derma coat

derma coat

Postprzez martat » 2010-10-31, 18:26

Czy ktoś z was stosował derma coat? suplement diety stan skóry i okrywy włosowej
• Uzupełnia niedobory kwasów omega-3, omega-6
• Skuteczny w problemach dermatologicznych
• Poprawia jakość okrywy włosowej
DERMA COAT to połączenie niezbędnych kwasów
tłuszczowych omega-3, omega-6 oraz witaminy E.
DERMA COAT to naturalny preparat działający
profilaktycznie oraz wspomagający leczenie schorzeń
dermatologicznych, a także poprawiający stan okrywy
włosowej. Skuteczny w przypadku alergii, wysypek
skórnych, nużycy, łysienia i łojotoku.
DERMA COAT działa dobroczynnie na skórę i nadaje połysk sierści. Dzięki zawartości kwasów
omega jest wskazany również w przypadku zapalenia ucha i problemów z sercem
Avatar użytkownika
martat
 
Posty: 475
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-03-08, 13:37
Lokalizacja: ŚLĄSK ROGOŹNIK
psy: Etiuda

Re: derma coat

Postprzez saba&mlis » 2010-10-31, 18:37

Ja od niedawna uzywam Gammolen (wyglada ze zblizone zastosowanie), ale narazie nie widze efektow, moze jeszcze za wczesnie. Tez chetnie poczytam opinie o derma coat
Avatar użytkownika
saba&mlis
Moderator Działu
 
Posty: 2939
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-08-15, 10:49
Lokalizacja: okolice W-wy
psy: Buba

Re: derma coat

Postprzez Cefreud » 2010-11-01, 00:25

o tym preparacie pojęcia nie mam ale o gammolenie wiele pisze,ze obciaża watrobę
Avatar użytkownika
Cefreud
 
Posty: 10797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:36
psy: CeFreud (*),Wall-e i Kubuś-sz koty,Pimki(*)

Re: derma coat

Postprzez saba&mlis » 2010-11-01, 11:24

Gammolen kilka osob mi polecalo na zasadzie ze byl skuteczny (fakt ze maja male psy) o szkodliwosci slysze pierwszy raz, pewnie. Osobiscie nie do konca mam przekonanie do wszelkich suplementow diet, jak zreszta do suchych karm takze co nie zmienia nfaktu ze np Bono byl zywiony wylacznie suchym a Saba pol na pol. Saba bardzo sie drapie i lize, siersc tez ma nie najlepsza, uszy znow zaczerwienione. Moze byc wiele przyczyn, ja stawiam na dwie: sterylka i adopcja oraz zwiazane z tym zmiany hormonalne i stresy. Szukam czegos co wspomoze diete, ktora niestey tez byla kilka razy zmieniana(troche panna wedrowala zanim do nas dotarla). Opis derma coat wyglada zachecajaco, ale jak narazie nikt sie nie wypowiada?
Avatar użytkownika
saba&mlis
Moderator Działu
 
Posty: 2939
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-08-15, 10:49
Lokalizacja: okolice W-wy
psy: Buba

Re: derma coat

Postprzez Cefreud » 2010-11-06, 17:01

a może zacząć od testów na alergię? U nas alergia bywa przyczyną złej kondycji sierści
Avatar użytkownika
Cefreud
 
Posty: 10797
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2006-09-24, 21:36
psy: CeFreud (*),Wall-e i Kubuś-sz koty,Pimki(*)

Re: derma coat

Postprzez saba&mlis » 2010-11-06, 17:33

U Saby narazie nie jest az tak zle, tak jak pisalam pies w ciagu ostatnich miesiecy ma za soba duzo przejsc, utrata pana, czesciowa bezdomnosc, dom tymczsowy, sterylke, kolejna zmiana domu, a na dokladke przy kazdej przeprowadce zmiana sposobu zywienia. Wet radzil poczekac, dac psu czas na dojscie do siebie, lagodnie probowac zmieniac karmy i obserwowac. Suplementy to juz moj pomysl, zwlaszcza ze daje jej nie tylko zbilansowane suche ale tez gotowane. O testach pomysle, pamietam kiedys jak rozmawialam z wetem na ten temat (Bono tez mial klopoty alergiczen) wydawalo mi sie ze mowil ze nie jest to proste,i chyba odradzal. Zaraz poszukam co jest na ten temat na forum i poczytam, Cefreud jesli masz doswiadczenia z alergia podpowiedz wiecej
Avatar użytkownika
saba&mlis
Moderator Działu
 
Posty: 2939
Ostrzeżeń: 0
Dołączył(a): 2010-08-15, 10:49
Lokalizacja: okolice W-wy
psy: Buba


Powrót do Suplementy, witaminy i odżywki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości