcą go mieć jak najdłużej dla siebie- zapominając o psim dobru.... Ty wiedziałaś kiedy pożegnać swego przyjaciela - to bardzo piękna miłość ...
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
BERR
 
Posty: 305
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2009-12-16, 22:08
Lokalizacja: Osieczany
psy: bernenski, entlebucher

Re: Wszystkie kciuki za Odyska

Postprzez Zuzanda » 2010-04-04, 14:27

Dzieki za to że zajrzalaś tu .
Odys był wyjatkowym psem ,pomimo że nie ma go prawie 15 miesięcy ,jest z nami Benjamin to i tak w oczach Bendzego widzę Odysa ,a mój mąż często woła na niego Odys .
Bendzi też jest takim oddanym ,wpatrzonym i ufnym psem jak Odzio i wiem że teraz jest spokojny i czuwa nad moim psiowym stadkiem :-)
Zuzanda
 
Posty: 3247
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 20:46
Lokalizacja: Błonie koło Warszawy
psy: Laponia ,Tomek(*) ,Bleki
Hodowla: Black Velvet

Poprzednia strona

Powrót do Tęczowy Most

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości