Malenka Margolka - bedzie z Roma!! - potrzebny transport

Pewna część nieba nazywana jest Tęczowym Mostem. Kiedy odchodzi Twój pies czy zwierzę, które było szczególnie ci bliskie, udaje się za tenże Tęczowy Most. Ty, zostając po tej stronie powinieneś mieć nadzieję, że jeszcze się spotkacie. Ten wątek jest dla tych naszych przyjaciół co tam już czekają.

Moderator: Halina

Re: Malenka Margolka - bedzie z Roma!! - potrzebny transport

Postprzez AT » 2008-05-02, 12:26

:lol: Ula ustaw się w kolejce - mój Chłop też chce (głównie ze względu na koniki) co ja się marudzenia o konikach od wczoraj nasłuchałam (a już był z tym spokój :-P )
już wklejam na dogo
Avatar użytkownika
AT
 
Posty: 3552
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-25, 01:04
psy: Mufka (*)

Re: Malenka Margolka - bedzie z Roma!! - potrzebny transport

Postprzez AT » 2008-05-02, 22:00

Roma proszę napisz jak Margolcia. Mój chłop co godzinę pyta czy coś wiem (a niby drugiego psa nie chce :-P )
Avatar użytkownika
AT
 
Posty: 3552
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-25, 01:04
psy: Mufka (*)

Re: Malenka Margolka - bedzie z Roma!! - potrzebny transport

Postprzez Wydra » 2008-05-03, 10:01

Asiu! już podaję najświeższe informacje.Margolcia jadła kolację bez problemu,ale tylko szyneczkę.Po Waszym odjeździe stała się bardzo nieufna i warczała na nas.Dopiero następnego dnia zaakceptowała obecną sytuację.Na Dina strasznie warczy a jak on się zbliży do niej to poprostu atakuje.Dinuś podkula ogon i ucieka gdzie pieprz rośnie.Bardzo śmiesznie to wygląda.Natomiast jeśli chodzi o konie to wcale się nie dziwię,nawet widziałam błysk w jego oczach jak rozmawiał z moim o konikach. Pozdrawiamy Was serdecznie i czekamy na kolejną wizytę i pomoc przy układaniu naszego misia
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Malenka Margolka - bedzie z Roma!! - potrzebny transport

Postprzez Ula » 2008-05-03, 10:02

AT może wpadniecie do nas w odwiedzinki? :mrgreen: Mamy w tej chwili bardzo ładny i różnorodny zwierzostan :-)
Avatar użytkownika
Ula
 
Posty: 557
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 08:10
Lokalizacja: Chrzanów
psy: Abrunia[*], Megi, Sonia, bezdomniaki na DT

Re: Malenka Margolka - bedzie z Roma!! - potrzebny transport

Postprzez Wydra » 2008-05-03, 10:20

Asia i Ula czy otrzymałyście pw bo u mnie coś fiksuje w komputerze a może na stronie
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Malenka Margolka - bedzie z Roma!! - potrzebny transport

Postprzez AT » 2008-05-03, 11:16

Troszkę się tego bałam, że Margolcia będzie po naszym odjeździe trochę nieufna (widać nie tylko ja się do niej szybko przywiązałam) ale dobrze, że już jest ok, no i że cosik zjadła :-D Na Dinusia jak to mały piesek pewnie warczy i atakuje ze strachu i na zapas. w stosunku do Mufki tak się nie zachowywała (może dlatego, że Mufoląg ma ,,podejście" do małych psów ale Andrzej mówił, że Blusię Margolcia też poniewierała ;-) . Relacje między psiakami same się ułożą za jakiś czas i pewnie troszkę uspokoją musicie jednak pamiętać,żeby nie wzmacniać warczenia Margolci na Dinusia w momencie gdy Mała jest u Was na rękach. Da się tego oduczyć naprawdę bez problemu tylko potrzebna jest konsekwencja (moja Bratowa oduczyła nawet swojego pekińczyka a te jak wiadomo są wybitnie zazdrosne o swoich ludzi) jak Bajka będąc na rękach warknęła na Mufkę natychmiast była odstawiana na ziemię - trochę to trwało ale teraz Bajka nawet potrafi sama zejść z kolan żeby Mufkę ,,pozaczepiać" no i juz na nią nie warczy. pryv odebrałam i odpisałam :mrgreen:
Uleńko ja zwierzaki które macie na stronie to znam na pamięć - nawet ostatnio chciałam ,,opchnąć" jednego znajomemu ale zabrał już psiaka z miejscowego schronu (następny będzie miał fajne życie :-) )
Możesz być pewna, że jak tylko zaczniemy prowadzić nieco bardziej ,,stacjonarny" tryb życia to jakaś bida znajdzie u nas domek - na razie to myślę, że taka decyzja mogła by okazać się skrajnie nieodpowiedzialną.
Avatar użytkownika
AT
 
Posty: 3552
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-25, 01:04
psy: Mufka (*)

Re: Malenka Margolka - bedzie z Roma!! - potrzebny transport

Postprzez Magda » 2008-05-03, 17:57

Margolcia prześliczna!!! Trzymam kciuki za szybką adaptację w nowym, wspaniałym domku :-)
Avatar użytkownika
Magda
 
Posty: 3392
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 18:35
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Malenka Margolka - bedzie z Roma!! - potrzebny transport

Postprzez lidia i forest » 2008-05-04, 16:36

Super ,że Margolcia jest już w nowym domku trzymam kciuki ,żeby mała szybko się za klimatyzowała w nowym miejscu :-D
Avatar użytkownika
lidia i forest
 
Posty: 671
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-06-07, 15:50
Lokalizacja: Jawiszowice

Re: Malenka Margolka - bedzie z Roma!! - potrzebny transport

Postprzez inbloom » 2008-05-04, 17:20

Bardzo się cieszę, że wszystko się tak pięknie skończyło :-D
Avatar użytkownika
inbloom
 
Posty: 3210
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-11, 21:59
psy: Bosman(*) Chaber (*) Felu

Re: Malenka Margolka - bedzie z Roma!! - potrzebny transport

Postprzez anula » 2008-05-04, 20:56

Ja też się cieszę, że mała znalazła swoje miejsce. I myślę, że wkrótce się poznamy na jakimś majowym kujawskim spacerku. :mrgreen:
Avatar użytkownika
anula
 
Posty: 7352
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-05-09, 17:46
Lokalizacja: Toruń
Hodowla: Astrolabium

Re: Malenka Margolka - bedzie z Roma!! - potrzebny transport

Postprzez Wydra » 2008-05-04, 22:16

Bardzo chętnie,czekamy na propozycje,a może do nas przyjedziecie na majówkę?? tereny są piękne,zapraszamy
:mrgreen:
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Malenka Margolka - bedzie z Roma!! - potrzebny transport

Postprzez anula » 2008-05-05, 07:28

A wiesz, że po cichu pomyślałam o tym :mrgreen: Terminu jeszcze nie ustaliliśmy, ale lubimy poznawać nowe miejsca.
Avatar użytkownika
anula
 
Posty: 7352
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-05-09, 17:46
Lokalizacja: Toruń
Hodowla: Astrolabium

Re: Malenka Margolka - bedzie z Roma!! - potrzebny transport

Postprzez Tess » 2008-05-05, 08:00

Strasznie się cieszę, że Margolcia znalazła swoje miejsce na Ziemi! Roma, czy my też przy okazji wizyty u rodziców męża w Pieniążkowie możemy Was odwiedzić? ( biedna bedziesz teraz z nami forumowiczami ;-) )
Tess
 
Posty: 3112
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-10-09, 12:15
Lokalizacja: Dłużyna/Elblag
psy: Niuniuś i Mila ( Maisa Szumiaca Knieja )

Re: Malenka Margolka - bedzie z Roma!! - potrzebny transport

Postprzez Ula » 2008-05-05, 13:15

Może ktoś z forum chciałby zaadoptować jeszcze jakiegoś bidulka? Choćby tymczasowo...
Mamy ogromny "wybór" po długim weekendzie :-/ psiaczki są śliczne i bardzo potrzebują choćby domów tymczasowych, niektóre mieszkają na polu bez bud, albo koczują przy drogach, bo nie mamy już ich gdzie brać...
Oczywiście są także pieski z domów tymczasowych, sprawdzone pod względem charakteru, "zaopiekowane" weterynaryjnie... Ich adopcja zwolni miejsce w domach tymczasowych dla następnych psów.

Przepraszam za taki offtopic na wątku Margolci, ale marzymy o tym, by jeszcze jakiś piesek znalazł tak cudowny domek jak ona!
Avatar użytkownika
Ula
 
Posty: 557
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-25, 08:10
Lokalizacja: Chrzanów
psy: Abrunia[*], Megi, Sonia, bezdomniaki na DT

Re: Malenka Margolka - bedzie z Roma!! - potrzebny transport

Postprzez Wydra » 2008-05-05, 21:52

Do anuli-bardzo się cieszę że moja propozycja padła na podatny grunt no to ustalajcie datę a my czekamy :mrgreen:
Tess o ile pamiętam to już dawno zapraszałam Was do nas,będziecie zawsze mile widziani.My emeryci mamy dużo wolnego czasu a poza tym prowadzimy dom otwarty i każdy dobry człowiek[właściciel bernusia]jest miłym dla nas gościem :lol:
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Malenka Margolka - bedzie z Roma!! - potrzebny transport

Postprzez Wydra » 2008-05-05, 22:41

Muszę się pochwalić :!: Mam prawdziwego psa pasterskiego.od kiedy do naszego domu zawitała Margolka u Dina odezwał się instynkt psa pasterskiego.Jak tylko wyjdą razem na zewnątrz to on odrazu zagania ją do do domu,biega w koło i zatacza coraz miejsze kręgi raz w jedną raz w drugą stronę.Tak długo aż ją zapędzi do altany.Załatwić się biedna nie może.Mała jednak nie pozostaje mu dłużna i od czasu do czasu przypuszcza atak na Dina,wtedy on przestraszony aż przewraca się ze strachu.tak to śmiesznie wygląda,że zamiast TV to oglądamy nasze psy.dzisiaj jednak Margola zabawiła się w nianię i przyprowadziła do domu uciekiniera który zwiał mi do lasu i żadną siłą nie mogłam go przywołać.Wyglądało to prześmiesznie.mówię Wam trzeba mieć i duże i małe.Zawsze wiedziałam,że warto przytulić kogoś kto został odrzucony.To widać po Margolce,ona nie odstępuje mnie na krok a jak ktoś zbliża się do mnie to broni jak lwica.Pomału staramy się oduczyć ją tego.ani przez chwilę nie żałuję decyzji o adopcji Margolki :mrgreen:
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Malenka Margolka - bedzie z Roma!! - potrzebny transport

Postprzez Vel_Pan_Rekin » 2008-05-05, 22:59

Ciesze się, ze pokochałyście się z wzajemnością Roma :-)
Avatar użytkownika
Vel_Pan_Rekin
 
Posty: 1763
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-26, 06:34
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Malenka Margolka - bedzie z Roma!! - potrzebny transport

Postprzez AT » 2008-05-06, 00:30

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Roma tak się cieszę, że Margolcia się już z Wami oswoiła! Ale nie mogło być inaczej! :-D
Michał pyta gdzie Margolcia śpi? ;-)
Avatar użytkownika
AT
 
Posty: 3552
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2007-04-25, 01:04
psy: Mufka (*)

Re: Malenka Margolka - bedzie z Roma!! - potrzebny transport

Postprzez Wydra » 2008-05-06, 09:58

Margolcia śpi na fotelu w kominkowym,a rano przychodzi do sypialni pod kołdrę i we dwoje z Dinem na zmianę zabiegają o względy pańci,a ja spanie mam z głowy[dzieje się to pomiędzy 6:00 a 7:00] :-?
Wydra
 
Ostrzeżeń: 0

Re: Malenka Margolka - bedzie z Roma!! - potrzebny transport

Postprzez saganka » 2008-05-06, 11:12

Roma, nie martw sie - nigdy dosc psiej milosci i zabiegow o wzgledy oanci ;-)
Ciesze, sie, ze Margolcia ma juz swoj domek na zawsze..
saganka
 
Ostrzeżeń: 0

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Tęczowy Most

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości